Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  91105  

Celina Øier

  

HEMING/NJÅRD

   49:19   1030
2  67587  

Marthe Frøland

  

OSI

   57:16   940
3  91111  

Marit Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   57:53   924
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   30:45   1030
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  91133  

Line Sundbekk

  

PRIVAT

   33:24   1030
2  104390  

Sidsel Buraas

  

VANG ol

   36:23   976
3  405892  

Linda Flettum

  

NYDALEN

   47:51   794
Disk  118540  

Anita Berger

  

Tyrving, IL

   0:00   100
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  489395  

Audrun Utskarpen

  

OSI

   29:30   1030
2  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   42:17   804
3  98798  

Anne Lise Opsahl

  

PRIVAT

   58:43   515
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  87015  

Ragnhild Bråten

  

NTNUI

   55:54   1030
2  89465  

Silje Wærp

  

NYDALEN

   1:02:27   962
3  60524  

Ane Kjenseth Hansen

  

HEMING/NJÅRD

   1:16:12   829
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  104744  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   46:12   1030
2  87680  

Brit Nilsen

  

OPIL

   51:56   958
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   42:04   1030
2  91108  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

   55:51   857
3  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:09:51   680
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   43:20   1030
2  69027  

Birgit Korvald

  

KOLL

   47:06   977
3  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:03:21   780
4  105382  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:05:41   743
5  87048  

Randi Nilstad

  

Tyrving, IL

   1:10:51   683
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   35:41   1030
2  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   42:19   928
3  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   42:33   914
4  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   43:18   894
5  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   43:32   891
6  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   44:16   880
7  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   49:01   814
8  79123  

Vera Sjølie

  

NORGES BANK

   49:16   810
9  80601  

Anne Marit Færden

  

HYDRO OSLO

   49:17   810
10  105053  

Kristin Vigander

  

NKI

   50:02   799
11  23886  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   52:42   762
12  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:00:44   649
13  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:06:51   564
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   35:42   1030
2  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   39:41   965
3  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   41:04   935
4  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

HIO

   43:21   893
5  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   54:40   735
6  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:34:25   500
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  91101  

Joakim Barlinn

  

HEMING/NJÅRD

   27:59   1030
2  111656  

Gjermund Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   40:34   796
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  406301  

Anders Bredesen

  

FOSSUM

   28:39   1030
2  68384  

Eivind Landmark Tandrevold

  

Fossum IF

   31:28   971
3  10321  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

   33:10   932
4  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   33:31   916
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  116919  

Odd Arild Olsen

  

LYN

   39:40   1030
2  91142  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

   46:00   941
 

Klasse: H17K(KORT)

1  103136  

Håkon Hultgren

  

NYDALEN

   33:24   1030
2  406172  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

   39:58   922
3  98768  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   46:28   815
4  80668  

Fredrik Larsen Lund

  

INdre Østfold

   47:17   793
5  117725  

Hans J Warlo

  

HEMING/NJÅRD

   1:13:47   500
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  84885  

Tor Kristian Buraas

  

VAng ol

   56:39   1030
2  80967  

Stig Dalsøren

  

OSI

   1:01:26   978
3  66768  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

   1:02:13   961
4  89473  

Tore Granheim

  

NYDALEN

   1:09:49   884
5  113177  

Per Øyvind Steffensen

  

OK Moss

   1:12:30   861
6  91136  

Ragnar Moholt

  

FBI

   1:14:42   841
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  472050  

Marius Fiskevold

  

REINERTSEN

   1:04:17   1030
2  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   1:05:21   1012
3  89429  

Jørgen Frøyd

  

RÅDHUSETs BIL

   1:12:56   943
4  96669  

Einar Opsahl

  

Gambit

   1:16:44   904
5  110623  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

   1:28:22   813
6  97437  

Sven Ringstad

  

SIEMENS

   1:52:39   624
7  116493  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

   2:03:31   540
Disk  114133  

Øystein Møgedal

  

AKER KVÆRNER

   1:16:46   100
Disk  79224  

Rob Nakken

  

NGI

   1:10:26   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   50:46   1030
2  406331  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   59:31   934
3  67606  

Helge Kolstad

  

TANDBERG DATA

   1:00:16   917
4  78529  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

   1:00:20   906
5  111455  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   1:02:05   889
6  86967  

Øivind T. Trier

  

PRO Captura

   1:03:30   875
7  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   1:03:31   875
8  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:03:56   871
9  485700  

Tommy Jauhojärvi

  

Lillomarka OL

   1:08:29   826
10  79574  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

   1:08:42   824
11  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   1:10:15   809
12  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   1:10:58   802
13  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:11:27   797
14  91141  

Espen Holm

  

HEMING/NJÅRD

   1:12:23   788
15  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:12:50   783
16  111927  

Geir Stormorken

  

PRIVAT

   1:13:03   781
17  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:14:10   770
18  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   1:14:35   766
19  80778  

Roger Birkeland

  

TELENOR

   1:14:51   763
20  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:22:19   690
21  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   1:25:52   655
22  108120  

Ståle Hellenes

  

OSLO LÆRERNE

   1:31:17   601
23  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:40:44   508
24  68271  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

   1:59:59   500
Disk  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:08:38   100
Disk  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   1:11:45   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   51:41   1030
2  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   53:40   1001
3  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   54:37   982
4  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   55:02   968
5  109275  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

   55:33   963
6  69911  

Memmod Daltret

  

BERGENSLÆR

   58:36   934
7  69024  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

   1:01:01   910
8  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   1:01:20   907
9  79231  

Svein Andersen

  

Selvaaggruppen

   1:05:01   872
10  78693  

Richard Blom

  

FBI

   1:05:26   867
11  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:05:29   867
12  106023  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   1:14:43   778
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   52:47   1030
2  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   1:00:38   946
3  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:06:14   883
4  403443  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

   1:07:57   857
5  23435  

Tore Ringerike

  

DNB

   1:14:57   791
Disk  91110  

Leif nesse

  

HEMING/NJÅRD

   1:06:08   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   37:43   1030
2  23431  

Henry Johansen

  

SIEMENS

   42:15   960
3  64303  

Bjarne Paulsrud

  

AQUATEAM

   42:52   942
4  403749  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   43:53   919
5  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   44:09   915
6  66671  

Fridulv Sagberg

  

FBI

   46:03   890
7  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   49:35   843
8  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   51:13   822
9  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   51:57   812
10  80611  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   1:10:22   568
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  98443  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

   37:21   1030
2  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   38:56   999
3  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   39:21   984
4  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   40:47   955
5  489024  

Bjørn Sandelien

  

VEGDIREKTORATET

   42:03   938
6  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   42:38   930
7  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   44:02   911
8  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   44:49   901
9  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   48:42   849
10  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   48:46   848
11  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   55:22   759
12  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   1:00:32   690
13  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:00:50   686
14  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   1:05:38   622
15  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   1:07:45   594
16  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:08:45   580
17  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:14:22   505
18  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   1:18:12   500
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   28:31   1030
2  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   28:55   1013
3  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   32:32   940
4  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   34:07   902
5  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   36:40   858
6  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   39:18   811
7  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   39:35   806
8  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   41:10   779
9  79718  

Erich Sturm

  

Acatel bil

   46:58   677
10  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   49:13   638
11  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   53:15   567
12  79822  

Magne Fjeld

  

ELKEM

   1:01:12   500
13  23885  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:03:08   500
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   31:08   1030
2  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   33:54   976
3  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   33:57   965
4  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   34:32   946
5  38299  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   34:54   940
6  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   35:43   927
7  96308  

Erling Bakken

  

Asker SK

   36:09   920
8  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   36:54   908
9  63769  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   38:30   882
10  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   39:41   863
11  82190  

Magne Grande

  

FBI

   41:38   832
12  109272  

Thor Benjaminsen

  

FOSSUM

   42:50   813
13  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   42:58   810
14  67491  

Thor Olsen

  

GABR.&OLSEN

   44:30   786
15  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   44:34   785
16  86904  

Odd Anda

  

NILU

   47:25   739
Disk  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   57:56   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   43:45   1030
2  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   44:58   1007
3  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

   58:37   841
4  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:07:31   729
 

Klasse: H80-(EKORT)

 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  403774  

Even Angell-Petersen

  

NYDALEN

   45:20   500
2  79225  

Audun Eikeland

  

IABIL

   51:12   500
3  79230  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

   1:04:34   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   31:18   500
2  296192  

Terje Næss

  

Kustein

   41:33   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  400966  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

   32:17   500
2  120796  

Gunnhild Ottersland

  

Nobels fredssenter

   39:48   500
3  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   42:30   500
4  91130  

Janet B. Jakobsen

  

NYDALEN

   43:24   500
5  95284  

Ingvild Fiskevold Svendsen

  

PARTNER3000

   43:38   500
6  70973  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   43:41   500
7  22452  

Kari Shjølberg

  

FBI

   1:21:39   500
8  91113  

Frode Haugland

  

Trælleborg

   1:37:29   500
Disk  64326  

Ragnhild Haugerud

  

AGA AS

   50:31   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  87565  

Ellen Fagerslett

  

REINERTSEN

   35:05   500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: D 10-12

1  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   31:35   1030
2  105673  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   58:02   602
 

Klasse: D13-16N

 

Klasse: H 10-12

1  103466  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

   22:32   1030
2  114224  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

   30:06   853
3  96768  

Harald Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   33:00   778
 

Klasse: H 13-16N

 

Klasse: D 13-14

1  66669  

Anne -Tine Markset

  

KOLL

   36:15   1030
2  104394  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

   40:08   967
 

Klasse: H 13-14

1  89460  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   33:13   1030
2  79235  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

   40:01   918
3  103690  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   41:23   888
4  114140  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

   41:27   877
5  111654  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   55:25   666
6  101560  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   1:03:36   543

Antall deltagere: 205

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen