Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  112818  

Aasta Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   29:05   1030
2  11513  

Ingrid Sofie Skjetne

  

KJELSÅS

   49:21   672
3  110791  

Henriette Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   51:36   623
 

Klasse: D10-12(2km N)

1  114221  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

   18:49   1030
2  112723  

Guro Tyse

  

LYN

   21:29   950
3  112819  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   22:47   905
4  106324  

Signe D Øgrim

  

LYN SKI

   26:07   807
5  10227  

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

   29:21   721
 

Klasse: D13-16N(2km N)

 

Klasse: D13-14(EKORT)

1  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   26:31   1030
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  104394  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

   21:13   1030
2  66669  

Anne -Tine Markset

  

KOLL

   24:01   955
 

Klasse: D17N(2km N)

1  70598  

Toruild Jørgensen

  

OSLO HAVnEF

   52:35   1030
1  78199  

Rolby Siva

  

OSLO HAVN

   52:35   1020
3  62456  

Torild Espedall

  

OSLO HAVNEV

   52:45   1009
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  408544  

Audrun Utskarpen

  

OSI

   25:46   1030
2  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   25:51   1019
3  23241  

Kristin Brevik

  

LYN

   28:21   960
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  489366  

Siri Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   51:37   1030
1  403813  

Mariann Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   51:37   1020
3  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   53:03   997
4  400956  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   57:42   942
Disk  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   50:45   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  106318  

Charlotte Semin-sanchis

  

FUGRO

   36:10   1030
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   27:57   1030
2  403569  

Anne Danielsen

  

LYN

   31:11   963
3  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   31:24   949
4  91008  

Anne Trine Hoel

  

HAV BIL

   31:29   937
5  118454  

Hanne Høien

  

AKER SYKEHUS

   35:04   873
6  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   35:51   859
Disk  83140  

Anne Jahren

  

KOLL

   22:09   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   28:41   1030
2  400915  

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

   31:10   977
3  71582  

Kari Seem

  

BREVPOST

   36:07   881
4  72329  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

   36:33   863
5  104854  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

   37:59   838
6  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   39:28   813
7  105382  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

   45:08   714
8  124183  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   47:09   679
Disk  69027  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

   29:25   100
Disk  80727  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

   36:08   100
Disk  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   0:00   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   28:26   1030
2  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   28:58   1011
3  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   31:22   959
4  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   36:19   862
5  23989  

Inger Finstad

  

ISS NORGE

   36:28   859
6  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   38:49   818
7  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   53:23   562
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   33:55   1030
2  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   34:27   1013
3  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   34:54   996
4  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   35:10   982
5  82385  

Jorunn Jebsen

  

TYRVING

   37:57   941
6  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   39:12   923
7  87030  

Marit Tunaal

  

HEMING/NJÅRD

   41:09   894
8  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   53:08   717
9  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:03:22   566
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   47:22   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  83140  

Torjus Jahren

  

NYDALEN

   31:54   1030
2  91096  

Sigurd Gundersen

  

HEMING/NJÅRD

   55:58   643
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  114224  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

   17:47   1030
2  114223  

Eivind Høydal

  

NYDALEN

   19:34   970
3  120810  

Jonas Tjomsland

  

NYDALEN

   19:51   952
4  104393  

Lars Bergendahl

  

LYN

   22:11   877
5  83137  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

   27:22   731
6  487807  

Elias Wiklund

  

NYDALEN

   29:40   666
Disk  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   21:09   100
Disk  91101  

Anders Grøttås

  

HEMING/NJÅRD

   22:27   100
 

Klasse: H13-16N(2km N)

 

Klasse: H13-14(EKORT)

1  124040  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   21:43   1030
2  101560  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   26:26   912
3  91099  

Joacim Barlinn

  

HEMING/NJÅRD

   30:01   819
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  111661  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

   25:50   1030
2  89460  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   27:58   979
 

Klasse: H17N(2 km N)

1  116919  

Odd Arild Olsen

  

LYN

   23:50   1030
 

Klasse: H17K(KORT)

1  31593  

Kjetil Jacobsen

  

HAmar o-klubb

   32:41   1030
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  94453  

Arne Eirik Nielsen

  

NYDALEN

   41:39   1030
2  120597  

Håkon Raeikvam

  

Førde

   43:33   998
3  94377  

Daniel Holm

  

OSLOmarka IK

   46:39   950
4  91141  

Aleksander Holten

  

HEMING/NJÅRD

   50:16   897
Disk  116558  

Karl Even Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   46:06   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  38323  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   36:06   1030
2  116442  

Espen Lunøe

  

NYDALEN

   39:59   967
3  404760  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   43:03   914
4  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

   45:34   869
5  124943  

Tor Eirik Knutsen

  

TOmra systems

   46:27   857
6  63621  

Andreas Sælsbråten

  

N3SPORT

   50:35   800
7  106315  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

   51:58   781
8  121608  

Morten Svihus

  

OPIL

   55:23   733
Disk  112814  

Morten Sjustøl

  

OPIL

   58:39   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   38:13   1030
2  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   38:59   1010
3  402465  

Eirk Næss-Ulseth

  

SKILLING

   40:07   986
4  403965  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   41:02   964
5  87012  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   41:58   951
6  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   42:04   950
7  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   42:06   950
8  69031  

Lars Grande

  

FBI

   42:31   944
9  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   43:15   935
10  403631  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

   43:59   925
11  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   44:47   915
12  79574  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

   47:30   879
13  404365  

Espen Fyhn Nilsen

  

Sandnes

   47:53   874
14  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   48:10   870
15  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   50:04   845
16  118531  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   50:18   842
17  86102  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

   50:35   839
18  87055  

Wiklund Jo

  

Tyrving, IL

   55:13   778
Disk  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   16:14   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   41:11   1030
2  401064  

Eivind Hoff

  

NORDEA

   41:51   1012
3  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   43:19   985
4  480196  

Tore Sannes

  

CFLOOR

   43:54   968
5  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   45:22   950
6  69024  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

   48:28   912
7  79991  

Lars Chr Olsen

  

HYDRO OSLO

   51:57   870
8  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   53:57   846
9  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   55:02   832
10  103135  

Håvard Christiansen

  

RIKSANTIKVAREN

   57:59   797
11  79231  

Svein Andersen

  

Selvaaggruppen

   59:18   781
Disk  106023  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   45:07   100
Disk  87024  

Hans Henrik Fremming

  

METEOROLOGEN bil

   30:43   100
Disk  404409  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   26:59   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   41:48   1030
2  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   42:28   1013
3  78210  

Tore Ruud

  

ØSTMARKA OK

   43:48   987
4  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   44:46   965
5  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   45:18   959
6  80715  

Dag Magnar Evje

  

GE Healthcare

   46:24   945
7  403472  

Kjetil Berge

  

DNBNOR

   47:48   929
8  123799  

Erlend Aamodt

  

Nydalens Skiklub

   51:45   881
9  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   51:56   879
10  78693  

Richard Blom

  

FBI

   52:36   871
11  80716  

Ivar Holtan

  

STATENS VEGVESEN

   53:05   866
12  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   53:35   860
13  400831  

Tore Ringerike

  

DNBNOR

   55:43   834
14  92493  

Bjørn Rossow

  

Thales

   59:57   783
Disk  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   41:53   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   25:58   1030
2  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   30:47   928
3  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   31:21   907
4  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   31:22   897
5  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   32:36   873
6  124801  

Frank Finstad

  

ELEKTROSKANDIA

   33:53   848
7  121074  

Reidar Kierulf

  

RKP

   33:58   846
8  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   38:28   760
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  97568  

Knut Stabell

  

STATNETT

   28:50   1030
2  66671  

Fridulv Sagberg

  

FBI

   28:54   1019
3  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   29:43   995
4  118333  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   30:47   967
5  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   31:40   951
6  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   32:02   945
7  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   32:54   930
8  87676  

Johan Storsveen

  

OPIL

   35:13   890
9  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   35:26   886
10  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   35:47   880
11  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   37:05   857
12  104248  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB NOR

   37:19   853
13  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   37:22   853
14  79719  

Bjørn Grenager

  

Thales

   39:11   821
15  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   40:08   805
16  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   43:15   750
17  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   43:27   747
18  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   47:04   684
Disk  489024  

Bjørn Sandelien

  

VEGDIREKTORATET

   33:41   100
Disk  98443  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

   33:43   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   24:47   1030
2  69129  

Einar Hem

  

Asker SK

   27:45   961
3  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   29:51   908
4  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   31:12   871
4  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   31:12   871
6  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   32:59   835
7  116814  

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGENOR

   33:02   834
8  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   33:29   825
9  62095  

Trond Varang

  

BM NORGROS

   34:38   802
10  67581  

Sten Harris

  

RIKSHOSPITALET

   35:02   794
11  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   36:59   754
12  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   37:57   735
13  104991  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   38:01   734
14  124184  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   41:19   667
15  78215  

Hangeraas

  

GEOFORM

   43:45   618
16  96774  

Karl A Langerød

  

LOVISENBERG

   43:53   615
17  79718  

Erich Sturm

  

Acatel bil

   48:02   531
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   29:07   1030
2  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   30:58   989
3  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   32:52   946
4  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   35:02   899
5  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   35:52   885
6  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   36:40   871
7  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   40:07   812
8  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   43:05   761
9  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   43:21   756
10  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   54:43   561
Disk  120812  

Helge Kvaase

  

HIAK

   31:26   100
Disk  124802  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   32:25   100
Disk  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   41:40   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  82190  

Magne Grande

  

FBI

   30:27   1030
2  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   35:12   943
3  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   36:59   903
4  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

   41:21   822
5  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   41:58   811
6  62105  

Arnfinn Haugland

  

OPEL CLUB

   1:07:05   500
Disk  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   29:46   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   58:50   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  106317  

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

   54:32   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  116868  

Anders Løland

  

FBI

   1:05:32   500
Disk  404101  

Marius Kurås Skarm

  

Omik

   41:25   100
Disk  91107  

Trygve Kolderup

  

Omik

   43:30   100
Disk  76171  

Asle Åsmul

  

LUXO

   49:08   100
Disk  79230  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

   30:36   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  89797  

Kjetil Sukkestad

  

BJerke ventilasjon

   31:07   500
2  84990  

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

   36:15   500
Disk  106786  

Torstein Schjelle

  

Columbus ITP

   35:39   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  112818  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   27:49   500
2  111942  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

   29:34   500
3  123985  

Truls Hoff

  

Tyrving, IL

   30:15   500
4  119387  

Jon Hansen Kjenseth

  

Omik

   36:09   500
5  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   37:13   500
6  89691  

Casper Christophersen

  

NORGES BANK

   42:35   500
7  89692  

Katrine Boye

  

NORGES BANK

   42:42   500
8  66667  

Marit Berntsen

  

KOLL

   43:14   500
 

Klasse: N-Bedrift(2 km N)

1  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:06:47   500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 221

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen