Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  128426  

Tora Drage Roti

  

FOSSUM

   31:11   1030
2  7729  

Line Helland

  

KJELSÅS

   50:07   717
3  7734  

Solvår Larsen

  

KJELSÅS

   58:23   574
Disk  7728  

Kristin Helland

  

KJELSÅS

   37:52   100
 

Klasse: D10-12(2,5 km C)

1  10227  

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

   33:32   1030
2  136882  

Ulrik Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   38:32   946
3  63667  

Sofie Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:32:55   500
 

Klasse: D13-16N(2,5 km C)

 

Klasse: D13-14(3,5 km B)

1  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   37:53   1030
2  112818  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   44:02   939
3  127102  

Selma Ahlsand

  

NYDALEN

   55:52   773
 

Klasse: D15-16(EKORT)

 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  127120  

Anette Ståhlstrøm

  

INdre Østfold

   35:44   1030
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  408227  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   34:58   1030
2  100493  

Elin Bergseng

  

OSI

   37:21   986
3  62302  

Marit Inngjerdingen

  

OSI

   39:04   952
4  127731  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   48:43   804
5  118373  

Katrine HAGEN

  

DVASK

   58:05   670
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  87015  

Ragnhild Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   42:55   1030
2  480041  

Randi Wold

  

NYDALEN

   48:07   960
3  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   53:28   888
4  60524  

Ane Kjenseth Hansen

  

HEMING/NJÅRD

   59:01   813
Disk  484215  

Kristin Currie

  

HEMING/NJÅRD

   51:07   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   49:12   1030
2  111567  

Signe Flood Kjeldsen

  

VET BIL

   54:50   963
3  126997  

Guro Grønn

  

NRK

   1:02:32   875
Disk  31096  

Selma Næss-Ulseth

  

HEMING/NJÅRD

   38:46   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  136883  

Signe Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   39:40   1030
2  408269  

Torunn Drage Roti

  

FOSSUM

   43:14   976
3  96505  

Gry Ahlsand

  

NYDALEN

   43:38   960
4  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   46:50   910
5  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   48:45   886
6  97471  

Birgitte Blindheim

  

KJELSÅS

   49:54   872
7  80112  

Marit Sivertsen

  

KJELSÅS

   58:30   763
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   44:17   1030
2  123991  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   47:43   982
3  106324  

Anne Danielsen

  

LYN

   49:12   955
4  69027  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

   49:26   942
5  118300  

Aud Gran

  

TYRVING

   49:54   937
6  83140  

Anne Jahren

  

KOLL

   49:55   937
7  80000  

Elle Melbye

  

HEMING/NJÅRD

   56:24   864
7  87048  

Randi Nilstad

  

Tyrving, IL

   56:24   864
9  104993  

Nina Didriksen

  

NRK

   1:03:27   784
10  126659  

Mari Birkeland

  

MAris interiørhjelp

   1:06:47   746
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

BÆRUM KOMMUNE

   39:23   1030
2  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   43:07   973
3  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   46:01   926
4  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   46:20   912
5  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   49:36   871
6  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   52:08   839
7  78369  

Wenche Bertelsen

  

OSLO LÆRERNE

   53:46   818
8  79723  

Eva Reistad

  

ATN

   59:37   744
9  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:13:05   573
10  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:18:26   505
11  80543  

Siri Benneche

  

HEMING/NJÅRD

   1:19:50   500
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  87030  

Marit Tunaal

  

HEMING/NJÅRD

   40:36   1030
2  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   41:16   1012
3  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   42:01   993
4  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   44:40   950
5  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   46:25   929
6  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   49:03   896
7  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   50:36   877
8  82385  

Jorunn Jebsen

  

TYRVING

   1:00:16   758
9  101680  

Hjørdis Egner

  

HEMING/NJÅRD

   1:51:21   500
Disk  124800  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:29:52   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   52:09   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  128428  

Jakob Drage Roti

  

FOSSUM

   23:12   1030
2  7271  

Wiliam Monsen Vangen

  

KJELSÅS

   41:23   629
3  92494  

Stian Eilertsen

  

KJELSÅS

   43:25   575
4  7773  

Aksel Larsen

  

KJELSÅS

   58:20   500
Disk  79728  

Tobias Eilertsen

  

KJELSÅS

   56:35   100
 

Klasse: H10-12(2,5 km C)

1  83137  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

   36:28   1030
2  483550  

Åsmund Ødegaard

  

Lillomarka OL

   56:17   749
Disk  123934  

Tobias Drage Roti

  

FOSSUM

   38:58   100
 

Klasse: H13-16N(2,5 km C)

 

Klasse: H13-14(3,5 km B)

1  104989  

Håkon Gimse

  

HEMING/NJÅRD

   49:02   1030
Disk  78306  

Magne Jutulstad

  

Bækkelagets Spkl.

   44:12   100
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  124040  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   39:28   1030
2  407544  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   42:54   977
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  71499  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

   35:25   1030
2  132497  

Dag Henrik Reikvam

  

KOLL

   41:26   936
3  407499  

Hans Henrik Fremming

  

METEOROLOGEN bil

   51:04   790
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  485681  

Kjetil Dahl

  

OSI

   51:11   1030
2  129413  

Finn Gjerull Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   55:11   981
3  81040  

Bjørn Hauge

  

OSI

   55:28   969
4  124041  

Nikolai Heilemann

  

OSI

   55:29   958
5  92594  

Florian Bochud

  

NYDALEN

   58:51   926
6  116558  

Karl Even Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   1:00:24   910
7  87016  

Lars Chr Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   1:00:45   907
8  95246  

Ola Lesteberg

  

OSI

   1:02:39   888
9  11903  

Sigurd Kirkevold Næss

  

NYDALEN

   1:36:48   555
Disk  137084  

Nils OHolene

  

HALDEN

   1:07:54   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  128445  

Vebjørn Søndersrød

  

TIkampen.no

   57:29   1030
2  68338  

Per-Ivar Nikolaisen

  

NORAD

   58:02   1016
3  112202  

Stoyan L Tsarski

  

INy

   1:01:39   974
3  404760  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   1:01:39   964
5  93946  

Martin Kjäll-Ohlsson

  

ABB

   1:10:15   889
6  69095  

Gustav Ruø

  

FREidig

   1:11:24   879
7  62442  

Øystein Olsrud

  

ERNST&YOUNG

   1:15:44   842
8  136879  

Ola Fougner

  

VEIDEKKE

   1:30:43   711
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  402465  

Eirk Næss-Ulseth

  

SKILLING

   50:43   1030
2  407490  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   53:20   995
3  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   54:45   971
4  96543  

Asbjørn Aarvik

  

STATOILhydro

   55:11   956
5  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   56:55   939
6  136881  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   57:44   931
7  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   59:00   919
8  28058  

Roar Brenden

  

NITTEDAL

   1:01:38   893
9  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:02:05   888
10  79574  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

   1:03:35   874
11  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:04:51   861
12  69028  

Are Eriksen

  

OSI

   1:04:52   861
13  80111  

Tore Sivertsen

  

KJELSÅS

   1:05:16   857
14  408307  

Truls Kvaase

  

Bækkelagets Spkl.

   1:05:41   853
15  78690  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

   1:07:11   838
16  98618  

Eskil Hagen

  

DVASK

   1:13:52   772
17  3290160  

Lasse Nederhoed

  

NRK

   1:17:48   733
18  119470  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

FBI

   1:23:36   676
19  404827  

Anders Flågen

  

HEMING/NJÅRD

   1:25:17   660
20  405625  

Stein H. Hagen

  

STEIN HAGEN CONS.

   1:28:58   623
21  80011  

Sigbjørn Sørbotten

  

STATNETT

   1:29:28   618
22  131240  

Kristian Vågsnes

  

Bouvet

   1:30:14   611
Disk  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   42:07   100
Disk  296192  

Terje Næss

  

TErramar

   25:43   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   36:44   1030
2  487949  

Halvard Fjær

  

IFE

   41:58   949
3  401064  

Eivind Hoff

  

NORDEA

   42:18   935
4  403383  

Anders Grendahl

  

AAS-JAKOBSEN

   42:27   923
5  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   43:10   913
6  79843  

Ketil Berstad

  

HEMING/NJÅRD

   44:25   896
7  79869  

Øystein Tandberg

  

KJELSÅS

   44:45   891
8  408469  

Jan Nytveit

  

KJELSÅS

   45:14   885
9  127656  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   46:58   861
10  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   47:45   851
11  69024  

Andreas Erichsen

  

COWI BIL

   49:14   830
12  104478  

Trond Westgaard

  

REC

   52:20   788
13  407484  

Rickard Zeiner-Gundersen

  

Tyrving, IL

   56:09   736
14  80094  

Claus Frimann Clasen

  

LYberg & partnere

   1:06:15   599
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   36:38   1030
2  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   45:36   898
3  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   46:09   881
4  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   47:51   847
5  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   48:25   840
6  86102  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   51:38   796
7  403443  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

   52:07   789
8  78693  

Richard Blom

  

FBI

   58:21   704
9  123799  

Erlend Aamodt

  

Nydalens Skiklub

   1:06:13   597
10  79727  

Kjell Liset

  

ATN

   1:24:19   500
Disk  408240  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

   52:36   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  123009  

Petter Næss

  

ÅAlborg

   36:18   1030
2  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   38:08   995
3  403318  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   42:10   930
4  407483  

Egil Huseth

  

BLOM

   43:08   906
5  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   44:20   890
6  75052  

Terje Stensholm

  

TV2

   48:36   831
7  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   49:39   817
8  111633  

Jon Foss

  

FRIskis og svettis

   50:08   810
9  118299  

Redar Vifstad

  

Tyrving, IL

   51:08   796
10  403749  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   52:59   771
11  28061  

Erik Kinsten

  

SCHENKER

   55:23   738
12  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   58:54   689
13  116887  

Helge Sigurd Hansen

  

HEMING/NJÅRD

   1:01:43   650
14  89705  

Bjørn Arne Tronier

  

RPI

   1:13:30   500
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  77365  

Juul Stener

  

OPIL

   35:56   1030
2  64315  

Eldar Børsum

  

Bækkelagets Spkl.

   39:15   974
3  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   41:52   928
4  110598  

Tor Lea

  

NYDALEN

   41:56   917
5  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   42:50   904
6  97568  

Knut Stabell

  

STATNETT

   42:56   903
7  104400  

Roar Bjordal

  

STATSBYGG

   45:54   862
8  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   46:33   853
9  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   47:09   844
10  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   48:41   823
11  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   49:25   813
12  98443  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

   49:33   811
13  124801  

Frank Finstad

  

ELEKTROSKANDIA

   50:27   799
14  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   51:50   779
15  87676  

Johan Storsveen

  

OPIL

   51:59   777
16  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   52:15   773
17  79164  

Geir Trøan

  

TELENOR

   52:27   771
18  489024  

Bjørn Sandelien

  

HEMING/NJÅRD

   53:39   754
19  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   53:46   752
19  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   53:46   752
21  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   54:20   744
22  95783  

Arild Blyverket

  

F HOLM

   55:32   728
23  79875  

Runar Narvland

  

TRYGDERETTEN

   56:42   712
24  111705  

Tore Benneche

  

UNIVERSITETET

   58:24   688
25  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   59:02   679
26  79719  

Bjørn Grenager

  

Thales

   59:26   674
27  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:00:41   656
28  79947  

Kay O Gustavsen

  

YARA

   1:00:58   652
29  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   1:01:34   644
30  71829  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

   1:01:43   642
31  137363  

Arne Holmgren

  

OPIL

   1:07:10   566
32  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   1:10:15   523
33  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:16:33   500
34  130751  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

   1:17:36   500
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  129505  

Øystein Madsen

  

GE

   35:42   1030
2  96640  

Jon Fougner

  

FUGRO

   36:55   1003
3  118692  

Erling Tidemann

  

OSLO TANNL.SELSK

   37:00   992
4  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   38:48   957
5  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   39:48   943
6  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   40:03   940
7  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   40:11   938
8  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   40:30   933
9  69129  

Einar Hem

  

AHUS BIL

   42:29   905
10  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   42:36   904
11  61082  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   43:39   889
12  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

   43:53   886
13  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   43:54   886
14  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   43:56   885
15  116921  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   45:50   859
16  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   47:55   829
17  79718  

Erich Sturm

  

Acatel lucent bil

   48:52   816
Disk  128444  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

   0:00   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   33:34   1030
2  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   37:03   969
3  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   39:57   915
4  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   40:27   898
5  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   41:12   887
6  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   41:30   882
7  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   44:03   844
8  96308  

Erling Bakken

  

Asker SK

   45:34   822
9  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   49:01   770
10  62095  

Trond Varang

  

BM NORGROS

   49:53   757
11  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   59:03   621
12  116504  

Per Woxen

  

SVEDA KJEMI

   59:08   620
13  123834  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   1:00:08   605
Disk  11903  

Per Ongstad

  

PRIVAT

   34:34   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   35:16   1030
2  109270  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   40:04   952
3  403626  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

   40:06   942
4  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   43:36   882
5  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   45:29   856
6  62105  

Arnfinn Haugland

  

OPEL CLUB

   48:48   809
7  82190  

Magne Grande

  

FBI

   49:20   801
8  68266  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   51:44   767
9  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   56:11   704
10  98982  

Aage Mella

  

Østmarka OK

   59:05   663
11  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   1:00:27   643
12  120595  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   1:02:45   611
13  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

   1:12:07   500
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   46:07   1030
2  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   48:14   998
3  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   56:00   903
4  134775  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:37:37   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   41:47   500
Disk  101621  

Inger-Johanne Gahr

  

ABIL

   37:25   100
Disk  11136  

Bente Haugen

  

NRK

   52:12   100
 

Klasse: Radio

1  408327  

Steinar Moen

  

RADIo

   1:10:30   1030
2  97536  

Thomas Kaiser

  

RADIo

   1:24:40   920
3  408249  

Ole Garpestad

  

RADIo

   1:42:00   787
4  408657  

Karin Garpestad

  

RADIo

   1:48:03   734
5  405000  

Arne Christensen

  

LARDF

   1:58:28   660
6  408659  

Knut Heimdal

  

RADIo

   1:59:58   650
7  97970  

Gunnar Ringdal

  

STIF

   2:10:26   575
Disk  403743  

Martin Dons

  

PAdio

   0:00   100
Disk  104985  

Vidar Synstad

  

RADIo

   1:10:10   100
Disk  114190  

Steinar SDanielsen

  

RADIo

   1:10:11   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  404409  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   58:05   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  119387  

Øyvind Glendrange

  

ÅRVOLL

   43:05   500
2  408299  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   49:18   500
3  11676  

Joel Sæll

  

VEksjø

   54:07   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  76201  

Roland Hurlimann

  

Quality Broker

   39:06   500
2  98768  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   47:17   500
3  89797  

Kjetil Sukkestad

  

BJerke ventilasjon

   51:12   500
Disk  114224  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

   1:06:02   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  119331  

Atgeir Takle

  

GLT

   28:03   500
2  96686  

Jannicke Widerberg

  

RIKSHOSPITALET

   36:05   500
3  400966  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

   38:46   500
4  30700  

Ingjerd Sollie

  

TIeto Enator

   41:18   500
5  10773  

Gørild Flatberg

  

RIKSHOSPITALET

   50:53   500
6  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   53:21   500
7  94456  

Karin Bjerkås

  

Fossum IF

   1:04:26   500
 

Klasse: Åpen 3,5 km

1  66846  

Halvor Jutulstad

  

Bækkelagets Spkl.

   35:55   500
2  111703  

Kjersti Viker

  

DNBNOR

   1:05:54   500
3  80016  

Rune Kristian Mork

  

STATNETT

   1:24:00   500
Disk  22123  

Renate Slang

  

PRIVAT

   1:21:21   100
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: Ureg

 

Klasse: Ureg


Antall deltagere: 275

Lisensen tilhører OBIK Nordmarkskarusellen