< tr>
 

Klasse: D-12N-Følge(2,5km N)

 

Klasse: D10-12(2,5km N)

1  108068  

Selma Ahlsand

  

NYDALEN

   28:12   1030
2  405473  

Fanny Fløgstad Sohlberg

  

Heming/Njård OL

   30:52   973
3  108065  

Anine Ahlsand

  

NYDALEN

   32:08   941
4  89510  

Celina

  

HEMING/NJÅRD

   38:41   815
5  105673  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   38:42   814
6  111655  

Mari Clausen Bekkelien

  

NYDALEN

   39:05   808
7  87054  

Ragne Wiklund

  

NYDALEN

   59:51   500
 

Klasse: D13-16N(2,5km N)

1  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   31:07   1030
 

Klasse: D13-14 3,5 km

1  104394  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

   25:36   1030
2  66669  

Anne -Tine Markset

  

KOLL

   28:17   968
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   21:55   1030
2  406425  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

   22:27   1008
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  87564  

Heidi Tho

  

STABÆK IF

   27:29   1030
2  97769  

Nan Fløgstad

  

HEMING/NJÅRD

   32:05   937
3  23501  

Anne Berit Rebne

  

ANthon B Nilsen Eiendom

   52:12   561
Disk  23504  

Linn Rebne

  

HAFSLUND Tokom

   33:26   100
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  489395  

Audrun Utskarpen

  

OSI

   22:11   1030
2  23237  

Gunhild Ottersland

  

UNIVERSITETET

   27:23   903
Disk  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   24:03   100
Disk  87029  

Marie Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   32:29   100
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   43:19   1030
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  87680  

Brit Nilsen

  

OPIL

   36:00   1030
2  104744  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   37:34   999
3  91075  

Kirsten Sørensen

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   47:16   854
4  11601  

Guro Grønn

  

NRK

   49:58   807
5  23448  

Anne Strømmen

  

DNBNOR

   55:24   731
Disk  66662  

Christine Parnemo

  

OSI

   37:51   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   30:23   1030
2  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   31:21   1005
3  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   31:41   989
4  96505  

Gry Ahlsand

  

NYDALEN

   33:44   945
5  91550  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

   39:08   857
6  285128  

Nina Onstad

  

OSLO KOMMUNE

   54:16   607
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   27:30   1030
2  69027  

Birgit Korvald

  

KOLL

   33:10   917
3  72329  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

   34:14   888
4  104854  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

   44:36   690
5  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   45:02   682
6  80000  

Elle Melbye

  

HEMING/NJÅRD

   46:22   657
7  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   49:55   593
8  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   57:26   500
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   24:48   1030
2  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   24:54   1018
3  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   26:53   968
4  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   26:58   957
5  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   29:49   899
6  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   30:29   886
7  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   30:54   878
8  68256  

Ellen Grande

  

VETBIL

   33:11   831
9  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   33:32   824
10  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   39:58   695
Disk  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   1:00:15   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   28:07   1030
2  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   28:21   1016
3  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   30:03   976
4  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   35:02   878
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   38:55   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2,5km N)

Disk  80966  

William Onstad

  

KRAFT FOOD

   45:27   100
 

Klasse: H10-12(2,5km N)

1  103466  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

   19:23   1030
2  114224  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

   19:37   1014
3  96768  

Harald Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   23:19   909
4  111389  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

   36:33   558
5  83140  

Torjus Jahren

  

KOLL

   38:51   500
6  296174  

Even Aksnes Tønseth

  

LYN

   39:56   500
7  487807  

Elias Wiklund

  

NYDALEN

   40:39   500
8  114138  

Vebjørn Tandberg

  

NYDALEN

   1:00:18   500
 

Klasse: H13-16N(2,5km N)

 

Klasse: H13-14 3,5 km

1  111661  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

   25:03   1030
2  114140  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

   26:24   994
3  89460  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   29:42   918
4  103690  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   30:59   882
5  111654  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   39:09   719
6  101560  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   40:31   692
7  116442  

Fridtjof Vakdal

  

NYDALEN

   40:41   688
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   25:54   1030
2  10321  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

   28:36   968
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  406172  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

   32:29   1030
2  98768  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   33:41   1002
3  84990  

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

   39:58   895
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  77444  

Esten Koren

  

Nydalens Skiklub

   37:15   1030
2  22895  

Espen Lunøe

  

NYDALEN

   38:24   1005
3  81040  

Bjørn Hauge

  

OSI

   38:47   990
4  69023  

Ragnar Moholt

  

NGI

   39:27   971
5  86968  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

   39:41   968
6  94453  

Arne Eirik Nielsen

  

PRIVAT

   42:07   935
7  63819  

Erik Alsaker

  

Asker SK

   49:20   838
Disk  94377  

Daniel Holm

  

HEMING/NJÅRD

   53:48   100
Disk  23237  

Emil Østenfor

  

KONGSBERG IL

   0:00   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  404760  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   43:17   1030
2  104702  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

   44:08   1011
3  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   44:20   998
4  472050  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

   45:36   974
5  114133  

Øystein Møgedal

  

AKER KVÆRNER

   50:06   922
6  80725  

Jan Arne Algrøy

  

KVÆRNER OSLO

   55:50   856
7  116493  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

   1:06:02   738
Disk  63815  

Bo Engdahl

  

BS-akustikk

   34:28   100
Disk  97437  

Sven Ringstad

  

SIEMENS

   1:05:18   100
Disk  82377  

Charles Halaas

  

ABB

   37:07   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   33:52   1030
2  78529  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

   36:05   988
3  67606  

Helge Kolstad

  

TANDBERG DATA

   36:49   967
4  76201  

Roland Hurlimann

  

Quality Broker

   37:16   950
5  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   38:59   925
6  111634  

Rolv Anders Systad

  

SYSTAD

   39:08   923
7  97853  

Jon Iver Bakken

  

NYDALEN

   39:18   920
8  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   40:20   905
9  118456  

Harald Iwe

  

NGI

   41:07   893
10  406331  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   41:11   892
11  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   41:42   885
12  89777  

Jon Fixdal

  

Teknologirådet

   41:53   882
13  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   42:59   866
14  38368  

Arne M. Torgersen

  

NVE

   43:01   865
15  483036  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

   43:03   865
16  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   44:28   844
17  69031  

Lars Grande

  

FBI

   45:11   833
18  79752  

Carl Petter Tønseth

  

GE Healthcare

   45:29   829
19  94074  

Torgrim Engell

  

GE Healthcare

   45:59   822
20  118531  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   47:03   806
21  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   47:24   801
22  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   48:36   783
23  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   52:22   727
24  79869  

Øystein Tandberg

  

KJELSÅS

   52:59   718
25  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   54:07   702
Disk  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   41:25   100
Disk  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   43:15   100
Disk  116868  

Anders Løland

  

FBI

   1:20:31   100
Disk  296192  

Terje Næss

  

Kustein

   51:51   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   33:08   1030
2  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   35:09   990
3  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   36:06   966
4  113196  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

   37:36   933
5  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   38:13   924
6  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   39:19   907
7  78693  

Richard Blom

  

FBI

   40:04   896
8  485339  

Finn Gange

  

NVE

   42:01   866
9  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   42:49   854
10  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   43:37   842
11  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   46:59   791
12  78628  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

   52:58   701
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   33:59   1030
2  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   34:15   1017
3  78210  

Tore Ruud

  

ØSTMARKA OK

   35:48   984
4  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   38:56   928
5  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   39:39   917
6  23435  

Tore Ringerike

  

DNB

   44:07   851
7  67551  

Per Osen

  

VESTRE AKER Skiklub

   49:12   777
8  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   50:50   753
9  111633  

Jon Foss

  

OSI

   51:22   745
10  403443  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

   54:34   698
11  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   56:57   663
12  92540  

Helge Stenseth

  

Thales

   58:12   644
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  66671  

Fridulv Sagberg

  

FBI

   31:22   1030
2  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   32:56   996
3  119596  

Olav HYgen

  

BELIsa

   33:50   971
4  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   33:53   960
5  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   35:00   943
6  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   35:58   927
7  23431  

Henry Johansen

  

SIEMENS

   36:19   922
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   30:54   1030
2  98443  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

   32:18   998
3  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   34:21   955
4  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   36:00   918
5  104248  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB

   36:36   908
6  489024  

Bjørn Sandelien

  

VEGDIREKTORATET

   37:29   894
7  79948  

Erling Ruge

  

HEMING/NJÅRD

   39:18   865
8  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   39:32   861
9  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   40:11   850
10  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   40:23   847
11  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   40:47   841
12  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   41:24   831
13  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   42:39   810
14  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   42:40   810
15  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   42:51   807
16  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   45:06   771
17  79852  

Øystein Fuskeland

  

NRK

   47:30   732
18  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   49:28   700
19  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   51:41   664
20  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   53:00   643
21  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   53:11   640
22  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   53:58   627
23  96774  

Karl A Langerød

  

LOVISENBERG

   59:10   543
Disk  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   45:54   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   20:50   1030
2  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   22:12   988
3  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   24:10   930
4  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   24:52   904
5  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   25:16   894
6  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   27:51   832
7  87022  

Jappe Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

   28:34   815
8  79720  

Terje Christiansen

  

Alcatel bil

   32:38   717
9  79718  

Erich Sturm

  

Acatel bil

   32:53   711
10  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   35:41   644
11  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   40:37   526
Disk  116814  

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGENOR

   19:59   100
Disk  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   31:57   100
Disk  89685  

Dag Kjernsmo

  

OSI

   40:14   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   22:29   1030
2  82190  

Magne Grande

  

FBI

   24:32   975
3  63769  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   26:03   931
4  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   26:23   914
5  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   26:51   903
6  104980  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   27:58   879
7  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   28:43   862
8  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   29:25   846
9  86904  

Odd Anda

  

NILU

   30:13   829
10  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   31:18   804
11  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   34:46   727
12  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   35:41   707
13  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   37:22   670
14  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   41:59   567
Disk  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   23:12   100
Disk  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   27:05   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   27:02   1030
2  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   30:56   948
3  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   34:00   882
4  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

   34:05   870
5  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   39:44   766
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   30:02   1030
2  67493  

Stian Erichsen

  

Nordstrand

   44:51   774
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  23632  

Sigve Nakken

  

RIKSHOSPITALET

   44:35   500
Disk  64318  

Julie Bøbel

  

NYDALEN

   51:54   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   36:25   500
2  401059  

Sveinung Hartvedt

  

HEMING/NJÅRD

   43:45   500
Disk  79230  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  95284  

Ingvild Fiskevold Svendsen

  

PARTNER3000

   27:44   500
1  70973  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   27:44   500
3  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   29:34   500
4  67752  

Mari Wang

  

METEOROLogisk BIL

   33:10   500
5  406139  

Åse MARIT BØ

  

NYDALEN

   33:12   500
5  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   33:12   500
7  82168  

Espen Solhjem

  

Heming Njård

   43:41   500
8  66663  

Frode Haugland

  

Trælleborg

   1:01:24   500
Disk  400966  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

   0:00   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 231

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen