Klasse: D-12N-Følge(1.9km N)

1  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  24:45
 

Klasse: D10-12(2.4km C/N)

1  

Astrid Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

  28:06
2  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  48:57
 

Klasse: D13-16N(2.4km C/N)

1  

Katinka B Gange

  

NVE

  31:25
 

Klasse: D13-14(3.6 km B)

1  

Anne-Tine Markset

  

KOLL

  43:53
2  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

  50:20
 

Klasse: D15-16(EKORT)

 

Klasse: D17N(2.4km C/N)

 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

  48:33
2  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

  1:04:51
Disk  

Siri Selvig

  

NYDALEN

  41:35
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Aadel Heilemann

  

OSI

  1:12:02
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  41:01
2  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

  43:13
3  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

  49:06
4  

Anne Jahren

  

KOLL

  56:18
5  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

  1:06:36
6  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

  1:15:28
7  

Janet B. Jakobsen

  

NYDALEN

  1:19:43
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Birgit Korvald

  

KOLL

  46:34
2  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  48:26
3  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  1:04:47
4  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

  1:05:47
5  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

  1:17:29
6  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

  1:27:58
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  46:43
2  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  58:34
3  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

  1:04:36
4  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  1:05:04
 

Klasse: D65(EKORT)

1  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  49:09
2  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

  53:22
3  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  57:05
Disk  

Lilla Madsen

  

FBI

  53:38
 

Klasse: H-12N-Følge(1.9km N)

1  

Joachim Barlinn

  

HEMING/NJÅRD

  20:25
2  

Lars Bergendahl

  

LYN

  23:05
3  

Ulrik Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  31:04
4  

Henrik Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

  33:21
5  

Gjermund Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

  40:48
6  

Anders Grøttås

  

HEMING/NJÅRD

  58:54
 

Klasse: H10-12(2.4km C/N)

1  

Harald Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  25:08
2  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

  36:28
3  

Sverre Gunnar Warlo

  

HEMING/NJÅRD

  39:55
 

Klasse: H13-16N(2.4km C/N)

1  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

  37:40
2  

Bastian Poppe

  

HEMING/NJÅRD

  45:53
3  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

  46:05
 

Klasse: H13-14(3.6 km B)

1  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  38:59
2  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

  50:16
3  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  55:44
4  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

  56:40
5  

Fridtjof Vaksdal

  

NYDALEN

  1:12:12
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

  44:20
 

Klasse: H17N(2.4km C/N)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Lars Eid Nielsen

  

Nydalens Skiklub

  34:34
2  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

  36:19
3  

Halvor Eid Nielsen

  

NYDALEN

  40:02
4  

Knut Ivar Vestli

  

OSI

  47:14
5  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  48:45
6  

Anders Flågen

  

HEMING/NJÅRD

  51:57
7  

Einar Opsahl

  

Opsahl Trading AS

  53:19
8  

Christian Reusch

  

HEMING/NJÅRD

  56:33
9  

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

  1:06:31
10  

Ola Lillehaug

  

KJELSÅS

  1:22:47
Disk  

Hans J Warlo

  

HEMING/NJÅRD

  51:06
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Sigve Vågsnes

  

NYDALEN

  42:40
2  

Bjørn Hauge

  

OSI

  51:04
3  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

  54:56
4  

Sverre Waaler Kaas

  

NYDALEN

  55:15
5  

Jens Erik Mortensen

  

NYDALEN

  56:53
6  

Stian Hallén

  

Nydalens Skiklub

  57:55
7  

Simen Haugberg

  

Østmarka OK

  1:06:29
8  

Per Øyvind Steffensen

  

OK Moss

  1:10:51
9  

Eskil Hagen

  

DVASK

  1:16:05
10  

Didrik Vaksdal

  

NYDALEN

  1:21:26
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Per Kåre Limmesand

  

TELENOR

  56:16
2  

Per-Ivar Nikolaisen

  

AFTENPOSTEN

  1:03:09
3  

Geir Johansen

  

ATN

  1:06:26
4  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

  1:21:42
5  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

  1:28:39
Disk  

Andreas Sælsbråten

  

N3SPORT

  55:33
Disk  

Stoyan L Tsarski

  

INy

  1:13:35
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  45:11
2  

Helge Gisholt

  

SENTRUM OK

  50:41
3  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  58:03
4  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

  58:29
5  

Arne M. Torgersen

  

NVE

  58:51
6  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

  1:00:12
7  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  1:00:36
8  

Lars Kryger

  

NORDEA

  1:02:01
9  

Håkon Wold

  

NYDALEN

  1:02:53
10  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  1:03:19
11  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  1:04:45
12  

Stein H. Hagen

  

STEIN HAGEN CONS.

  1:07:24
13  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

  1:07:45
14  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

  1:13:31
15  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

  1:14:38
16  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

  1:17:02
17  

Tore Mundal

  

NETCOM

  1:18:49
18  

Knut Erik Østengen

  

ATN

  1:27:01
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

  41:23
2  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

  45:26
3  

Endre Hallan

  

STATENS VEGVESEN

  46:10
4  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

  48:00
5  

Knut Onsager

  

GEOFORM

  53:56
6  

Richard Blom

  

FBI

  1:03:22
7  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

  1:06:19
8  

Finn Gange

  

NVE

  1:11:39
9  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

  1:14:40
Disk  

Kjell Markset

  

KOLL

  52:33
Disk  

Claus Frimann Clasen

  

IF

  55:24
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

  47:44
2  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  51:32
3  

Christin Horn

  

HEMING/NJÅRD

  51:56
4  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

  52:29
5  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  1:12:48
6  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

  1:13:28
7  

Børge Mathisen

  

GE Healthcare

  1:14:47
8  

Leif nesse

  

HEMING/NJÅRD

  1:17:37
Disk  

Jon Foss

  

OSI

  1:20:55
Disk  

Egil Huseth

  

BLOM

  47:26
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  44:21
2  

Steinar Skoglund

  

Fossum IF

  46:02
3  

Karl O Orud

  

MORECOM

  46:29
4  

Henry Johansen

  

SIEMENS

  48:13
4  

Fridulv Sagberg

  

FBI

  48:13
6  

Knut Krosby

  

NEPTUN

  49:49
7  

Dag Kolberg

  

FOBIL

  50:30
8  

Per Nermo

  

COWI BIL

  51:38
9  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

  55:00
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

  45:22
2  

Roar Bjordal

  

STATSBYGG

  48:24
3  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  49:32
4  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

  51:31
5  

Jon C Fougner

  

FUGRO

  56:11
6  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

  1:03:32
7  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

  1:04:03
8  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  1:04:57
9  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  1:05:15
10  

Erling Ruge

  

HEMING/NJÅRD

  1:08:31
11  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  1:14:37
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Øystein Madsen

  

G E Healthcare

  32:27
2  

Sturle Hånes

  

Geoform

  36:36
3  

Arne Jordal

  

SAS

  37:39
4  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  40:16
5  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

  42:04
6  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

  46:04
7  

Bjørn Berre

  

UMB

  47:56
8  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  48:16
9  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

  58:48
10  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  59:59
11  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

  1:02:25
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  37:39
2  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

  41:52
3  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

  42:53
4  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  44:05
5  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  44:10
6  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  45:06
7  

Magne Grande

  

FBI

  45:57
8  

Thor Benjaminsen

  

FOSSUM

  46:25
9  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

  50:10
10  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

  54:18
11  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

  57:38
Disk  

Svein Forthun

  

HIO

  0:00
 

Klasse: H75(EKORT)

1  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

  49:18
2  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

  49:50
3  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  53:48
4  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

  1:07:24
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

Disk  

Gabriel Oliver

  

UNIVERSITETET

  1:52:05
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Hans Olav Hamran

  

KOLL

  1:17:37
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

Disk  

Marte Christensen

  

Fet O-Lag

  50:57
 

Klasse: N-Bedrift(2.4km C/N)

 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 166

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen