Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  98663  

Aadel Heilemann

  

Bahr

   56:08   1030
2  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:06:53   925
3  11601  

Guro Langehaug Grønn

  

NRK

   1:18:13   814
4  124848  

Birgit Frost

  

NRK

   1:18:26   802
5  109974  

Karianne Listerud

  

VS

   1:29:07   707
Disk  111673  

Sunniva Meyer

  

FFI

   1:40:16   100
Disk  92059  

Kristin Bjønnes

  

OBOS Bil

   0:00   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  91008  

Anne Trine Hoel

  

HAV BIL

   51:56   1030
2  105651  

Marit Riktor

  

Nydalens Skiklub

   54:50   993
3  118454  

Hanne Høien

  

AKER SYKEHUS

   55:41   974
4  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:13:14   795
5  79115  

Anne Arntzen

  

SCHENKER

   1:15:31   773
6  104993  

Nina Didriksen

  

NRK

   1:25:31   677
7  80966  

Nina Onstad

  

Oslo Kommune

   1:38:02   557
Disk  123990  

Ellen Fagerslett

  

Byggholt

   2:03:51   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  118570  

Lise Hugdahl

  

Coop

   54:07   1030
2  80000  

Elle Melbye

  

Elle AS

   1:05:17   917
3  69021  

Ingrid Lome-Hagman

  

KOLBOTN &SKIMT

   1:16:13   806
4  90582  

Lise Nystuen

  

IFE

   1:34:41   626
5  79121  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   1:37:19   601
Disk  79233  

Annemarie Erichsen

  

Koll

   0:00   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   57:41   1030
2  124800  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:28:04   757
3  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:40:38   638
4  118329  

Liv Simonsen

  

NIPRO

   2:45:20   500
Disk  67661  

Inger Døhlen

  

ROMERIKE POLITI

   1:10:30   100
Disk  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   1:17:15   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   1:00:56   1030
2  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   1:10:30   942
3  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:42:15   671
4  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:43:54   648
5  68064  

Astrid Eriksen

  

SKEDSMO KOMM

   1:44:56   639
Disk  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   0:00   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:41:43   1030
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  109267  

Erik Paulsrud

  

OEC Consulting

   47:35   1030
2  472050  

Marius Fiskevold

  

Fossum

   53:01   963
3  402458  

Ola Lindqvist

  

FBI

   53:55   944
4  64738  

Øystein Midttun

  

FFI BIL

   55:20   919
5  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

   1:00:52   861
6  98618  

Eskil Hagen

  

DVASK

   1:08:23   782
7  111671  

Vincent Vionnet

  

NGI

   1:15:01   712
Disk  92594  

Florian Bochud

  

TANDBERG TELECOM

   54:12   100
Disk  119387  

Jon Kjenseth

  

OMIK

   1:00:17   100
Disk  94377  

Daniel Holm

  

OMIK

   57:09   100
Disk  109975  

Alexander Christiansen

  

FFI

   1:17:29   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   47:26   1030
2  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONSULTING

   50:15   991
3  69031  

Lars Grande

  

FBI

   55:02   930
4  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   56:21   907
5  93963  

Steinar Eastwood

  

Lillomarka

   58:29   884
6  103470  

Odd Arne Lian

  

VEIDEKKE

   1:04:33   820
7  285128  

Lars Onstad

  

KRAFT FOOD

   1:06:16   802
8  79730  

Martin Veastad

  

Thales

   1:06:29   800
9  80710  

Jan Erik Torp

  

FFI

   1:19:19   664
10  91035  

Øyvind Grandum

  

FFI

   1:19:24   664
11  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:21:12   645
12  408225  

Endre Myhr

  

PRIVAT

   1:27:27   579
13  90142  

Terje Martinsen

  

LØRENSKOG KOMM

   1:56:48   500
Disk  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   50:09   100
Disk  114222  

Lars Krüger

  

NORDEA

   51:46   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  113196  

Per Morten Lefdal

  

Heming

   52:09   1030
2  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   53:52   1004
3  487949  

Hallvard Fjær

  

IFE

   57:04   963
4  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   59:23   931
5  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   1:04:33   882
6  69024  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

   1:21:09   722
7  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   1:28:10   655
8  89711  

Morten Mars

  

IFE

   2:01:12   500
Disk  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   54:36   100
Disk  401064  

Eivind Hoff

  

NORDEA

   1:04:19   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   48:22   1030
2  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   54:12   960
3  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   54:38   946
4  69028  

Are Eriksen

  

UNIVERSITETET

   56:55   912
5  99042  

Tore Ruud

  

ØSTMARKA OK

   57:33   906
6  79089  

Endre Hallan

  

STATENS VEGVESEN

   1:03:53   840
7  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   1:05:38   822
8  483007  

Bård Natvig

  

Universitetet

   1:10:22   773
9  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:20:31   668
10  86903  

Nils Einar Ladegård

  

NILU

   1:21:23   659
11  400831  

Tore Ringerike

  

DNB

   1:22:30   648
12  92493  

Bjørn Rossow

  

Thales

   1:23:43   635
Disk  79727  

Kjell Liset

  

Thales

   0:00   100
Disk  86905  

Tron Danielsen

  

NILU

   1:59:17   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   47:28   1030
2  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   59:16   896
3  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:00:50   870
4  403425  

Karl Gustavsen

  

LØRENSKOG FIL

   1:04:11   824
5  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:16:32   694
Disk  119596  

Olav Hygen

  

Belisa

   0:00   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   43:10   1030
2  97568  

Knut Stabell

  

Statnett

   47:07   975
3  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   53:25   892
4  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   54:30   869
5  489024  

Bjørn Sandelien

  

Vegdirektoratet

   56:20   848
6  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   57:59   829
7  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   58:08   827
8  77365  

Juul Sverre Stener

  

OPIL

   59:12   815
9  403443  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

   59:15   814
10  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   59:39   810
11  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   1:01:39   786
12  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:01:44   785
13  90740  

Oddvar Hagen

  

Alcatel BIL

   1:05:26   743
14  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   1:05:55   737
15  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   1:06:29   730
16  79852  

Øystein Fuskeland

  

NRK

   1:06:55   725
17  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   1:07:22   720
18  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   1:10:24   685
19  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:19:00   585
20  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:32:54   500
21  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:36:30   500
Disk  123975  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:35:03   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  78975  

Øystein Madsen

  

GE Healthcare

   53:32   1030
2  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   54:01   1016
3  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   54:40   1000
4  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   56:12   976
5  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   1:01:33   926
6  127193  

Annar Brustad

  

FOBIL

   1:03:31   907
7  104991  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   1:05:30   889
8  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   1:06:25   880
9  79718  

Erich Sturm

  

Alcatel BIL

   1:12:28   824
10  118364  

Jan Fredrik Henriksen

  

NILU

   1:15:26   796
11  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:24:38   710
Disk  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   1:12:26   100
Disk  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   54:33   100
Disk  28054  

Terje Throndsen

  

SELMER/SKANSKA

   1:09:04   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   48:33   1030
2  67727  

Jon Rasmussen

  

SCANDPOWER

   55:42   947
3  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   58:48   905
4  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   1:01:25   868
5  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   1:02:36   856
6  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:04:49   833
7  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   1:09:01   790
8  104980  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   1:09:23   786
9  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   1:09:53   781
10  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   1:16:28   713
11  116504  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   1:21:21   663
12  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   1:22:36   650
13  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   1:32:24   549
14  76166  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

   1:41:16   500
15  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   1:41:58   500
Disk  109272  

Thor Benjaminsen

  

Fossum IF

   1:14:05   100
Disk  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   1:15:23   100
Disk  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   0:00   100
Disk  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   59:03   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   1:05:43   1030
2  82190  

Magne Grande

  

FBI

   1:05:59   1018
3  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   1:15:20   937
4  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   1:17:22   912
5  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   1:18:43   902
6  120595  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   1:36:33   766
7  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   1:56:52   611
Disk  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:14:36   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   1:06:28   1030
2  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   2:03:42   590
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  100924  

Per Øyvind Stene

  

Nydalen Skikl

   45:59   500
2  286114  

Tarjei Sandnes

  

Nydalen Skikl

   49:08   500
3  104975  

Trond Veastad

  

NTNUI

   1:06:01   500
Disk  405319  

Pål Haavengen

  

COWI

   57:22   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  91549  

Petter Taugbøl

  

FBI

   1:13:02   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  118326  

Jens Henrik Simonsen

  

Engrospartner

   1:09:16   500
2  118373  

Kathrine Monrad Hagen

  

Dvask

   1:28:45   500
3  89692  

Katrine Boye

  

Norges BANK

   1:55:29   500
4  89691  

Marita Skjæveland

  

Norges BANK

   1:55:34   500
Disk  114140  

Simen Hegstad Krüger

  

LYN

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  123985  

Truls Hoff

  

Tyrving, IL

   1:04:18   500
2  118365  

Harald Sodemann

  

NILU

   2:01:36   500
3  111399  

Anita Elisabeth Pedersen

  

IFE BIL

   2:04:05   500
4  118564  

Kristine Berg Pedersen

  

Privat

   2:04:06   500
5  89715  

Håkon Pedersen

  

Lørenskog KOMM

   2:04:42   500
6  118330  

Tor Simonsen

  

NIPRO

   2:44:52   500
Disk  104804  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   0:00   100
Disk  114221  

Solveig Hegstad Krüger

  

Lyn SKI

   54:32   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  112628  

Tord Hafland

  

Nydalen Skikl

   16:52   500
2  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   43:05   500
3  118327  

May Britt Larsen

  

ULOBA

   46:25   500
4  81569  

Marianne Voje

  

Privat

   1:03:13   500
5  81422  

Nelle Johnsen

  

Privat

   1:03:18   500
6  81318  

William Onstad

  

Privat

   1:31:23   500

Antall deltagere: 179

Lisensen tilhører OBIK Orientering