Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  87680  

Brit Nilsen

  

OPIL

   1:00:05   1030
2  11601  

Guro Langehaug Grønn

  

NRK

   1:23:17   827
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  91550  

Maria Torgersen

  

Handelsbanken

   1:10:35   1030
2  96363  

Liv Janne Øvrebust

  

HAUKETO IF

   1:11:05   1017
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:14:31   1030
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  69021  

Ingrid Lome-Hagman

  

KOLBOTN &SKIMT

   45:59   1030
2  80601  

Anne Marit Færden

  

HYDRO OSLO

   50:06   976
3  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   55:03   912
4  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   55:05   902
5  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   1:06:33   777
6  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:14:39   689
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   43:54   1030
2  80782  

Jorunn Solheim

  

TELENOR

   48:04   973
3  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

HIO

   49:31   947
4  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:18:47   603
Disk  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   45:51   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  472050  

Marius Fiskevold

  

Reinertsen

   56:26   1030
2  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   57:00   1015
3  110623  

Anbjørn Grindheim

  

Opera SOFTWARE

   1:13:23   860
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   56:35   1030
2  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   57:47   1010
3  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:00:19   978
4  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:03:20   941
5  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:04:59   926
6  79574  

Finn Erik Aas

  

Privat

   1:05:32   921
7  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:07:22   905
8  81569  

Kjetil Davidsen

  

Lilleborg IK

   1:07:30   904
9  38368  

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:07:50   901
10  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:10:03   882
11  113125  

Morten Jensen

  

Visma

   1:22:31   771
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   42:37   1030
2  485339  

Finn Gange

  

NVE

   59:41   820
3  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:06:52   726
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  106862  

Børge Mathisen

  

GE Healthcare

   1:09:10   1030
2  111633  

Jon Foss

  

OSI

   1:35:18   832
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   41:35   1030
2  23431  

Henry Johansen

  

SIEMENS

   42:44   1007
3  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   45:11   967
4  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   46:00   947
5  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   46:05   946
6  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   46:44   939
7  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   48:11   921
8  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   59:08   789
9  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   1:32:08   500
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  82115  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   41:45   1030
2  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   42:36   1010
3  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   43:01   995
4  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   51:21   886
5  79724  

Sigfred Fagervik

  

ATN

   54:42   845
6  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   55:38   834
7  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   1:02:15   755
8  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:02:42   750
9  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   1:03:14   743
10  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:09:04   673
11  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:13:49   616
12  489024  

Bjørn Sandelien

  

VegdirektorATET

   1:36:08   500
Disk  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   48:46   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   36:05   1030
2  78975  

Øystein Madsen

  

GE Healthcare

   37:42   998
3  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   39:26   964
4  116814  

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGE

   39:40   951
5  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   43:19   900
6  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   47:08   847
7  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   52:32   773
8  79718  

Erich Sturm

  

ATN

   53:18   762
9  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   56:06   723
Disk  103758  

Vegard Olderheim

  

ELKEM

   44:57   100
Disk  23613  

Bjørn Berre

  

UMB

   1:00:10   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   41:05   1030
2  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   42:08   1008
3  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   42:59   987
4  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   43:44   968
5  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   45:42   944
6  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   47:55   917
7  80781  

Hans Sætrevik

  

TELENOR

   49:12   902
8  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   51:10   878
9  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:07:58   673
Disk  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   1:10:48   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:31:21   1030
 

Klasse: H80-(EKORT)

 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  111769  

Atgeir Takle

  

GLT

   1:10:20   500
Disk  113190  

Klettelid

  

Innovasjon Norge

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  118620  

Håvard Jenssen

  

Opil

   56:06   500
2  3290160  

Lasse Nederhoed

  

NRK

   1:21:49   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  96669  

Einar Opsahl

  

Opsahl Trading AS

   41:32   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   38:59   500
2  405268  

Iver Harald Høy

  

Inter Trade Shipping

   1:01:59   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   33:35   500

Antall deltagere: 87

Lisensen tilhører OBIK Orientering