Klasse: ABkarusell(LANG)

1  405047  

Inge Gunnes

  

Tyrving, IL

   1:01:44   1030
2  104772  

Christian Grorud

  

Haslum IL

   1:04:33   998
3  113196  

Per Morten Lefdal

  

Heming

   1:04:50   985
4  117706  

Anders Grevstad

  

Fossum IF

   1:15:00   893
5  83269  

Karen Kristoffersen

  

SØRKEDALEN

   1:19:10   859
6  109276  

Bjørn Myhr

  

VEGDIREKTORATET

   2:08:47   500
Disk  116442  

Øyvind Habberstad

  

SHARPNET

   1:29:50   100
 

Klasse: ABkarusell(MELLOM)

1  111420  

Fredrik Døhl Mostad

  

Fossum IF

   52:28   1030
2  99192  

Bjørn Thomas Vee

  

Tyrving, IL

   56:05   986
3  110728  

Øystein Rapp

  

Sweco GRØNER

   58:13   956
4  68384  

Eivind Landmark Tandrevold

  

Fossum IF

   1:01:05   918
5  28213  

Line Sommerfeldt

  

Asker SK

   1:02:50   902
6  96535  

Gunnar Fiskum

  

Tyrving, IL

   1:07:17   859
7  87059  

Arne Tiltnes

  

IL tyrving

   1:09:44   836
Disk  406301  

Andy Candy

  

Fossum IF

   1:02:41   100
Disk  93996  

Petter Blomhoff

  

Fossum IF

   0:00   100
 

Klasse: ABkarusell(KORT)

1  487972  

Morten Saue

  

Tyrving, IL

   38:54   1030
2  87045  

Kjersti Skantze

  

Tyrving, IL

   44:17   951
3  111852  

Marte Beitnes Johansen

  

Asker SK

   46:24   914
4  62745  

Mats Olav Berg

  

Tyrving, IL

   52:53   821
5  96669  

Einar Opsahl

  

Opsahl Trading AS

   53:13   816
6  101672  

Tom Erik Lundamo

  

Fossum IF

   56:25   775
7  91564  

Hanna Kristine Lindseth

  

Tyrving, IL

   58:55   743
8  107300  

Knut Saue

  

BSK

   1:06:04   651
9  98135  

Snorre Busterud

  

Fossum IF

   1:10:54   589
Disk  107300  

Knut Saue

  

BSK

   0:00   100
Disk  87048  

Randi Nilstad

  

Tyrving, IL

   1:09:51   100
Disk  400434  

Tore Vaaje

  

Asker SK

   34:30   100
 

Klasse: ABkarusell(EKORT)

1  68385  

Halvor Landmark Tandrevold

  

Fossum IF

   37:19   1030
2  111922  

Marianne Engseth

  

Tyrving, IL

   43:38   936
3  86371  

Marit Økern Jensen

  

Bærum Skiklub

   56:48   749
4  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   1:09:56   563
Disk  105677  

Anna Göhlman

  

Tyrving, IL

   0:00   100
 

Klasse: ABkarusell(2km N)

1  81420  

Espen Palm

  

Nadderud

   30:27   1030
2  117696  

Oskar Grevstad

  

Fossum IF

   36:43   918
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  104744  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   46:52   1030
2  87680  

Brit Nilsen

  

OPIL

   52:34   960
3  119390  

Ragnhild Fanuelsen

  

Capa

   1:03:39   831
4  11601  

Guro Langehaug Grønn

  

NRK

   1:22:29   621
5  87566  

Fredrikke Clark

  

Stabæk IF

   1:28:03   561
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  91550  

Maria Torgersen

  

Handelsbanken

   59:42   1030
2  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:04:30   980
Disk  68383  

Bente Landmark

  

Fossum IF

   58:54   100
Disk  91075  

Kirsten Sørensen

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:23:43   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  400915  

Runa Skyttersæter

  

Glaamene Industri

   57:35   1030
2  80000  

Elle Melbye

  

Elle BIL

   1:00:38   994
3  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:26:21   761
Disk  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   1:56:28   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   42:18   1030
2  87053  

Anne Sagberg

  

Stabæk IF

   51:56   907
3  77360  

Astri Rogstad

  

GE Healthcare

   54:36   865
4  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   56:10   837
5  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   57:07   825
6  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   1:01:08   778
7  23886  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:03:18   752
8  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:06:25   715
9  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:17:16   587
10  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

PRIVAT

   1:45:58   500
Disk  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   0:00   100
Disk  80601  

Anne Marit Færden

  

HYDRO OSLO

   0:00   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   58:05   1030
2  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:45:47   610
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:16:28   1030
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  485681  

Kjetil Dahl

  

SKIEN OK

   51:41   1030
2  109267  

Erik Paulsrud

  

OEC Consulting

   52:38   1011
3  402458  

Ola Lindqvist

  

FBI

   57:03   959
4  472050  

Marius Fiskevold

  

Reinertsen

   57:34   944
5  22895  

Espen Lunøe

  

NYDALEN

   57:57   940
6  76201  

Roland Hurlimann

  

QUALITY BROKER

   1:03:28   887
7  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   1:03:45   884
8  404760  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   1:05:29   867
9  110623  

Anbjørn Grindheim

  

Opera SOFTWARE

   1:13:27   790
10  103441  

Morten Wettergreen

  

ABB

   1:16:38   759
11  104239  

Jon Wøllo

  

ALFA LAVAL

   1:24:02   688
12  97437  

Sven Ringstad

  

Siemens

   1:30:11   628
Disk  23632  

Sigve Nakken

  

RIKSHOSPITALET

   0:00   100
Disk  93946  

Martin Kjäll-Ohlsson

  

ABB

   0:00   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   48:33   1030
2  83161  

Bjørn Mo Østgren

  

AKER KVÆRNER

   55:02   954
3  402465  

Eirik Næss-Ulseth

  

SKILLING

   56:12   932
4  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:01:01   872
5  86967  

Øivind Due Trier

  

ProCAPTURA

   1:01:32   867
6  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:01:46   864
7  118531  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   1:04:47   833
8  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:04:58   831
9  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:06:19   818
10  38368  

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:08:06   799
11  118553  

Roar Buøen

  

Fossum

   1:10:00   780
12  80778  

Roger Birkeland

  

TELENOR

   1:10:27   775
13  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   1:13:17   746
14  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:13:38   742
15  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:23:03   645
16  79991  

Lars Chr Olsen

  

HYDRO OSLO

   1:23:39   639
17  92541  

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:34:57   523
Disk  92543  

Geir Hanesand

  

Thales

   1:41:54   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   50:20   1030
2  404409  

Egil W. Iversen

  

GLAAMENE

   50:33   1018
3  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   51:36   998
4  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   52:41   977
5  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   53:55   965
6  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   56:20   941
7  119546  

Bjørn Solhjem

  

Fossum

   59:49   906
8  68382  

Eirik Tandrevold

  

ERNST&YOUNG

   1:00:43   897
9  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   1:02:31   879
10  78693  

Richard Blom

  

FBI

   1:05:32   850
11  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   1:08:43   818
12  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:12:01   785
13  106023  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   1:14:33   760
14  79231  

Svein Andersen

  

SELVAAGgruppen

   1:17:08   734
15  79995  

Don Skantze

  

HYDRO OSLO

   1:21:38   690
16  78628  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

   1:32:36   581
Disk  485339  

Finn Gange

  

NVE

   1:19:22   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   50:24   1030
2  401066  

Per Chr Ekeberg

  

Tyrving, IL

   51:22   1011
3  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   57:29   940
4  69028  

Are Eriksen

  

UNIVERSITETET

   58:39   919
5  483007  

Bård Natvig

  

KLP FORSIKRING

   1:04:35   860
6  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:22:37   681
Disk  23435  

Tore Ringerike

  

DNB

   1:05:57   100
Disk  92540  

Helge Stenseth

  

Thales

   1:36:08   100
Disk  39551  

Arne Edvinsen

  

DNB

   1:16:36   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   36:42   1030
2  119596  

Olav Hygen

  

Belisa

   41:16   953
3  23431  

Henry Johansen

  

SIEMENS

   43:31   912
4  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   46:00   868
5  111585  

Per Øhlckers

  

Tyrving, IL

   49:59   823
6  66671  

Fridulv Sagberg

  

FBI

   52:34   779
7  82968  

Arne Vidar Pedersen

  

Tyrving, IL

   53:58   760
8  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   54:59   746
9  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   58:59   691
10  80611  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   1:19:51   500
BRIKKEFEIL  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   34:30   500
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  81423  

Svein Lie

  

UNIVERSITETET

   42:55   1030
2  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   43:17   1016
3  64303  

Bjarne Paulsrud

  

AQUATEAM

   44:23   993
4  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   45:45   967
5  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   45:51   966
6  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   47:09   951
7  489024  

Bjørn Sandelien

  

VegdirektorATET

   48:04   940
8  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   49:16   927
9  79724  

Sigfred Fagervik

  

Thales

   50:18   914
10  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   52:16   892
11  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   53:21   879
12  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   53:59   872
13  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   57:46   827
14  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   58:47   816
15  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   59:00   813
16  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:03:16   763
17  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   1:04:15   752
18  96774  

Karl A Langerød

  

LOVISENBERG

   1:08:06   707
19  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:09:18   693
20  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:11:23   669
21  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   1:14:09   637
22  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:20:14   566
23  82143  

Kjell M Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:21:13   554
24  79852  

Øystein Fuskeland

  

NRK

   1:24:57   511
25  67581  

Sten Harris

  

RIKSHOSPITALET

   1:27:30   500
Disk  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   49:03   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   39:34   1030
2  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   40:09   1013
3  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   45:05   941
4  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   46:07   918
5  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   47:14   904
6  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   51:23   851
7  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   51:31   849
8  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   52:49   833
9  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   55:20   801
10  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   57:03   780
11  79718  

Erich Sturm

  

Alcatel BIL

   1:01:07   728
12  79720  

Terje Christiansen

  

Alcatel BIL

   1:08:13   638
13  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   1:12:47   581
14  23885  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:18:07   513
Disk  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   0:00   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   42:30   1030
2  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   43:39   1007
3  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   46:32   963
4  82190  

Magne Grande

  

FBI

   47:06   946
5  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   47:25   943
6  104980  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   50:41   904
7  96308  

Erling Bakken

  

Asker SK

   50:44   904
8  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   50:47   903
9  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   56:42   833
10  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:08:36   693
11  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   1:11:18   662
12  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:19:30   565
Disk  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   43:43   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   49:35   1030
2  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   49:42   1019
3  79725  

Ørnulf Finstad

  

Alcatel BIL

   56:13   944
4  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   1:03:35   859
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   57:44   1030
2  94026  

Knut Kolsrud

  

STOREBRAND

   1:04:46   960
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  286114  

Tarjei Sandnes

  

Nydalen Skikl

   1:00:50   500
2  63728  

Morten Malm

  

Idema Aqua

   1:16:39   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   51:52   500
2  84024  

Kimme Arnesen

  

SWECO GRØNER

   53:27   500
3  119690  

Kristoffer Krosby

  

SWECO GRØNER

   1:06:21   500
4  108142  

Øyvind Bakke

  

SWECO GRØNER

   1:09:12   500
5  111934  

Kyrre Gran

  

SWECO GRØNER

   1:10:43   500
6  104760  

Bjørn Blomsnes

  

PRIVAT

   1:13:38   500
7  105614  

Hans Chr. Vollan

  

ORKH

   1:21:35   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  406172  

Espen Messel

  

Tyrving, IL

   44:14   500
2  99044  

Harald Grevskott

  

Lommedalen IL

   47:00   500
3  3290160  

Lasse Nederhoed

  

NRK

   51:25   500
4  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   56:11   500
5  98540  

Trond Øie

  

GjENSIDIGE

   58:37   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  68343  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

   44:58   500
2  86597  

Nina Kolberg

  

Bærum Kommune

   51:59   500
3  76068  

Hanne Rognebakke

  

FBI

   52:06   500
4  98541  

Nina Andersen

  

Gjensidige

   52:44   500
5  70973  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   52:48   500
6  95284  

Ingvild Fiskevold Svendsen

  

PARTNER3000

   52:49   500
7  111673  

Marit Gjeldsvik

  

NRK

   1:03:33   500
8  81583  

Frode Haugland

  

Trelleborg Industri

   1:07:38   500
9  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:15:55   500
10  106035  

Karin Kilset

  

TYRVING

   1:19:29   500
Disk  87563  

Brita Clark

  

STABÆK IF

   1:12:21   100
Disk  89477  

Ingvild Lindseth

  

NYDALEN

   0:00   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  87564  

Heidi Tho

  

Stabæk

   37:23   500
2  81318  

NTG

  

NTG

   38:46   500
3  109974  

NTG

  

NTG

   50:57   500
Disk  406406  

Pia Iversen

  

Heming/NJÅRD

   51:22   100
Disk  81320  

NTG

  

NTG

   45:38   100
Disk  81419  

NTG

  

NTG

   1:15:01   100
 

Klasse: null


Antall deltagere: 224

Lisensen tilhører OBIK Orientering