Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  89340  

Katrine Boye

  

NORGES BANK

   31:28   1030
2  92059  

Kristin Bjønnæs

  

OBOS

   31:31   1020
 

Klasse: D10-12(2,5 km N)

1  489440  

Jørgen Madslien

  

NYDALEN

   34:47   1030
2  406406  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   35:25   1011
3  108068  

Selma Ahlsand

  

NYDALEN

   59:29   655
4  108065  

Anine Ahlsand

  

NYDALEN

   1:03:51   583
Disk  405473  

Fanny Fløgstad Sohlberg

  

Heming/Njård OL

   58:43   100
 

Klasse: D13-16N(2,5 km N)

1  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   42:14   1030
2  105673  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   49:40   932
 

Klasse: D13-14(3,5 km)

1  66669  

Anne -Tine Markset

  

KOLL

   36:24   1030
2  111654  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   1:02:08   667
Disk  89423  

Kirsty Coombs

  

MAroc

   42:06   100
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   33:53   1030
2  406425  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

   41:26   909
Disk  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   1:08:42   100
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  87564  

Heidi Tho

  

STABÆK IF

   40:18   1030
2  89420  

Line Sunde

  

PRIVAT

   40:40   1016
3  97769  

Nan Fløgstad

  

HEMING/NJÅRD

   1:00:09   764
4  23501  

Anne Berit Rebne

  

ANthon B Nilsen Eiendom

   1:03:55   707
Disk  403940  

Paula Berstad

  

Lillomarka OL

   42:29   100
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  489395  

Audrun Utskarpen

  

OSI

   31:23   1030
2  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   35:28   955
3  80136  

Gøril Olsen

  

RIKSHOSPITALET

   38:40   894
4  109327  

Gry Olausen

  

GE Healthcare

   46:09   765
5  91102  

Gunhild Ottersland

  

Nobels fredssenter

   55:04   623
6  104804  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:22:33   500
Disk  489109  

Marit Svenning Berg

  

OSI

   51:13   100
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  489366  

Siri Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   46:22   1030
2  96272  

Ingvild Tømta

  

Raumar OL

   49:04   991
3  480135  

Ida Solberg Svenne

  

NYDALEN

   53:19   936
4  93940  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   55:49   899
5  487932  

Heidi Tronbøl

  

OSI

   57:54   876
6  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   1:05:21   796
Disk  97456  

Hanne Opsahl

  

ORKH

   0:00   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  87015  

Ragnhild Bråten

  

NTNUI

   38:42   1030
2  104744  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   50:16   871
3  11601  

Guro Grønn

  

NRK

   2:08:18   500
4  92594  

Anne Lise Opsahl

  

PRIVAT

   2:10:18   500
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  96505  

Gry Ahlsand

  

NYDALEN

   41:58   1030
2  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   42:50   1010
3  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   50:02   914
4  91550  

Maria Torgersen

  

HANDELsbanken

   1:06:32   708
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   42:42   1030
2  400915  

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

   44:25   1000
3  69027  

Birgit Korvald

  

KOLL

   56:31   849
4  80727  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

   59:50   800
5  80000  

Elle Melbye

  

ELLE BIL

   1:12:18   654
6  38361  

Trish Coombs

  

MAroc

   1:26:41   500
7  104854  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

   1:27:25   500
8  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   1:28:57   500
9  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:32:12   500
Disk  105382  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

   36:47   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   39:22   1030
2  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   45:39   941
3  79123  

Vera Sjølie

  

NORGES BANK

   56:15   796
4  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   57:56   765
5  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   59:21   747
6  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   59:45   742
7  89413  

Astrid Kvamme

  

HEMING/NJÅRD

   1:00:20   734
8  23886  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:01:11   723
9  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:08:47   627
10  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   1:19:19   500
11  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   1:25:51   500
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   40:09   1030
2  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   42:42   989
3  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   45:47   940
4  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   46:36   920
5  87021  

Onelma Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

   1:01:42   732
6  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   2:18:16   500
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   53:38   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  104393  

Lars Bergendahl

  

LYN

   22:56   1030
2  91108  

Joachim Barlinn

  

HEMING/NJÅRD

   24:12   993
3  89416  

Casper Christphersen

  

NORGES BANK

   31:28   824
4  112632  

Anders Langaas

  

NYDALEN

   31:52   806
5  112633  

Espen Fredrik Langaas

  

NYDALEN

   32:38   789
6  111656  

Gjermund Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   54:46   500
 

Klasse: H10-12(2,5km N)

1  103466  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

   21:39   1030
2  111389  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

   30:11   823
Disk  114224  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

   43:27   100
Disk  91101  

Anders Grøttås

  

HEMING/NJÅRD

   1:17:03   100
 

Klasse: H13-16N(2,5 kmkm N)

 

Klasse: H13-14(3,5 km)

1  89460  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   33:16   1030
2  79235  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

   41:29   897
3  103690  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   42:37   870
4  101560  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   46:43   798
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   33:40   1030
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  116919  

Odd Arild Olsen

  

LYN

   34:36   1030
 

Klasse: H17K(KORT)

1  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   32:01   1030
2  103136  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

   33:40   995
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  405892  

Jan Tore Ludvigsen

  

NYDALEN

   41:33   1030
2  80967  

Stig Dalsøren

  

OSI

   45:29   973
3  286114  

Tarjei Sandnes

  

NYDALEN

   47:01   945
4  66768  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

   49:43   902
5  89415  

Ragnar Moholt

  

FBI

   56:29   821
6  89473  

Tore Granheim

  

NYDALEN

   57:08   813
7  86196  

Lars Aurebekk

  

OSI

   1:06:09   704
Disk  80133  

Sverre Waaler Kaas

  

NYDALEN

   40:39   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  472050  

Marius Fiskevold

  

REINERTSEN

   51:04   1030
2  109271  

Jarle Ruud

  

DYNEA BIL

   51:20   1018
3  404760  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   54:09   980
4  111891  

Gaute Svenningsen

  

NILU

   1:01:40   897
5  110623  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

   1:03:06   883
6  96669  

Einar Opsahl

  

Gambit

   1:07:48   837
7  110076  

Christoffer Granholm

  

SOLf

   1:12:36   790
8  114133  

Øystein Møgedal

  

AKER KVÆRNER

   1:16:38   750
9  116493  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

   1:33:57   582
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  86968  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

   44:20   1030
2  79810  

Søren Jonsson

  

NYDALEN

   46:02   1001
3  480250  

Audun Berstad

  

RIKSHOSPITALET

   46:20   988
4  488255  

Steinar Låg

  

Tekno-log cons

   50:39   929
5  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   50:43   929
6  67606  

Helge Kolstad

  

TANDBERG DATA

   51:37   918
7  406331  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   51:51   916
8  86967  

Øivind T. Trier

  

PRO Captura

   53:28   897
9  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   53:59   892
10  69031  

Lars Grande

  

FBI

   54:01   891
11  39008  

Dag Bjørnerød

  

TAC

   57:55   847
12  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   59:18   832
13  119595  

Håkon Børli

  

UNIK

   59:30   829
14  79574  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

   59:31   829
15  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   59:59   824
16  92495  

Martin Veastad

  

Thales

   1:02:09   800
17  108120  

Ståle Hellenes

  

OSLO LÆRERNE

   1:10:03   710
18  28058  

Roar Brenden

  

NITTEDAL

   1:10:41   703
19  113125  

Morten jensen

  

VIsma

   1:12:52   679
20  111553  

Arve Austad

  

Texas instr.

   1:19:44   601
21  80709  

Oddvar Selnes

  

FFI

   1:23:24   560
22  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   1:26:11   529
23  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:31:28   500
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   38:54   1030
2  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   39:55   1007
3  404409  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   43:52   947
4  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   46:21   905
5  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   49:47   861
6  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   50:47   848
7  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   52:23   827
8  406007  

Bjørn Holter

  

TANDBERG DATA

   54:02   806
9  69024  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

   54:14   803
10  89333  

Peer Stiansen

  

NYDALEN

   54:18   803
11  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   55:24   788
12  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   58:03   754
13  78693  

Richard Blom

  

FBI

   59:17   739
14  485339  

Finn Gange

  

NVE

   59:57   730
15  79231  

Svein Andersen

  

Selvaaggruppen

   1:00:26   724
16  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:04:21   673
17  89416  

Roger Coombs

  

MAroc

   1:04:34   671
18  402983  

Per Arne Olaussen

  

PRIVAT

   1:09:37   606
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  69028  

Are Eriksen

  

OSI

   48:06   1030
2  400959  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

   51:27   986
3  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   53:15   957
4  23435  

Tore Ringerike

  

DNB

   56:17   915
5  89526  

Jon Fredriksen

  

FOBIL

   57:11   906
6  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   1:05:36   819
7  89339  

Tor Kvammen

  

RÅDHUSETs BIL

   1:11:08   761
8  92540  

Helge Stenseth

  

Thales

   1:16:59   700
9  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:24:20   624
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  96183  

Tor Trøan

  

NORSK eiendomsinfo

   36:37   1030
2  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   39:15   985
3  111586  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

   39:16   974
4  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   39:34   960
5  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   44:53   888
6  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   49:28   825
7  80611  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   55:12   747
8  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   55:43   740
9  78974  

Arvid Ringerike

  

VIKEN ENERGINETT

   1:20:28   500
BRIKKEFEIL  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   22:29   500
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   45:39   1030
2  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   45:52   1018
3  489024  

Bjørn Sandelien

  

VEGDIREKTORATET

   47:24   991
4  403443  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

   48:23   971
5  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   48:52   965
6  104248  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB NOR

   49:41   956
7  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   50:04   952
8  98443  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

   51:22   938
9  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   51:27   937
10  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   51:46   934
11  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   52:17   928
12  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   53:27   915
13  79716  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

   55:43   890
14  116921  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   57:32   870
15  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   59:21   850
16  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:00:36   837
17  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   1:01:00   832
18  90740  

Oddvar Hagen

  

ATN

   1:01:34   826
19  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   1:03:05   810
20  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:03:49   802
21  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:04:04   799
22  82143  

Kjell M Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:05:19   785
23  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:06:04   777
24  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   1:10:05   733
25  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   1:18:16   643
Disk  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   39:30   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   27:43   1030
2  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   30:32   970
3  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   32:36   922
4  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   32:49   908
5  87022  

Jappe Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

   33:38   894
6  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   35:46   855
7  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   37:00   833
8  103758  

Vegard Olderheim

  

ELKEM

   38:36   804
9  67491  

Thor Olsen

  

GABR.&OLSEN

   41:24   754
10  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   42:14   739
11  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   44:14   703
12  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

   47:57   635
13  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   48:15   630
14  23885  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:00:09   500
15  76166  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

   1:04:19   500
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   29:59   1030
2  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   32:06   985
3  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   38:00   877
4  96308  

Erling Bakken

  

Asker SK

   39:10   847
5  82190  

Magne Grande

  

FBI

   40:58   817
6  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   42:23   794
7  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   44:47   754
8  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   45:37   740
9  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   47:03   716
10  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   47:14   713
11  68266  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   48:35   690
12  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   52:38   623
13  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   53:48   603
14  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   59:43   505
Disk  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:10:12   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   37:47   1030
2  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   38:56   1005
3  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   42:07   953
4  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

   1:02:00   680
5  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:02:45   670
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   52:29   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  109276  

Bjørn Myhr

  

VEGDIREKTORATET

   1:22:19   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   46:47   500
2  111927  

Geir Stormorken

  

PRIVAT

   53:43   500
3  76171  

Asle Åsmul

  

LUXO

   56:06   500
4  87680  

Brit Nilsen

  

OPIL

   1:20:58   500
Disk  79802  

Bent Vale

  

NORGES BANK

   1:10:39   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   31:41   500
2  80012  

Nils Henrik Jendal

  

STATNETT

   43:32   500
3  147718  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

   52:16   500
4  82311  

Dag Langseth

  

RINGNES

   59:02   500
5  92593  

Per Christensen

  

Cruise OK

   1:15:01   500
6  80725  

Jan Arne Algrøy

  

KVÆRNER OSLO

   1:17:54   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  400966  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

   33:53   500
2  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   39:33   500
3  95284  

Ingvild Fiskevold Svendsen

  

PARTNER3000

   41:43   500
4  70973  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   41:44   500
5  64326  

Ragnhild Haugerud

  

AGA AS

   52:42   500
6  89340  

Frode Haugland

  

Trælleborg

   1:03:37   500
Disk  97990  

Arne Sandvold

  

NYDALEN

   42:21   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

 

Klasse: Trim 3,5 km

 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 246

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen