Klasse: ABkarusell(LANG)

1  127654  

Emil Ahlbãck

  

Fossum IF

   1:10:31   1030
2  118552  

Borger Melsom

  

Fossum IF

   1:12:55   1003
 

Klasse: ABkarusell(MELLOM)

1  401066  

Per Kristian Ekeberg

  

Tyrving, IL

   48:29   1030
2  407484  

Richard Zeiner-Gundersen

  

Tyrving, IL

   1:17:54   717
Disk  119548  

Mari Melsom

  

Fossum IF

   0:00   100
Disk  118551  

Sigurd Melsom

  

Fossum IF

   0:00   100
 

Klasse: ABkarusell(KORT)

1  80016  

Sigbjørn Sørbotten

  

Statnett BIL

   50:18   1030
2  80727  

Toril Eine

  

Fossum IF

   52:23   1000
3  98135  

Snorre Busterud

  

Fossum IF

   1:05:53   856
 

Klasse: ABkarusell(EKORT)

1  111421  

Elias Mølnvik

  

FOSSUM

   35:05   1030
2  87053  

Anne Sagberg

  

Stabæk IF

   50:45   797
3  81569  

Espen Palm

  

PRIVAT

   56:10   710
4  76167  

Arild Andenæs

  

Asker SK

   1:03:16   599
 

Klasse: ABkarusell(2km N)

1  81423  

Knut Magnus Carlsson

  

Fossum IF

   19:12   1030
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  98663  

Aadel Heilemann

  

Legeforeningen

   37:09   1030
2  129314  

Pernille Lervåg

  

Statnett

   39:04   995
3  111567  

Signe Flood Kjeldsen

  

UNIVERSITETET

   43:16   928
4  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   50:25   822
5  126997  

Guro Grønn

  

NRK

   51:16   811
6  124848  

Birgit Frost

  

NRK

   1:04:38   631
7  130765  

Ragnhild Børke

  

PRIVAT

   1:11:21   540
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   50:55   1030
2  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   51:21   1016
3  80015  

Susannah Malm

  

STATNETT

   56:02   960
4  91550  

Maria Torgersen

  

Høegh Sport

   1:00:50   903
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  118300  

Aud Gran

  

TYRVING

   41:54   1030
2  109974  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

   42:07   1018
3  80000  

Elle Melbye

  

Elle BIL

   51:35   895
4  79121  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   53:50   858
5  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   57:44   812
6  126659  

Mari Birkeland

  

Maris interiørhjelp

   1:06:12   711
7  111703  

Kjersti Viker

  

DNB NOR

   1:08:44   680
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   37:40   1030
2  89391  

Nora Ursin

  

Bærum Kommune

   44:54   924
3  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   52:13   817
4  83233  

Anne Britt Svinnset

  

Akershus fylkeskommune

   54:28   777
5  111416  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

   57:53   732
6  86597  

Nina Kolberg

  

Bærum Kommune

   58:38   722
7  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:05:40   629
8  79723  

Eva Reistad

  

Alcatel-Lucent BIL

   1:05:54   626
9  132148  

Karin Kilset

  

TYRVING

   1:23:18   500
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   41:30   1030
2  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   47:25   949
3  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:59:12   510
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   54:13   1030
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  128445  

Vebjørn Søndersrød

  

Tikampen.no

   55:01   1030
2  95246  

Ola Lesteberg

  

OSI

   1:00:25   971
3  76171  

Asle Åsmul

  

Cargoscan

   1:02:31   942
4  69095  

Gustav Ruø

  

Freidig

   1:02:33   932
5  66744  

Lars Klemetsaune

  

Tandberg

   1:06:59   892
6  125667  

Hans Henrik Bull

  

Tikampen.no

   1:21:46   757
7  97437  

Sven Ringstad

  

Siemens

   1:23:11   745
Disk  93946  

Martin Kjäll-Ohlsson

  

ABB

   0:00   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   48:37   1030
2  129315  

Jan Richard Eriksen

  

Asker SK

   49:52   1008
3  488408  

Per Kåre Limmesand

  

Brekke & Strand Akustikk

   50:10   995
4  96543  

Asbjørn Aarvik

  

Statoil Hydro Oslo BIL

   52:03   965
5  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   57:40   907
6  402830  

Bjørn Skjævestad

  

Altavida

   1:02:16   860
7  69028  

Are Eriksen

  

UNIVERSITETET

   1:07:36   805
8  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   1:07:40   805
9  116960  

Håvard Jenssen

  

Opil

   1:08:13   799
10  110623  

Anbjørn Grindheim

  

NAV Drift og utvikling

   1:13:00   750
11  400972  

Christian Reusch

  

REGJERINGSADVOKAT

   1:16:30   714
12  408777  

Håkon Halvorsen

  

Sector Asset Mg

   1:23:39   640
Disk  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:02:33   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   48:55   1030
2  487949  

Hallvard Fjær

  

IFE

   50:42   1002
3  81581  

Espen Holm

  

HeminG/NJÅRD

   55:05   947
4  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   59:39   891
5  104478  

Trond Westgaard

  

REC

   1:02:59   857
6  127656  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILMSTUDIO

   1:07:03   815
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

Statoil Hydro Oslo BIL

   45:34   1030
2  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   53:29   934
3  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   54:26   913
4  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   56:00   886
5  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   59:30   848
6  78693  

Richard Blom

  

FBI

   1:02:08   819
7  403443  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:05:24   783
8  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:08:05   753
9  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:09:44   735
10  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   1:10:40   725
11  400831  

Tore Ringerike

  

DNB

   1:13:22   695
12  406346  

Finn Gange

  

Privat

   1:13:34   693
13  96544  

Don Skantze

  

HALLICLUB NORGE

   1:17:42   648
14  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:24:48   570
15  78628  

John Ravlo

  

Ecohz

   1:48:32   500
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  407483  

Egil Huseth

  

BLOM

   38:41   1030
2  403749  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   39:05   1015
3  118299  

Reidar Vifstad

  

TYRVING

   45:51   918
4  111633  

Jon Foss

  

FRISKIS&SVETTIS

   47:31   886
5  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   48:48   870
6  82968  

Arne Vidar Pedersen

  

Tyrving, IL

   52:42   819
7  81318  

Per Magnus

  

FHI

   56:41   768
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  97568  

Knut Stabell

  

Statnett

   33:54   1030
2  111586  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

   34:53   1006
3  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   37:32   957
4  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   39:40   915
5  489024  

Bjørn Sandelien

  

Vegdirektoratet

   43:37   857
6  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   44:55   838
7  111918  

Knut Erik Bjørklund

  

DNB NOR

   45:30   829
8  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   46:40   812
9  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   47:15   804
10  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   48:30   785
11  87676  

Johan Storsveen

  

OPIL

   50:20   758
12  124801  

Frank Finstad

  

ELEKTROSKANDIA

   51:39   739
13  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel-Lucent BIL

   51:44   737
14  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   52:22   728
15  128455  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   54:36   695
16  79719  

Bjørn Grenager

  

Thales

   55:50   677
17  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   56:49   662
18  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   59:15   627
19  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:05:05   541
20  137363  

Arne Holmgren

  

OPIL

   1:06:34   519
21  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:15:10   500
22  130751  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

   1:20:41   500
23  134583  

Fredrik Kaltenborn

  

Vital Forsikring

   1:24:39   500
24  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:28:52   500
Disk  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   44:12   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  61082  

Tor Ommundsen

  

Veritas

   41:39   1030
2  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   41:46   1019
3  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   43:17   991
4  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   43:48   975
5  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   46:02   948
6  116921  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   46:24   943
7  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   48:37   917
8  117888  

Tom Sletner

  

Røyken O-lag

   52:27   871
9  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   55:22   836
10  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   58:17   801
11  96774  

Karl A Langerød

  

LOVISENBERG

   1:16:01   588
Disk  128444  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

   1:36:46   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   39:16   1030
2  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   45:08   946
3  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   45:39   929
4  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   48:51   878
5  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   50:14   861
6  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   51:41   842
7  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   52:14   835
8  81422  

Per Ongstad

  

PRIVAT

   52:25   833
9  80731  

Per Meiland

  

Lommedalen IL

   54:53   802
10  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   55:02   800
11  116504  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   59:18   745
12  125699  

Bjørn Berre

  

UMB

   1:00:26   731
13  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:00:32   730
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  403626  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

   42:29   1030
2  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   42:58   1015
3  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   47:24   953
4  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   50:21   908
5  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   58:10   816
6  82190  

Magne Grande

  

FBI

   1:00:45   786
7  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:12:19   649
Disk  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   42:59   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   51:43   1030
2  79725  

Ørnulf Finstad

  

Alcatel-Lucent BIL

   58:53   951
3  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   1:00:18   928
4  134775  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:23:27   694
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  111672  

Brynjar Glesnes

  

SANDEFJORD OK

   48:55   500
2  137329  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   49:52   500
3  483002  

Svein Jacobsen

  

SOLSIKKE BIL

   49:53   500
4  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   55:53   500
5  131282  

Petter Taugbøl

  

FBI

   1:04:27   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  81419  

Ragnar Ekker

  

KAN Energi AS

   51:03   500
2  28142  

Espen Løken

  

KanEnergi AS

   1:02:49   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  30700  

Ingjerd Sollie

  

TietoEnator

   50:12   500
2  127302  

Magnhild Mølnvik

  

OPAK AS

   52:08   500
3  38323  

Silje Myklatun

  

Aker Sykehus

   58:56   500
Disk  116961  

Petrine Nilsen

  

Telenor

   45:46   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  116823  

Svein Bratlie

  

Avinor BIL

   38:21   500
2  81579  

Bente Haugen

  

NRK

   44:10   500
Disk  123835  

Christine Frogner Brath

  

HyDRO OSLO

   0:00   100

Antall deltagere: 170

Lisensen tilhører OBIK Orientering