Klasse: D-12N-Følge(2km N)

Disk  132940  

Vibeke Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   0:00   100
Disk  132758  

Irina Taugbøl

  

HEMING/NJÅRD

   0:00   100
 

Klasse: D10-12(2,5 km N)

 

Klasse: D13-16N(2,5 km N)

 

Klasse: D13-14(3,5 km)

1  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   52:20   1030
2  87023  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   1:05:52   891
3  114221  

Solveig Hegstad Kryger

  

NYDALEN

   1:06:35   874
4  112818  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   1:13:31   798
5  403684  

Astrid Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:20:29   732
 

Klasse: D15-16(EKORT)

 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  127120  

Anette Ståhlstrøm

  

INdre Østfold

   44:14   1030
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  89472  

Anne Turter

  

NYDALEN

   37:59   1030
2  120813  

Simone Heinz

  

Gular

   59:33   737
3  60571  

Marianne Huseby

  

Fredrikstad Skiklubb

   1:01:51   696
4  61086  

Astrid Tutturen

  

PRIVAT

   1:28:13   500
5  111702  

Kjersti Viker

  

DNBNOR

   1:41:52   500
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  129383  

Anja Huseby

  

STATKRAFT

   59:58   1030
2  408094  

Emma Green

  

Savedalen

   1:07:30   958
3  408260  

Ragnhild Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   1:15:12   883
4  62491  

Anne Marie Aarnes

  

NYDALEN

   1:17:39   853
5  405151  

Siri Lund Hansen

  

SANDEFJORD OK

   1:18:33   846
6  123954  

Line Sommerfeldt

  

NYDALEN

   1:20:17   831
Disk  123976  

Anny Øen

  

NYDALEN

   1:18:46   100
Disk  400956  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:04:44   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  111567  

Signe Flood Kjeldsen

  

VET BIL

   1:07:13   1030
2  126997  

Guro Grønn

  

NRK

   1:11:21   990
3  404543  

Linda Fløttum

  

PRIVAT

   1:13:06   967
4  80013  

Ellen Strøm

  

STATNETT

   1:18:34   916
Disk  80011  

Marit Larssen

  

STATNETT

   1:52:41   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  136883  

Signe Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   46:51   1030
2  91008  

Anne Trine Hoel

  

HAV BIL

   50:59   976
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  123991  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   55:16   1030
2  72329  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

   59:47   980
3  124682  

Heidi falck

  

   1:06:25   910
4  80727  

Toril Eine

  

FOSSUM

   1:09:04   876
5  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:21:03   767
6  105382  

Hanne Toftdahl

  

HEMING/NJÅRD

   1:28:51   697
Disk  83140  

Anne Jahren

  

KOLL

   55:43   100
Disk  80000  

Elle Melbye

  

HEMING/NJÅRD

   0:00   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

BÆRUM KOMMUNE

   51:45   1030
2  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   55:18   986
3  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   55:28   975
4  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   1:01:19   908
5  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   1:02:29   897
6  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   1:06:14   861
7  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   1:07:28   849
8  80543  

Siri Benneche

  

HEMING/NJÅRD

   1:11:15   812
9  79123  

Vera Sjølie

  

NORGES BANK

   1:13:35   790
10  80601  

Anne Marit Færden

  

HYDRO OSLO

   1:15:37   770
11  68256  

Ellen Grande

  

VETBIL

   1:22:55   699
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   39:23   1030
2  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   55:54   811
3  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   1:00:30   742
4  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   1:01:55   714
5  87021  

Onelma Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

   1:09:17   621
6  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:21:18   500
Disk  131275  

Hjørdis Egner

  

HEMING/NJÅRD

   1:51:22   100
Disk  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   54:47   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:03:34   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  131242  

Iver Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   37:10   1030
2  79728  

Tobias Eilertsen

  

KJELSÅS

   48:03   874
3  408657  

Stian Sletvold Eilertsen

  

KJELSÅS

   50:51   826
4  81583  

Harald Paaske

  

HEMING/NJÅRD

   59:50   696
 

Klasse: H10-12(2,5 km N)

1  86945  

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   27:26   1030
2  408242  

Claus Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

   30:17   969
3  83137  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

   32:22   921
 

Klasse: H13-16N(2,5 km N)

 

Klasse: H13-14(3,5 km)

1  63825  

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

   39:54   1030
2  104989  

Håkon Gimse

  

HEMING/NJÅRD

   44:29   963
3  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   48:16   906
4  114224  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

   1:10:03   623
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  409265  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   47:24   1030
2  124040  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:07:34   808
Disk  407544  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   57:16   100
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  71499  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

   48:22   1030
2  97990  

Arne Sandvold

  

NYDALEN

   53:49   964
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  81040  

Bjørn Hauge

  

OSI

   1:14:52   1030
2  129413  

Finn Gjerull Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   1:20:20   984
3  87025  

Skage Grønneberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:27:19   927
4  97949  

Eldar Frøland

  

OSI

   1:31:06   892
5  400972  

Christian Reusch

  

HEMING/NJÅRD

   1:56:46   721
Disk  404409  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   0:00   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  112888  

Per-Ivar Nikolaisen

  

NORAD

   1:10:51   1030
2  128445  

Vebjørn Søndersrød

  

Tikampen.no

   1:12:36   1008
3  116442  

Espen Lunøe

  

AKER SYKEHUS

   1:13:08   994
4  131277  

Jon Åsmund Espedal

  

ABB Bil

   1:18:51   944
5  96669  

Einar Opsahl

  

Gambit

   1:27:18   884
6  126633  

Erling Furunes

  

Energi Micro

   1:43:45   768
7  136879  

Ola Fougner

  

VEIDEKKE

   1:51:00   717
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   58:44   1030
2  96543  

Asbjørn Aarvik

  

STATOILhydro

   1:03:23   981
3  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   1:08:15   929
4  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   1:08:56   914
5  403631  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

   1:10:52   897
6  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   1:12:04   887
7  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:13:45   873
8  83161  

Bjørn Mo Østgren

  

AKER SOLUTIONS

   1:14:32   866
9  84741  

Hallvard Koren

  

OK Moss

   1:18:36   831
10  67815  

Vidar fossli

  

STATOILhydro

   1:19:06   827
11  80778  

Roger Birkeland

  

TELENOR

   1:19:30   824
12  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   1:19:43   822
13  132942  

Tor Haugset

  

SPT group

   1:20:37   814
14  79730  

Martin Veastad

  

Thales

   1:23:53   786
15  485700  

Tommy Jauhojärvi

  

EDda Digital

   1:29:41   737
16  79574  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

   1:33:31   704
17  132934  

Kristian Vågsnes

  

Bouvet

   1:46:04   598
Disk  407490  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:17:25   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401064  

Eivind Hoff

  

NORDEA

   52:25   1030
2  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   53:27   1011
3  403383  

Anders Grendahl

  

AAS-JAKOBSEN

   55:09   984
4  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   58:11   945
5  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   1:01:20   915
6  127656  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   1:05:20   877
7  69024  

Andreas Erichsen

  

COWI BIL

   1:09:36   837
8  82168  

Bjørn Solhjem

  

AMESTO

   1:10:18   830
9  132782  

Trond Westgaard

  

REC

   1:11:38   817
10  28090  

Bjørn Bakkevig

  

HEMING/NJÅRD

   1:14:47   787
11  80094  

Claus Frimann Clasen

  

LYberg & partnere

   1:15:08   784
12  407484  

Rickard Zeiner-Gundersen

  

Tyrving, IL

   1:20:56   728
13  407647  

Iain Mcleod

  

HYDRO OSLO

   1:25:49   682
14  60737  

Arild Gimse

  

HEMING/NJÅRD

   1:48:34   500
Disk  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   1:22:18   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   53:44   1030
2  109274  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

   55:50   1001
3  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   57:35   975
4  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   1:03:48   907
5  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   1:04:12   903
6  408240  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

   1:09:05   858
7  78693  

Richard Blom

  

FBI

   1:13:04   821
8  86102  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   1:15:24   799
9  96544  

Don Skantze

  

HYDRO OSLO

   1:18:47   767
10  312783  

Finn Gange

  

PRIVAT

   1:20:11   754
11  79727  

Kjell Liset

  

ATN

   1:50:35   500
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   42:00   1030
2  407483  

Egil Huseth

  

BLOM

   51:43   905
3  111633  

Jon Foss

  

FRIskis og svettis

   57:25   827
4  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   59:41   790
5  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:01:25   769
6  408201  

Morten Tvedt

  

PEcunia

   1:01:59   763
7  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:06:18   711
8  92540  

Helge Stenseth

  

Thales

   1:15:59   596
9  403894  

Sverre Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:18:23   567
Disk  81423  

Torstein Hellesnes

  

PRIVAT

   1:22:28   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  64315  

Eldar Børsum

  

Bækkelagets Spkl.

   46:34   1030
2  97568  

Knut Stabell

  

STATNETT

   48:22   1001
3  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   50:47   965
4  111586  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

   51:39   946
5  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   52:14   940
6  79164  

Geir Trøan

  

TELENOR

   56:50   890
7  79175  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   57:20   885
8  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   57:40   881
9  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   58:40   871
10  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   59:12   865
11  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   1:02:27   830
12  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   1:04:52   804
13  123840  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   1:05:41   795
14  71829  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

   1:07:53   772
15  128455  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:08:06   769
16  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:10:19   745
17  81509  

Eirik Angel Olsen

  

NORDEA

   1:10:56   739
18  79719  

Bjørn Grenager

  

Thales

   1:13:01   716
19  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:14:34   700
20  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

   1:15:19   692
21  72242  

Per Aagaard

  

HEMING/NJÅRD

   1:19:00   652
22  80611  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   1:20:48   633
23  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:23:48   601
24  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   1:25:32   582
25  134583  

Fredrik Kaltenborn

  

VItal

   2:08:11   500
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   38:37   1030
2  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   38:54   1017
3  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   42:33   960
4  129505  

Øystein Madsen

  

GE

   44:47   921
5  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   45:32   911
6  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   48:42   870
7  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   51:30   834
8  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

   51:44   831
9  116921  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   52:26   822
10  136826  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   53:20   810
11  61082  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   55:48   778
12  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   57:22   758
13  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   58:44   740
14  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   59:47   726
15  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:05:45   649
16  111530  

Kjell Arne Reistad

  

HEMING/NJÅRD

   1:13:20   551
17  79822  

Magne Fjeld

  

ELKEM

   1:39:50   500
Disk  69129  

Einar Hem

  

AHUS BIL

   38:48   100
Disk  130729  

Terje Throndsen

  

SELMER/SKANSKA

   49:03   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  133003  

Per Ongstad

  

PRIVAT

   39:04   1030
2  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   41:59   983
3  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   42:37   965
4  132527  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   45:05   923
5  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   47:24   894
6  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   53:12   820
7  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   55:45   787
8  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:00:23   728
9  116504  

Per Woxen

  

SVEDA KJEMI

   1:02:13   704
10  62095  

Trond Varang

  

BM NORGROS

   1:02:54   695
11  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   1:11:05   591
12  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:13:23   561
13  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   1:15:33   534
14  79720  

Terje Christiansen

  

Alcatel Lucen

   1:33:58   500
Disk  87022  

Jappe Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

   40:28   100
Disk  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   1:09:50   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  403626  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

   42:16   1030
2  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   46:22   972
3  68266  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   52:31   889
4  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   53:34   867
5  82190  

Magne Grande

  

FBI

   57:32   820
6  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   1:08:37   689
7  120595  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   1:32:05   500
Disk  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:12:49   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   59:14   1030
2  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   1:02:22   994
3  134775  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:45:16   622
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  405367  

Arne Vilberg

  

KLP FORSIKRING

   1:35:20   500
2  131276  

Håkon Bugge

  

Craft Multitude

   1:47:42   500
3  126695  

Allain Ferber

  

FBI

   1:53:23   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  408402  

Jan Kristian Lygre

  

NYDALEN

   1:04:38   500
2  36549  

Bjørgulf Svenningsen

  

ABB

   1:10:30   500
3  131282  

Petter Taugbøl

  

FBI

   1:15:09   500
Disk  92589  

Hallvard Føllesdal

  

PRIVAT

   1:35:43   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  80016  

Sigbjørn Sørbotten

  

STATNETT

   47:00   500
2  123799  

Erlend Aamodt

  

Nydalens Skiklub

   1:03:56   500
3  62179  

Katrine Damgaard

  

Ås UMB

   1:08:37   500
4  79850  

Trond Ramberg

  

NRK

   1:12:48   500
5  81569  

Erik Juliussen

  

STATKRAFT

   1:17:03   500
6  408956  

Stig Karlsen

  

ABILdsø elektrike

   1:21:24   500
7  91550  

Maria Torgersen

  

HØEGH Sport

   1:24:59   500
8  89701  

Ulf Kristian Strøm-Madsen

  

AKER SOLUTIONS

   1:55:57   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  400966  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

   41:42   500
2  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:00:48   500
3  64326  

Ragnhild Haugerud

  

AGA AS

   1:01:25   500
4  111942  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

   1:27:16   500
Disk  68265  

Akif Coku

  

AKER SOLUTIONS

   1:56:02   100
Disk  132681  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   22:59   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  103757  

Meritxell Canut

  

MEDECO

   56:21   500
2  69028  

Liv møklebust

  

   1:17:12   500
3  124800  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:22:54   500
 

Klasse: Trim 2 km

 

Klasse: Trim 3,5 km

 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: Uspesifisert

 

Klasse: Usesifisert


Antall deltagere: 234

Lisensen tilhører OBIK Nordmarkskarusellen