Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  104744  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   59:50   1030
2  112636  

Randi Lilleengen

  

AHUS BIL

   1:18:41   863
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   54:58   1030
2  39114  

Gerd Berit Rekve

  

AKER KVÆRNER

   1:21:13   782
Disk  90582  

Lise Nystuen

  

IFE

   1:38:25   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  80000  

Elle Melbye

  

Elle BIL

   1:00:20   1030
2  79121  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   1:23:25   829
3  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:34:24   728
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   51:15   1030
2  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   51:21   1020
3  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   53:42   987
4  67661  

Inger Døhlen

  

ROMERIKE POLITI

   58:06   934
5  23886  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   59:26   921
6  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   1:05:17   864
7  79123  

Vera Sjølie

  

NORGES BANK

   1:08:12   835
8  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:13:43   781
9  118329  

Liv Simonsen

  

NIPRO

   1:47:20   500
Disk  68256  

Ellen Grande

  

NLH

   1:09:56   100
Disk  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   0:07   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   52:26   1030
2  111972  

Anne -Britt Nilsen

  

HIO

   56:26   982
3  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   1:17:12   774
4  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   2:03:10   500
Disk  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   1:02:24   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  472050  

Marius Fiskevold

  

Reinertsen

   55:32   1030
2  404760  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   1:17:08   826
Disk  81513  

Atgeir Takle

  

GLT

   0:00   100
Disk  104840  

Torbjørn Olderheim

  

SAS

   1:01:52   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  60525  

Magne Omestad

  

Blom Geomatics

   55:06   1030
2  403924  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   58:19   991
3  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   58:57   976
4  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:03:29   924
5  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:05:30   906
6  111938  

Odd Arne Lian

  

VEIDEKKE

   1:08:12   882
7  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:10:22   862
8  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:11:59   847
9  79728  

Jon Sletvold

  

ATN

   1:12:29   843
10  80710  

Jan Erik Torp

  

FFI

   1:18:43   786
11  113125  

Morten Jensen

  

Visma

   1:20:45   768
12  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:28:16   700
13  80709  

Oddvar Selnes

  

FFI

   1:28:54   694
14  82225  

Harald Iwe

  

NGI

   1:32:15   663
15  80703  

Arne Petter Bartholsen

  

FFI

   1:46:30   534
16  89711  

Morten Mars

  

IFE

   2:40:59   500
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   36:53   1030
2  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   41:26   959
3  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   43:40   919
4  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   45:02   890
5  480196  

Tore Sannes

  

CFLOOR

   47:29   857
6  485339  

Finn Gange

  

NVE

   56:05   740
7  98537  

Tormod Kværna

  

Østmarka OK

   1:00:35   679
8  79231  

Svein Andersen

  

SELVAAGgruppen

   1:11:07   536
9  119468  

Morten Kongsberg

  

Høegh sport

   1:30:14   500
Disk  69024  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

   1:00:41   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   1:00:45   1030
2  86903  

Nils Einar Ladegård

  

NILU

   1:09:27   949
3  79727  

Kjell Liset

  

ATN

   1:21:02   844
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   42:54   1030
2  66843  

Kjell Hobøl

  

AFK

   42:57   1020
3  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   45:05   985
4  23431  

Henry Johansen

  

SIEMENS

   47:53   942
5  97949  

Olav Hygen

  

Belisa

   48:19   937
6  403925  

Knut Karlsen

  

Promentor

   49:56   919
7  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   52:01   894
8  75052  

Terje Stensholm

  

TV2

   52:54   884
9  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   53:07   881
10  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   55:17   856
11  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   57:34   830
12  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   58:08   823
13  403425  

Karl Gustavsen

  

LøRENSKOG FIL

   1:04:51   745
14  79113  

Tor Arne Ulfeng

  

RA-2

   1:08:14   705
15  89714  

Per Martinsen

  

AMV

   1:12:22   657
16  92255  

Tom Larsen

  

DNR

   1:28:58   500
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   41:10   1030
2  79164  

Geir Trøan

  

TELENOR

   41:14   1020
3  82115  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   42:03   1000
4  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   42:40   982
5  23628  

Svein Lie

  

UNIVERSITETET

   43:41   970
6  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   48:54   907
7  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   54:01   844
7  111937  

Dag Thomassen

  

IFE

   54:01   844
9  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   54:12   842
10  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   54:54   834
11  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   56:08   819
12  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   57:48   798
13  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:02:34   741
14  79852  

Øystein Fuskeland

  

NRK

   1:02:58   736
15  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:06:48   689
16  79716  

Arne H Reistad

  

ATN

   1:08:10   673
17  90740  

Oddvar Hagen

  

ATN

   1:08:19   671
18  77393  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

   1:09:54   652
19  79724  

Sigfred Fagervik

  

ATN

   1:14:28   596
20  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:37:17   500
21  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:39:10   500
22  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   1:58:27   500
Disk  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:02:04   100
Disk  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   1:10:53   100
Disk  116823  

Svein Bratlie

  

Avinor BIL

   1:23:08   100
Disk  79802  

Bent Vale

  

NORGES BANK

   1:19:42   100
Disk  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:03:39   100
Disk  406014  

Helge Simonsen

  

Sienna

   0:07   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   41:16   1030
2  78975  

Øystein Madsen

  

GE Healthcare

   42:00   1012
3  103758  

Vegard Olderheim

  

ELKEM

   48:21   925
4  23613  

Bjørn Berre

  

UMB

   53:29   852
5  28054  

Terje Throndsen

  

SELMER/SKANSKA

   57:31   804
6  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   1:03:31   731
7  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   1:05:03   712
8  110683  

Svein Kvalheim

  

BT

   1:08:00   677
9  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   1:08:52   666
10  116504  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   1:21:51   509
11  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   1:40:40   500
Disk  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   59:32   100
Disk  23885  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   0:00   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   43:38   1030
2  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   53:30   907
3  104980  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   53:58   892
4  401153  

Tor E Henriksen

  

Privat

   55:12   868
5  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   56:38   852
6  109272  

Thor Benjaminsen

  

Fossum IF

   59:46   816
7  86904  

Odd Anda

  

NILU

   1:01:27   796
8  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   1:04:18   764
9  96765  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   1:04:31   761
10  98982  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   1:08:24   717
11  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:09:44   701
12  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:15:57   630
13  114908  

Freddrik Gram

  

NILU Bil

   1:20:18   580
Disk  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   1:02:52   100
Disk  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   1:23:43   100
Disk  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   0:08   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   48:01   1030
2  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   53:55   959
Disk  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   1:15:26   100
Disk  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   0:10   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   1:15:29   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

Disk  405319  

Pål Haavengen

  

COWI

   1:01:15   100
Disk  113190  

Klettelid

  

Innovasjon Norge

   1:28:22   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  81579  

Charlotte Olsen

  

Privat

   1:10:27   500
2  106317  

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

   1:22:39   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  118326  

Jens Henrik Simonsen

  

Engospartner

   1:28:49   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  95284  

Ingvild Fiskevold Svendsen

  

PARTNER3000

   50:42   500
2  70973  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   50:43   500
3  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   56:07   500
4  62569  

Elin M. Lien

  

ORKH

   1:12:55   500
5  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:13:11   500
6  118330  

Tor Simonsen

  

NIPRO

   1:46:36   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   53:41   500
2  81569  

SebastianBarault

  

UNIS

   1:55:56   500

Antall deltagere: 148

Lisensen tilhører OBIK Orientering