Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  91106  

Aasta Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   33:56   1030
2  109306  

Hedvig Vollset

  

HEMING/NJÅRD

   40:59   917
3  91138  

Karoline Wangen-Eriksen

  

FOSSUM

   43:55   863
4  91111  

Anna Eriksen

  

FOSSUM

   44:06   851
 

Klasse: D10-12(2,5km)

1  114221  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

   24:32   1030
2  112818  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   29:37   917
3  10227  

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

   31:26   870
 

Klasse: D13-16N(2,5km)

1  89421  

Iben Ringvej

  

NYDALEN

   41:48   1030
 

Klasse: D13-14(3,5km)

1  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   57:43   1030
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  404430  

Kersti Coombs

  

NYDALEN

   38:34   1030
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  123835  

Christine Frogner Brath

  

HYDRO OSLO

   46:23   1030
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  408544  

Audrun Utskarpen

  

OSI

   34:20   1030
2  123976  

Elisabeth Arvesen

  

SANDEFJORD OK

   35:52   998
3  89465  

Silje Wærp

  

NYDALEN

   38:03   956
4  72550  

Marianne Solheim Sandberg

  

Modum

   44:58   846
5  147718  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

   48:17   797
6  404543  

Linda Fløttum

  

NYDALEN

   57:50   658
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  92459  

Sissel Hovda

  

HAUGEsund

   54:57   1030
2  62491  

Anne Marie Madsen

  

Ås-UMB

   1:00:19   972
3  83269  

Karen Kristoffersen

  

SØRKEDALEN

   1:02:29   942
4  400956  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:03:40   921
5  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   1:09:13   871
6  87029  

Marie Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   1:13:33   831
7  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   1:19:53   774
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  98663  

Aadel Heilemann

  

BAhr

   49:42   1030
2  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   50:02   1017
3  104804  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:17:39   729
Disk  113189  

Elisabeth Eggen

  

Tyrving, IL

   46:32   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   41:36   1030
2  400915  

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

   51:35   901
3  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   51:36   890
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   39:41   1030
2  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   44:52   955
3  72329  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

   51:38   860
4  69027  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

   58:01   770
5  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   1:01:23   727
6  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:01:51   721
7  404009  

Trish Coombs

  

NYDALEN

   1:03:41   698
8  30700  

Ingjerd Sollie

  

TIeto Enator

   1:13:39   573
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   35:30   1030
2  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   43:23   909
3  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   49:16   817
4  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   49:59   797
5  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   54:27   734
6  118298  

Siri Holmboe

  

Tyrving, IL

   55:29   719
7  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   59:55   657
8  68256  

Ellen Grande

  

VETBIL

   1:01:16   638
9  36998  

Torill Riddervold

  

HEMING/NJÅRD

   1:02:43   617
10  124800  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:04:05   598
Disk  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   1:01:28   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   41:24   1030
2  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   46:51   955
3  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   49:07   917
4  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   51:43   876
5  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   52:27   867
6  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   55:40   828
7  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   1:00:18   772
8  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:15:10   593
9  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:35:54   500
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  91095  

Ulrik Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   31:29   1030
2  105673  

Iver Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   32:56   997
3  91105  

Espen Palm

  

PRIVAT

   33:45   975
4  91112  

Martin Wangen-Eriksen

  

FOSSUM

   1:00:30   540
 

Klasse: H10-12(2,5km C)

1  121709  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

   20:51   1030
2  86945  

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   21:42   1000
3  96768  

Harald Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   21:49   987
4  111389  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

   22:36   959
5  114223  

Eivind Høydal

  

NYDALEN

   23:32   936
6  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   25:29   889
 

Klasse: H13-16N(2,5km C)

 

Klasse: H13-14(3,5km)

1  114140  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

   38:43   1030
2  79235  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

   39:51   1006
3  124040  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   43:14   952
4  87023  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   43:38   937
 

Klasse: H15-16(KORT)

 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  123985  

Truls Hoff

  

Tyrving, IL

   28:46   1030
2  79647  

Øyvinn Myge

  

HAUGEsund

   40:08   823
 

Klasse: H17K(KORT)

1  124743  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

   34:43   1030
2  405070  

Calum Coombs

  

Nydalens Skiklub

   41:45   919
3  406172  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

   49:29   798
3  119470  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

   49:29   788
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  66768  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

   50:50   1030
2  87016  

Lars Chr Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   55:28   975
3  402618  

Thomas Nipen

  

GVOC

   56:36   954
4  125697  

Tor Kristian Buraas

  

VAng ol

   1:04:12   869
5  82588  

Jørgen Mathias Nipen

  

Tyrving, IL

   1:04:41   864
6  71502  

Øyvind Haugland

  

OSI

   1:14:00   773
7  120597  

Håkon Reikvam

  

Førde

   1:16:06   752
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  38323  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   53:43   1030
2  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

   59:06   970
3  69095  

Gustav Ruø

  

FREidig

   1:00:54   944
4  24325  

Gjermund Langslet

  

ENTRA

   1:01:51   925
5  112202  

Stoyan L Tsarski

  

INy

   1:13:12   819
6  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   1:19:01   765
7  96669  

Einar Opsahl

  

Gambit

   1:19:09   764
8  106315  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

   1:29:12   670
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   50:27   1030
2  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   53:23   991
3  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   53:26   981
4  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   55:14   953
5  403631  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

   56:34   940
6  405967  

Øivind Aarnes

  

Ås-UMB

   57:38   929
7  118620  

Håkon Wold

  

NYDALEN

   58:52   917
8  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   59:28   911
9  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   1:01:55   887
10  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:02:32   881
11  403965  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:03:22   872
12  117706  

Anders Grevstad

  

FOSSUM

   1:06:53   838
13  89777  

Jon Fixdal

  

Teknologirådet

   1:06:58   837
14  78690  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

   1:07:30   832
15  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:09:18   814
16  28058  

Roar Brenden

  

NITTEDAL

   1:15:21   754
17  116960  

Håvard Jenssen

  

OPIL

   1:19:36   712
18  86102  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   1:23:38   672
19  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:27:39   632
20  78617  

Mats Carlin

  

FBI

   1:33:37   573
21  127052  

Svein Helge Høydal

  

LYN

   1:37:53   530
22  91128  

Bjørn Gran Henriksen

  

SSB

   1:45:00   500
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   47:43   1030
2  111927  

Geir Stormorken

  

HEMING/NJÅRD

   47:46   1020
3  113196  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

   48:03   1007
4  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   48:28   993
5  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   51:43   959
6  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   53:29   940
7  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   59:30   877
8  106023  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   59:34   876
9  79231  

Svein Andersen

  

Selvaaggruppen

   1:05:30   814
10  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:05:43   812
Disk  404409  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:03:43   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  489465  

Bjørn Willadssen

  

HEMING/NJÅRD

   55:29   1030
2  403472  

Kjetil Berge

  

DNBNOR

   56:34   1011
3  78693  

Richard Blom

  

FBI

   59:02   979
4  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   59:34   964
5  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   1:00:05   959
6  69028  

Are Eriksen

  

OSI

   1:00:22   956
7  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   1:00:27   956
8  82587  

Olav Nipen

  

HYDRO OSLO

   1:00:49   952
9  67551  

Per Osen

  

VESTRE AKER Skiklub

   1:05:05   914
10  126695  

Allain Ferber

  

FBI

   1:12:28   847
11  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:14:27   830
12  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:19:52   781
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   37:29   1030
2  111411  

Jørn Bue Olsen

  

FOSSUM

   40:41   978
3  119596  

Olav HYgen

  

BELIsa

   46:12   894
4  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   47:24   868
5  403749  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   47:36   866
6  408234  

Haavard Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

   51:58   807
7  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   58:13   724
8  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   59:53   702
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  97568  

Knut Stabell

  

STATNETT

   35:42   1030
2  118297  

Jørgen Holmboe

  

HELSETILSYNET

   36:40   1007
3  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   43:13   905
4  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   44:15   881
5  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   47:40   833
6  66671  

Fridulv Sagberg

  

FBI

   49:09   812
7  80437  

Hans Viggo Sæbø

  

KJELSÅS

   50:14   797
8  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   50:58   787
9  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   51:45   776
10  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   54:08   742
11  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   55:45   720
12  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   56:43   706
13  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   57:02   702
14  71829  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

   57:59   688
15  82340  

Tord Lønnebotn

  

VItal

   1:00:54   648
16  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:03:40   609
17  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

   1:04:23   599
18  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:04:24   599
19  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:10:15   517
20  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:12:17   500
21  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:18:13   500
Disk  91108  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

   1:17:39   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   36:31   1030
2  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   37:44   1004
3  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   37:59   990
4  69129  

Einar Hem

  

AHUS BIL

   38:58   967
5  125699  

Bjørn Berre

  

UMB

   39:08   965
6  78975  

Øystein Madsen

  

G E Healthcare

   40:52   941
7  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   42:33   918
8  116921  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   42:56   913
9  127193  

Annar Brustad

  

FOBIL

   43:41   902
10  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   45:35   876
11  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   46:58   857
12  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   47:05   856
13  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   47:22   852
14  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   48:57   830
15  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   49:00   830
16  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   52:29   782
17  79718  

Erich Sturm

  

Acatel bil

   57:40   711
18  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   1:02:06   650
19  79720  

Terje Christiansen

  

Alcatel Lucen

   1:12:53   503
Disk  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   59:37   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   36:09   1030
2  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   39:57   968
3  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   40:47   946
4  38299  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   41:01   933
5  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   41:08   932
6  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   41:11   931
7  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   42:30   913
8  96765  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   44:32   885
9  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   45:58   865
10  104980  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   46:21   859
11  91142  

Per Ongstad

  

PRIVAT

   48:04   836
12  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   51:52   783
13  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   52:32   774
14  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   53:18   763
15  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   54:06   752
16  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   1:04:29   609
17  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:14:56   500
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   44:05   1030
2  68266  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   44:46   1013
3  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:00:46   821
4  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   1:02:08   796
5  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

   1:11:09   694
6  120595  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   1:18:44   607
7  30286  

Gunnar Berge

  

VESTRE AKER Skiklub

   1:35:17   500
Disk  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   53:48   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   56:00   1030
2  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:14:56   851
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  76171  

Asle Åsmul

  

Cargoscan

   1:09:12   500
2  91131  

Andreas Thorsheim

  

SCHIBSTED Bil

   1:17:57   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  400966  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

   36:56   500
2  401064  

Eivind Hoff

  

NORDEA

   37:12   500
3  91113  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

   41:15   500
4  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   49:13   500
5  124698  

Berit Heier

  

FHI

   57:13   500
6  111942  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

   1:03:10   500
7  124687  

Jorunn Jarp

  

VET BIL

   1:20:02   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  91097  

Eva-Elisabeth Marstrander

  

PRIVAT

   57:03   500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

1  120804  

Ida Kristina Harnemo

  

OSI

   0:00   1030
1  3682867  

Simen Palm

  

PRIVAT

   0:00   1020
1  66769  

Janet B. Jakobsen

  

NYDALEN

   0:00   1010

Antall deltagere: 229

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen