Klasse: H50-54(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

STATOILhydro

   34:14   1030
2  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   36:37   986
3  109274  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

   38:39   946
4  489465  

Bjørn Willadssen

  

HEMING/NJÅRD

   39:22   926
5  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   40:45   905
6  483007  

Bård Natvig

  

KLP FORSIKRING

   41:44   891
7  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   43:06   871
8  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   43:27   866
9  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   44:03   857
10  86102  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   44:07   856
11  78693  

Richard Blom

  

FBI

   44:08   856
12  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   45:23   838
13  79231  

Svein Andersen

  

PRIVAT

   48:09   797
14  403443  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

   48:38   790
15  123799  

Erlend Aamodt

  

Nydalens Skiklub

   48:59   785
16  406346  

Finn Gange

  

NVE

   52:40   731
17  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   53:22   721
18  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:01:10   607
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   33:21   1030
2  113196  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

   34:06   1009
3  404409  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   35:50   973
4  401064  

Eivind Hoff

  

NORDEA

   36:12   958
5  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   38:36   922
6  79869  

Øystein Tandberg

  

KJELSÅS

   39:41   906
7  127656  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   43:41   846
8  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   45:02   825
9  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   45:34   817
10  69024  

Andreas Erichsen

  

COWI BIL

   46:51   798
11  104478  

Trond Westgaard

  

REC

   47:09   794
12  407484  

Rickard Zeiner-Gundersen

  

Tyrving, IL

   47:42   785
13  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   49:18   761
14  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   57:37   637
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  64315  

Eldar Børsum

  

Bækkelagets Spkl.

   38:30   1030
2  97568  

Knut Stabell

  

STATNETT

   39:11   1012
3  111586  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

   41:54   966
4  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   43:20   938
5  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   43:49   931
6  98443  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

   44:22   924
7  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   47:58   878
8  120812  

Karl Otto Nakken

  

FOSSUM

   49:15   861
9  123840  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   49:24   859
10  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   50:20   847
11  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   50:25   846
12  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   50:28   845
13  79875  

Runar Narvland

  

TRYGDERETTEN

   52:45   815
14  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   52:54   813
15  489024  

Bjørn Sandelien

  

HEMING/NJÅRD

   53:00   812
16  95783  

Arild Blyverket

  

F HOLM

   53:13   809
17  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   56:51   762
18  136846  

Roar Gudding

  

VETBIL

   57:49   750
19  71829  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

   58:16   744
20  79852  

Øystein Fuskeland

  

NRK

   1:01:18   704
21  128455  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:05:43   647
22  124801  

Frank Finstad

  

ELEKTROSKANDIA

   1:06:22   639
23  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   1:08:40   609
24  116823  

Svein Bratlie

  

Avinor BIL

   1:09:09   602
25  79719  

Bjørn Grenager

  

Thales

   1:09:12   602
26  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:13:25   547
27  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:15:24   521
28  111705  

Tore Benneche

  

UNIVERSITETET

   1:18:38   500
29  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:20:25   500
Disk  79212  

Knut Johansen

  

STOREBRAND

   42:51   100
Disk  110598  

Tor Lea

  

NYDALEN

   45:12   100
Disk  87676  

Johan Storsveen

  

OPIL

   51:19   100
Disk  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:05:57   100
Disk  134583  

Fredrik Kaltenborn

  

VItal

   1:50:29   100
Disk  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   19:55   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  113172  

Svein Lie

  

UNIVERSITETET

   34:32   1030
2  129505  

Øystein Madsen

  

GE

   34:35   1020
3  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   35:50   992
4  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   37:09   963
5  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   37:13   962
6  69129  

Einar Hem

  

AHUS BIL

   37:16   961
7  61082  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   38:13   947
8  116921  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   41:54   894
9  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

   45:15   845
10  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   48:15   802
11  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   48:53   793
12  96640  

Jon Fougner

  

FUGRO

   50:39   767
13  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   52:23   742
14  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   53:33   725
15  128444  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

   59:07   645
16  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:03:02   588
17  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   1:06:12   542
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   38:19   1030
2  89391  

Nora Ursin

  

BÆRUM KOMMUNE

   39:04   1011
3  118298  

Siri Holmboe

  

Tyrving, IL

   40:45   979
4  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   45:26   908
5  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   48:07   873
6  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

AKERshus fylkesmmune

   49:29   855
7  23989  

Inger Finstad

  

ISS NORGE

   51:15   832
8  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   55:23   778
9  79723  

Eva Reistad

  

ATN

   58:11   741
10  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:03:43   669
11  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   1:05:45   643
12  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:10:37   579
13  80543  

Siri Benneche

  

HEMING/NJÅRD

   1:16:05   508
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   38:32   1030
2  403318  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   43:07   961
3  407483  

Egil Huseth

  

BLOM

   46:32   907
4  408224  

Odd Eide-Fredriksen

  

Kamp Vestheim

   47:50   880
5  75052  

Terje Stensholm

  

TV2

   48:37   870
6  111633  

Jon Foss

  

FRIskis og svettis

   49:39   856
7  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   51:09   837
8  403749  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   52:06   824
9  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   54:47   790
10  408201  

Morten Tvedt

  

PEcunia

   58:10   746
11  92255  

Tom Larsen

  

DNR

   59:25   730
12  403894  

Sverre Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:03:49   672
Disk  89526  

Jon Fredriksen

  

FOBIL

   48:58   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   34:45   1030
2  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   38:20   969
3  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   39:34   941
4  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   39:43   929
5  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   42:30   889
6  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   43:59   868
7  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   46:16   835
8  125699  

Bjørn Berre

  

UMB

   48:19   805
9  109272  

Thor Benjaminsen

  

FOSSUM

   48:25   804
10  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   51:24   761
11  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   52:16   748
12  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   56:02   694
13  407402  

Kjell Saastad

  

LYN

   1:00:28   630
14  116504  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   1:09:51   500
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  86945  

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   22:38   1030
2  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   30:09   854
3  83137  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

   30:26   838
4  114138  

Vebjørn Tandberg

  

NYDALEN

   36:34   693
5  114220  

Jostein Tandberg

  

NYDALEN

   38:20   654
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  108113  

Tobias Mæhre

  

RINGNES

   20:26   1030
2  108114  

Erik Bråthen

  

RINGNES

   26:06   882
 

Klasse: Åpen 3,5 km

1  129314  

Rune Kristian Mork

  

STATNETT

   1:12:52   500
2  111703  

Kjersti Viker

  

DNBNOR

   1:18:16   500
2  22123  

Renate Slang

  

PRIVAT

   43:36   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  96686  

Jannicke Widerberg

  

RIKSHOSPITALET

   35:59   500
2  400966  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

   40:18   500
3  30700  

Ingjerd Sollie

  

TIeto Enator

   45:35   500
4  38323  

Silje Myklatun

  

PRIVAT

   48:55   500
5  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   49:29   500
6  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   50:15   500
7  111942  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

   51:27   500
8  82406  

Harald Frost

  

HØGSK.ALTA

   1:10:56   500
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   42:45   1030
2  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   44:46   997
3  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   45:40   976
4  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   50:40   908
5  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   55:28   852
6  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   57:40   826
7  87030  

Marit Tunaal

  

HEMING/NJÅRD

   58:33   816
8  82385  

Jorunn Jebsen

  

TYRVING

   1:03:53   753
9  137238  

Beit Holm Olsen

  

ROMsås IL

   1:11:06   669
10  101680  

Hjørdis Egner

  

HEMING/NJÅRD

   1:28:24   500
11  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:30:54   500
Disk  124800  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:05:47   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  403626  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

   39:33   1030
2  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   42:33   983
3  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   45:25   936
4  82190  

Magne Grande

  

FBI

   45:32   925
5  98982  

Aage Mella

  

Østmarka OK

   59:07   753
6  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:01:12   727
7  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   1:04:02   691
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  89797  

Kjetil Sukkestad

  

BJerke ventilasjon

   44:47   500
2  136879  

Ola Fougner

  

VEIDEKKE

   51:28   500
3  74966  

Randi Høylund

  

SENTRUM

   54:27   500
4  84990  

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

   55:45   500
5  79850  

Trond Ramberg

  

NRK

   59:56   500
6  111567  

Signe Flood Kjeldsen

  

VET BIL

   1:00:08   500
7  119473  

Mila Zaharinova

  

Oppsal IF

   1:11:26   500
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   55:13   1030
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   49:34   1030
2  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   53:35   980
3  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   57:20   932
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   42:42   1030
2  136881  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   44:22   1001
3  79120  

Peder Natvig

  

NORGES BANK

   45:54   973
4  66665  

Tor Haugset

  

SPT group

   45:59   962
5  98661  

Per Arneberg

  

BUL Tromsø

   46:58   951
6  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   46:59   950
7  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   48:20   935
8  403631  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

   48:38   931
9  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   49:04   926
10  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   49:13   924
11  69031  

Lars Grande

  

FBI

   50:52   905
12  119595  

Håkon Børli

  

UNIK

   52:01   891
13  113258  

Trond Henry Skjønsfjell

  

VERnpliktsverket

   52:24   887
14  28058  

Roar Brenden

  

NITTEDAL

   52:52   881
15  296192  

Terje Næss

  

TErramar

   53:06   879
16  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   55:19   853
17  66325  

Peter Wiesinger

  

MUNic

   56:36   838
18  119470  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

FBI

   59:19   806
19  66665  

Tor Haugset

  

SPT group

   1:01:12   784
20  131240  

Kristian Vågsnes

  

Bouvet

   1:01:44   778
21  110623  

Anbjørn Grindheim

  

NAv drift og utvikling

   1:05:01   739
22  78690  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

   1:06:14   725
23  408777  

Håkon Halvorsen

  

SEctor AM

   1:07:05   715
24  3290160  

Lasse Nederhoed

  

NRK

   1:14:43   626
25  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:20:52   554
Disk  483036  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

   56:15   100
Disk  78691  

Espen Markussen

  

NORDEA

   1:04:20   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  400915  

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

   44:35   1030
2  123991  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   48:02   982
3  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   49:33   955
4  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   52:09   916
5  104993  

Nina Didriksen

  

NRK

   53:33   900
6  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:00:17   824
7  126659  

Mari Birkeland

  

MAris interiørhjelp

   1:02:35   799
8  80000  

Elle Melbye

  

HEMING/NJÅRD

   1:04:14   780
9  79121  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   1:09:02   726
Disk  404490  

Nina Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:21:57   100
Disk  83140  

Anne Jahren

  

KOLL

   30:57   100
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  116456  

Dag Aalvik

  

Grane

   38:23   1030
2  408244  

Sigve Vågsnes

  

NYDALEN

   39:18   1009
3  129413  

Finn Gjerull Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   41:55   964
4  116558  

Karl Even Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   43:58   928
5  81040  

Bjørn Hauge

  

OSI

   44:51   916
6  87016  

Lars Chr Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   46:07   900
7  94453  

Arne Eirik Nielsen

  

NYDALEN

   48:28   869
8  80133  

Sverre Waaler Kaas

  

NYDALEN

   53:01   810
9  87683  

Lars Ole Engebakken

  

Ås-NLH Orientering

   55:33   777
10  484341  

David Currie

  

HEMING/NJÅRD

   57:37   750
Disk  39844  

Trygve Nilsen

  

NYDALEN

   54:09   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  137329  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   35:40   500
2  91107  

Trygve Kolderup

  

Omik

   38:51   500
3  94377  

Daniel Holm

  

OSLOmarka IK

   38:54   500
4  119331  

Atgeir Takle

  

GLT

   47:59   500
5  103401  

Oddvim Aune

  

NRK

   58:51   500
6  124848  

Vegard Eriksen

  

NRK

   1:06:40   500
DISK  124926  

Fredrik Næss

  

TIkampen.no

   1:04:37   500
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  403813  

Mariann Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   38:55   1030
2  408481  

Marte Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   41:01   994
3  129314  

Pernille Lervåg

  

STATNETT

   41:10   982
4  61104  

Hanne NØVIK

  

SVEKO GRUNER

   41:55   962
5  480041  

Randi Wold

  

STATNETT

   42:36   953
6  116446  

Lone Brochmann

  

HEMING/NJÅRD

   43:08   946
7  60524  

Ane Kjenseth Hansen

  

HEMING/NJÅRD

   45:53   911
8  131274  

Marie Stratilova

  

OSI

   46:15   906
9  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   59:41   734
10  400956  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:01:58   704
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  137393  

Kristine Holene

  

HALDEN

   32:15   1030
2  89472  

Anne Turter

  

NYDALEN

   32:47   1012
3  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   35:29   960
4  100493  

Elin Bergseng

  

OSI

   42:49   837
5  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   46:38   778
6  127731  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   52:05   693
7  66667  

Kaisa Jurakoski

  

PRIVAT

   59:44   574
8  66846  

Adele Jutulstad

  

Bækkelagets Spkl.

   1:35:24   500
Disk  39593  

Mari Taraldrud

  

SENTRUM

   59:31   100
Disk  82180  

Tonje Rødberg

  

NITTEDAL

   1:19:28   100
 

Klasse: D13-14(3,5 km)

1  105673  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   48:25   1030
2  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   53:13   971
3  403684  

Astrid Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:02:57   860
4  112818  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   1:04:14   837
5  106327  

Signe Danielsen

  

LYN SKI

   1:05:47   821
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  136883  

Signe Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   39:52   1030
2  91008  

Anne Trine Hoel

  

HAV BIL

   46:09   942
3  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   49:58   884
4  106324  

Anne Danielsen

  

LYN

   50:38   865
5  408269  

Torunn Drage Roti

  

FOSSUM

   51:53   850
Disk  97471  

Birgitte Blindheim

  

KJELSÅS

   0:00   100
 

Klasse: H17K(KORT)

1  66668  

Ola Nakken

  

RINGERIKE SYKEHUS

   33:17   1030
2  71499  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

   36:35   971
3  23632  

Sigve Nakken

  

RIKSHOSPITALET

   39:49   912
4  123783  

Carl-Fredrik Walker

  

AKER SOLUTIONS

   43:33   846
5  80668  

Fredrik Larsen Lund

  

INdre Østfold

   45:36   815
6  407499  

Hans Henrik Fremming

  

METEOROLOGEN bil

   47:01   794
7  116887  

Øyvind Glendrange

  

ÅRVOLL

   49:00   764
8  66667  

Dag Henrik Reikvam

  

KOLL

   52:21   714
9  136856  

Morten Ødegaard

  

OSI

   55:29   667
10  121801  

Rein Kristian Raaholdt

  

OSI

   56:40   649
11  129695  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

   57:58   630
Disk  408227  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   43:04   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  98663  

Aadel Heilemann

  

LEGEforeningen

   42:35   1030
2  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   44:49   994
3  124848  

Birgit Frost

  

NRK

   55:31   859
4  126997  

Guro Grønn

  

NRK

   1:03:30   755
Disk  118374  

Marit Albinson

  

TISTEDAL FL

   34:18   100
Disk  31096  

Selma Næss-Ulseth

  

HEMING/NJÅRD

   40:17   100
Disk  113189  

Elisabeth Eggen

  

Tyrving, IL

   41:32   100
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  136882  

Ulrik Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   28:23   1030
2  408657  

Stian Eilertsen

  

KJELSÅS

   58:32   500
3  128497  

Lars Farestveit

  

Asker SK

   1:08:28   500
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  82377  

Charles Halaas

  

ABB

   44:18   1030
2  404760  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   51:49   936
3  128445  

Vebjørn Søndersrød

  

TIkampen.no

   52:35   917
4  108117  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

   53:22   898
5  69095  

Gustav Ruø

  

FREidig

   53:55   892
6  76171  

Asle Åsmul

  

Cargoscan

   58:20   842
7  66668  

Sivert Nielsen

  

ING P. GJERDRUM

   1:10:58   700
8  97437  

Sven Ringstad

  

SIEMENS

   1:11:38   500
Disk  62442  

Øystein Olsrud

  

ERNST&YOUNG

   57:46   100
Disk  116442  

Espen Lunøe

  

NYDALEN

   36:27   100

Antall deltagere: 316

Lisensen tilhører OBIK Nordmarkskarusellen