Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  111567  

Signe Flood Kjeldsen

  

UNIVERSITETET

   52:28   1030
2  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:07:34   877
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  408279  

Marit B. Eithun

  

Nittedal BIL

   44:58   1030
2  400943  

Elin Sjønnesen

  

LILLOMARKA

   46:19   1005
3  409318  

Karina Finnstø

  

OPIL

   59:12   852
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  80000  

Elle Melbye

  

Elle BIL

   56:55   1030
2  118570  

Lise Hugdahl

  

Coop

   57:52   1012
3  89691  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   1:07:17   919
Disk  409296  

Ingjerd Sollie

  

TietoEnator

   1:37:03   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   36:16   1030
2  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

SABHF

   55:25   756
3  89391  

Nora Ursin

  

Bærum Kommune

   1:04:45   618
4  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:06:25   585
5  82966  

Aud Spjelkavik

  

Tyrving, IL

   1:07:05   576
6  80601  

Anne Marit Færden

  

Fagforbundet

   1:09:28   543
7  79723  

Eva Reistad

  

Alcatel-Lucent BIL

   1:20:15   500
8  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   1:31:17   500
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   54:48   1030
2  135347  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   2:06:28   520
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   58:15   1030
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  112888  

Per-Ivar Nikolaisen

  

NORAD

   58:28   1030
2  69095  

Gustav Ruø

  

Freidig

   59:03   1016
3  111671  

Jon Åsmund Espedal

  

ABB

   1:01:54   981
4  36549  

Bjørgulf Svenningsen

  

ABB

   1:06:24   933
5  128445  

Vebjørn Søndersrød

  

Tikampen.no

   1:11:28   889
6  125667  

Hans Henrik Bull

  

Tikampen.no

   1:25:11   772
7  132781  

Svein Egil Nilsen

  

Skattedirektoratet

   1:26:44   759
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   54:05   1030
2  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONSULTING

   54:42   1015
3  407490  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   54:55   1003
4  114222  

Lars Krüger

  

NORDEA

   55:14   990
5  69031  

Lars Grande

  

FBI

   56:58   974
6  96543  

Asbjørn Aarvik

  

Statoil Hydro Oslo BIL

   57:52   966
7  80778  

Roger Birkeland

  

Telenor

   58:58   955
8  111634  

Rolv Anders Systad

  

Systad Prosjektstyring

   1:01:05   936
9  117579  

Arne Dybdahl

  

Brød BIL

   1:02:09   926
10  133803  

Gerrit Rode

  

Fet O-Lag

   1:04:22   905
11  110623  

Anbjørn Grindheim

  

NAV Drift og utvikling

   1:09:35   857
12  81268  

Guttorm Egge

  

NORDEA

   1:10:33   848
13  407155  

Lars Onstad

  

JerNBANEVERKET

   1:17:09   787
14  78387  

Bjørn Nordvik

  

PWC

   1:55:52   500
Disk  71244  

Tor Ringstad

  

Tandberg DATA

   1:00:13   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401064  

Eivind Hoff

  

NORDEA

   51:41   1030
2  113196  

Per Morten Lefdal

  

Heming

   51:45   1020
3  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   57:56   950
4  127656  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILMSTUDIO

   59:34   924
5  80094  

Claus Frimann Clasen

  

LYBERG & PARTNERE

   1:02:03   900
6  69024  

Andreas Erichsen

  

COWI BIL

   1:05:16   869
7  407484  

Richard Zeiner-Gundersen

  

Tyrving, IL

   1:14:47   777
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  79089  

Endre Hallan

  

Lillomarka O-lag

   46:33   1030
2  402460  

Terje Mathisen

  

Statoil Hydro Oslo BIL

   47:59   1005
3  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   54:13   928
4  483007  

Bård Natvig

  

Universitetet

   56:09   897
5  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   56:34   893
6  66827  

Dag Haugland

  

RÅDHUSET

   57:26   884
7  78606  

Richard Blom

  

FBI

   1:03:27   819
8  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:08:16   767
9  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   1:10:30   743
10  110617  

Knut Eeg

  

Norges BANK

   1:11:05   737
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   54:23   1030
2  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   56:06   1005
3  75052  

Terje Stensholm

  

TV2

   56:39   990
4  408201  

Morten Tvedt

  

Pecunia

   1:02:42   924
5  98461  

Rune Halke

  

Vestre Aker

   1:03:32   916
6  92540  

Helge Stenseth

  

Thales

   1:15:47   804
Disk  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   0:00   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   45:59   1030
2  79164  

Geir Trøan

  

TELENOR

   47:51   1000
3  97568  

Knut Stabell

  

Statnett

   48:12   986
4  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   49:14   965
5  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   52:16   932
6  123840  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   52:57   925
7  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   56:32   886
8  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   56:50   883
9  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   58:01   870
10  109276  

Bjørn Myhr

  

VEGDIREKTORATET

   1:01:08   836
11  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   1:02:09   825
12  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   1:04:06   804
13  79212  

Knut Johansen

  

STOREBRAND

   1:10:57   729
14  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:26:29   560
Disk  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   42:46   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  403443  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

   30:50   1030
2  129505  

Øystein Madsen

  

GE Healthcare

   39:33   879
3  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   42:35   820
4  69129  

Einar Hem

  

Ahus BIL

   43:45   791
5  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   46:23   748
6  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel-Lucent BIL

   47:36   729
7  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   50:52   676
8  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   55:40   598
9  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:04:08   500
10  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   1:04:33   500
11  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   1:06:12   500
Disk  130729  

Terje Throndsen

  

SELMER/SKANSKA

   47:57   100
Disk  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   0:00   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   36:35   1030
2  87022  

Jappe Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

   38:22   996
3  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   38:29   985
4  123834  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   40:18   950
5  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   40:42   944
6  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   41:59   927
7  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   47:09   856
8  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   48:28   838
9  132527  

Sigurd Melsom

  

Kjelsås

   51:21   799
10  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   53:42   767
11  62095  

Trond Varang

  

BM NORGROS

   53:46   766
12  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   55:50   737
13  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   58:42   698
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  403626  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

   43:03   1030
2  82227  

Kjell H. Eriksen

  

Norges Bank

   43:24   1016
3  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   45:45   979
4  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   47:49   945
5  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   49:06   930
6  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   51:40   900
7  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   52:08   895
8  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:07:39   715
9  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   1:12:16   661
Disk  62105  

Arnfinn Haugland

  

OPEL CLUB

   0:00   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   55:51   1030
2  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   58:40   995
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  407216  

Yngve Gottfridsson

  

Nittedal OL

   1:08:02   500
Disk  408555  

Fredrik Rosenberg

  

Nittedal OL

   1:11:10   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  106786  

Torstein Schjelle

  

AIMIT

   1:57:01   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  80016  

Sigbjørn Sørbotten

  

Statnett BIL

   46:08   500
2  111920  

Tone Lye

  

Statnett BIL

   47:25   500
3  119690  

Kyrre Gran

  

Sveko

   50:01   500
4  84024  

Kimme Arnesen

  

SWECO GRØNER

   51:48   500
5  111673  

Karsten Borge

  

AIMIT AS

   1:20:58   500
6  89116  

Gerd Fossestøl

  

Nittedal OL

   1:27:55   500
Disk  129314  

Pernilla Ibsen

  

Statnett

   48:09   100
Disk  108142  

Øyvind Bakke

  

SWECO GRØNER

   0:00   100
Disk  408830  

Anna Rosenberg

  

Nittedal OL

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   58:26   500
2  109975  

Astrid Tutturen

  

UIO

   1:02:05   500
3  130704  

Lars Bredalen

  

Nittedal OL

   1:12:19   500
Disk  130731  

Lars K Rogne

  

Nittedal OL

   1:18:04   100
Disk  130732  

Anders J. Rogne

  

NittEDAL

   1:06:16   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  109974  

Ole Valderhaug

  

Thales

   35:11   500
2  92494  

Frank Tennfjord

  

Thales

   35:18   500
3  132705  

Sigrid Hallås

  

A hus BIL

   37:59   500
4  23409  

Ingrid Bredalen

  

Nittedal OL

   41:50   500
5  92556  

Emma E Paulsen

  

Nittedal Ol

   54:38   500
6  104981  

Oda E. Paulsen

  

NiTTEDAL

   54:40   500
7  80966  

William Onstad

  

Kjelsås

   1:52:00   500

Antall deltagere: 143

Lisensen tilhører OBIK Orientering