Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  132940  

Vibeke Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   29:31   1030
 

Klasse: D10-12(2,5 km N)

1  10227  

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

   29:07   1030
Disk  200  

Sofie Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   23:48   100
 

Klasse: D13-16N(2,5 km N)

 

Klasse: D13-14(3,5 km)

1  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   42:00   1030
2  131242  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   42:40   1013
3  112818  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   44:19   983
Disk  403684  

Astrid Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   43:10   100
 

Klasse: D15-16(EKORT)

 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  127120  

Anette Ståhlstrøm

  

INdre Østfold

   26:35   1030
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  137393  

Kristine Holene

  

HALDEN

   33:48   1030
2  60571  

Marianne Huseby

  

Fredrikstad Skiklubb

   49:08   794
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  129383  

Anja Huseby

  

STATKRAFT

   50:23   1030
2  62179  

Katrine Damgaard

  

Ås UMB

   1:03:06   894
3  62491  

Anne Marie Aarnes

  

NYDALEN

   1:05:53   857
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   46:05   1030
2  111567  

Signe Flood Kjeldsen

  

VET BIL

   49:43   981
3  408544  

Audrun Utskarpen

  

RIKSHOSPITALET

   50:22   964
4  80013  

Ellen Strøm

  

STATNETT

   1:01:41   831
5  126997  

Guro Grønn

  

NRK

   1:12:39   712
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  91008  

Anne Trine Hoel

  

HAV BIL

   45:58   1030
2  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   55:37   916
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  123991  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   47:27   1030
2  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   47:52   1016
3  400915  

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

   48:28   1000
4  118300  

Aud Gran

  

TYRVING

   50:02   973
5  403569  

Anne Danielsen

  

LYN

   50:50   965
6  409296  

Ingjerd Sollie

  

TIeto Enator

   1:05:03   815
7  80727  

Toril Eine

  

FOSSUM

   1:10:19   760
8  91133  

Hanne Toftdahl

  

HEMING/NJÅRD

   1:16:53   690
Disk  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   51:33   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   34:54   1030
2  89391  

Nora Ursin

  

BÆRUM KOMMUNE

   38:17   972
3  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   1:00:05   650
4  79723  

Eva Reistad

  

ATN

   1:05:29   562
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   43:11   1030
2  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   46:07   987
3  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   48:34   948
4  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   49:28   928
5  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   54:17   872
6  135347  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:29:07   500
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  79728  

Tobias Eilertsen

  

KJELSÅS

   52:10   1030
2  408657  

Stian Sletvold Eilertsen

  

KJELSÅS

   52:12   1020
 

Klasse: H10-12(2,5 km N)

 

Klasse: H13-16N(2,5 km N)

 

Klasse: H13-14(3,5 km)

1  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   35:16   1030
2  63825  

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

   41:01   939
3  104989  

Håkon Gimse

  

HEMING/NJÅRD

   43:20   896
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  124040  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   41:56   1030
2  407544  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   48:51   938
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  91132  

Aleksander Arnesen

  

ELKEM

   26:16   1030
 

Klasse: H17K(KORT)

1  407499  

Hans Henrik Fremming

  

METEOROLOGEN bil

   52:51   1030
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  129413  

Finn Gjerull Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   51:54   1030
2  87016  

Lars Chr Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   59:12   950
3  404409  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:02:51   905
4  81040  

Bjørn Hauge

  

OSI

   1:04:40   878
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  112888  

Per-Ivar Nikolaisen

  

NORAD

   48:46   1030
2  69095  

Gustav Ruø

  

FREidig

   54:55   957
3  91100  

Jon Åsmund Espedal

  

ABB BIL

   58:39   909
4  96669  

Einar Opsahl

  

Gambit

   1:06:38   817
5  80011  

Ole Lundestad

  

STATNETT

   1:12:02   762
6  98608  

Arvid Berger

  

Mattilsynet

   1:13:30   747
7  125667  

Henrik Bull

  

TIkampen.no

   1:16:13   719
8  136879  

Ola Fougner

  

VEIDEKKE

   1:24:27   635
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   50:33   1030
2  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   52:38   1000
3  472050  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

   53:37   980
4  402985  

Erik Saugerud

  

Loe Betong

   53:56   967
5  136881  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   54:56   957
6  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   55:44   949
7  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   56:00   947
8  118531  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   59:10   915
9  133803  

Gerrit Rode

  

Fet O-Lag

   59:26   913
10  124041  

Nikolai Heilemann

  

OSI

   1:00:08   906
11  84741  

Hallvard Koren

  

OK Moss

   1:01:23   893
12  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:02:56   878
13  98539  

Terje Heggelund

  

INTERCONSULT BIL

   1:04:31   862
14  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   1:05:40   851
15  3290160  

Lasse Nederhoed

  

NRK

   1:10:16   805
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   44:29   1030
2  113196  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

   45:05   1014
3  403383  

Anders Grendahl

  

AAS-JAKOBSEN

   45:49   996
4  28090  

Bjørn Bakkevig

  

HEMING/NJÅRD

   46:19   980
5  132782  

Trond Westgaard

  

REC

   57:33   854
6  407484  

Richard Zeiner-Gundersen

  

Tyrving, IL

   58:00   849
7  69024  

Andreas Erichsen

  

COWI BIL

   1:02:41   796
8  60737  

Arild Gimse

  

HEMING/NJÅRD

   1:29:11   500
Disk  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   57:38   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   44:15   1030
2  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   44:20   1020
3  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   45:15   999
4  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   46:49   971
5  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   50:05   935
6  109274  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

   50:51   926
7  78606  

Richard Blom

  

FBI

   56:54   858
8  86102  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   57:41   849
9  483007  

Bård Natvig

  

KLP FORSIKRING

   1:02:09   798
10  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:02:39   793
11  312783  

Finn Gange

  

PRIVAT

   1:07:11   741
12  110617  

Knut Eeg

  

NORGES BANK

   1:12:34   681
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  111411  

Jørn Bue Olsen

  

FOSSUM

   45:34   1030
2  408201  

Morten Tvedt

  

PEcunia

   47:47   996
3  407483  

Egil Huseth

  

BLOM

   48:02   983
4  75052  

Terje Stensholm

  

TV2

   48:05   973
5  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   50:26   947
6  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   50:55   942
7  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   54:33   902
8  123836  

Arne Edvinsen

  

DNB

   56:45   878
9  118299  

Reidar Vifstad

  

TYRVING

   57:00   875
10  404490  

Sverre Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:00:48   833
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  97568  

Knut Stabell

  

STATNETT

   36:40   1030
2  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   42:59   934
3  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   45:14   894
4  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   47:02   859
5  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   49:58   819
6  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   50:47   808
7  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   51:55   793
8  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   52:34   784
9  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   54:16   760
10  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

   57:46   713
11  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   1:05:46   604
12  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:12:21   514
13  116823  

Svein Bratlie

  

Avinor BIL

   1:23:48   500
Disk  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   43:57   100
Disk  80611  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   1:08:07   100
Disk  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   28:30   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   33:31   1030
2  129505  

Øystein Madsen

  

GE

   34:33   1005
3  61082  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   41:47   887
4  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   42:19   869
5  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   43:12   856
6  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   44:29   837
7  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   44:37   835
8  116921  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   44:49   832
9  96774  

Karl A Langerød

  

LOVISENBERG

   47:09   797
10  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   49:14   766
11  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   50:17   750
12  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   56:41   655
13  128444  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

   59:38   611
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  133003  

Per Ongstad

  

PRIVAT

   32:31   1030
2  132527  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   33:54   999
3  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   34:08   986
4  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   34:36   968
5  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   42:07   853
6  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   43:21   834
7  79720  

Terje Christiansen

  

Alcatel Lucen

   1:01:26   556
Disk  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:07:36   100
Disk  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   38:47   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   35:36   1030
2  401123  

Ole Sannes

  

Lillomarka OL

   36:51   1003
3  68266  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   42:39   911
4  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   42:40   901
5  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   43:36   888
6  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   50:58   785
7  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:06:55   561
8  120595  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   1:21:56   500
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   50:33   1030
2  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   57:02   956
3  134775  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:25:44   662
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  91112  

Ketil Jørstad

  

PRIVAT

   25:56   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  126695  

Allain Ferber

  

FBI

   1:20:13   500
2  109276  

Bjørn Myhr

  

VEGDIREKTORATET

   1:29:34   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  112668  

Ivar Valstad

  

AKER SOLUTIONS

   51:28   500
2  36549  

Bjørgulf Svenningsen

  

ABB

   52:35   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  69028  

Are Eriksen

  

OSI

   36:07   500
2  91128  

Karin Sørlie

  

FOSSUM

   43:12   500
3  129314  

Pernille Lervåg

  

STATNETT

   44:33   500
4  106786  

Torstein Schjelle

  

AIMIT

   48:56   500
5  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   49:45   500
6  129380  

Erik Juliussen

  

STATKRAFT

   51:15   500
7  137084  

Nils OHolene

  

HALDEN

   53:41   500
8  91136  

Kjetil Ramsland

  

AIMIT

   57:06   500
9  91108  

Karsten Borge

  

AIMIT AS

   1:00:48   500
10  132681  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   1:01:06   500
11  408956  

Stig Karlsen

  

ABILdsø elektrike

   1:07:10   500
12  100499  

Eirik Haaversen

  

Raidocrafts

   1:10:21   500
Disk  132475  

Svein Kummen

  

MULTICONSULT BIL

   45:21   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  91096  

Maria Torgersen

  

HØEGH Sport

   45:39   500
2  401140  

Gro Sissel Vilberg

  

Lillomarka OL

   49:19   500
3  91129  

Astrid Tutturen

  

UIO

   52:12   500
4  91134  

Tove Andersen

  

BSE

   56:14   500
Disk  111942  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

   0:00   100
 

Klasse: Trim 3,5 km

 

Klasse: Trim 2 km

 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: Udefinert

 

Klasse: Udefinert


Antall deltagere: 178

Lisensen tilhører OBIK Nordmarkskarusellen