Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  81569  

Vibeke Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   18:53   1030
2  128428  

Tora Drage Roti

  

FOSSUM

   20:38   974
3  109306  

Hedvig Vollset

  

HEMING/NJÅRD

   21:40   937
4  103689  

Henriette Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   27:56   761
 

Klasse: D10-12(2,5 km C)

1  10227  

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

   33:43   1030
2  10263  

Sofie Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   40:18   923
 

Klasse: D13-16N(2,5 km C)

 

Klasse: D13-14(3,5 km)

1  114221  

Solveig Hegstad Kryger

  

NYDALEN

   32:14   1030
2  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   33:03   1008
3  403684  

Astrid Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   38:19   916
4  112818  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   42:29   842
5  105673  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   43:49   821
6  123830  

Andrea Jødal

  

Bækkelagets Spkl.

   50:18   720
7  136948  

Hedda Berntsen

  

Filtvet

   50:20   720
8  120804  

Ida Christine Parnemo

  

OSI

   52:59   679
9  91105  

Siv Herbern

  

HEMING/NJÅRD

   59:54   571
Disk  127102  

Selma Ahlsand

  

NYDALEN

   53:42   100
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  97996  

Tora Vollset

  

HEMING/NJÅRD

   52:25   1030
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  109275  

Ann Ahlqvist

  

FOSSUM

   28:51   1030
2  79233  

Annemarie Erichsen

  

Koll

   30:57   984
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  22123  

Kristine Holene

  

HALDEN

   36:39   1030
2  100493  

Elin Bergseng

  

OSI

   40:41   965
3  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   40:45   955
4  89472  

Anne Turter

  

NYDALEN

   41:01   941
5  80015  

Susannah Malm

  

STATNETT

   53:30   771
6  147718  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

   57:09   721
7  127731  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   58:02   709
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  132120  

Fanny Welle-Strand Horn

  

Heming/Njård OL

   50:11   1030
2  119500  

Inger Liv Bjerkreim-Nilsen

  

RIKSHOSPITALET

   52:57   993
3  403813  

Mariann Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   53:09   981
4  480225  

Siri Vilberg

  

LILLOMARKA

   1:03:04   872
5  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   1:06:52   834
6  91119  

Tuva Toftdahl

  

Heming/Njård OL

   1:07:48   825
7  131274  

Marie Stratilova

  

OSI

   1:20:11   702
Disk  129314  

Pernille Lervåg

  

STATNETT

   1:10:49   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  87015  

Ragnhild Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   51:05   1030
2  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   58:29   948
3  126997  

Guro Grønn

  

NRK

   1:14:16   784
4  124848  

Birgit Frost

  

NRK

   1:21:50   700
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  96505  

Gry Ahlsand

  

NYDALEN

   58:03   1030
2  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   1:06:09   951
3  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:11:16   897
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   52:34   1030
2  106324  

Anne Danielsen

  

LYN

   1:03:35   916
3  123991  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   1:08:41   857
4  83140  

Anne Jahren

  

KOLL

   1:10:09   833
5  81320  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

   1:11:45   818
6  118300  

Aud Gran

  

TYRVING

   1:15:16   785
7  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:16:38   772
8  104993  

Nina Didriksen

  

NRK

   1:17:17   765
9  80727  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

   1:19:14   747
10  126659  

Mari Birkeland

  

MAris interiørhjelp

   1:28:04   663
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   39:56   1030
2  89391  

Nora Ursin

  

BÆRUM KOMMUNE

   42:20   990
3  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   1:01:11   744
4  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   1:04:13   696
5  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   1:08:45   640
6  79723  

Eva Reistad

  

ATN

   1:18:19   520
7  80543  

Siri Benneche

  

HEMING/NJÅRD

   1:19:44   502
Disk  81034  

Diki Mooij

  

ARGUS

   1:20:44   100
Disk  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   30:12   100
Disk  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:02:21   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   42:45   1030
2  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   47:36   964
3  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   49:02   937
4  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   53:18   877
5  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   57:49   824
6  109974  

Hilde Drangsholt

  

FBI

   1:14:04   634
7  23468  

Berit Holm Olsen

  

ROMsås IL

   1:32:46   500
Disk  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   56:05   100
Disk  124800  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   39:31   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:00:19   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  400974  

Henrik Reusch

  

HEMING/NJÅRD

   23:13   1030
2  131242  

Iver Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   23:59   1004
 

Klasse: H10-12(2,5 km C)

1  86945  

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   19:14   1030
2  114138  

Vebjørn Tandberg

  

NYDALEN

   25:10   866
3  83137  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

   40:38   500
 

Klasse: H13-16N(2,5 km C)

1  123935  

Tobias Drage Roti

  

FOSSUM

   49:59   1030
 

Klasse: H13-14(3,5 km)

1  63825  

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

   29:51   1030
2  408400  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

   36:58   901
3  93936  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   50:37   663
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  124040  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   52:41   1030
2  89460  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   1:00:04   950
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  71499  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

   50:14   1030
2  91004  

Einar Markhus

  

OSI

   52:24   999
3  111671  

Ola Nakken

  

RINGERIKE SYKEHUS

   53:01   983
4  80668  

Fredrik Larsen Lund

  

INdre Østfold

   55:28   948
5  81583  

Sivert Nielsen

  

ING P. GJERDRUM

   58:13   921
6  123783  

Carl-Fredrik Walker

  

AKER SOLUTIONS

   1:00:17   900
7  117725  

Hans J Warlo

  

HEMING/NJÅRD

   1:12:35   778
Disk  38323  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   0:00   100
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  489007  

Jarl Magnus Berge

  

Turun

   56:42   1030
2  66768  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

   56:43   1020
3  405047  

Inge Gunnes

  

Tyrving, IL

   59:02   990
4  91138  

Lars Chr Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   1:02:36   948
5  129413  

Finn Gjerull Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   1:02:39   948
6  80133  

Sverre Waaler Kaas

  

NYDALEN

   1:03:11   943
7  116558  

Karl Even Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   1:03:29   941
8  66744  

Lars Klemetsaune

  

TANDBERG

   1:15:25   835
9  81321  

Petter Leinaas

  

HEMING/NJÅRD

   1:17:23   818
10  81512  

Joel Säll

  

Växjö

   1:25:27   747
Disk  94453  

Arne Eirik Nielsen

  

NYDALEN

   1:08:31   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  69095  

Gustav Ruø

  

FREidig

   1:02:44   1030
2  128445  

Vebjørn Søndersrød

  

TIkampen.no

   1:08:58   971
3  68338  

Per-Ivar Nikolaisen

  

NORAD

   1:10:18   950
4  112202  

Stoyan L Tsarski

  

INy

   1:13:30   915
5  62442  

Øystein Olsrud

  

ERNST&YOUNG

   1:23:46   833
6  97437  

Sven Ringstad

  

SIEMENS

   1:36:56   728
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   1:01:06   1030
2  403631  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

   1:02:20   1010
3  87012  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   1:03:36   990
4  78529  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

   1:04:03   976
5  488408  

Per Kåre Limmesand

  

BREKKE & STRAND AKUSTIKK

   1:04:51   970
6  407490  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:05:40   963
7  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   1:07:15   950
8  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:09:18   933
9  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   1:11:21   917
10  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:12:12   910
11  408307  

Truls Kvaase

  

Bækkelagets Spkl.

   1:12:57   904
12  405625  

Stein H. Hagen

  

STEIN HAGEN CONS.

   1:13:04   903
13  78690  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

   1:15:04   886
14  63820  

Arne Torgersen

  

NVE

   1:17:29   866
15  131240  

Kristian Vågsnes

  

Bouvet

   1:21:23   835
16  296192  

Terje Næss

  

Kustein

   1:21:55   830
17  404827  

Anders Flågen

  

HEMING/NJÅRD

   1:24:39   808
18  408777  

Håkon Halvorsen

  

SEctor AM

   1:37:43   701
19  111673  

Vegard Eriksen

  

NRK

   1:52:07   583
Disk  472050  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

   1:06:14   100
Disk  113258  

Trond Henry Skjønsfjell

  

VERnpliktsverket

   1:14:41   100
Disk  110623  

Anbjørn Grindheim

  

Vålerenga

   1:24:18   100
Disk  3290160  

Lasse Nederhoed

  

NRK

   1:32:24   100
Disk  80778  

Roger Birkeland

  

TELENOR

   1:03:20   100
Disk  119595  

Håkon Børli

  

UNIK

   50:33   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401064  

Eivind Hoff

  

NORDEA

   48:30   1030
2  79869  

Øystein Tandberg

  

KJELSÅS

   57:39   926
3  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   57:43   915
4  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:03:39   844
5  69024  

Andreas Erichsen

  

COWI BIL

   1:07:35   804
6  123829  

Ove Kristian Jødal

  

Bækkelagets Spkl.

   1:11:01   768
7  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   1:12:43   751
Disk  113196  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

   52:07   100
Disk  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   1:03:29   100
Disk  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   1:03:36   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   48:08   1030
2  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   52:18   977
3  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   55:51   930
4  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   59:48   879
5  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   1:01:00   867
6  67551  

Per Osen

  

VESTRE AKER Skiklub

   1:07:17   802
7  86102  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   1:07:45   797
8  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:14:40   725
9  78693  

Richard Blom

  

FBI

   1:18:34   684
10  403894  

Sverre Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:33:26   530
Disk  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:17:04   100
Disk  402460  

Terje Mathisen

  

STATOILhydro

   48:53   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   47:57   1030
2  407483  

Egil Huseth

  

BLOM

   57:22   922
3  81035  

Karst Mooij

  

ARGUS

   1:03:45   846
4  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:05:08   821
5  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:10:38   764
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  97568  

Knut Stabell

  

STATNETT

   54:25   1030
2  64315  

Eldar Børsum

  

Bækkelagets Spkl.

   54:38   1019
3  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   57:22   983
4  62029  

Øyvind Stene

  

REDNINGSSELSKAPET

   59:41   952
5  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   1:00:10   948
6  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:02:28   927
7  79212  

Knut Johansen

  

STOREBRAND

   1:04:20   909
8  123840  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   1:05:45   896
9  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   1:06:09   893
10  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   1:07:56   876
11  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   1:08:20   873
12  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:09:38   861
13  79875  

Runar Narvland

  

TRYGDERETTEN

   1:10:31   853
14  98443  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

   1:11:03   848
15  111705  

Tore Benneche

  

UNIVERSITETET

   1:11:29   844
16  66671  

Fridulv Sagberg

  

FBI

   1:12:21   836
17  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   1:13:07   829
18  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:13:17   827
19  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   1:13:45   823
20  79719  

Bjørn Grenager

  

Thales

   1:14:26   817
21  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   1:14:29   816
22  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:15:02   811
23  79852  

Øystein Fuskeland

  

NRK

   1:16:02   802
24  71829  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

   1:17:58   784
25  90740  

Oddvar Hagen

  

ATN

   1:19:30   770
26  136846  

Roar Gudding

  

VETBIL

   1:24:46   722
27  128455  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:25:52   712
28  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

   1:31:44   658
29  130751  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

   1:34:58   628
30  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:54:47   500
Disk  134583  

Fredrik Kaltenborn

  

VItal

   37:15   100
Disk  87017  

Leif Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   0:00   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   39:40   1030
2  69129  

Einar Hem

  

AHUS BIL

   39:52   1018
3  81422  

Svein Lie

  

UNIVERSITETET

   40:04   1005
4  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   40:37   989
5  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   41:55   972
6  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   44:55   934
7  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   48:29   889
8  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   49:35   875
9  71641  

Kåre Knutsen

  

GEOFORM

   49:36   875
9  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   49:36   875
11  129505  

Øystein Madsen

  

GE

   49:49   873
12  61082  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   51:54   846
13  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

   53:17   829
14  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   55:42   798
15  87028  

Kjell Løvold

  

HEMING/NJÅRD

   57:32   775
16  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   57:57   770
17  79718  

Erich Sturm

  

Acatel lucent bil

   1:00:19   740
18  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:01:59   719
19  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   1:02:20   715
20  79822  

Magne Fjeld

  

ELKEM

   1:22:46   500
21  128444  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

   1:38:54   500
Disk  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:22:43   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  81318  

Per Ongstad

  

PRIVAT

   38:44   1030
2  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   40:48   994
3  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   41:44   972
4  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   46:08   905
5  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   46:22   902
6  123834  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   49:23   863
7  125699  

Bjørn Berre

  

UMB

   49:34   861
8  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   52:57   817
9  86524  

Harald Birkeland

  

ÅRVOLL

   53:19   812
10  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   59:19   735
11  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:01:11   711
12  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:02:08   698
13  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:13:15   555
14  116504  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   1:35:05   500
Disk  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   41:34   100
Disk  23763  

Per Meiland

  

DNB

   4:05:04   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   43:19   1030
2  401123  

Ole Sannes

  

Lillomarka OL

   43:25   1019
3  403626  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

   44:25   998
4  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   52:10   898
5  68266  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   54:41   869
6  82190  

Magne Grande

  

FBI

   55:04   865
7  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   57:33   836
8  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   57:42   834
9  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   1:00:25   803
10  98982  

Aage Mella

  

Østmarka OK

   1:05:08   749
Disk  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   57:04   100
Disk  109270  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   1:15:06   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   53:30   1030
2  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   55:46   999
3  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   1:05:03   903
4  134775  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:49:32   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  111938  

Odd Arne Lian

  

VEIDEKKE

   58:13   500
2  131282  

Petter Taugbøl

  

FBI

   1:11:22   500
3  63728  

Morten Malm

  

IDEMA AQUA

   1:22:05   500
4  79850  

Trond Ramberg

  

NRK

   1:31:15   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  104773  

Christian Grorud

  

Øsenåsen AS

   50:38   500
2  400972  

Christian Reusch

  

HEMING/NJÅRD

   1:04:53   500
3  106786  

Torstein Schjelle

  

Columbus ITP

   1:25:43   500
Disk  408956  

Stig Karlsen

  

ABILdsø elektrike

   1:05:09   100
Disk  111672  

Ola Fougner

  

VEIDEKKE

   1:05:55   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  401140  

Gro Sissel Vilberg

  

Lillomarka OL

   54:17   500
2  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   54:22   500
3  112887  

Ola Hogseth

  

FET

   57:55   500
4  120595  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   1:22:09   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

Disk  128449  

Åse Tandberg

  

STATKRAFT

   0:00   100
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: uregistrert

 

Klasse: uregistrert


Antall deltagere: 259

Lisensen tilhører OBIK Nordmarkskarusellen