Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  109975  

Guro Kolberg

  

Tyrving, IL

   52:48   1030
2  111567  

Signe Flood Kjeldsen

  

UNIVERSITETET

   1:00:45   945
3  98663  

Aadel Heilemann

  

Legeforeningen

   1:08:38   861
4  400659  

Øyunn Sparre

  

Bull Tromsø

   1:12:49   811
Disk  129314  

Pernille Lervåg

  

Statnett

   49:58   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  91008  

Anne Trine Hoel

  

HAV BIL

   48:43   1030
2  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:20:00   699
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  409296  

Ingjerd Sollie

  

TietoEnator

   1:00:37   1030
2  126659  

Mari Birkeland

  

Maris interiørhjelp

   1:18:21   874
3  111703  

Kjersti Viker

  

DNB NOR

   1:18:50   860
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  111416  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

   46:12   1030
2  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   54:28   931
3  89391  

Nora Ursin

  

Bærum Kommune

   58:58   872
4  86597  

Nina Kolberg

  

Bærum Kommune

   59:46   854
5  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:02:20   826
6  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   1:07:58   765
7  118329  

Liv Simonsen

  

NIPRO

   1:23:22   598
Disk  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

SABHF

   47:46   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   48:14   1030
2  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   52:12   979
3  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   52:14   969
4  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   56:03   919
5  80782  

Jorunn Solheim

  

TELENOR

   1:07:07   805
6  77360  

Astri Rogstad

  

GE Healthcare

   1:08:19   792
Disk  81423  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   56:42   100
Disk  124800  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   52:49   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  69095  

Gustav Ruø

  

Freidig

   56:46   1030
2  124041  

Nicolai Heilemann

  

Codex

   1:02:23   971
3  111672  

Sivert Nielsen

  

Ing. Per Gjerdrum

   1:21:30   793
Disk  125667  

Hans Henrik Bull

  

Tikampen.no

   1:38:38   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   57:00   1030
2  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:01:14   983
3  96543  

Asbjørn Aarvik

  

Statoil Hydro Oslo BIL

   1:02:06   966
4  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:08:27   900
5  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:15:38   837
6  110623  

Anbjørn Grindheim

  

NAV Drift og utvikling

   1:20:07   798
7  80708  

Gunnar Rustad

  

FFI

   1:24:01   764
8  131240  

Kristian Vågsnes

  

Bouvet

   1:24:24   760
9  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:31:26   698
10  98618  

Eskil Hagen

  

DVASK

   1:32:38   688
11  400972  

Christian Reusch

  

REGJERINGSADVOKAT

   1:46:34   566
12  90142  

Terje Martinsen

  

LØRENSKOG KOMM

   1:58:21   500
Disk  118531  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   0:00   100
Disk  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   49:33   100
Disk  408506  

Knut Landstad

  

FUGRO

   56:02   100
Disk  119470  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

FBI

   1:25:39   100
Disk  80707  

Frode Lillevold

  

FFI

   0:00   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   37:22   1030
2  113196  

Per Morten Lefdal

  

Heming

   40:15   982
3  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   42:12   946
4  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   49:13   842
5  79843  

Ketil Berstad

  

Heming/NJÅRD

   58:03   724
6  80094  

Claus Frimann Clasen

  

LYBERG & PARTNERE

   58:34   717
7  407484  

Richard Zeiner-Gundersen

  

Tyrving, IL

   1:00:34   690
Disk  129249  

Frank Olsen

  

ISHAVSKRAFT AS

   0:00   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

Statoil Hydro Oslo BIL

   40:18   1030
2  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   40:51   1014
3  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   42:35   982
4  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   54:12   828
5  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   54:18   827
6  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   1:06:57   670
Disk  106862  

Børge Mathisen

  

GE Healthcare

   0:00   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  407483  

Egil Huseth

  

BLOM

   47:33   1030
2  408224  

Odd Eide-Fredriksen

  

Kamp Vestheim

   48:22   1012
3  79113  

Tor Arne Ulfeng

  

NRA

   50:40   978
4  75052  

Terje Stensholm

  

TV2

   53:52   934
5  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:10:22   761
Disk  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   0:00   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  97568  

Knut Stabell

  

Statnett

   43:42   1030
2  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   47:24   978
3  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   51:11   925
4  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   51:36   910
5  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   52:00   906
6  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   53:08   893
7  111918  

Knut Erik Bjørklund

  

DNB NOR

   54:05   882
8  77365  

Juul Sverre Stener

  

OPIL

   56:20   856
9  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   58:19   833
10  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   59:06   824
11  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:04:04   767
12  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   1:07:35   727
13  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   1:16:29   625
14  104248  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB Nor

   1:20:34   579
15  109974  

Eirik Angel Olsen

  

NORDEA

   1:21:10   572
16  116823  

Svein Bratlie

  

Avinor BIL

   1:29:07   500
17  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:39:27   500
18  134583  

Fredrik Kaltenborn

  

Vital Forsikring

   1:54:59   500
Disk  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:33:33   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  129505  

Øystein Madsen

  

GE Healthcare

   38:38   1030
2  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   48:07   898
3  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   48:27   883
4  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   49:35   859
5  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   51:00   840
6  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   51:48   830
7  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   53:24   809
8  79718  

Erich Sturm

  

Alcatel-Lucent BIL

   54:37   794
9  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   1:13:24   551
10  114908  

Frederick Gram

  

NILU

   1:41:37   500
Disk  79822  

Magne Fjeld

  

ELKEM

   1:15:47   100
Disk  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   42:42   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   42:09   1030
2  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   42:13   1020
3  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   48:15   938
4  133003  

Per Ongstad

  

PRIVAT

   52:13   881
5  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   56:16   833
6  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   1:12:29   641
7  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   2:02:26   500
Disk  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:32:58   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  403626  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

   40:36   1030
2  82190  

Magne Grande

  

FBI

   52:13   877
3  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   56:45   812
4  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   58:54   775
5  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   1:05:20   696
6  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   1:06:31   681
7  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   1:16:21   560
8  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:17:01   552
Disk  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   1:31:23   100
Disk  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   0:00   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  79725  

Ørnulf Finstad

  

Alcatel-Lucent BIL

   1:08:02   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

Disk  408299  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   51:39   100
Disk  405319  

Pål Haavengen

  

COWI

   1:01:02   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  81271  

Marit Inngjerdingen

  

OSI

   58:45   500
2  69027  

Birgit Korvald

  

Nydalen

   59:02   500
Disk  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   47:47   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONSULTING

   30:23   500
2  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   43:07   500
3  80016  

Sigbjørn Sørbotten

  

Statnett BIL

   43:50   500
4  80012  

Nils Henrik Jendal

  

STATNETT

   45:36   500
5  82311  

Dag Langseth

  

RINGNES

   54:20   500
6  100499  

Eirik Haaversen

  

KDC

   1:04:00   500
7  96706  

Peter Molthe

  

SBIL

   1:07:48   500
8  118326  

Jens Henrik Simonsen

  

Engrospartner

   1:09:34   500
9  91047  

Sigurd Berstad

  

HEMING/NJÅRD

   1:22:07   500
10  132202  

Rune Kristian Mork

  

Statnett BIL

   1:24:20   500
11  111671  

Gisle Grønstad

  

Privat

   1:26:10   500
12  106786  

Torstein Schjelle

  

AIMIT

   1:26:26   500
13  82375  

Svein Tryti

  

AIBEL

   1:29:59   500
14  118373  

Cathrine Monrad Hagen

  

Dvask

   1:51:07   500
Disk  408956  

Stig Karlsen

  

Abildsø Elektriske

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:04:16   500
2  118330  

Tor Simonsen

  

NIPRO

   1:23:15   500
3  94456  

Karin Bjerkås

  

Fossum IF

   1:27:37   500
Disk  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   16:46   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)


Antall deltagere: 142

Lisensen tilhører OBIK Orientering