Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  132940  

Vibeke Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   35:32   1030
 

Klasse: D10-12(2,5 km N)

1  111651  

Kjersti Heir

  

Nydalens Skiklub

   55:53   1030
Disk  10227  

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

   1:08:58   100
 

Klasse: D13-16N(2,5 km N)

 

Klasse: D13-14(3,5 km)

1  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   43:43   1030
2  112818  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   45:26   1001
3  89430  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   50:29   933
Disk  403684  

Astrid Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:15:00   100
 

Klasse: D15-16(EKORT)

 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   46:47   1030
2  127120  

Anette Ståhlstrøm

  

INdre Østfold

   1:14:47   721
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  137393  

Kristine Holene

  

HALDEN

   33:19   1030
2  100493  

Elin Bergseng

  

OSI

   45:33   837
3  120813  

Simone Heinz

  

Gular

   1:10:24   500
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  408260  

Ragnhild Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   56:53   1030
2  405151  

Siri Lund Hansen

  

SANDEFJORD OK

   58:02   1010
3  405577  

Vigdis Hobøl

  

ØSTMARKA

   58:29   996
4  408094  

Emma Green

  

Savedalen

   59:34   977
5  82248  

Kine Gullikden

  

SANDEFJORD OK

   59:52   974
6  111413  

Monica Halden

  

Nydalens Skiklub

   1:00:54   965
7  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   1:01:06   963
8  480041  

Randi Wold

  

NYDALEN

   1:01:24   961
9  129752  

Toril Nes

  

NYDALEN

   1:04:22   935
Disk  10236  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   45:28   100
Disk  91119  

Tuva Toftdahl

  

Heming/Njård OL

   50:33   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  409379  

Guro Kolberg

  

Tyrving, IL

   49:42   1030
2  111567  

Signe Flood Kjeldsen

  

VET BIL

   1:06:30   851
3  89338  

Ellen Strøm

  

STATNETT

   1:14:40   759
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  136883  

Signe Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   44:08   1030
2  91008  

Anne Trine Hoel

  

HAV BIL

   51:29   937
3  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   1:08:33   734
4  80015  

Susannah Malm

  

STATNETT

   1:09:05   718
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  69027  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

   52:29   1030
2  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   53:03   1015
3  83140  

Anne Jahren

  

KOLL

   54:44   989
4  123991  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   1:04:28   886
5  80000  

Elle Melbye

  

HEMING/NJÅRD

   1:05:24   877
6  80727  

Toril Eine

  

FOSSUM

   1:08:13   851
7  400915  

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

   1:12:14   812
8  105382  

Hanne Toftdahl

  

HEMING/NJÅRD

   1:23:04   709
9  118300  

Aud Gran

  

TYRVING

   1:24:00   700
10  126659  

Mari Birkeland

  

MAris interiørhjelp

   1:31:06   633
11  111702  

Kjersti Viker

  

DNBNOR

   1:32:07   623
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   47:46   1030
2  111416  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

   49:44   1000
3  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   50:06   986
4  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   50:36   971
5  89391  

Nora Ursin

  

BÆRUM KOMMUNE

   57:18   901
6  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   57:45   896
7  68256  

Ellen Grande

  

VETBIL

   1:04:52   822
8  408249  

Hege Andersen

  

UIO

   1:16:34   699
9  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:22:46   634
10  79723  

Eva Reistad

  

ATN

   1:44:37   500
Disk  80543  

Siri Benneche

  

HEMING/NJÅRD

   0:00   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   41:28   1030
2  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   52:25   888
3  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   1:02:00   763
4  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   1:10:46   647
5  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   1:22:24   507
Disk  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:00:38   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  131241  

Gjermund Halden

  

Nydalens Skiklub

   29:27   1030
2  132784  

Halvor Halden

  

Nydalens Skiklub

   29:42   1016
3  408267  

Petter Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   50:39   651
4  131242  

Iver Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   50:52   637
 

Klasse: H10-12(2,5 km N)

1  86945  

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   27:06   1030
2  83137  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

   35:16   870
3  408242  

Claus Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

   37:04   827
4  111652  

Tore Heir

  

Nydalens Skiklub

   56:11   500
5  114138  

Vebjørn Tandberg

  

NYDALEN

   1:03:27   500
 

Klasse: H13-16N(2km N)

 

Klasse: H13-14(3,5 km)

1  112628  

Tord Haflan

  

NYDALEN

   41:40   1030
2  114223  

Eivind Høydal

  

NYDALEN

   41:53   1018
3  136880  

Harald Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   43:24   990
4  83083  

Simen Eid Nielsen

  

Nydalens Skiklub

   44:26   967
Disk  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   45:46   100
Disk  114224  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

   1:00:25   100
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  124040  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   43:08   1030
2  408221  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

   47:03   975
3  121709  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

   51:44   911
4  407544  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   1:02:39   774
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  89337  

Aleksander Arnesen

  

ELKEM

   38:28   1030
 

Klasse: H17K(KORT)

1  103468  

Håvard Sandåker

  

Imås

   45:01   1030
2  71499  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

   47:43   991
Disk  132681  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   1:21:01   100
Disk  407499  

Hans Henrik Fremming

  

METEOROLOGEN bil

   0:00   100
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  137329  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   54:07   1030
2  402618  

Thomas Nipen

  

GVOC

   57:04   993
3  79056  

Geir Moholdt

  

Nydalens Skiklub

   57:28   980
4  87016  

Lars Chr Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   57:54   966
5  116456  

Dag Aalvik

  

Grane

   1:01:42   930
6  132683  

Brynjar Hesnes

  

SANDEFJORD OK

   1:02:22   924
7  401181  

Magnus Solbjørg

  

Nydalens Skiklub

   1:03:30   914
8  81040  

Bjørn Hauge

  

OSI

   1:06:40   885
9  87025  

Skage Grønneberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:08:14   870
10  408299  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   1:14:17   814
Disk  82179  

Henning Rødberg

  

NITTEDAL

   48:04   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  112888  

Per-Ivar Nikolaisen

  

NORAD

   1:00:20   1030
2  128445  

Vebjørn Søndersrød

  

TIkampen.no

   1:13:42   910
3  96669  

Einar Opsahl

  

Gambit

   1:18:33   860
4  125667  

Henrik Bull

  

TIkampen.no

   1:36:29   701
5  136879  

Ola Fougner

  

VEIDEKKE

   1:59:49   508
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   55:01   1030
2  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   1:00:32   970
3  96543  

Asbjørn Aarvik

  

STATOILhydro

   1:01:23   953
4  403631  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

   1:01:58   937
5  472050  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

   1:03:23   924
6  407490  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:03:36   922
7  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   1:06:20   898
8  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   1:08:07   881
9  485700  

Tommy Jauhojärvi

  

EDda Digital

   1:08:47   875
10  67815  

Vidar fossli

  

STATOILhydro

   1:08:48   875
11  86968  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

   1:08:51   875
12  28058  

Roar Brenden

  

NITTEDAL

   1:10:28   860
13  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:10:42   858
14  69028  

Are Eriksen

  

OSI

   1:15:04   818
15  78690  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

   1:16:18   807
16  111412  

Vegard Halden

  

Nydalens Skiklub

   1:16:19   807
17  296192  

Terje Næss

  

TErramar

   1:18:54   783
18  132942  

Tor Hagset

  

SPT group

   1:19:18   780
19  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:20:20   770
20  132934  

Kristian Vågsnes

  

Bouvet

   1:24:02   737
21  406172  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

   1:26:16   716
22  108120  

Ståle Hellenes

  

OSLO LÆRERNE

   1:29:40   686
23  3290160  

Lasse Nederhoed

  

NRK

   1:49:11   508
Disk  408657  

Jon Sletvold

  

Thales

   1:15:59   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   46:43   1030
2  113196  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

   54:31   937
3  79869  

Øystein Tandberg

  

KJELSÅS

   55:43   914
4  28090  

Bjørn Bakkevig

  

HEMING/NJÅRD

   55:53   902
5  89333  

Peer Stiansen

  

NYDALEN

   57:25   886
6  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   58:00   880
7  69024  

Andreas Erichsen

  

COWI BIL

   1:02:17   834
8  94074  

Torgrim Engell

  

GE Healthcare

   1:06:28   789
9  80094  

Claus Frimann Clasen

  

LYberg & partnere

   1:07:00   783
10  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   1:11:02   740
11  407484  

Rickard Zeiner-Gundersen

  

Tyrving, IL

   1:14:45   700
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

STATOILhydro

   47:03   1030
2  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   50:10   987
3  109274  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

   51:35   962
4  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   53:43   930
5  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   56:48   897
6  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   58:47   876
7  483007  

Bård Natvig

  

KLP FORSIKRING

   1:01:17   849
8  79089  

Endre Hallan

  

NORCONSULT

   1:03:45   823
9  78693  

Richard Blom

  

FBI

   1:11:07   745
10  86102  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   1:12:19   732
11  82587  

Olav Nipen

  

HYDRO OSLO

   1:12:52   726
12  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:47:11   500
Disk  118451  

Harald AAs

  

PRIVAT

   1:25:25   100
Disk  123799  

Erlend Aamodt

  

Nydalens Skiklub

   0:00   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   41:35   1030
2  403743  

Christian Dons

  

SFT

   51:51   897
3  111633  

Jon Foss

  

FRIskis og svettis

   57:10   823
4  118299  

Reidar Vifstad

  

TYRVING

   58:08   802
5  403443  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

   59:03   790
6  403749  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   1:05:13   716
7  94458  

Stein Gjessing

  

HEMING/NJÅRD

   1:08:30   677
8  408224  

Odd Eide-Fredriksen

  

Kamp Vestheim

   1:08:33   676
9  403894  

Sverre Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:11:06   646
10  92540  

Helge Stenseth

  

Thales

   1:15:23   594
11  89416  

Eivind Hartmann

  

PBE

   1:26:32   500
Disk  89425  

Torstein Hellesnes

  

PRIVAT

   1:14:33   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  77365  

Juul Stener

  

OPIL

   49:11   1030
2  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   50:42   1005
3  111586  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

   51:09   991
4  98443  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

   52:23   968
5  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   52:25   968
6  97568  

Knut Stabell

  

STATNETT

   52:43   965
7  87676  

Johan Storsveen

  

OPIL

   54:04   951
8  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   55:27   937
9  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   56:00   931
10  123840  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   58:13   909
11  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   59:47   893
12  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   1:00:45   883
13  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:03:28   855
14  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   1:03:51   851
15  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   1:04:25   846
16  134583  

Fredrik Kaltenborn

  

VItal

   1:08:43   802
17  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   1:09:06   798
18  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:15:40   731
19  137363  

Arne Holmgren

  

OPIL

   1:16:32   722
20  71829  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

   1:17:14   715
21  111705  

Tore Benneche

  

UNIVERSITETET

   1:18:28   703
22  79852  

Øystein Fuskeland

  

NRK

   1:18:31   702
23  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:19:25   693
24  79719  

Bjørn Grenager

  

Thales

   1:20:47   679
25  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

   1:27:07   615
26  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:36:17   522
27  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:37:01   514
28  6282496  

Eirik Angel Olsen

  

NORDEA

   1:42:06   500
Disk  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:12:03   100
Disk  80611  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   1:19:17   100
Disk  118297  

Jørgen Holmboe

  

HELSETILSYNET

   36:06   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  69129  

Einar Hem

  

AHUS BIL

   35:03   1030
2  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   35:30   1014
3  129505  

Øystein Madsen

  

GE

   38:35   960
4  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   40:55   917
5  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   42:29   894
6  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   44:02   872
7  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

   45:05   857
8  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   55:18   712
9  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   58:44   663
10  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   1:14:10   500
11  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   1:15:57   500
12  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   1:22:37   500
13  96774  

Karl A Langerød

  

LOVISENBERG

   1:34:12   500
Disk  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   47:57   100
Disk  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   0:00   100
Disk  128444  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

   0:00   100
Disk  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   0:00   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  132527  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   40:14   1030
2  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   41:58   999
3  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   45:21   947
4  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   49:30   885
5  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   50:26   874
6  133003  

Per Ongstad

  

PRIVAT

   50:42   870
7  96765  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   52:55   843
8  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   1:02:51   719
9  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:11:00   618
10  79720  

Terje Christiansen

  

Alcatel Lucen

   1:13:29   587
11  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:23:28   500
12  116504  

Per Woxen

  

SVEDA KJEMI

   2:18:07   500
Disk  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   1:10:02   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   41:00   1030
2  403626  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

   43:25   991
3  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   44:05   973
4  82190  

Magne Grande

  

FBI

   47:33   921
5  68266  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   51:11   876
6  401123  

Ole Sannes

  

Lillomarka OL

   51:45   869
7  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   59:23   776
8  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   1:02:07   743
9  120595  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   1:18:15   546
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   1:02:05   1030
2  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   1:02:18   1019
3  134775  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:51:53   609
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  126695  

Allain Ferber

  

FBI

   1:34:23   500
2  126633  

Erling Furunes

  

PRIVAT

   1:57:05   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  76201  

Roland Hurlimann

  

Quality Broker

   56:51   500
2  79235  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

   1:15:32   500
Disk  92589  

Hallvard Føllesdal

  

OSI

   0:00   100
Disk  94377  

Daniel Holm

  

OSLOmarka IK

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  129314  

Pernille Lervåg

  

STATNETT

   46:01   500
2  136881  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   46:15   500
3  80016  

Sigbjørn Sørbotten

  

STATNETT

   55:01   500
4  98768  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   55:51   500
5  137229  

Aksel Eide-Fredriksen

  

Kamp Vestheim

   59:21   500
6  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   1:01:30   500
7  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:04:13   500
8  132202  

Rune Kristian Mork

  

STATNETT

   1:05:20   500
9  84990  

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

   1:24:48   500
Disk  92593  

Erik Juliussen

  

STATKRAFT

   0:00   100
Disk  127052  

Svein Helge Høydal

  

LYN

   0:00   100
Disk  408956  

Stig Karlsen

  

ABILdsø elektrike

   0:00   100
Disk  79179  

Nils Jørgen Brodin

  

RINGNES

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  403569  

Anne Danielsen

  

LYN

   39:46   500
2  31096  

Selma Næss-Ulseth

  

HEMING/NJÅRD

   43:53   500
3  400966  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

   43:57   500
4  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:01:42   500
5  89420  

Carl Christians Helgesson

  

AKER SOLUTIONS

   1:20:55   500
6  89701  

Ulf Kristian Strøm-Madsen

  

AKER SOLUTIONS

   1:21:04   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   50:17   500
2  128449  

Åse Tandberg

  

STATKRAFT

   1:04:07   500
 

Klasse: Åpen 2 km

1  97853  

Solvor Småkasin

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   21:26   500
2  483518  

Mirella Gullaksen

  

Astra Zenica

   42:05   500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: Uspesifisert

1  22123  

Renate Slang

  

PRIVAT

   0:00   1030
 

Klasse: null


Antall deltagere: 262

Lisensen tilhører OBIK Nordmarkskarusellen