Klasse: LANG

 

Klasse: MELLOM

 

Klasse: KORT

 

Klasse: EKORT

 

Klasse: 3.5km B

 

Klasse: 2.5km C

 

Klasse: 2,0km N

 

Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  408235  

Sofie Huseby

  

HEMING/NJÅRD

   36:53   1030
2  10227  

Karen Bjergaard

  

Nydalen

   40:12   976
3  112818  

Aasta Gran Andreassen

  

Heming/NJÅRD

   45:24   895
 

Klasse: D10-12(2.5km C)

1  112819  

Marit Gran Andreassen

  

Heming/NJÅRD

   50:23   1030
2  112723  

Guro Tyse

  

Lyn SKI

   54:03   984
 

Klasse: D13-16N(2.5km C)

1  286085  

Kristin Hjelstuen

  

Lyn SKI

   45:01   1030
 

Klasse: D13-14(3.5km B)

1  406406  

Pia Iversen

  

Heming/NJÅRD

   40:54   1030
Disk  105673  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   1:13:19   100
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  104394  

Mari Bergendahl

  

Nydalen

   37:34   1030
Disk  66669  

Anne-Tine Markset

  

KOLL

   50:22   100
 

Klasse: D17N(2.5km C)

 

Klasse: D17K(EKORT)

1  111555  

Silje Sørebø

  

OSI

   41:18   1030
2  83136  

Kristine Turter

  

Nydalen

   44:45   979
3  408544  

Audrun Utskarpen

  

OSI

   46:24   949
4  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   46:54   933
5  89472  

Anne Turter

  

Nydalen

   51:47   874
6  111477  

Hege Andersen

  

   58:26   793
7  87566  

Fredrikke Clark

  

Stabæk IF

   59:54   775
8  87563  

Brita Clark

  

STABÆK IF

   1:11:42   632
9  404543  

Linda FLøttum

  

Nydalen

   1:16:39   573
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   1:01:10   1030
2  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   1:02:41   1008
3  400956  

Rikke Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:19:30   861
Disk  60615  

Mariann Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   53:59   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  126070  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   43:01   1030
2  98663  

Aadel Heilemann

  

Bahr

   49:33   945
3  111567  

Signe Flood Kjeldsen

  

NVE

   1:13:20   658
4  92059  

Kristin Bjønnes

  

OBOS Bil

   1:17:00   605
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

   39:47   1030
2  83140  

Anne Jaren

  

Koll

   45:15   952
3  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   46:51   922
4  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   48:42   888
5  104993  

Nina Didriksen

  

NRK

   1:01:31   727
6  81583  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

   1:07:21   654
7  123990  

Ellen Fagerslett

  

Byggholt

   1:40:52   500
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   44:17   1030
2  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   45:06   1011
3  400915  

Runa Skyttersæter

  

Glaamene Industri

   49:18   954
4  118300  

Aud Gran

  

TYRVING

   50:25   931
5  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   50:55   926
6  72329  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

   54:47   882
7  105382  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:16:04   642
Disk  71582  

Kari Seem

  

BREVPOST

   47:19   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   40:56   1030
2  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   44:18   979
3  80601  

Anne Marit Færden

  

HYDRO OSLO

   51:27   882
4  77360  

Astri Rogstad

  

GE Healthcare

   53:47   844
5  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   54:03   840
6  86597  

Nina Kolberg

  

Bærum Kommune

   55:24   824
7  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   55:56   817
8  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   56:32   810
9  23989  

Inger Finstad

  

ISS NORGE

   1:00:24   763
10  124800  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:00:35   760
11  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:02:36   736
12  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:11:32   627
13  68256  

Ellen Grande

  

NLH

   1:11:56   622
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

HIO

   44:59   1030
2  87030  

Marit Tunaal

  

HEMING/NJÅRD

   45:31   1015
3  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   48:13   975
4  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   50:08   943
5  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   56:35   872
6  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   56:48   869
7  82385  

Jorunn Jebsen

  

TYRVING

   59:30   839
8  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:11:58   701
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   57:15   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  81509  

Håvard Snefjeld Løvås

  

Heming/NJÅRD

   30:28   1030
Disk  106861  

Ulrik Arnesen

  

Heming/NJÅRD

   0:00   100
Disk  89460  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   47:39   100
 

Klasse: H10-12(2.5km C)

1  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   25:53   1030
2  114224  

Anders AA Resell

  

Nydalen

   37:17   800
3  96768  

Harald Arnesen

  

Heming/NJÅRD

   38:17   771
4  408242  

Claus Martinsen

  

Heming/NJÅRD

   49:31   544
5  104393  

Lars Bergendahl

  

Lyn SKI

   58:26   500
Disk  111389  

Truls Osen

  

Heming/NJÅRD

   30:58   100
 

Klasse: H13-16N(2.5km C)

 

Klasse: H13-14(3.5km B)

1  63825  

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

   30:34   1030
2  124040  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   31:03   1013
3  101560  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   37:44   893
4  124926  

Fredrik Næss

  

Tikampen

   49:10   696
Disk  91141  

Joachim Barlinn

  

Heming/NJÅRD

   54:13   100
 

Klasse: H15-16(KORT)

 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  116919  

Odd Arild Olsen

  

Lyn SKI

   37:44   1030
 

Klasse: H17K(KORT)

1  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONSULTING

   32:11   1030
2  400972  

Christian Reusch

  

REGJERINGSADVOKAT

   43:30   845
3  404827  

Anders Flågen

  

Heming/Njård OL

   44:39   817
4  406172  

Espen Messel

  

Tyrving, IL

   49:36   730
5  81419  

Ragnar Ekker

  

Kanenergi

   1:13:18   500
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  80133  

Sverre Waaler Kaas

  

HEMING/NJÅRD

   48:06   1030
2  116558  

Karl Even Rygh

  

Heming/NJÅRD

   56:30   933
3  79056  

Geir Moholdt

  

Ås-NLH Orientering

   57:55   908
4  91101  

Finn Rygh

  

Heming/NJÅRD

   1:00:34   871
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  39844  

Trygve Nilsen

  

Sandnes IL

   51:02   1030
2  76201  

Roland Hurlimann

  

QUALITY BROKER

   55:05   981
3  472050  

Marius Fiskevold

  

Fossum

   56:06   961
4  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

   1:04:19   870
5  23505  

Anders Pederstad

  

Ingen

   1:07:23   840
6  124943  

Tor Eirik Knutsen

  

Tomra Systems ASA

   1:08:41   828
7  81581  

Christian Grorud

  

Virtual Garden

   1:09:21   821
8  106315  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

   1:22:56   688
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  296031  

Helge Kolstad

  

TANDBERG DATA

   54:37   1030
2  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   56:58   999
3  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:00:41   955
4  38368  

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:01:11   940
5  79120  

Peder Natvig

  

NORGES BANK

   1:02:54   925
6  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:03:24   920
7  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:03:34   919
8  81268  

Guttorm Egge

  

NORDEA

   1:04:11   913
9  79574  

Finn Erik Aas

  

Privat

   1:05:11   904
10  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:07:43   881
11  405625  

Stein H. Hagen

  

STEIN HAGEN CONS.

   1:07:54   879
12  110623  

Anbjørn Grindheim

  

Opera SOFTWARE

   1:13:34   827
13  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:18:35   781
14  123807  

Pål Valsgård

  

Indre Østfold

   1:30:39   671
Disk  483036  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

   57:09   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401064  

Eivind Hoff

  

NORDEA

   45:21   1030
2  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   46:40   1006
3  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   49:29   965
4  404409  

Egil W. Iversen

  

GLAAMENE

   50:49   940
5  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   50:54   939
6  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   51:33   932
7  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   51:35   932
8  106023  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   54:41   898
9  69024  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

   55:04   893
10  480196  

Tore Sannes

  

CFLOOR

   55:09   892
11  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   57:35   866
12  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:02:42   809
13  117725  

Hans J Warlo

  

Heming/NJÅRD

   1:32:59   500
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   42:57   1030
2  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   47:25   969
3  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   48:10   950
4  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   50:11   916
5  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   52:58   884
6  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   53:14   881
7  483007  

Bård Natvig

  

Universitetet

   54:03   871
8  403472  

Ketil Berge

  

Vestre Aker

   54:14   869
9  408240  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

   59:39   806
10  123799  

Erlend Aamodt

  

Nydalen

   1:03:22   763
11  67551  

Per Osen

  

Vestre Aker

   1:06:55   721
12  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:08:00   709
13  92493  

Bjørn Rossow

  

Thales

   1:12:08   661
14  79727  

Kjell Liset

  

Thales

   1:34:42   500
15  78628  

John Ravlo

  

Ecohz

   1:38:48   500
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   39:41   1030
2  119596  

Olav Hygen

  

Belisa

   41:37   996
3  403749  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   44:22   951
4  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   44:59   934
5  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   45:31   927
6  124801  

Frank Finstad

  

ELEKTROSKANDIA

   48:31   889
7  23896  

Mogens Monsen

  

MYSOFT

   50:13   868
8  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   50:46   861
9  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   58:42   761
10  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   59:55   746
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   40:36   1030
2  66671  

Fridulv Sagberg

  

FBI

   41:59   1003
3  97568  

Knut Stabell

  

Statnett

   43:56   969
4  87676  

Johan Storsveen

  

OPIL

   44:10   957
5  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   44:38   951
6  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   44:52   948
7  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   47:41   913
8  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   48:34   902
9  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   48:46   900
10  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   49:39   889
11  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   53:35   841
12  489024  

Bjørn Sandelien

  

Vegdirektoratet

   54:12   833
13  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   54:36   828
14  105671  

Karl Otto Nakken

  

Rikshospitalet

   54:40   827
15  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   55:28   817
16  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   55:33   816
17  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   59:34   767
18  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   1:00:06   760
19  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:00:35   754
20  79212  

Knut Johansen

  

STOREBRAND

   1:02:04   736
21  79719  

Bjørn Grenager

  

Thales

   1:04:38   705
22  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:20:34   508
Disk  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:35:18   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   41:47   1030
2  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   42:53   1007
3  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   45:21   968
4  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   47:52   928
5  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   48:28   921
6  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   48:35   919
7  116921  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   49:26   909
8  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   50:03   902
9  76160  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

   50:36   895
10  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   51:24   885
11  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   55:14   840
12  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   56:14   828
13  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   56:41   822
14  79718  

Erich Sturm

  

Alcatel BIL

   1:00:28   777
15  116814  

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGE

   1:06:56   700
Disk  69129  

Einar Hem

  

Ahus BIL

   0:00   100
Disk  124799  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:21:59   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   41:08   1030
2  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   42:12   1008
3  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   42:29   994
4  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   43:13   975
5  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   43:26   973
6  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   44:31   959
7  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   44:44   957
8  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   44:57   954
9  81509  

Vegard Olderheim

  

Elkem

   47:24   924
10  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   49:13   902
11  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   51:13   878
12  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   54:04   843
13  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   54:45   835
14  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   57:21   803
15  116504  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   57:53   797
16  38299  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   1:01:57   747
17  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   1:14:59   589
18  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:23:03   500
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   44:18   1030
2  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   50:28   951
3  68266  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   50:33   940
4  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   55:40   872
5  79725  

Ørnulf Finstad

  

Alcatel BIL

   1:01:34   806
6  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   1:02:48   792
7  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   1:14:29   660
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   1:03:56   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  116446  

Lone Brochmann

  

Heming/NJÅRD

   1:14:11   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  38323  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   41:05   500
2  91107  

Trygve Kolderup

  

Heming/NJÅRD

   45:47   500
3  119598  

Carl Pedersen

  

Oslomarka IK

   46:37   500
4  404101  

Marius Skram

  

OMIK

   49:55   500
5  119331  

Atgeir Takle

  

GLT

   50:46   500
6  76171  

Asle Åsmul

  

LUXO

   53:34   500
7  106317  

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

   1:00:24   500
8  79850  

Trond Ramberg

  

NRK

   1:18:32   500
9  116868  

Anders Løland

  

FBI Norsk regnesentral

   1:26:11   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   40:01   500
2  82311  

Dag Langseth

  

RINGNES

   42:39   500
3  81321  

Gunnar Løvås

  

Heming/NJÅRD

   45:53   500
4  84990  

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

   53:24   500
5  81419  

Svein Tryti

  

Aibl

   1:00:35   500
6  67728  

Ola Hogseth

  

FET

   1:07:28   500
7  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:10:50   500
Disk  89465  

Silje Wærp

  

Nydalen

   43:11   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  95284  

Ingvild Fiskevold Svendsen

  

PARTNER3000

   52:51   500
2  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   55:51   500
3  106318  

Charlotte Sanchis

  

FUGRO

   57:30   500
4  80831  

Berit Tafjord Heier

  

VETBIL

   1:02:56   500
5  79802  

Bent Vale

  

NORGES BANK

   1:19:08   500
6  80830  

Jorun Jarp

  

VETBIL

   1:33:52   500
7  483033  

Toril B Olsen

  

LilloMARKA

   1:36:00   500
Disk  112818  

Harald Andreassen

  

Heming/NJÅRD

   50:41   100
Disk  111942  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

   57:39   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:06:37   500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 243

Lisensen tilhører OBIK Orientering