Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  125667  

Iben Dahl

  

NYDALEN

   25:05   1030
2  11502  

Dyveke Bergh Poulssen

  

HEMING/NJÅRD

   39:08   740
 

Klasse: D10-12(2,5km N)

1  114221  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

   31:50   1030
2  112818  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   33:41   991
3  403684  

Astrid Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

   49:45   729
 

Klasse: D13-16N(2,5km N)

 

Klasse: D13-14(3,5km B)

 

Klasse: D15-16(EKORT)

 

Klasse: D17N(2.5km C)

 

Klasse: D17K(EKORT)

1  408544  

Audrun Utskarpen

  

OSI

   31:45   1030
2  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   39:29   899
3  79247  

Siv Johanne Moen

  

FORRA

   41:15   861
4  147718  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

   42:22   833
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   58:27   1030
2  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   1:00:40   1002
Disk  100480  

Ane Funderud

  

OSI

   1:14:10   100
Disk  93940  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   0:00   100
Disk  87029  

Marie Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   39:08   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  98663  

Aadel Heilemann

  

LEGEforeningen

   53:49   1030
2  16378  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:28:18   700
Disk  126997  

Guro Lange Haug Grønn

  

NRK

   2:03:17   100
Disk  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   0:00   100
Disk  97456  

Hanne Opsahl

  

ORKH

   0:00   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  89481  

Alix Young Vik

  

Nydalens Skiklub

   47:26   1030
2  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   47:28   1020
3  126536  

Annlise Opsahl

  

PRIVAT

   1:43:14   500
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   49:41   1030
2  69027  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

   52:46   989
3  80000  

Elle Melbye

  

ELLE BIL

   1:06:10   845
4  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:09:52   797
Disk  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   45:17   100
Disk  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   52:34   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   35:31   1030
2  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   46:16   869
3  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   49:29   814
4  111416  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

   56:24   707
5  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   59:44   660
6  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   1:03:14   610
7  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   1:08:58   530
8  79123  

Vera Sjølie

  

NORGES BANK

   1:09:14   526
9  68256  

Ellen Grande

  

VETBIL

   1:16:15   500
10  12764  

Gerd Steck

  

KJELSÅS

   1:29:44   500
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   41:42   1030
2  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   42:02   1017
3  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   52:45   878
4  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   58:08   803
5  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:07:02   697
6  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:21:44   520
7  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:26:47   500
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  106861  

Ulrik Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   17:35   1030
2  83137  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

   36:26   500
Disk  11131  

Sakarias Øverli

  

KJELSÅS

   33:24   100
 

Klasse: H10-12(2,5km N)

1  96768  

Harald Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   17:46   1030
2  408400  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

   20:28   945
3  121709  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

   25:15   800
Disk  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   26:01   100
 

Klasse: H13-16N(2,5km N)

 

Klasse: H13-14(3,5km B)

1  79235  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

   32:37   1030
2  114140  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

   33:36   1005
3  114223  

Eivind Høydal

  

NYDALEN

   41:56   868
 

Klasse: H15-16(KORT)

 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  124743  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

   40:44   1030
2  119470  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

   49:26   914
3  406172  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

   54:30   842
4  10763  

Aksel Eide- Fredriksen

  

Kamp Vestheim

   55:23   821
5  120879  

Dag Olav Dahle

  

OSI

   1:19:39   523
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  87016  

Lars Chr Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   56:37   1030
2  91129  

Finn Gerulf Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   56:48   1019
3  82588  

Jørgen Mathias Nipen

  

Tyrving, IL

   1:26:07   750
Disk  67792  

Endre Stokseth

  

NYDALEN

   1:01:48   100
Disk  89747  

Geir Tomas Knutheim

  

Horten, OK

   1:20:02   100
Disk  120597  

Håkon Reikvam

  

Førde

   1:22:09   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  128445  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

   58:15   1030
2  62442  

Øystein Olsrud

  

ERNST&YOUNG

   1:01:14   995
3  24325  

Gjermund Langslet

  

ENTRA

   1:20:23   821
4  106315  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

   1:25:24   767
5  79230  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

   1:34:12   692
Disk  89797  

Kjetil Sukkestad

  

BJerke ventilasjon

   0:00   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   49:08   1030
2  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   56:46   943
3  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   59:53   901
4  403965  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:00:44   882
5  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   1:01:14   877
6  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   1:08:02   808
7  86968  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

   1:08:52   800
8  28058  

Roar Brenden

  

NITTEDAL

   1:11:21   774
9  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:11:46   770
10  11171  

Espen Holm

  

HEMING/NJÅRD

   1:12:22   764
11  76201  

Roland Hurlimann

  

Quality Broker

   1:12:27   763
12  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   1:13:04   757
13  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:13:22   754
14  86102  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   1:30:44   577
15  111553  

Arve Austad

  

Texas instr.

   1:50:46   500
Disk  79179  

Nils Jørgen Brodin

  

RINGNES

   54:23   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  403383  

Anders Grendahl

  

AAS-JAKOBSEN

   41:11   1030
2  401064  

Eivind Hoff

  

NORDEA

   41:32   1016
3  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   43:38   981
4  402635  

Øystein Kildahl

  

AHS

   44:30   960
5  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   44:40   958
6  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   45:02   954
7  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   46:09   940
8  89333  

Peer Stiansen

  

NYDALEN

   48:04   917
9  127656  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   52:43   860
10  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   1:19:03   541
Disk  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   39:52   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   38:50   1030
2  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   42:32   973
3  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   45:34   924
4  483007  

Bård Natvig

  

KLP FORSIKRING

   52:13   828
5  67551  

Per Osen

  

VESTRE AKER Skiklub

   54:06   804
6  82587  

Olav Nipen

  

HYDRO OSLO

   54:29   799
7  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   55:30   786
8  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   58:25   748
9  77361  

Petter Fure

  

OPPSAL IF

   1:11:22   582
10  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:14:35   540
11  92493  

Bjørn Rossow

  

Thales

   1:14:37   540
12  92540  

Helge Stenseth

  

Thales

   1:17:02   509
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   48:52   1030
2  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   51:46   991
3  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   54:26   954
4  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   54:48   940
5  11495  

Odd Eide fredriksen

  

Kamp Vestheim

   54:53   939
6  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:05:21   832
7  92255  

Tom Larsen

  

DNR

   1:23:29   646
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   42:25   1030
2  64315  

Eldar Børsum

  

Bækkelagets Spkl.

   42:44   1017
3  403443  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

   46:03   968
4  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   46:36   951
5  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   49:55   912
6  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   51:08   898
7  66671  

Fridulv Sagberg

  

FBI

   51:55   889
8  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   52:41   879
9  97568  

Knut Stabell

  

STATNETT

   53:45   867
10  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   54:34   857
11  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   54:55   853
12  80437  

Hans Viggo Sæbø

  

KJELSÅS

   56:24   836
13  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   57:38   821
14  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   59:43   797
15  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:00:31   787
16  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   1:02:11   767
17  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:02:21   766
18  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   1:03:14   755
19  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:06:33   716
20  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   1:08:31   693
21  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:16:13   602
22  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:34:05   500
Disk  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   47:53   100
Disk  72242  

Per Aagaard

  

HEMING/NJÅRD

   45:11   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   32:22   1030
2  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   34:07   993
3  78975  

Øystein Madsen

  

G E Healthcare

   36:40   944
4  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   37:11   926
5  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   39:15   894
6  116814  

Kjell Saastad

  

LYN

   39:20   893
7  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   39:39   888
8  61082  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   40:35   874
9  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   40:58   868
10  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

   43:09   834
11  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   45:31   797
12  79718  

Erich Sturm

  

Acatel lucent bil

   46:57   775
13  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   50:44   717
14  127193  

Annar Brustad

  

FOBIL

   56:36   626
15  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   59:31   581
16  79720  

Terje Christiansen

  

Alcatel Lucen

   1:02:34   534
17  76166  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

   1:10:23   500
18  406014  

Helge Simonsen

  

SIEna

   1:50:34   500
Disk  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   36:04   100
Disk  69129  

Einar Hem

  

AHUS BIL

   44:44   100
Disk  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   49:03   100
Disk  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   54:02   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   35:05   1030
2  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   36:25   1001
3  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   37:03   982
4  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   37:53   961
5  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   37:56   960
6  87022  

Jappe Blomhoff

  

HEMING/NJÅRD

   37:58   959
7  104980  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   42:08   900
8  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   42:50   890
9  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   48:15   813
10  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   49:46   791
11  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   50:39   779
12  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   52:36   751
13  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   55:39   707
14  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   56:50   691
Disk  38299  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   39:33   100
Disk  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   51:41   100
Disk  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   55:47   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  82190  

Magne Grande

  

FBI

   44:12   1030
2  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   46:32   994
3  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   48:51   958
4  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   52:31   906
5  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   59:58   822
6  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

   1:09:23   716
7  120595  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   1:14:45   655
Disk  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:02:57   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   44:04   1030
Disk  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:03:10   100
 

Klasse: Radio-orientering

1  79728  

Jon Sletvold

  

KJELSÅS

   39:33   1030
2  405581  

Svein Olsen

  

ARdf

   55:29   819
3  405000  

Arne Christensen

  

LARDF

   56:33   796
4  10761  

Øyvind Solli

  

OSLO gruppen

   57:39   772
5  11187  

Knut HEIMDAL

  

OSLO gruppen

   1:04:43   682
6  11191  

Steinar Moen

  

OSLO gruppen

   1:09:13   625
7  119579  

Laila Ring

  

PRIVAT

   1:11:49   593
8  97970  

Gunnar Ringdal

  

STIF

   1:37:28   500
9  12763  

Martin Tveisme

  

PRIVAT

   1:43:55   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  127052  

Svein Helge Høydal

  

LYN

   1:11:11   500
2  16378  

Nils Hansen

  

ERNST&YOUNG

   1:15:07   500
3  116868  

Anders Løland

  

FBI

   1:24:20   500
Disk  403774  

Even Angell-Petersen

  

NYDALEN

   47:14   100
Disk  91549  

Petter Taugbøl

  

FBI

   35:16   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  109274  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

   41:36   500
2  296127  

Einar Thorstensen

  

Kamp Vestheim

   45:08   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  400966  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

   36:16   500
2  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   44:06   500
3  30700  

Ingjerd Sollie

  

TIeto Enator

   45:38   500
4  64326  

Ragnhild Haugerud

  

AGA AS

   55:50   500
5  91108  

Sofie Oraug-Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   59:00   500
6  124698  

Berit Tafjord Heier

  

FHI

   1:06:59   500
7  124687  

Jorunn Jarp

  

VET BIL

   1:11:59   500
8  128444  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

   1:43:13   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  124889  

Merete Haukås

  

Omik

   44:14   500
Disk  403743  

Inger Hege Andersen

  

UBIL

   58:37   100
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

1  11654  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   0:00   1030

Antall deltagere: 218

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen