Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   17:36   1030
2  89425  

Åsta Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   31:02   639
3  89340  

Dyveke Bergh Poulssen

  

HEMING/NJÅRD

   31:06   627
4  0  

Henriette Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   37:23   500
 

Klasse: D10-12(2,5km C)

1  112818  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   28:57   1030
2  114221  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

   29:59   1003
3  112723  

Guro Tyse

  

LYN

   31:14   971
4  106327  

Signe D Øgrim

  

LYN SKI

   32:56   932
5  405473  

Fanny Fløgstad Sohlberg

  

Heming/Njård OL

   41:34   783
Disk  405172  

Nan Fløgstad

  

HEMING/NJÅRD

   1:02:03   100
 

Klasse: D13-16N(2.5km C)

 

Klasse: D13-14(3.5km B)

1  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   45:49   1030
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  404430  

Kersti Coombs

  

NYDALEN

   37:26   1030
2  125665  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

   40:36   978
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  123796  

Brynhild Resell

  

NYDALEN

   36:05   1030
2  89420  

Silje Sandal

  

TOmra systems

   37:22   1003
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  61104  

Hanne NØVIK

  

SVEKO GRUNER

   28:40   1030
2  95286  

Isfrid Siljehaug

  

Fossum IF

   36:12   889
3  408544  

Audrun Utskarpen

  

OSI

   37:09   863
4  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   38:39   826
5  404543  

Linda Fløttum

  

NYDALEN

   47:49   666
6  80426  

Oddrun Helen Hagen

  

SWECO GRØNER

   56:45   511
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  60524  

Ane Kjenseth Hansen

  

HEMING/NJÅRD

   1:00:34   1030
2  480135  

Ida Solberg Svenne

  

NYDALEN

   1:00:39   1020
3  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   1:03:15   988
4  81271  

Marit Inngjerdingen

  

OSI

   1:07:09   946
5  72550  

Marianne Solheim Sandberg

  

Modum

   1:16:37   868
6  406425  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:46:55   618
Disk  400956  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   39:49   100
Disk  92459  

Sissel Hovda

  

HAUGEsund

   45:37   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  87015  

Ragnhild Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   37:10   1030
2  96272  

Ingvild Tømta

  

Raumar OL

   41:23   964
3  98663  

Aadel Heilemann

  

LEGEforeningen

   45:47   895
4  104804  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:09:59   559
5  124848  

Birgit Frost

  

NRK

   1:14:02   505
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   39:54   1030
2  91008  

Anne Trine Hoel

  

HAV BIL

   43:25   976
3  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   1:02:17   730
4  87641  

Inger Marie Damsgaard

  

HISøy

   1:23:05   500
5  126562  

Mariann Hauge

  

FFI

   1:56:30   500
Disk  83141  

Jorunn Skråning

  

Austre moland

   51:16   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  80000  

Elle Melbye

  

ELLE BIL

   48:37   1030
2  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   50:29   1001
3  126659  

Mari Birkeland

  

MAris intr hjelp

   50:49   988
4  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   51:22   972
5  69027  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

   52:11   964
6  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   58:16   901
7  72329  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

   1:02:21   859
8  404009  

Trish Coombs

  

NYDALEN

   1:03:41   846
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   41:12   1030
2  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   45:55   963
3  111416  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

   53:26   862
4  36998  

Torill Riddervold

  

HEMING/NJÅRD

   53:45   848
5  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   1:00:13   770
6  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   1:07:40   679
7  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:16:48   568
Disk  88964  

Veslemøy Tyssø

  

HIO

   0:00   100
Disk  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   0:00   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   44:29   1030
2  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   53:52   915
3  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   54:19   900
4  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   57:48   851
5  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   1:01:49   806
6  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:19:03   612
7  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:28:09   510
8  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:48:58   500
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  89413  

Espen Palm

  

PRIVAT

   18:44   1030
2  106861  

Ulrik Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   19:47   992
3  11826  

Stian Eilefsen

  

KJELSÅS

   28:26   752
4  12554  

Tobias Eilefsen

  

KJELSÅS

   30:26   688
 

Klasse: H10-12(2.5km C)

1  96768  

Harald Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   21:17   1030
2  114224  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

   24:03   956
3  114223  

Eivind Høydal

  

NYDALEN

   27:53   855
4  92593  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   30:13   791
5  86945  

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   34:57   679
6  104393  

Lars Bergendahl

  

LYN

   35:00   678
7  408242  

Claus Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

   35:45   661
8  83137  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

   37:25   621
9  103689  

Henrik Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   38:56   586
10  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   40:49   542
11  126680  

Ask Norheim Morken

  

NYDALEN

   53:19   500
Disk  111389  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

   1:04:42   100
 

Klasse: H13-16N(2.5km C)

 

Klasse: H13-14(3.5km B)

1  121709  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

   28:20   1030
2  124040  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   32:32   946
3  79235  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

   35:29   884
4  71533  

Markus Gran Stiansen

  

NYDALEN

   36:20   859
 

Klasse: H15-16(KORT)

Disk  91102  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   29:56   100
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  116919  

Odd Arild Olsen

  

LYN

   32:52   1030
Disk  79647  

Øyvinn Myge

  

HAUGEsund

   0:00   100
Disk  110728  

Øystein Rapp

  

SWECO GRØNER

   33:26   100
 

Klasse: H17K(KORT)

1  124743  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

   32:36   1030
2  111934  

Kyra Gran

  

Sweco

   40:07   905
3  71499  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

   40:27   890
4  406172  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

   46:04   794
5  108142  

Øyvind Bakke

  

SWECO GRØNER

   47:46   768
6  87698  

Terje Voll

  

SWECO GRØNER

   1:06:18   500
Disk  400959  

Sverre Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

   0:00   100
Disk  84024  

Kimme Arnesen

  

SWECO GRØNER

   39:10   100
Disk  408240  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

   0:00   100
Disk  296137  

Snorre Lægran

  

SWECO GRØNER

   0:00   100
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  39844  

Trygve Nilsen

  

Sandnes

   45:47   1030
2  79826  

Morten Fismen

  

Nydalens Skiklub

   46:58   1008
3  67792  

Endre Stokseth

  

NYDALEN

   48:28   981
4  91113  

Finn Gjerull Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   51:15   941
5  116558  

Karl Even Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   51:22   940
6  83152  

Halvor Eid Nielsen

  

NYDALEN

   58:50   858
7  119331  

Atgeir Takle

  

GLT

   1:03:29   807
8  402618  

Thomas Nipen

  

GVOC

   1:03:57   802
9  87683  

Lars Ole Engebakken

  

Ås-NLH Orientering

   1:04:23   797
10  80098  

Pål Winsents

  

PRIVAT

   1:07:25   764
11  126694  

Morten Snaprud

  

Tyrving, IL

   1:16:05   670
Disk  401180  

Jens Erik Mortensen

  

NYDALEN

   40:34   100
Disk  13177  

Niklas Norman

  

HEMING/NJÅRD

   45:46   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  69095  

Gustav Ruø

  

FREidig

   50:26   1030
2  89338  

Vebjørn Søndersrud

  

NYDALEN

   51:20   1012
3  96669  

Einar Opsahl

  

Gambit

   59:11   924
4  98618  

Eskil Hagen

  

DVASK

   1:02:12   884
5  79574  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

   1:06:04   846
Disk  38323  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   51:46   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   45:26   1030
2  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   50:05   969
3  78529  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

   50:48   951
4  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   51:43   931
5  403631  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

   52:53   919
6  38361  

Lars Grande

  

FBI

   53:09   916
7  63413  

Knut Landstad

  

FUGRO

   54:18   903
8  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   55:32   889
9  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   56:47   876
10  92590  

Espen Holm

  

HEMING/NJÅRD

   57:46   865
11  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   57:54   863
12  487950  

Jan Anders Istad

  

Asker SK

   58:00   862
13  285128  

Lars Onstad

  

OSI

   1:00:15   837
14  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:01:07   828
15  86968  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

   1:01:30   824
16  89426  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

   1:09:28   736
Disk  127052  

Svein Helge Høydal

  

LYN

   0:00   100
Disk  63815  

Bo Engdahl

  

BS-akustikk

   39:39   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   42:19   1030
2  404409  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   47:49   956
3  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   48:59   932
4  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   49:19   918
5  113196  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

   49:45   913
6  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   49:57   910
7  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   53:27   869
8  89333  

Peer Stiansen

  

NYDALEN

   55:50   841
9  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   56:24   834
10  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:10:01   673
11  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   1:13:18   634
12  86102  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   1:14:51   616
Disk  98768  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:03:43   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   47:39   1030
2  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   47:45   1019
3  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   49:56   987
4  489465  

Bjørn Willadssen

  

HEMING/NJÅRD

   50:38   969
5  66827  

Dag Haugland

  

RÅDHUSET

   51:26   961
6  69028  

Are Eriksen

  

OSI

   53:39   938
7  403300  

Roger Coombs

  

NYDALEN

   54:51   925
8  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   55:38   917
9  82587  

Olav Nipen

  

HYDRO OSLO

   1:00:16   868
10  89525  

Jon Fredriksen

  

HAUKETO IF

   1:02:43   842
11  67551  

Per Osen

  

VESTRE AKER Skiklub

   1:04:20   825
12  78693  

Richard Blom

  

FBI

   1:05:27   814
13  406346  

Finn Gange

  

NVE

   1:10:18   763
14  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   1:13:42   727
15  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:20:19   658
16  92540  

Helge Stenseth

  

Thales

   1:22:50   631
17  92493  

Bjørn Rossow

  

Thales

   1:32:30   530
Disk  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:49:49   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   36:08   1030
2  110598  

Tor Lea

  

RIKSHOSPITALET

   40:27   961
3  119596  

Olav HYgen

  

BELIsa

   41:28   937
4  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   43:35   897
5  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   46:47   853
6  403749  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   47:01   850
7  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   47:09   848
8  23896  

Mogens Monsen

  

MYSOFT

   50:56   796
9  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   57:19   707
10  92255  

Tom Larsen

  

DNR

   57:47   701
11  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   58:19   694
12  28061  

Erik Kinsten

  

SCHENKER

   1:29:17   500
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  97568  

Knut Stabell

  

STATNETT

   36:20   1030
2  64315  

Eldar Børsum

  

Bækkelagets Spkl.

   36:47   1014
3  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   41:31   939
4  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   44:35   887
5  98443  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

   45:27   875
6  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   45:59   868
7  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   46:02   867
8  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   46:40   858
9  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   47:02   853
10  66671  

Fridulv Sagberg

  

FBI

   47:38   845
11  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   49:00   826
12  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   49:20   822
13  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   52:43   775
14  90740  

Oddvar Hagen

  

ATN

   53:32   764
15  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

   55:31   737
16  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   56:06   728
17  71829  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

   1:03:50   622
18  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   1:04:47   609
19  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:07:29   572
20  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:11:22   518
21  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:15:42   500
Disk  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   59:31   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  69129  

Einar Hem

  

AHUS BIL

   37:09   1030
2  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   38:15   1006
3  78975  

Øystein Madsen

  

G E Healthcare

   39:30   979
4  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   40:13   959
5  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   42:09   933
6  61082  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   45:13   892
7  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   45:17   891
8  71641  

Kåre Knutsen

  

GEOFORM

   46:40   872
9  127193  

Annar Brustad

  

FOBIL

   48:28   848
10  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   48:45   844
11  116814  

Kjell Saastad

  

LYN

   50:18   824
12  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   50:41   818
13  116921  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   52:35   793
14  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

   53:20   783
15  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   54:15   770
16  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   54:42   764
17  125699  

Bjørn Berre

  

UMB

   56:23   742
18  79718  

Erich Sturm

  

Acatel bil

   57:14   730
19  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:01:15   676
20  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   1:10:10   556
21  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   1:10:38   550
22  79720  

Terje Christiansen

  

Alcatel Lucen

   1:10:47   548
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   38:59   1030
2  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   39:22   1016
3  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   39:35   1003
4  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   44:36   928
5  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   48:04   884
6  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   50:21   855
7  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   50:31   853
8  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   50:45   850
9  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   56:06   781
10  89339  

Per Ongstad

  

PRIVAT

   1:02:24   700
11  104980  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   1:04:43   670
12  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   1:04:52   669
13  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:13:52   553
Disk  96765  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   58:17   100
Disk  408527  

Svein Forthun

  

HIO

   59:15   100
Disk  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   44:19   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   40:18   1030
2  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   48:12   922
3  82190  

Magne Grande

  

FBI

   51:30   872
4  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   52:37   848
5  68266  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   54:06   829
6  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   54:56   819
7  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   1:04:13   704
8  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:09:33   638
9  120595  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   1:16:20   553
Disk  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

   42:20   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:23:59   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  126695  

Allain Ferber

  

FBI

   1:30:05   500
Disk  116446  

Lone Brochmann

  

HEMING/NJÅRD

   47:07   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  76171  

Asle Åsmul

  

Cargoscan

   49:23   500
2  106315  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

   1:07:36   500
3  88965  

Georg Myrvang

  

HIO

   2:07:41   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   32:48   500
2  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   34:23   500
3  87012  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   34:30   500
4  82311  

Dag Langseth

  

RINGNES

   45:49   500
5  111633  

Jon Foss

  

OSI

   58:52   500
6  91550  

Maria Torgersen

  

HØEGH Sport

   1:03:06   500
Disk  118373  

Katrine HAGEN

  

DVASK

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  408267  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

   38:10   500
2  124698  

Berit Tafjord Heier

  

FHI

   1:00:35   500
3  128444  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

   2:03:42   500
Disk  124687  

Jorunn Jarp

  

VET BIL

   0:00   100
Disk  123782  

Hege Gjølme

  

KVÆRNER OSLO

   1:15:32   100
Disk  111927  

Geir Stormorken

  

HEMING/NJÅRD

   49:11   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   40:09   500
Disk  124889  

Merete Haukås

  

Omik

   0:00   100
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 270

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen