Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   49:17   1030
2  98663  

Aadel Heilemann

  

Bahr

   51:19   1000
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  105651  

Marit Riktor

  

Nydalens Skiklub

   43:25   1030
2  118454  

Hanne Høien

  

AKER SYKEHUS

   45:46   993
3  79115  

Anne Arntzen

  

SCHENKER

   1:02:15   794
4  119469  

Anne Sverdrup-Thygeson

  

NINA

   1:09:13   703
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  69027  

Birgit Korvald

  

Nydalen

   48:49   1030
2  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   50:15   1006
3  99042  

Gunvor Rud

  

Rikshospitalet

   58:23   913
4  80000  

Elle Melbye

  

Elle AS

   1:01:35   870
5  90582  

Lise Nystuen

  

IFE

   1:22:39   654
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   39:47   1030
2  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   43:56   968
3  124800  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:04:57   694
4  68256  

Ellen Grande

  

NLH

   1:09:16   630
5  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   1:20:31   500
6  118329  

Liv Simonsen

  

NIPRO

   1:28:18   500
Disk  79242  

Berit Børke

  

SIA

   1:04:04   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   45:51   1030
2  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   1:07:40   783
3  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:14:14   701
4  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:43:03   500
Disk  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   53:05   100
Disk  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

HIO

   1:18:58   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:41:52   1030
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

   59:24   1030
2  121075  

Thomas Lund Jensen

  

FFI

   1:01:11   1005
3  111891  

Gaute Svenningsen

  

NILU Bil

   1:07:19   944
4  98618  

Eskil Hagen

  

DVASK

   1:18:10   843
Disk  119331  

Atgeir Takle

  

GLT

   1:04:01   100
Disk  81574  

Morten Wettergreen

  

Team s-raschler

   1:25:48   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  69031  

Lars Grande

  

FBI

   54:31   1030
2  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   56:44   1000
3  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   57:18   985
4  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONSULTING

   57:34   973
5  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   58:10   967
6  103470  

Odd Arne Lian

  

VEIDEKKE

   1:05:44   898
7  79730  

Martin Veastad

  

Thales

   1:07:15   884
8  93963  

Steinar Eastwood

  

Lillomarka

   1:07:37   880
9  110623  

Anbjørn Grindheim

  

Opera SOFTWARE

   1:12:22   837
10  116960  

Håvard Jenssen

  

Opil

   1:12:28   836
10  80709  

Oddvar Selnes

  

FFI

   1:12:28   836
12  80708  

Gunnar Rustad

  

FFI

   1:13:53   823
13  119470  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

   1:19:38   770
14  105006  

Heine Erdal

  

GE Healthcare

   1:26:33   707
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   51:25   1030
2  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   53:22   1002
3  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   53:35   989
4  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:11:41   803
5  89711  

Morten Mars

  

IFE

   1:32:50   598
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  79901  

Jon Kaarby

  

Berthel O Steen

   45:29   1030
2  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   46:14   1012
3  78210  

Tore Ruud

  

ØSTMARKA OK

   47:49   985
4  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   49:00   962
5  66843  

Kjell Hobøl

  

AFK

   53:59   907
6  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   54:20   903
7  400831  

Tore Ringerike

  

DNB

   1:03:39   801
8  79727  

Kjell Liset

  

Thales

   1:18:00   643
9  80704  

Tom Arild Blix

  

FFI

   1:31:33   500
Disk  39685  

Vidar Killingmo

  

FFI

   0:00   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   34:31   1030
2  119596  

Olav Hygen

  

Belisa

   38:11   967
3  403425  

Karl Gustavsen

  

LØRENSKOG FIL

   45:10   856
4  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   49:38   782
5  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   50:01   776
6  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   52:23   742
7  408598  

Per Nermo

  

COWI BIL

   53:34   725
7  487817  

Per Nikolaisen

  

MØLLER BIL

   53:34   725
9  403925  

Knut Karlsen

  

Promentor

   54:39   709
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  77365  

Juul Sverre Stener

  

OPIL

   37:19   1030
2  403443  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

   40:32   977
3  97568  

Knut Stabell

  

Statnett

   40:40   966
4  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   40:51   953
5  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   42:21   933
6  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   42:28   931
7  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   42:55   925
8  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   45:27   892
9  489024  

Bjørn Sandelien

  

Vegdirektoratet

   47:30   864
10  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   48:22   852
11  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   52:45   794
12  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   54:14   774
13  79852  

Øystein Fuskeland

  

NRK

   55:03   763
14  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   55:33   756
15  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   55:43   754
16  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   56:36   742
17  90740  

Oddvar Hagen

  

Alcatel BIL

   57:30   730
18  80706  

Jan Erik Haug

  

FFI

   57:31   730
19  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:16:43   500
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   35:41   1030
2  78975  

Øystein Madsen

  

GE Healthcare

   39:54   961
3  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   41:07   934
4  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   43:59   884
5  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   49:44   804
6  23613  

Bjørn Berre

  

UMB

   55:59   716
7  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   56:55   703
8  62095  

Trond Varang

  

BM NORGROS

   59:34   666
9  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   1:21:15   500
Disk  127193  

Annar Brustad

  

FOBIL

   1:03:07   100
Disk  80003  

Hans Randen

  

KRAFT FOOD

   1:11:25   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  67727  

Jon Rasmussen

  

SCANDPOWER

   41:40   1030
2  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   42:46   1007
3  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   44:27   977
4  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   45:02   960
5  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   45:37   953
6  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   46:45   939
7  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   56:43   820
8  116504  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   57:58   805
9  109272  

Thor Benjaminsen

  

Fossum IF

   58:36   797
10  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   1:01:54   758
11  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:03:08   743
12  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   1:16:23   584
13  76166  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

   1:22:59   505
14  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:25:13   500
Disk  96308  

Erling Bakken

  

Asker SK

   48:31   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  62105  

Arnfinn Haugland

  

OPEL CLUB

   1:26:34   1030
2  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   1:41:51   932
Disk  82190  

Magne Grande

  

FBI

   42:27   100
Disk  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:19:31   100
Disk  120595  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   1:31:12   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:14:27   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   1:08:01   500
Disk  113190  

Odd Klettelid

  

Bækkelagets Spkl.

   1:20:26   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  76171  

Asle Åsmul

  

Cargoscan

   1:08:01   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  81574  

Wolfgang Maehr

  

Tyrving, IL

   57:49   500
2  89691  

Casper Christophersen

  

Norges BANK

   1:17:16   500
3  119387  

Jon Kjenseth

  

OMIK

   1:17:17   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   56:43   500
2  124698  

Berit Tafjord Heier

  

FHI

   1:02:42   500
3  104804  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:11:41   500
4  118330  

Tor Simonsen

  

NIPRO

   1:27:55   500
5  483033  

Toril B Olsen

  

LilloMARKA

   1:38:42   500
6  118564  

Kristine Berg Pedersen

  

Privat

   1:46:58   500
7  111399  

Anita Elisabeth Pedersen

  

IFE BIL

   1:48:23   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:06:00   500

Antall deltagere: 134

Lisensen tilhører OBIK Orientering