Terminlister 2010

1. OBIK

Manglende løpsdata oppdateres fortløpende. 

Innbydelser settes i merknadsrubrikken. Info om Nordmarkskarusellen 2010, se egen hjemmeside.

Mer info om Oslo City-cup finner du på hjemmesiden til Nydalen. 

 

Dato

Ukedag

Løpstype

Arrangør

Sted

Merknader / link til innbydelse

7.04

tirsdag

Oslo City-cup

Nydalen SK

Flyttet til  Huk/Bygdøy

OCC - løp 1  

20.04

mandag

Beg.kurs  18.30-20.30

O-utvalget

IFEs kantine, Kjeller

 Kart og kompass      Innbydelse

21.04

tirsdag

Oslo City-cup  

Lillomarka OL

Bredtvedt VGS

OCC - løp 2

23.04

torsdag

 P1 

Telenor

Fornebu

Kortdist. inkl. CÅ og BÅ Innbydelse

28.04

tirsdag

Oslo City-cup

Heming/Njård

Voksen skole

OCC - løp 3

30.04

torsdag

P2

NRK

P-plass Sognsvann øst

P-Normaldistanse           Innbydelse

 05.05  tirsdag  Oslo City-cup Oppsal orientering Østensjø skole OCC - løp 4

07.05

torsdag

P3

Nordea Bygdøy

P - Normaldist inkl.         Innbydelse    CÅ og BÅ

 

 12.05

tirsdag

 Oslo City-cup

Bækkelaget Sp.kl

Ekeberg skole

OCC løp 5

14.05

torsdag

P4

 Kjelsås

Linderudkollen

P-NK-løp 1                    Innbydelse

19.05

tirsdag

P5

Asker SK

 Vardåsen kirke

P- AB - løp 1     

26.05

tirsdag

P6

Bærum SK

 

P- AB - løp 2                 Innbydelse

28.05

torsdag

P7

Koll

Korsvoll skole

P -NK - løp 2     

02.06

tirsdag

P8

StatoilHydro

Henie Onstad kunstsenter

En mannsstafett             Innbydelse

04.06

torsdag

P9

Heming/Njård

Strømsdammen

P - NK - løp 3                Innbydelse

09.06

tirsdag

Stafett-KM

OSI

Frognerseteren

ÅKM stafett  § 6.8.2       Innbydelse

11.06

torsdag

P10

Thales

Nittedal kirke

P - R/O  inkl. CÅ og BÅ  Innbydelse

16.06

tirsdag

P11

Haslum/Stabæk

 

P - AB-Løp 3                  Innbydelse

18.06

torsdag

P12

 HIOBIL

Hønefoten/Maridalen

P-R/O                            Innbydelse

24.06

onsdag

trening

 Geoform

Øvresetertjern

http://brikkesys.no/dnvo/

 

01.07

onsdag

trening

Veritas

 Østernvannsvingen

http://brikkesys.no/dnvo/

08.07

onsdag

trening

Veritas

Frognerseteren

 http://brikkesys.no/dnvo/

15.07

onsdag

trening

Veritas

Østmarksetra

http://brikkesys.no/dnvo/

22.07

onsdag

trening

Veritas

Haraløkka

 http://brikkesys.no/dnvo/

29.07

onsdag

trening

Veritas

Grinda

http://brikkesys.no/dnvo/

04.08

tirsdag

P13

 

Utgår

 

06.08

torsdag

P14

Skattedir. BIL

Haraløkka, Bøler

P- Kortdist                 Innbydelse

11.08

tirsdag

P15

Aker Solutions

Grønmo

P - Normaldistanse     Innbydelse

13.08

torsdag

P16

FFI

Lillomarka

P - R/O                      Innbydelse

18.08

tirsdag

P17

GE-Healthcare

Skar i Maridalen

P -  Normaldistanse     Innbydelse

20.08

torsdag

P18

Nydalen

Sognsvann p-plass nord

P - NK - løp 4              Innbydelse

25.08

tirsdag

P19

Fossum

 

P - AB - løp 4              Innbydelse

27.08

torsdag

P20

Thales

Ekerud, Lørenskog

P -  R/O                      Innbydelse

29-30 august lørd.-sønd. Veteran NM

Bedriftsløpere velkommen.              

 

 Østmarka OL Gjelleråsen Link til innbydelsen:

http://www.ostmarkaok.no/veteran2009/

 

01.09

tirsdag

P21  

Tyrving

 

P - AB - løp 5                Innbydelse

03.09

torsdag

P22

OSI

Sørkedalen skole

P- NK løp 5                   Innbydelse

08.09

tirsdag

P23

Norges Bank 

Solemskogen

ÅM  individuelt                Innbydelse

10.09

torsdag

P24

Heming/Njård

Bogstad badeplass

P - NK- løp 6                  Innbydelse

13.09

søndag

P25

NILU 

 

 P- R/O Turløp-O løp        Innbydelse
15.09 tirsdag  P26  NVE Sandbakken Park.plass

i Østmarka

P - Normaldistanse          Innbydelse

17.09

torsdag

Fellesstart

 

Statens senter for ungdomspsykriati

Sognsvannsveien

NK premieutdeling**        Innbydelse

 

 

 

 

**

 

03.11

tirsdag

Oppmannsmøte

OBIK

Ekeberg

 Innbydelse

F = forhåndspåmelding  NK = Nordmarkskarusellen  AB = AB Karusellen  P = Poengløp  R/O = fellesløp Romerike/Oslo

Nattløp: Veritas og Østmarka OK arrangerer nattløp hver onsdag fra kveld medio oktober til det blir for glatt / for mye snø. Info om løpene finner du på hjemmesiden til Veritas: http://home.no.net/dnvo og på www.ostmarkaok.no, Nattkøppen.

** NK ekstraløp med fellesstart fra Statens senter for ungdomspsykiatri, øverst i Sognsvannsveien kl 18.00. Kl 1900 premieutdeling for Nordmarkskarusellen.

 

2. Romerike (for oppdatert oversikt og innbydelser, resultater mv, se hjemmeside: http://www.bedriftsidrett.no/Akershus/t2.asp?p=61278    

Dato

Ukedag

Løpstype

Arrangør

Sted

Merknader

 

   

 

 

 

04.05

mandag

P1 - K 

 

 

Kortdistanse

11.05

mandag

P2

 

 

 

18.05

mandag

P3

 

 

 

25.05

mandag

P4

 

 

 

04.06

mandag

P5 

 

 

 

09.06

torsdag

P6 KM stafett

 

 

Fellesløp med OBIK ?

11.06

  torsdag

P7  R/O

Thales

Nittedal kirke

Fellesløp med OBIK 

18.06

torsdag

P8  R/O

HIOBIL

Hønefoten Maridalen

Fellesløp med OBIK

 

---

---

Sommerferie

---

 

06.08

torsdag

P9 

SKD 

Haraløkka, Oslo

 

10.08

mandag

P10

 

 

 

13.08

torsdag

P11  R/O

FFI

Lillomarka

Fellesløp med OBIK

17.08

mandag

P12

 

 

 

24.08

mandag

P13

 

 

 

 27.08  torsdag          R/O Thales Ekerud, Lørenskog  Fellesløp med OBIK

31.08

mandag

P14

 

 

RM,F

09.09

mandag

P15

 

 

Kortløp med fellesstart

13.09

søndag

P16 

NILU

 

Tur-O,Fellesløp med OBIK  F

F = forhåndspåmelding, AK = Aktiv karusell, P = Poengløp, R/O = fellesløp med OBIK, RM = RBIR mesterskap,

S = RM i stafett.

Oppdatering av manglende informasjon vil komme etter hvert.