Klasse: ABkarusell(LANG)

 

Klasse: ABkarusell(MELLOM)

1  401066  

Per Chr Ekeberg

  

Tyrving, IL

   55:20   1030
Disk  107300  

Knut Saue

  

BSK

   1:28:18   100
 

Klasse: ABkarusell(KORT)

1  401067  

Berit Danielsen

  

Tyrving, IL

   1:16:35   1030
2  87045  

Kjersti Skantze

  

Tyrving, IL

   1:19:44   1000
3  98135  

Snorre Busterud

  

Fossum IF

   1:28:27   933
 

Klasse: ABkarusell(EKORT)

1  63825  

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

   47:47   1030
2  87053  

Anne Sagberg

  

Stabæk IF

   1:06:47   822
3  10358  

Pia Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:09:50   780
4  403626  

Svenung Bleikvin

  

Asker SK

   1:11:55   748
5  123537  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

   2:35:25   500
Disk  76167  

Arild Andenæs

  

Asker SK

   1:15:22   100
 

Klasse: ABkarusell(2km N)

1  123541  

Olav Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

   22:51   1030
2  10263  

Sofie Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   29:20   879
3  16666  

Oda Sikkeland

  

SOLSIKKE BIL

   30:35   841
Disk  123835  

Christine Frogner Brath

  

HyDRO OSLO

   48:02   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  31824  

Kristin Sagberg

  

OSI

   1:25:38   1030
2  123535  

Thea Smedsrud

  

PRIVAT

   1:57:07   837
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  127068  

Marianne Voje

  

Tyrving, IL

   1:37:19   1030
2  91550  

Maria Torgersen

  

Høegh Sport

   1:40:26   1004
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  118300  

Aud Gran

  

TYRVING

   1:25:13   1030
2  104854  

Mari Birkeland

  

Maris interiørhjelp

   1:26:06   1015
3  69027  

Birgit Korvald

  

Nydalen

   1:26:08   1005
4  400915  

Runa Skyttersæter

  

Glaamene Industri

   1:26:12   995
5  79121  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   1:41:52   903
6  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:43:20   894
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   54:36   1030
2  86597  

Nina Kolberg

  

Bærum Kommune

   59:06   979
3  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   1:08:58   879
4  111416  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

   1:17:12   794
5  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   1:18:02   786
6  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   1:21:04   758
7  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   1:23:26   736
8  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:32:01   658
9  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:34:09   638
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   57:27   1030
2  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   1:11:44   896
3  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   1:15:02   857
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

   1:09:56   1030
2  96669  

Einar Opsahl

  

Gambit

   1:15:50   978
3  119331  

Atgeir Takle

  

GLT

   1:16:15   965
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  86539  

Jan Rikard Eriksen

  

Asker SK

   51:54   1030
2  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONSULTING

   56:56   972
3  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   1:02:41   907
4  489429  

Are Kristiansen

  

PRIVAT

   1:04:06   883
5  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   1:05:59   865
6  87561  

Mikkel Myhre

  

Oslo Kommune

   1:12:15   804
7  118531  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   1:13:09   796
8  485700  

Tommy Jauhojärvi

  

Lillomarka OL

   1:13:16   795
9  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:14:28   783
10  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   1:14:54   779
11  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:15:13   776
12  80778  

Roger Birkeland

  

TELENOR

   1:16:06   767
13  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:28:48   645
14  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:36:33   570
15  110623  

Anbjørn Grindheim

  

Opera SOFTWARE

   1:42:42   511
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  400903  

Egil Iversen

  

GLAAMENE

   50:54   1030
2  123533  

Pål Terkelsen

  

PRIVAT

   1:07:02   862
3  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   1:08:17   840
4  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:26:17   653
5  79231  

Svein Andersen

  

SELVAAGgruppen

   1:37:15   545
6  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   1:49:45   500
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   48:36   1030
2  483007  

Bård Natvig

  

Universitetet

   1:00:28   898
3  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   1:00:56   884
4  82587  

Olav Nipen

  

HYDRO OSLO

   1:25:28   621
5  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:27:15   603
6  111633  

Jon Foss

  

OSI

   1:28:34   589
Disk  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   1:01:04   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   49:48   1030
2  79941  

Steinar Skoglund

  

Fossum IF

   56:33   953
3  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   1:05:10   856
4  111586  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

   1:09:39   801
5  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   1:16:36   731
6  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:20:50   689
7  92255  

Tom Larsen

  

DNR

   1:21:19   684
8  408234  

Haavard Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

   1:35:47   539
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   1:01:17   1030
2  62029  

Øyvind Stene

  

Rednings selskapet

   1:05:02   990
3  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:05:27   977
4  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   1:18:39   859
5  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel BIL

   1:22:21   829
6  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   1:24:41   810
7  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:25:29   803
8  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:27:40   785
9  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:27:51   784
10  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   1:29:29   770
11  123538  

Tor Erik Aas

  

DNB NOR

   1:33:20   739
12  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:34:49   727
13  66671  

Fridulv Sagberg

  

FBI

   1:36:36   712
14  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   2:05:10   500
Disk  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   1:23:34   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  78975  

Øystein Madsen

  

GE Healthcare

   45:13   1030
2  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   45:49   1014
3  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   50:06   957
4  69129  

Einar Hem

  

Ahus BIL

   58:53   849
5  116921  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   59:14   846
6  117888  

Tom Sletner

  

Røyken O-lag

   1:03:52   794
7  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   1:05:25   777
8  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   1:07:34   753
9  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   1:08:44   740
10  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   1:13:03   693
11  125699  

Bjørn Berre

  

UMB

   1:13:44   685
12  104991  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   1:16:36   653
13  79720  

Terje Christiansen

  

Alcatel BIL

   1:28:07   526
14  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   1:35:41   500
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   54:20   1030
2  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   56:39   999
3  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   57:11   984
4  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   1:05:38   897
5  104980  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   1:11:21   844
6  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   1:16:47   794
7  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   1:20:24   761
8  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   1:21:03   755
9  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:21:48   748
10  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   1:23:44   730
11  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   1:23:50   729
12  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   1:24:04   727
13  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:30:36   667
14  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:36:09   616
Disk  38299  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   1:23:05   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   1:09:18   1030
2  82190  

Magne Grande

  

FBI

   1:24:17   912
3  79725  

Ørnulf Finstad

  

Alcatel-Lucent BIL

   1:25:24   894
4  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   1:45:08   742
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:36:08   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  123534  

Mikael Gustavsson

  

IK Hakarpspojkarna

   1:10:28   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  38323  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   46:00   500
2  483002  

Svein Jacobsen

  

SOLSIKKE BIL

   53:07   500
Disk  79757  

Øyvind Steinbekken

  

ODALEN

   1:03:53   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  68491  

Tore Myhrvold

  

DNV

   1:03:48   500
2  118299  

Reidar Vifstad

  

TYRVING

   1:36:18   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   1:02:29   500
2  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   1:17:01   500
3  87566  

Fredrikke Clark

  

Stabæk IF

   1:21:08   500
Disk  87563  

Brita Clark

  

STABÆK IF

   0:00   100
 

Klasse: N-Bedrift(1.5km C)


Antall deltagere: 135

Lisensen tilhører OBIK Orientering