TERMINLISTE - BEDRIFTSSESONGEN 2018 - OBIK













Dato / Innbydelse

Dag /
Livelox

Løpstype
(OBIK uthevet)

Arrangør (+resultat)

Parkering / startsted

Løpsleder

Løypelegger

Kart

2018-04-03

Tirsdag

OCC løp 1

Nydalen SK





2018-04-10

Tirsdag

OCC løp 2

Lillomarka OL





2018-04-12

Torsdag

P1 OBIK

Open iT

Huk, Bygdøy

Terje Mathisen

Terje Mathisen

Huk

2018-04-17

Tirsdag

OCC løp 3

Bækkelagets SK





2018-04-19

Torsdag

P2 OBIK kortdistanse

Open iT

Huk, Bygdøy

Terje Mathisen

Terje Mathisen

Kongeskogen

2018-04-24

Tirsdag

OCC løp 4

Heming





2018-04-26

Torsdag

P3 OBIK kortdistanse

Norges Bank BIL

Ekeberg

Svein Nygård

Svein Nygård

Ryen Varde(Brannfjell)2017

2018-05-02

Onsdag

Nybegynnerkurs

OBIK

Ekeberg

Svein Nygård / Knut Erik Østengen



2018-05-03

Torsdag

P4 OBIK

Aker Solutions

Østmarksetra

Knut Møgedal

Tor Drage

Ulsrudvann

2018-05-08

Tirsdag

OCC løp 5 (finale)

Oppsal





2018-05-15

Tirsdag

P5 OBIK / AB løp 1

Bærum SK

Gommerudbanen, Rykkinn

Håvard Lillegård

Håvard Lillegård

Eineåsen 2017

2018-05-22

Tirsdag

P6 OBIK

Østmarka OK

Ekerud p-plass

Hans Kristian Hygen

Ingrid Marie Hygen

Knuttjern 2017

2018-05-24

Torsdag

P7 OBIK / NK løp 1

Koll

Kollhytta, Nordberg

Trude Fixdal  

Jon Fixdal

Sognsvann

2018-05-29

Tirsdag

P8 OBIK / AB løp 2

Haslum

Burudvann

Terje Voll

Erik Grorud

Skriverberget 2017

2018-05-31

Torsdag

P9 OBIK / NK løp 2

Nydalen SK

Sognsvann

Helge Stubberud



2018-06-05

Tirsdag

P10 OBIK / AB løp 3

Tyrving

By i Lommedalen

Bjørn Henning Grandal

Gunnar Fiskum

Jordbærhaugen

2018-06-07

Torsdag

P11 OBIK / NK løp 3

Heming

Strømsdammen

Anders Flågen

Bjørn Anders Flågen


2018-06-12

Tirsdag

P12 OBIK

Fossum

Fossumbanen

Håkon Børli

Erling Hjermstad, Øyvind Hjermstad og Victoria Hæstad Bjørnstad

Lathusåsen

2018-06-14

Torsdag

P13 OBIK

Thales BIL

Østmarksetra

Knut Erik Østengen

Knut Erik Østengen

Lutvann 2016

2018-06-19

Tirsdag

P14 OBIK

Østmarka OK

Tokerud skole, Gjelleråsen

Erik Næss

Erik Næss

Gjelleråsen

2018-06-21

Torsdag

P15 OBIK

Folkehelseinstituttet

Krigsskolen

Liv Paltiel

Uno Hanslien










2018-06-27

Onsdag

DnV Sommer

Veritas

Østernvannssvingen




2018-07-04

Onsdag

DnV Sommer

Veritas

Linderudkollen




2018-07-11

Onsdag

DnV Sommer

Veritas

Låkeberget




2018-07-18

Onsdag

DnV Sommer

Veritas

Sognsvann/Grinda




2018-07-25

Onsdag

DnV Sommer

Veritas

Steder for 2018 foreløpig ikke fastsatt




2018-08-01

Onsdag

DnV Sommer

Veritas

Steder for 2018 foreløpig ikke fastsatt












2018-08-07

Tirsdag

P16 OBIK / ABIK fellesløp

FFI

Isdammen Årvoll

Helge Weydahl

Alexander Urnes Johnson

Årvollåsen

2018-08-09

Torsdag

P17 OBIK

Norges Bank BIL

Grefsenkleiva

Svein Nygård


Grefsenkollen 2017

2018-08-14

Tirsdag

P18OBIK






2018-08-16

Torsdag

P19 OBIK

Thales BIL

Grorud, Badedammen

Bjørn Grenager

Sigfred Fagervik

Steinbruvann 2013

2018-08-21

Tirsdag

P20 OBIK / ÅM

Østmarka OK

Sandbekken eller Løvenstad skole



Rælingåsen, nytt kart 2018

2018-08-23

Torsdag

P21 OBIK / NK løp 4

Kjelsås





2018-08-28

Tirsdag

P22 OBIK / AB løp 4

Asker SK





2018-08-30

Torsdag

P23 OBIK / NK løp 5

Lillomarka





2018-09-04

Tirsdag

P24 OBIK / AB løp 5

Fossum





2018-09-06

Torsdag

P25 OBIK / NK løp 6

Nydalen SK





2018-09-11

Tirsdag

P26 OBIK

Thales BIL

Nittedal, Sørli Skole

Martin Veastad


Ørfiske, nytt kart i 2018

2018-09-13

Torsdag

P27 OBIK / NK - ekstraløp

Koll

Senter for ungdomspsykiatri, øverst i Sognsvannsveien



Rikshospitalet, Gaustadskogen

2018-11-06

Tirsdag

OBIK Oppmannsmøte

OBIK

Idrettens lokaler Ekeberg














ÅM = ÅPENT MESTERSKAP (KM)