Klasse: H17-34

1    80133   

Sverre Waaler Kaas

  

HEMING/NJÅRD

   1:04:10     1030
2    408260   

Jarl Magnus Berge

  

Turun

   1:07:14     997
3    98618   

Eskil Hagen

  

DVASK

   1:35:01     770
Disk    71502   

Øyvind Haugland

  

OSI

   1:08:52     100
Disk    286114   

Tarjei Sandnes

  

NYDALEN

   43:45     100
Disk    39844   

Trygve Nilsen

  

Sandnes

   0:00     100
 

Klasse: H35-44

1    82224   

Christian Vogelsang

  

NIVA

   54:04     1030
2    78529   

Nils Petter Fremming

  

PETREL

   58:44     977
3    94900   

Helge Gisholt

  

SENTRUM OK

   1:00:53     947
4    96543   

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:03:24     914
5    111455   

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   1:06:38     884
6    403631   

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

   1:07:03     880
7    81268   

Guttorm Egge

  

OSI

   1:08:18     869
8    69031   

Lars Grande

  

FBI

   1:10:08     852
9    71244   

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:11:38     838
10    80784   

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:15:29     802
11    79574   

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

   1:16:30     793
12    38368   

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:16:49     790
13    119595   

Håkon Børli

  

UNIK

   1:18:50     771
14    405625   

Stein Hagen

  

STEIN HAGEN CONS.

   1:18:52     771
15    108120   

Ståle Hellenes

  

OSLO LÆRERNE

   1:22:05     741
16    86102   

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   1:25:10     713
17    117706   

Anders Grevstad

  

FOSSUM

   1:26:15     703
18    80661   

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:26:20     702
19    118456   

Harald Iwe

  

NGI

   1:27:27     692
20    403276   

Håkon Amundsen

  

DVASK

   1:45:04     529
 

Klasse: H17-34bedr

1    38323   

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   1:07:22     1030
2    104704   

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

   1:11:55     987
3    121608   

Morten Svihus

  

OPIL

   1:31:28     832
4    63750   

Nikolai Krupnov

  

PRIVAT

   1:35:19     793
Disk    112814   

Morten Sjustøl

  

OPIL

   1:50:51     100
Disk    11601   

Guro Grønn

  

NRK

   1:27:58     100
Disk    113125   

Morten jensen

  

VIsma

   0:00     100
Disk    91113   

Andreas Torsheim

  

SCHIBSTED Bil

   0:00     100
 

Klasse: D17-34

1    87015   

Ragnhild Bråten

  

HEMING/NJÅRD

   57:04     1030
2    83269   

Karen Kristoffersen

  

SØRKEDALEN

   57:30     1017
3    487932   

Heidi Tronbøl

  

OSI

   57:58     1003
4    400956   

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   58:42     986
5    487970   

Ida Tangen

  

NYDALEN

   1:04:53     932
6    89465   

Silje Wærp

  

NYDALEN

   1:07:19     911
7    110024   

Toril Nes

  

NYDALEN

   1:18:31     813
 

Klasse: H50-54

1    402460   

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   46:09     1030
2    483002   

Svein Jacobsen

  

SOLSIKKE BIL

   47:21     1007
3    403924   

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   50:55     959
4    98460   

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   55:03     904
5    405907   

John Hansen

  

AB PIL

   55:38     898
6    403300   

Roger Coombs

  

NYDALEN

   55:52     895
7    64744   

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   58:35     866
8    92541   

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:06:45     777
9    79727   

Kjell Liset

  

ATN

   1:41:42     500
Disk    408240   

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

   1:15:32     100
 

Klasse: H45-49

1    66662   

Kjell Markset

  

KOLL

   52:50     1030
2    79180   

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   56:16     988
3    97860   

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   56:33     975
4    84978   

Per Kaarby

  

BELLIT

   58:26     948
5    404409   

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   59:03     942
6    69024   

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

   1:04:17     892
7    113196   

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:05:33     880
8    106023   

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   1:05:59     876
9    80094   

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:09:44     841
Disk    119331   

Atgeir Takle

  

GLT

   51:34     100
 

Klasse: H15-16

1    89460   

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   41:29     1030
2    111661   

Håkon Hjelstuen

  

LYN

   49:31     924
Disk    111654   

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   0:00     100
 

Klasse: H17K

1    124743   

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

   37:39     1030
2    118605   

Even Angell-Petersen

  

NYDALEN

   38:23     1011
3    97799   

Knut Ivar Vestli

  

OSI

   49:06     858
4    104339   

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

   50:00     836
5    89797   

Kjetil Sukkestad

  

BJerke ventilasjon

   51:32     816
6    91111   

Gunnar Løvås

  

HEMING/NJÅRD

   51:39     815
7    404827   

Anders Flågen

  

HEMING/NJÅRD

   52:33     803
8    79230   

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

   1:00:15     700
 

Klasse: H55-59

1    86376   

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   42:47     1030
2    119596   

Olav HYgen

  

BELIsa

   54:49     880
3    403749   

Dag Kolberg

  

FOBIL

   57:19     841
4    116522   

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   58:56     812
5    402846   

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   1:02:36     769
6    408234   

Haavard Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

   1:06:19     725
7    124801   

Frank Finstad

  

ELEKTROSKANDIA

   1:09:04     693
8    82204   

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:10:33     676
9    121074   

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:12:42     651
10    110025   

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:16:47     603
 

Klasse: H60-64

1    71504   

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   46:01     1030
2    71581   

Einar Skåre

  

BREVPOST

   47:44     1002
3    87052   

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   48:07     988
4    109168   

Henrik Hvoslef

  

VEGDIREKTORATET

   48:46     971
5    97568   

Knut Stabell

  

STATNETT

   52:07     934
6    402993   

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   52:20     932
7    403490   

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   52:45     927
8    82967   

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   55:21     899
9    79724   

Sigfred Fagervik

  

Thales

   56:27     887
10    39181   

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   1:00:50     840
11    89702   

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:05:37     788
12    78621   

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:06:22     779
13    80611   

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   1:06:47     775
14    80728   

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:06:50     774
15    80713   

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   1:08:20     758
16    90740   

Oddvar Hagen

  

ATN

   1:08:59     751
17    79852   

Øystein Fuskeland

  

NRK

   1:10:55     730
18    80116   

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:18:23     649
19    79716   

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

   1:23:48     590
Disk    82169   

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:25:59     100
Disk    80610   

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   0:00     100
 

Klasse: D35-44

1    96109   

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   57:54     1030
2    91100   

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

   58:02     1019
3    60524   

Ane Kjenseth Hansen

  

HEMING/NJÅRD

   58:19     1007
4    96628   

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   59:40     985
5    91550   

Maria Torgersen

  

HØEGH Sport

   1:26:49     751
6    111477   

Hege S Andersen

  

NYDALEN

   1:43:47     604
 

Klasse: D45-54

1    71582   

Kari Seem

  

BREVPOST

   53:36     1030
2    400915   

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

   54:19     1014
3    69027   

Birgit Korvald

  

NYDALEN

   55:36     992
4    89466   

Ellen Turter

  

NYDALEN

   55:52     979
5    72329   

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

   55:53     979
6    80000   

Elle Melbye

  

HEMING/NJÅRD

   1:04:44     897
7    80727   

Toril Eine

  

Lommedalen IL

   1:06:50     877
8    105382   

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:16:36     786
9    124183   

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:16:57     783
10    83233   

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   1:33:04     632
11    404009   

Trish Coombs

  

NYDALEN

   1:37:51     588
 

Klasse: D17-34bedr

1    98663   

Aadel Heilemann

  

BAhr

   56:06     1030
 

Klasse: D15-16

1    66669   

Anne -Tine Markset

  

KOLL

   38:54     1030
2    125665   

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

   40:24     1001
 

Klasse: D17K

1    408544   

Audrun Utskarpen

  

OSI

   42:59     1030
2    403451   

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   52:44     907
3    91096   

Marianne Voje

  

PRIVAT

   1:05:38     747
4    111590   

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   1:05:41     736
5    80831   

Berit Tafjord Heier

  

VETBIL

   1:08:50     700
6    404543   

Linda Fløttum

  

NYDALEN

   1:18:40     585
7    80830   

Jorun Jarp

  

VETBIL

   1:20:24     565
8    89692   

Katrine Boye

  

NORGES BANK

   1:21:53     548
9    98541   

Nina Andersen

  

GJENSIDIGENOR

   1:22:17     543
10    101621   

Inger-Johanne Gahr

  

ABIL

   2:17:35     500
 

Klasse: H65-69

1    72556   

Sturle Hånes

  

Geoform

   39:52     1030
2    69129   

Einar Hem

  

AHUS BIL

   40:44     1010
3    78975   

Øystein Madsen

  

G E Healthcare

   41:03     996
4    96640   

Jon C Fougner

  

FUGRO

   42:18     970
5    31042   

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   44:13     946
6    127193   

Annar Brustad

  

FOBIL

   46:06     922
7    80545   

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   46:18     920
8    116814   

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGENOR

   48:17     895
9    80824   

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   48:42     890
10    109358   

Ola Kjeldsen

  

NVE

   50:01     873
11    488252   

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   50:13     871
12    116921   

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   50:25     868
13    78215   

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   51:22     856
14    76160   

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   52:56     837
15    104991   

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   53:43     827
16    97000   

Ole H. Kristiansen

  

HYDRO OSLO

   54:32     817
17    89773   

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   57:03     785
18    124799   

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   57:21     781
19    71772   

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   1:00:05     747
20    124184   

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   1:06:15     670
21    79802   

Bent Vale

  

NORGES BANK

   1:17:58     523
22    89691   

Casper Christophersen

  

NORGES BANK

   1:21:39     500
 

Klasse: H70-74

1    124802   

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   38:07     1030
2    87022   

Jappe Blomhoff

  

HEMING/NJÅRD

   40:45     986
3    120812   

Helge Kvaase

  

HIAK

   41:12     970
4    78968   

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   41:43     953
5    82227   

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   43:04     936
6    89510   

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   43:10     934
7    88989   

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   44:38     915
8    110683   

Svein Kvalheim

  

BT

   47:08     882
9    38299   

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   47:44     874
10    84989   

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   48:40     862
11    401153   

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   52:02     818
12    96546   

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   54:45     782
13    86524   

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   56:40     757
14    78973   

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   1:00:19     709
15    68197   

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   1:02:06     686
16    116504   

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   1:08:31     602
 

Klasse: H75

1    103704   

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   56:13     1030
2    68266   

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   57:25     1010
3    83139   

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:02:46     952
4    405353   

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

   1:05:42     916
Disk    62370   

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   1:01:35     100
 

Klasse: D55-64

1    89391   

Nora Ursin

  

FOSSUM

   39:05     1030
2    87562   

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   49:12     891
3    89392   

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   51:02     858
4    80730   

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   53:58     810
5    77360   

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   54:13     807
6    124800   

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   57:19     767
7    86597   

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   58:32     752
8    79793   

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:14:04     553
9    68256   

Ellen Grande

  

VETBIL

   1:20:54     500
Disk    82966   

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   0:00     100
 

Klasse: D65

1    78969   

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   43:35     1030
2    111387   

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   48:46     961
3    92571   

Turid Bratland

  

FOSSUM

   50:32     931
4    87030   

Marit Tunaal

  

HEMING/NJÅRD

   51:51     906
5    96491   

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   52:09     902
5    71591   

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   52:09     902
7    111972   

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   53:57     882
8    120826   

Astrid Kvamme

  

HEMING/NJÅRD

   1:12:44     666
9    101680   

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   2:03:09     500
Disk    78976   

Lilla Madsen

  

FBI

   1:11:20     100
 

Klasse: D13-14

1    406406   

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:07:13     1030
Disk    105673   

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   1:38:14     100
 

Klasse: h13-14

1    124040   

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   37:24     1030
2    63825   

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

   46:27     900
3    114140   

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

   55:15     772
4    124926   

Fredrik Næss

  

TIkampen.no

   1:27:26     500
 

Klasse: d10-12

1    114221   

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

   36:48     1030
2    112723   

Guro Tyse

  

LYN

   45:57     896
3    112819   

Marit Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   48:25     853
4    10227   

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

   59:13     696
 

Klasse: h10-12

1    121709   

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

   29:23     1030
2    86945   

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   37:10     888
3    104393   

Lars Bergendahl

  

LYN

   51:09     640
4    83137   

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

   1:09:24     500
Disk    91129   

Håvard Snefjellå Løvås

  

HEMING/NJÅRD

   51:28     100
 

Klasse: d13-16n

 

Klasse: h13-16N

 

Klasse: d17N

1    79233   

Annemarie Erichsen

  

Koll

   47:08     1030
 

Klasse: h17N

Disk    116919   

Odd Arild Olsen

  

LYN

   1:03:09     100
 

Klasse: n BEDRIFT

Disk    123835   

Christine Frogner Brath

  

HYDRO OSLO

   1:03:47     100
 

Klasse: D-12N

1    112818   

Aasta Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   57:04     1030
 

Klasse: h-12n

 

Klasse: H80

1    75943   

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   54:52     1030
2    103530   

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:17:35     813
 

Klasse: D75

1    78645   

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:03:16     1030

Antall deltagere: 218

Lisensen tilhører OBIK Orientering