Klasse: ABkarusell(LANG)

1  81420  

Douglas Tullie

  

Edinburgh university

   43:10   1030
2  129315  

Jan Richard Eriksen

  

Asker Skiklubb

   43:37   1015
3  98794  

Jostein Tellnes

  

ASKER

   43:42   1004
4  81569  

Duncan Coombs

  

Edinburgh university

   44:41   983
5  400613  

Mark Nixon

  

Edinburgh university

   45:14   977
 

Klasse: ABkarusell(MELLOM)

1  60917  

Reidar Fossum

  

Asker SK

   56:16   1030
2  485377  

Tom Saga

  

Skien OK

   1:00:13   985
3  112820  

Morten Kongsberg

  

Tyrving, IL

   1:02:16   957
4  114063  

Erlend Engzelius Gylver

  

Asker Skiklubb

   1:10:08   877
Disk  483345  

Per Schanche

  

Asker SK

   59:20   100
Disk  120652  

Øyvind Gylver

  

Asker Skiklubb

   0:00   100
 

Klasse: ABkarusell(KORT)

1  87045  

Kjersti Skantze

  

Tyrving, IL

   59:52   1030
2  403300  

Roger Coombs

  

Nydalen

   1:00:29   1015
3  118541  

Lars Skantze

  

Tyrving, IL

   1:03:39   979
4  130292  

Sigurd Tandberg Ryan

  

Asker SK

   1:06:51   942
5  124881  

Kristin Tandberg

  

Asker SK

   1:07:03   941
6  83150  

Hans-Ingar Sætra

  

Asker SK

   1:16:38   860
7  80727  

Toril Eine

  

Fossum IF

   1:18:03   849
8  124181  

Sindre Engzelius Gylver

  

Asker Skiklubb

   1:33:11   722
Disk  111781  

Ola Frode Bråten

  

Asker SK

   55:04   100
Disk  132447  

Bård Engzelius Gylver

  

Asker Skiklubb

   1:10:25   100
Disk  118534  

Edel Sofie Nilsen

  

Asker SK

   0:00   100
 

Klasse: ABkarusell(EKORT)

1  111624  

Jørgen Hjellup Horne

  

Tyrving, IL

   36:20   1030
2  118537  

Ingrid Guldbrandsen

  

Asker SK

   38:25   992
3  405109  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   39:06   972
4  120801  

Klaus Horne

  

Tyrving, IL

   39:56   951
5  119468  

Markus Kongsberg

  

Tyrving, IL

   58:03   702
6  110614  

Torjus Thingelstad Eeg

  

Asker SK

   1:06:42   583
7  87053  

Anne Sagberg

  

Stabæk IF

   1:30:08   500
 

Klasse: ABkarusell(2km N)

1  81318  

Knut Magnus Carlsson

  

Fossum

   28:33   1030
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  80013  

Ellen Strøm

  

Statnett BIL

   1:28:57   1030
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  409318  

Karina Finnstø

  

OPIL

   1:17:15   1030
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  118300  

Aud Gran

  

TYRVING

   57:14   1030
2  80000  

Elle Melbye

  

Elle BIL

   1:04:33   957
3  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:13:50   865
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  80601  

Anne Marit Færden

  

Fagforbundet

   51:53   1030
2  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

SABHF

   1:01:18   930
3  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   1:05:06   883
4  82966  

Aud I Spjelkavik

  

Tyrving, IL

   1:05:13   872
5  86597  

Nina Kolberg

  

Bærum Kommune

   1:07:06   854
6  79723  

Eva Reistad

  

Alcatel-Lucent BIL

   1:21:42   713
Disk  89391  

Nora Ursin

  

Bærum Kommune

   0:00   100
Disk  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   1:03:19   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   49:12   1030
2  77360  

Astri Rogstad

  

GE Healthcare

   57:14   939
3  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   1:00:47   893
4  135347  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   2:19:05   500
Disk  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   58:06   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  112888  

Per-Ivar Nikolaisen

  

NORAD

   59:32   1030
2  404760  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   1:02:08   999
3  96669  

Einar Opsahl

  

Gambit

   1:04:46   967
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  472050  

Marius Fiskevold

  

Fossum

   53:54   1030
2  405047  

Inge Gunnes

  

NorcONSULT

   54:37   1014
3  111634  

Rolv Anders Systad

  

Systad Prosjektstyring

   57:42   975
4  80778  

Roger Birkeland

  

Telenor

   57:49   964
5  485700  

Tommy Jauhojärvi

  

Asker Skiklubb

   58:15   960
6  84741  

Hallvard Koren

  

OK Moss

   58:21   959
7  133803  

Gerrit Rode

  

Fet O-Lag

   59:39   947
8  407490  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:01:57   926
9  406172  

Espen Messel

  

Tyrving, IL

   1:07:25   875
10  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   1:11:00   842
11  110623  

Anbjørn Grindheim

  

NAV Drift og utvikling

   1:19:19   765
12  104340  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

   1:34:14   626
Disk  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONSULTING

   41:41   100
Disk  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   18:00   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   49:48   1030
2  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   58:26   934
3  132467  

Bjørn Carlsson

  

BAC

   1:02:05   887
4  407484  

Richard Zeiner-Gundersen

  

Tyrving, IL

   1:02:35   872
5  132782  

Trond Westgaard

  

REC

   1:02:52   869
6  113196  

Per Morten Lefdal

  

Heming

   1:03:03   867
7  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   1:26:06   636
8  127656  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILMSTUDIO

   1:26:16   634
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   54:36   1030
2  483007  

Bård Natvig

  

Universitetet

   58:17   987
3  81419  

Pål Terkelsen

  

PRIVAT

   59:04   970
4  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   1:06:50   888
5  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:09:19   866
6  312783  

Finn Gange

  

Privat

   1:15:15   811
7  96544  

Don Skantze

  

HALLICLUB NORGE

   1:48:03   511
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  111585  

Per Øhlckers

  

Tyrving, IL

   48:37   1030
2  118299  

Reidar Vifstad

  

TYRVING

   54:05   964
3  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   57:00   924
4  407483  

Egil Huseth

  

BLOM

   58:21   900
5  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:01:36   867
6  408201  

Morten Tvedt

  

Pecunia

   1:08:27   797
7  123836  

Arne Edvinsen

  

Tyrving, IL

   1:20:00   678
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  403443  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

   51:07   1030
2  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   51:40   1015
3  97568  

Knut Stabell

  

Statnett

   52:17   999
4  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   52:57   983
5  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   56:19   950
6  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   57:21   940
7  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   57:25   939
8  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   1:02:51   886
9  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   1:05:30   860
10  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   1:12:54   787
11  128455  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:16:11   755
Disk  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:46:06   100
Disk  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel-Lucent BIL

   1:18:45   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  61082  

Tor Ommundsen

  

Veritas

   42:11   1030
2  129505  

Øystein Madsen

  

GE Healthcare

   43:59   999
3  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   44:01   989
4  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   44:45   970
5  96774  

Karl A Langerød

  

LOVISENBERG

   48:59   920
6  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   53:08   871
Disk  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:03:39   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   37:06   1030
2  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   42:28   948
3  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   42:30   938
4  132527  

Sigurd Melsom

  

Kjelsås

   42:31   927
5  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   47:05   866
6  96308  

Erling Bakken

  

Asker SK

   47:40   858
7  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   49:32   833
8  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   57:14   729
9  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   1:03:19   647
Disk  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:09:54   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   55:23   1030
2  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   56:01   1015
3  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   59:23   974
4  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   1:10:24   865
5  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:11:31   855
Disk  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   55:58   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   55:30   1030
2  134775  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   2:00:14   520
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  131282  

Petter Taugbøl

  

FBI

   1:09:01   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

Disk  81423  

Alexander Arnesen

  

Elkem

   1:20:16   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   57:33   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  111784  

Ola Løvald Bråten

  

Asker Skiklubb

   43:10   500
2  81320  

Meritxell Canut

  

AGA

   44:34   500
3  123835  

Christine Frogner Brath

  

HyDRO OSLO

   47:26   500
4  124800  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:17:11   500
Disk  408306  

Fanni Jauhjärvi Markussen

  

Asker Skiklubb

   0:00   100

Antall deltagere: 133

Lisensen tilhører OBIK Orientering