Klasse: D-12N-Følge(2km N)
Klasse: D10-12(2.5km N)
1 81422 Astrid Seeberg HEMING/NJÅRD 45:17:00 1030
Klasse: D13-16N(2.5km N)
Klasse: D13-14(3.5 km)
1 104394 Mari Bergendahl NYDALEN 51:36:00 1030
2 91119 Tuva Toftdahl Heming/Njård OL 58:24:00 955
3 406425 Nanna Fløgstad Sohlberg HEMING/NJÅRD 01:09:46 834
4 97996 Tora Vollset HEMING/NJÅRD 01:10:09 821
Klasse: D15-16(EKORT)
1 89095 Christine Turter Sandvold Nydalens Skiklub 43:26:00 1030
Klasse: D17N(2.5km C)
1 81419 Trine Johannesen UNIVERSITETET 48:41:00 1030
Disk 91494 Anita Berger Tyrving, IL 00:00 100
Klasse: D17K(EKORT)
1 97858 Hege Rebård SENTRUM 46:33:00 1030
2 489395 Audrun Utskarpen OSI 47:07:00 1014
3 86597 Nina Kolberg BÆRUM KOMMUNE 48:09:00 993
4 103912 Sofie Oraug HEMING/NJÅRD 54:55:00 911
5 400969 Marianne Reusch HEMING/NJÅRD 55:51:00 901
6 82182 Camilla Struksnæs Nydalens Skiklub 57:02:00 888
7 81510 Randi Bergersen ÅRVOLL 01:03:55 814
8 98767 Lena Seternes EDBBIL 01:19:30 647
9 82180 Tonje Rødberg NITTEDAL 01:19:31 646
Disk 119473 Mila Zaharinova Oppsal IF 49:21:00 100
Klasse: D17-34(MELLOM)
1 110024 Toril Nes NYDALEN 01:01:13 1030
2 98663 Aadel Heilemann OSI 01:10:21 946
3 89422 Astrid Flugsrud NYDALEN 01:16:29 886
4 23940 Guro Folberg Tyrving, IL 01:24:06 814
Disk 93940 Siri Selvig NYDALEN 38:48:00 100
Klasse: D17-34Bedrift(KORT)
1 87680 Brit Nilsen OPIL 58:34:00 1030
2 87564 Ragnhild Fanuelsen CApa 01:01:21 997
3 23179 Trude Bruun Thorstensen HEMING/NJÅRD 01:03:08 972
4 11601 Guro Grønn NRK 02:08:37 500
Disk 106318 Charlotte Semin-sanchis FUGRO 01:37:03 100
Disk 116559 Anne Strømmen DNBNOR 35:26:00 100
Klasse: D35-44(KORT)
1 87011 Signe Astrup Arnesen HEMING/NJÅRD 43:13:00 1030
2 111671 Hanne Høien AKER SYKEHUS 52:13:00 916
3 91562 Marianne Njåstein Tyrving, IL 55:03:00 874
4 96628 Anne Marit Bjergaard NYDALEN 55:17:00 861
5 97997 Dagrun Melkild HEMING/NJÅRD 01:11:23 675
6 81579 Gunnhild Ottersland NObels fredsenter 01:43:05 500
Klasse: D45-54(KORT)
1 89466 Ellen Turter NYDALEN 50:40:00 1030
2 69027 Birgit Korvald KOLL 51:22:00 1014
3 118300 Aud Gran TYRVING 01:01:45 901
4 80727 Toril Eine Lommedalen IL 01:04:57 860
5 105382 Hanne Tofdal HEMING/NJÅRD 01:06:27 845
6 83233 Anne-Britt Svinnset SSB 01:07:51 831
7 104854 Mari Birkeland PRIVAT 01:16:12 749
8 72329 Jorunn Sanderud NYDALEN 01:27:47 634
9 79121 Bodil Klakegg NORGES BANK 01:28:47 624
Klasse: D55-64(EKORT)
1 89391 Nora Ursin FOSSUM 41:59:00 1030
2 71591 Anne Sjønnesen NITTEDAL 49:43:00 928
3 87562 Kjersti Tho STABÆK IF 50:53:00 905
4 77360 Astri Rogstad AMERSHAM 52:06:00 880
5 105053 Kristin Vigander NKI 53:30:00 863
6 79123 Vera Sjølie NORGES BANK 56:58:00 822
7 80730 Elisabeth Ibsen UNIVERSITETET 58:05:00 809
8 400193 Jessica Kathle Bækkelagets Spkl. 58:12:00 807
9 23886 Gerd Gullaksen ESSO SPORT 01:06:27 709
9 68256 Ellen Grande VETBIL 01:08:07 689
11 89392 Brynhild Fanuelsen FOSSUM 01:08:07 689
12 68333 Anitha Olsen NORGES BANK 01:08:15 688
108108 Eva Nilsen SKIFORENINGEN 01:17:32 577
Klasse: D65-74(EKORT)
1 96491 Ragnhild Krogvig KOLBOTN & SKIMT 41:35:00 1030
2 111387 Anne Lise Øfsthus ASKER 46:57:00 956
3 111972 Anne-Britt Nilsen HIO 50:27:00 904
4 78976 Lilla Madsen FBI 01:05:04 718
5 101680 Hjørdis Egner OSLO ARKITEKTENE 01:49:02 500
Disk 78969 Unni Drage KVÆRNER OSLO 46:10:00 100
Klasse: D75-(EKORT)
Klasse: H-12N-Følge(2km N)
1 109244 Eskil L. Sand FOSSUM 28:07:00 1030
1 119545 Håkon Storfjell FOSSUM 28:07:00 1020
3 91136 Anders Grøttås HEMING/NJÅRD 31:23:00 952
4 104393 Lars Bergendahl LYN 36:58:00 843
5 111927 Johan Stormorken HEMING/NJÅRD 44:29:00 709
Klasse: H10-12(2.5km N)
1 114224 Anders Aamodt Resell NYDALEN 24:25:00 1030
2 96768 Harald Arnesen HEMING/NJÅRD 25:44:00 994
3 103466 Jonas Madslien Bakken NYDALEN 27:53:00 940
Disk 111389 Truls Osen HEMING/NJÅRD 46:46:00 100
Klasse: H13-16N(2.5km N)
Klasse: H13-14(3.5km)
1 89460 Sverre Turter Sandvold Nydalens Skiklub 47:22:00 1030
2 101560 Anders Fremming HEMING/NJÅRD 49:38:00 997
3 68385 Halvor Landmark Tandrevold Fossum IF 49:58:00 983
4 103690 Henrik Gjemdal HEMING/NJÅRD 50:38:00 966
5 118294 Håkon Njåstein Tyrving, IL 01:12:53 731
Klasse: H15-16(KORT)
1 10321 Anders Bjergaard NYDALEN 46:01:00 1030
Klasse: H17N(2.5km C)
Klasse: H17K(KORT)
1 81583 Geir Stormorken HEMING/NJÅRD 43:02:00 1030
2 108034 Tor Egil Sand FOSSUM 45:15:00 995
3 97799 Knut Ivar Vestli OSI 45:48:00 978
4 406172 Espen MeSSEL Tyrving, IL 50:02:00 919
5 83152 Halvor Eid Nielsen NYDALEN 53:00:00 885
6 81321 Sverre Seeberg HEMING/NJÅRD 01:06:14 731
7 117725 Hans J Warlo HEMING/NJÅRD 01:33:47 500
Disk 94377 Daniel Holm HEMING/NJÅRD 00:00 100
Disk 400972 Christian Reusch HEMING/NJÅRD 46:35:00 100
Klasse: H17-34(LANG)
1 82319 Sigve Vågsnes NYDALEN 49:21:00 1030
2 485681 Kjetil Dahl SKIEN OK 51:59:00 994
3 472050 Marius Fiskevold FOSSUM 55:29:00 948
4 66201 Petter Reinemo KONGSBERG 56:11:00 931
5 86494 Kristian Asplin Trollo 56:19:00 930
6 39844 Trygve Nilsen NTNUI 01:02:06 871
7 400831 Mats Ringerike OPPSAL IF 01:07:07 820
8 68384 Eivind Landmark Tandrevold Fossum IF 01:16:16 728
8 67942 Anders Opsahl Bredesen Fossum IF 01:16:16 728
Disk 82179 Henning Rødberg NITTEDAL 01:16:12 100
Klasse: H17-34Bedrift(LANG)
1 68338 Per-Ivar Nikolaisen AFTENPOSTEN 55:46:00 1030
2 82376 Alexander Smidt-Olsen ABB 01:00:46 976
3 118565 Øystein Eggen POSTEN 01:07:54 902
4 95784 Magnus Langvik AHUS 01:18:29 797
5 110623 Anbjørn Grindheim OPERA SOFTWARE 01:22:01 765
6 104395 Steinar Danielsen JERNBANEVERKET 01:24:14 745
Disk 116493 Espen Egner SCANDPOWER 02:18:00 100
Klasse: H35-44(LANG)
1 78529 Nils Petter Fremming PETREL 51:57:00 1030
2 403924 Vidar Svendsen Skog og Landskap, UMB 54:59:00 991
3 76201 Roland Hurlimann Quality Broker 59:00:00 943
4 81318 Guttorm Egge OSI 59:59:00 924
5 89777 Jon Fixdal Teknologirådet 01:00:50 915
6 25565 Vegard Spiten FINANSdep 00:59:59 906
7 87012 Lasse Arnesen HEMING/NJÅRD 01:02:03 903
8 79574 Finn Erik Aas PRIVAT 01:02:59 894
9 80661 Tore Fagervold JERNBANEVERKET 01:03:08 893
10 86945 Christian Korvald HEMING/NJÅRD 01:04:02 884
11 69031 Lars Grande FBI 01:07:03 855
12 64744 Ivar Refsland ACCENTURE 01:07:43 849
13 71244 Tor Ringstad TANDBERG 01:10:18 824
14 67820 Espen Fyhn Nilsen Sandnes 01:10:23 823
15 118531 Jan Roar Stange SANDEFJORD OK 01:10:31 822
16 82225 Harald Iwe NGI 01:13:30 793
17 92541 Knut Erik Østengen ATN 01:13:35 792
18 86102 Paal W Hanssen NORAUDIT 01:14:57 779
19 480247 Stein H. Hagen STEIN HAGEN CONS. 01:17:59 750
20 108120 Ståle Hellenes OSLO LÆRERNE 01:21:26 717
Klasse: H45-49(MELLOM)
1 402460 Terje Mathisen HYDRO OSLO 42:15:00 1030
2 401511 Bjørn Solbergseter BILPOST 47:35:00 957
3 113196 Per Morten Lefdal HEMING/NJÅRD 50:40:00 911
4 67804 Karl Aasmund Erøy VingCard Elsafe 51:13:00 894
5 404409 Egil Iversen HEMING/NJÅRD 52:20:00 881
6 405907 John Hansen AB PIL 59:40:00 794
7 78693 Richard Blom FBI 01:01:11 776
8 68382 Eirik Tandrevold Fossum IF 01:06:10 717
9 69024 Andreas Erichsen SIEMENS 01:06:23 715
10 79231 Svein Andersen Selvaaggruppen 01:40:53 500
Disk 30713 Jørn Aurom BAckeprosjekt 00:00 100
Klasse: H50-54(MELLOM)
1 87049 Alf Pettersen Tyrving, IL 56:24:00 1030
2 103444 Christin Horn HEMING/NJÅRD 56:38:00 1018
3 106862 Børge Mathisen GE Healthcare 58:51:00 989
4 400959 Mathias Martinsen Heming/Njård OL 59:38:00 972
5 488251 Harald Sverdrup-Thygeson CSC 01:00:40 963
6 89493 Tom Andreassen DNBNOR 01:04:18 930
7 23435 Tore Ringerike DNB 01:06:16 913
8 69028 Are Eriksen OSI 01:08:06 897
9 79727 Kjell Liset ATN 01:21:24 779
Disk 111585 Per Øhlckers FBI 57:51:00 100
Klasse: H55-59(KORT)
1 111586 Geir Arnesen BÆRUM KOMMUNE 41:19:00 1030
2 80440 Karl O Orud MORECOM 43:54:00 989
3 86376 Vidar Berteig CSC BIL 45:49:00 956
4 401099 Dag Kolberg HEMING/NJÅRD 48:15:00 917
5 66671 Fridulv Sagberg FBI 48:49:00 910
6 306159 Egil Huseth BLOM 52:03:00 871
7 97949 Olav HYgen BELLIsa 53:23:00 854
8 82204 Per Nermo COWI BIL 54:21:00 843
9 403925 Knut Karlsen PROmentor 54:23:00 842
10 79164 Geir Trøan TELENOR 57:59:00 799
11 75052 Terje Stensholm TV2 58:09:00 797
12 80611 Erik Lindquist OSLO LÆRERNE 01:04:48 716
13 91095 Haavard Martinsen HEMING/NJÅRD 01:05:36 707
Disk 23431 Henry Johansen SIEMENS 56:06:00 100
Klasse: H60-64(KORT)
1 37063 Annar Brustad FOBIL 51:46:00 1030
2 489024 Bjørn Sandelien VEGDIREKTORATET 53:41:00 1002
3 23628 Svein Lie UNIVERSITETET 54:11:00 987
4 79724 Sigfred Fagervik ATN 55:22:00 966
5 71581 Einar Skåre BREVPOST 55:53:00 961
6 96640 Jon C Fougner FUGRO 56:36:00 954
7 77393 Klaus Engen Innovasjon Norge 59:06:00 930
8 79948 Erling Ruge HEMING/NJÅRD 59:19:00 928
9 403490 Ivar Opsahl PLANBYGG 59:34:00 925
10 82169 Torstein Østen MAESTRO 01:01:43 904
11 95783 Arild Blyverket F HOLM 01:04:31 877
12 78982 Per Erik Sørensen NORDEA 01:09:05 833
13 79852 Øystein Fuskeland NRK 01:10:45 817
14 90740 Oddvar Hagen ATN 01:10:58 815
15 80728 Tom Ibsen UBIL 01:14:07 785
16 80610 Bjørn Larssen OSLO LÆRERNE 01:19:28 733
17 80824 Erik Haugros LØRENSKOG KOMM 01:20:10 726
18 76160 Sigurd Haugerud GEOFORM 01:22:34 703
19 80116 Per Haugen NEDERMAN 01:22:49 701
20 61062 Odd Tore Saugerud VERITAS 01:26:23 666
21 31093 Per Aagaard HEMING/NJÅRD 01:26:35 664
22 87017 Leif Bråten CSC 01:29:18 638
Disk 31084 Tormod Hegdahl Heming/Njård OL 01:30:06 100
Klasse: H65-69(EKORT)
1 72556 Sturle Hånes Geoform 35:14:00 1030
2 78975 Øystein Madsen G E Healthcare 35:51:00 1012
3 400564 Arne Jordal SAS 38:33:00 963
4 31042 Tor A Ommundsen VERITAS 42:26:00 898
5 80545 Bjørn Gunnerød ASKER 42:46:00 894
6 80754 Olaf Opland OLAV THON BIL 43:38:00 881
7 89773 Sverre Farstadvoll PETEC 44:40:00 867
8 88989 Ronald Inglingstad NORDEA 44:44:00 866
9 78215 Knut Hangeraas GEOFORM 46:24:00 842
10 71772 Eyvind Aas GEOFORM 46:25:00 842
11 110683 Svein Kvalheim BT 47:51:00 821
12 23613 Bjørn Berre UMB 48:05:00 818
13 110792 Per Eric Ståhlbrand RIKSHOSPITALET 54:57:00 721
14 79720 Terje Christiansen ATN 56:46:00 695
15 79718 Erich Sturm ATN 58:56:00 664
16 116504 Per Woxen SWEDA KJEMI 01:01:43 625
17 23885 Georg Gullaksen ESSO SPORT 01:09:22 516
18 79822 Magne Fjeld ELKEM 01:22:05 500
Klasse: H70-74(EKORT)
1 63769 Aage Øyvann HYDRO OSLO 40:30:00 1030
2 104740 Helge Kvaase HIAK 41:47:00 1005
3 78968 Tor Drage KVÆRNER OSLO 42:22:00 987
4 82227 Kjell Hauen Eriksen NORGES BANK 43:47:00 960
5 401123 Ole Sannes PRIVAT 44:15:00 954
6 89510 Sigurd Melsom KJELSÅS 45:05:00 944
7 109272 Thor Benjaminsen FOSSUM 46:06:00 931
8 96308 Erling Bakken Asker SK 47:13:00 918
9 401153 Tor E Henriksen PRIVAT 48:28:00 902
10 86524 Harald Birkeland RIKSHOSPITALET 49:22:00 891
11 68197 Arne Chr Scheie PRIVAT 49:33:00 889
12 62370 Dagfinn Føllesdal OSI 56:41:00 801
13 86904 Odd Anda NILU 58:52:00 774
14 80785 Svein Kildal TELENOR 59:08:00 770
15 82190 Magne Grande FBI 01:00:23 755
16 483028 Svein Forthun HIO 01:04:03 710
17 83139 Thomas Røgeberg KOLL 01:05:51 688
Klasse: H75-79(EKORT)
1 489021 Torstein Bjerke JIL GRORUD 44:20:00 1030
2 103704 Kåre Holt Hansen DNB FINANS 46:45:00 993
3 77364 Georg Lund LAGMANNSRETTEN 57:20:00 864
4 79725 Ørnulf Finstad ATN 59:20:00 831
5 405353 Arne Kjell Svendsen LILLOMARKA 01:06:10 754
Klasse: H80-(EKORT)
1 94026 Knut Kolsrud STOREBRAND 01:20:31 1030
Klasse: ÅpenBedrift(LANG)
1 104721 Brynjar Hesnes SANDEFJORD OK 52:46:00 500
Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)
1 93937 Eivind Selvig NYDALEN 50:53:00 500
2 118620 Håvard Jenssen OPIL 01:00:13 500
3 3290160 Lasse Nederhoed NRK 01:00:32 500
4 91549 Petter Taugbøl PRIVAT 01:00:58 500
5 106317 Arnaud Sanchis UNIVERSITETET OSLO 01:21:04 500
6 81318 Angel Oliver UNIVERSITETET 01:24:36 500
Disk 111961 Jon Martin Pedersen BAckeprosjekt 01:13:35 100
Klasse: ÅpenBedrift(KORT)
1 111769 Atgeir Takle GLT 47:52:00 500
2 79180 Roar Sigurdsen RINGNES 53:10:00 500
3 81512 Helge Valvik TV2 INTERAKTIV 01:12:31 500
4 119468 Morten Kongsberg Tyrving, IL 01:48:40 500
Disk 79757 Øyvind Steinbekken ODALEN 39:29:00 100
Disk 81513 Drazon David UNIVERSITETET 00:00 100
Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)
1 68342 Ola Hogseth FET 42:35:00 500
2 400966 Aleidis Løken HEMING/NJÅRD 44:36:00 500
3 79754 Ole K Steinbekken TINE 47:47:00 500
4 110791 Hilde Ståhlbrand KJELSÅS 53:11:00 500
5 70973 Anne Lise Kvaase KELKOO 55:08:00 500
6 95284 Ingvild Fiskevold PARTNER3000 55:09:00 500
7 111673 Petrine Nilsen TELENOR 01:24:25 500
Klasse: N-Bedrift(2.5km C)
Klasse: Trim(Fritt postvalg)
Antall deltagere: 243
Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen