Medaljevinnere i ÅM 2006

 

Kort løype

 

D 17-34               1.     Brit Nilsen                    OPIL                            Gull

 

D 35-44                       Ingen

 

D 45-54               1.     Elle Melbye                  Elle BIL                        Gull

                             2.     Bodil Klakegg              NORGES BANK         Sølv

                             3.     Birgit Korvald              Koll                               Bronse

 

E Kort løype

 

D 55-64               1.     Kjersti Tho                   STABÆK                     Gull

                             2.     Aud I. Spjelkavik         FBI                               Sølv

                             3.     Nora Ursin                   FOSSUM                      Bronse

 

D 65-74               1.     Unni Drage                   KVÆRNER OSLO      Gull

 

D 75-                             Ingen

 

Lang løype

 

H 17-34               1.      Vebjørn Søndersrød     NASJONALBIBL.      Gull

                            2.      Morten Wettergren      ABB                              Sølv

 

H 35-44               1.      Svein Nygård                NORGES BANK         Gull

                            2.      Christian Vogelsang    NIVA                            Sølv

                            3.      Christian Korvald        RIKSHOSPITALET    Bronse

Mellom løype

                                     

H 45-49               1.      Terje Mathisen            HYDRO OSLO            Gull

                            2.      Vidar Svendsen            Skog og Landsk.          Sølv

                            3.      John Hansen                AB BIL                         Bronse

 

H 50-54               1.      Arne Edvinsen              DNB                             Gull

                            2.      Harald Sverdrup-         CSL                              Sølv

                                               Thygesen

 

Kort løype

 

H 55-59               1.      Tore Ringerike            DNB                             Gull

                            2.      Vidar Berteig               CSC                              Sølv

                            3.      Fridulf Sagberg            FBI                               Bronse

 

H 60-64               1.      Helge Bjaaland            ELLE BIL                    Gull

                            2.      Jon Færden                  Kredinor                       Sølv

                            3.      Per Erik Sørensen       Nordea                         Bronse

 

E kort løype

 

H 65-69               1.      Bjørn Egner                 OSLOARKITEKTENE Gull

                            2.      Arne Jordal                  SAS                               Sølv

                            3.      Sigfred Fagervik          Thales                           Bronse

 

H 70-74               1.      Helge Kvaase               HIAK                            Gull

                            2.      Sigurd Melsom             KJELSÅS                     Sølv

                            3.      Kjell Hauen Eriksen    NORGES BANK         Bronse

 

H75-79                1.      Kåre Holt Hansen        DNB FINANS              Gull

                            2.      Helge Monsrud            Privat                            Sølv

 

H 80-                   1.      Bjørn Larsson              Privat                            Gull