Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  109306  

Hedvig Vollset

  

HEMING/NJÅRD

   29:51   1030
Disk  114221  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

   47:04   100
 

Klasse: D10-12(2.5km N)

1  103587  

Bertina Lundin

  

NYDALEN

   1:31:31   1030
 

Klasse: D13-16N(2.5km N)

1  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   48:11   1030
 

Klasse: D13-14(3.2 km B)

1  104394  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

   43:14   1030
2  97996  

Tora Vollset

  

HEMING/NJÅRD

   1:31:29   500
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  406425  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:06:35   1030
2  96427  

Lea Tonjer

  

HEMING/NJÅRD

   1:08:28   1006
Disk  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   49:46   100
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  112694  

Ingrid Wang

  

Lillomarka OL

   56:18   1030
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  81271  

Marit Inngjerdingen

  

OSI

   37:45   1030
2  489395  

Audrun Utskarpen

  

OSI

   39:17   1000
3  110761  

Anne Madslien

  

NYDALEN

   40:20   976
4  84844  

Ellen Paulsen

  

NYDALEN

   53:59   785
5  97858  

Hege Rebård

  

SENTRUM

   55:45   762
6  82180  

Tonje Rødberg

  

NITTEDAL

   1:13:04   533
7  97964  

Berit Grønhovd Lund

  

Modum O-lag

   1:13:30   527
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  480225  

Siri Vilberg

  

LILLOMARKA

   58:43   1030
2  98663  

Aadel Heilemann

  

OSI

   1:06:48   952
3  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   1:08:24   928
4  93940  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   1:12:17   885
Disk  489366  

Siri Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   39:32   100
Disk  489008  

Marte Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   45:15   100
Disk  80964  

Kristin Goa

  

OSI

   1:09:24   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  92132  

Katrine Finstad

  

TELENOR

   58:50   1030
2  106318  

Charlotte Semin-sanchis

  

FUGRO

   1:14:43   886
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   47:39   1030
2  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   55:17   940
3  66769  

Janet B. Jakobsen

  

NYDALEN

   1:02:57   850
4  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:04:34   823
4  11131  

Hanne Høien

  

AKER SYKEHUS

   1:04:34   823
Disk  403569  

Anne Danielsen

  

LYN

   59:10   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  69134  

Mette Hallén

  

Nydalens Skiklub

   52:41   1030
2  28086  

Aud Gran

  

TYRVING

   1:00:20   948
3  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   1:01:09   930
4  79232  

Birgit Korvald

  

KOLL

   1:04:13   891
5  79121  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   1:14:52   790
6  104854  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

   1:15:01   789
7  105382  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:21:31   727
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   40:54   1030
2  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   45:35   963
3  400901  

Sidsel Sandelien

  

STATENS VEGVESEN

   56:00   826
4  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:19:53   524
5  23886  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:32:45   500
Disk  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   51:30   100
Disk  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   54:53   100
Disk  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   57:38   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   47:29   1030
2  78969  

Unni Drage

  

HAUGRUD

   47:36   1019
3  111387  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   53:03   952
4  80782  

Jorunn Solheim

  

TELENOR

   1:03:25   833
Disk  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:21:50   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:00:57   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  91128  

Anders Grøttås

  

HEMING/NJÅRD

   37:14   1030
2  91140  

Joachim Barlinn

  

HEMING/NJÅRD

   38:18   1006
3  23407  

Håkon Sturød

  

NYDALEN

   45:05   905
4  104393  

Lars Bergendahl

  

LYN

   1:01:16   678
 

Klasse: H10-12(2.5km N)

1  83083  

Simen Eid Nielsen

  

Nydalens Skiklub

   46:16   1030
2  103689  

Henrik Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   1:00:32   866
3  403023  

Torstein Wang

  

Lillomarka OL

   1:10:26   749
 

Klasse: H13-16N(2.5km N)

1  13475  

Fritjof Vaksdal

  

NYDALEN

   41:43   1030
2  114140  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

   1:02:51   767
 

Klasse: H13-14(3.2KM B)

1  89460  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   30:00   1030
1  10321  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

   30:00   1020
3  89099  

Martin Hallén

  

Nydalens Skiklub

   35:29   919
4  101560  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   39:48   837
5  111661  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

   42:26   793
6  79235  

Nikolai Skaare

  

KOLL

   45:29   742
Disk  480199  

Vegard Lilloe Svendsen

  

LILLOMARKA

   59:39   100
Disk  93936  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   1:54:20   100
Disk  10763  

Nils Fredrik Harns

  

HEMING/NJÅRD

   1:54:21   100
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   53:58   1030
2  75947  

Petter Vilberg

  

Lillomarka OL

   1:09:36   876
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  103136  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

   41:32   1030
2  114222  

Lars Kryger

  

NORDEA

   43:05   1002
3  405953  

Per Johanson

  

PRIVAT

   52:45   875
4  404827  

Anders Flågen

  

HEMING/NJÅRD

   57:02   814
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  66768  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

   1:02:46   1030
2  69207  

Stian Hallén

  

Nydalens Skiklub

   1:02:58   1019
3  36549  

Bjørgulf Svenningsen

  

ABB

   1:12:17   935
4  12763  

Geir Moholdt

  

NYDALEN

   1:16:34   891
5  83152  

Halvor Eid Nielsen

  

NYDALEN

   1:17:11   886
6  285128  

Lars Onstad

  

OSI

   1:18:48   873
7  400831  

Mats Ringerike

  

OPPSAL IF

   1:30:00   784
Disk  111662  

Didrik Vaksdal

  

NYDALEN

   1:07:42   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  402458  

Ola Lindqvist

  

HYDRO OSLO

   1:03:19   1030
2  404760  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   1:09:39   970
3  296018  

Ola Lesteberg

  

OSI

   1:22:42   857
4  110623  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

   1:30:35   785
5  104840  

Torbjørn Olderheim

  

SA

   1:30:53   783
6  116493  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

   2:09:45   500
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  86945  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   59:26   1030
2  488255  

Steinar Låg

  

Østmarka OK

   59:42   1018
3  403924  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   1:02:02   989
4  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:05:20   951
5  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:06:45   939
6  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:07:01   937
7  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   1:07:27   933
8  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:07:51   930
9  64744  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   1:08:29   924
10  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:13:48   880
11  92513  

Viggo Madsen

  

AMERSHAM

   1:17:46   846
12  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:25:43   779
13  31738  

Tore Mundal

  

NETCOM

   1:29:39   746
14  93937  

Eivind Selvig

  

NYDALEN

   1:29:50   745
15  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:30:54   736
16  79733  

Martin Veastad

  

ATN

   1:35:08   700
17  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:38:49   669
Disk  91035  

Øyvind Grandum

  

FFI

   1:38:59   100
Disk  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   1:38:47   100
Disk  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   51:34   100
Disk  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   59:38   100
Disk  76201  

Roland Hurlimann

  

Quality Broker

   57:02   100
Disk  483036  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

   50:36   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   47:15   1030
2  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   50:04   991
3  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   51:14   968
4  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   52:41   943
5  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   54:21   925
6  113196  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

   56:28   903
7  69024  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

   1:00:53   856
8  87024  

Hans Henrik Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   1:05:37   806
9  485339  

Finn Gange

  

NVE

   1:10:21   756
10  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:12:30   733
11  78628  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

   1:24:12   609
Disk  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   55:21   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  79901  

Jon Kaarby

  

SNAP DRIVE

   41:19   1030
2  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   50:24   911
3  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   53:30   863
4  483007  

Bård Natvig

  

KLP FORSIKRING

   56:37   815
5  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   1:03:52   728
6  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:05:54   703
7  23435  

Tore Ringerike

  

DNB

   1:12:46   620
8  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:30:04   500
9  92540  

Helge Stenseth

  

ATN

   1:31:41   500
Disk  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   45:34   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  111586  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

   45:39   1030
2  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   45:48   1019
3  110598  

Tor Lea

  

RIKSHOSPITALET

   45:49   1009
4  80440  

Karl O Orud

  

MORECOM

   48:29   969
5  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   49:17   961
6  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   49:25   959
7  23431  

Henry Johansen

  

SIEMENS

   50:24   948
8  28061  

Erik Kinsten

  

SCHENKER

   52:46   923
9  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   53:37   913
10  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   54:08   908
11  116522  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   54:10   907
12  75052  

Terje Stensholm

  

TV2

   57:22   872
13  79212  

Knut Johansen

  

STOREBRAND

   57:25   872
14  402846  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   1:01:11   830
15  11419  

Knut Karlsen

  

PROmentor

   1:05:32   783
16  80611  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   1:14:36   683
17  92255  

Tom Larsen

  

DNR

   1:16:49   659
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  23628  

Svein Lie

  

UNIVERSITETET

   48:15   1030
2  95783  

Arild Blyverket

  

F HOLM

   50:30   997
3  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   50:39   986
4  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   51:28   967
5  489024  

Bjørn Sandelien

  

VEGDIREKTORATET

   53:30   946
6  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   54:23   937
7  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   57:17   907
8  79724  

Sigfred Fagervik

  

ATN

   1:00:17   876
9  82115  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   1:01:14   866
10  29079  

Roar Gudding

  

VETBIL

   1:02:40   851
11  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:02:47   850
12  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:05:04   826
13  82118  

Svein Vikhamar

  

LINJEGODS

   1:05:09   825
14  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:08:30   791
15  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:11:11   763
16  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:11:28   760
17  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:15:10   722
18  78982  

Per Erik Sørensen

  

KJELSÅS

   1:23:41   633
19  79852  

Øystein Fuskeland

  

NRK

   1:26:29   604
20  76160  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

   1:32:01   547
21  82143  

Kjell M Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:39:14   500
22  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   2:23:21   500
Disk  98443  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

   52:41   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   37:08   1030
2  78975  

Øystein Madsen

  

HAUGERUD

   37:44   1012
3  72556  

Sturle Hånes

  

Geoform

   38:42   989
4  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   40:26   956
5  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   41:19   944
6  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   44:16   904
7  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   45:12   892
8  103758  

Vegard Olderheim

  

ELKEM

   45:18   891
9  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   46:47   871
10  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

   48:22   849
11  116814  

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGENOR

   51:20   809
12  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   54:46   763
13  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   58:41   710
14  79822  

Magne Fjeld

  

ELKEM

   1:02:30   659
15  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   1:04:22   634
16  116504  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   1:05:51   614
17  23885  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:09:05   570
18  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   1:13:09   516
Disk  79948  

Erling Ruge

  

HEMING/NJÅRD

   58:21   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  63769  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   41:15   1030
2  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   42:43   1003
3  78968  

Tor Drage

  

HAUGERUD

   44:34   970
4  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   44:59   955
5  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   45:48   945
6  109272  

Thor Benjaminsen

  

FOSSUM

   47:17   927
7  104980  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   50:51   884
8  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   52:00   870
9  96765  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   54:08   844
10  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   56:02   821
11  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   57:08   808
12  82190  

Magne Grande

  

FBI

   58:56   786
13  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   1:01:05   760
14  80781  

Hans Sætrevik

  

TELENOR

   1:09:23   659
Disk  38299  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   41:10   100
Disk  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   47:06   100
Disk  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   53:02   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   48:23   1030
2  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   50:42   997
3  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   1:05:11   837
4  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:18:16   692
Disk  405353  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

   1:13:08   100
Disk  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   50:04   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   58:20   1030
2  94026  

Knut Kolsrud

  

STOREBRAND

   1:20:50   828
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

Disk  96424  

Sven Tonjer

  

Heming/Njård, O-laget

   1:02:27   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  92450  

Are Sturød

  

STATENS VEGVESEN

   49:27   500
2  12123  

Håvard Frøiland

  

PRIVAT

   1:12:49   500
3  114133  

Øystein Møgedal

  

AKER KVÆRNER

   1:12:53   500
Disk  11215  

Gabriel olivier

  

UNIVERSITETET

   1:08:30   100
Disk  106317  

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

   1:11:34   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  82179  

Henning Rødberg

  

NITTEDAL

   40:58   500
2  111769  

Atgeir Takle

  

GLT

   48:19   500
3  3290160  

Lasse Nederhoed

  

NRK

   48:27   500
4  89706  

Stephane Nicolas

  

FFI

   1:22:54   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  111590  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   51:45   500
2  80831  

Berit Tafjord Heier

  

VETBIL

   57:06   500
3  80830  

Jorun Jarp

  

VETBIL

   59:28   500
4  12050  

Håkon Prestmo

  

PRIVAT

   1:24:02   500
5  17164  

Birgit Frost

  

NRK

   1:24:11   500
Disk  11181  

Hege Andersen

  

UNIVERSITETET

   1:00:46   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  10761  

Morten Kongsberg

  

HØeghsport

   54:24   500
2  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   1:27:15   500
Disk  95250  

Ann-Karin Lesteberg

  

AMERSHAM

   44:29   100
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: RADIO-ORIENTERING

1  12673  

Steinar Moen

  

LAARDF

   58:17   1030
2  12764  

Karin Garpestad

  

LA8UW

   58:48   1016
3  104288  

Arne Christensen

  

LARDF

   1:11:55   894
4  79728  

Jon Sletvold

  

ATN

   1:14:42   860
5  12018  

Svein Olsen

  

ARdf

   1:18:20   828
6  12533  

Knut Heimdal

  

LAARDF

   1:22:01   797
7  11852  

Ole Garpestad

  

LA2RR

   1:28:51   738

Antall deltagere: 246

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen