ANTALL LØP PR LØPER SOM INNGÅR I PREMIEGRUNNLAGET - sortert etter antall løp
Maksimalt antall løp er 26 (stafett + 25 poengløp). For å få deltagerpremie må man ha deltatt i minst 12 løp.  
BRIKKENR NAVN KLUBB ANTALL LØP
86524 Harald Birkeland Rikshospitalet 26
488252 Sven Erik Rognes UNIVERSITETET 25
96543 Asbjørn Aarvik NORSK HYDRO 25
104740 Helge Kvaase HIAK 25
403924 Vidar Svendsen NLH-BIL NIJOS 24
89702 Knut Møgedal KVÆRNER OSLO 24
78975 Øystein Madsen AMERSHAM 24
400564 Arne Jordal SAS 23
401153 Tor E Henriksen Privat 23
485339 Finn Gange NVE 23
78968 Tor Drage KVÆRNER OSLO 23
92541 Knut Erik Østengen ATN 23
110792 Per Eric Ståhlbrand Rikshospitalet 22
80714 Svein Nygård NORGES BANK 22
86102 Paal W Hanssen NORAUDIT 22
89510 Sigurd Melsom KJELSÅS 22
488251 Harald Sverdrup-Thygeson CSC BIL 22
103530 Oddvar Andreassen ROMERIKSLAGET 21
82227 Kjell Hauen Eriksen NORGES BANK 21
87562 Kjersti Tho STABÆK IF 20
75943 Bjørn Larsson PRIVAT 20
78969 Unni Drage KVÆRNER OSLO 20
89391 Nora Ursin FOSSUM 20
78976 Lilla Madsen FBI 20
103704 Kåre Holt Hansen DNB FINANS 20
61062 Odd Tore Saugerud VERITAS 19
82214 Reidar Kierulf RKP 19
64744 Ivar Refsland PRIVAT 19
84989 Ingvald Sevaldson PERMAKEM 19
104704 Vebjørn Søndersrød NASJONALBIBL 19
79948 Erling Ruge HYDRO OSLO 19
82966 Aud I Spjelkavik FBI 19
86376 Vidar Berteig CSC BIL 19
82204 Per Nermo COWI BIL 19
61061 Atie D Saugerud VERITAS 18
106123 Marit Vågsnes ULLEVÅL SYKEHUS 18
80785 Svein Kildal TELENOR 18
71244 Tor Ringstad TANDBERG 18
104760 Bjørn Blomsnes SCANDPOWER 18
403490 Ivar Opsahl PLANBYGG 18
95284 Ingvild Fiskevold PARTNER3000 18
38386 Arne Kjell Svendsen NORWELD 18
82169 Torstein Østen MAESTRO 18
80661 Tore Fagervold JERNBANEVERKET 18
402460 Terje Mathisen HYDRO OSLO 18
111972 Anne-Britt Nilsen HIO 18
96640 Jon C Fougner FUGRO 18
79724 Sigfred Fagervik ATN 18
79725 Ørnulf Finstad ATN 18
106102 Tone Brettev.-Jensen SCANDPOWER 17
68197 Arne Chr Scheie PRIVAT 17
78973 Rolf Edvardsen PRIVAT 17
80754 Olaf Opland OLAV THON BIL 17
77364 Georg Lund LAGMANNSRETTEN 17
489021 Torstein Bjerke JIL GRORUD 17
483028 Svein Forthun HIO 17
86526 Tor Henriksen HIO 17
63793 Jan Tore Henriksen HENRIKSENS CONS 17
82967 Bjørn Spjelkavik FBI 17
39685 Richard Blom FBI 17
64328 Truls Kvaase Consorte 17
71581 Einar Skåre BREVPOST 17
401511 Bjørn Solbergseter BILPOST 17
30550 Anne Lise Øfsthus ASKER 17
82115 Trond Wettergreen ANDVORD 17
23613 Bjørn Berre UMB 16
108108 Eva Nilsen SKIFORENINGEN 16
89773 Sverre Farstadvoll PETEC 16
98443 Bjørn Egner OSLO ARKITEKTENE 16
76211 Bjørn Eckstrøm NVE 16
78982 Per Erik Sørensen NORDEA 16
80116 Per Haugen NEDERMAN 16
96109 Sigrun Nygård JERNBANEVERKET 16
91550 Maria Torgersen Handelsbanken 16
400195 Bjørn Grinde FOLKEHELSA 16
84978 Per Kaarby BELLIT 16
104702 Anders Søndersrød VOKSEN 15
80784 Ketil Risvoll TELENOR 15
83233 Anne-Britt Svinnset SSB 15
78645 Grethe Benjaminsen PRIVAT 15
39181 Lars-Evan Pettersson NVE 15
88989 Ronald Inglingstad NORDEA 15
79793 Unni Sandbekk NORDEA 15
72556 Sturle Hånes METEOROLOGEN 15
82118 Svein Vikhamar LINJEGODS 15
108051 Steinar Myrabø JERNBANEVERKET 15
80094 Claus Frimann Clasen IF 15
401099 Dag Kolberg FOBIL 15
82190 Magne Grande FBI 15
79719 Bjørn Grenager ATN 15
92540 Helge Stenseth ATN 15
79720 Terje Christiansen ATN 15
67752 Siri Spjelkavik TYRVING 14
78621 Tor Sandby SKATTEDIR 14
71504 Kjell Røkke REINERTSEN 14
300090 Morten Anker Hoffmann PROCAPTURA 14
91549 Petter Taugbøl PRIVAT 14
80610 Bjørn Larssen OSLO LÆRERNE 14
101680 Hjørdis Egner OSLO ARKITEKTENE 14
80770 Knut Erling Øen Nordea 14
91004 Einar Markhus NORCONSULT 14
79232 Birgit Korvald KOLL 14
70973 Anne Lise Kvaase KELKOO 14
63769 Aage Øyvann HYDRO OSLO 14
77360 Astri Rogstad AMERSHAM 14
489024 Bjørn Sandelien VegdirektorATET 13
79180 Roar Sigurdsen RINGNES 13
79098 Leif Thingsrud Riksarkivbygningens BIL 13
104991 Bjørn Elvevold Oslo Lærerne 13
38368 Arne M. Torgersen NVE 13
103128 Håkon Danevad NORKART 13
39168 Knut Krosby NEPTUN 13
104395 Steinar Danielsen JERNBANEVERKET 13
89493 Tom Andreassen DNBNOR 13
87017 Leif Bråten CSC 13
98663 Aadel Heilemann Bahr 13
80002 Margareth Mikaelsen Avinor BIL 13
92493 Bjørn Rossow ATN 13
92543 Geir Hanesand ATN 13
103694 Per-Ivar Nikolaisen AFTENPOSTEN 13
80728 Tom Ibsen UBIL 12
104854 Mari Birkeland PRIVAT 12
109358 Ola Kjeldsen NVE 12
97548 Lars Karelius Noer NRK 12
78790 Rolf Holmøy NORCONSULT 12
110791 Hilde Ståhlbrand KJELSÅS 12
96546 Einar Ersdal HYDRO OSLO 12
39551 Arne Edvinsen DNB 12
79718 Erich Sturm ATN 12
405907 John Hansen AB PIL 12 130 løpere premieberettiget
97860 Rune Teigland AAS-JAKOBSEN 11
87044 Hasse Bergstrøm SKI VG SKOLE 11
109270 Johan Theisen KLP FORSIKRING 11
111769 Atgeir Takle GLT 11
36455 Pål Benjaminsen FORSVARSBYGG 11
37063 Annar Brustad FOBIL 11
78628 John Ravlo ENVIRO ENERGI 11
23713 Svein Kvalheim BT 11
94026 Knut Kolsrud STOREBRAND 10
113196 Per Morten Lefdal PRIVAT 10
82224 Christian Vogelsang NIVA 10
104804 Sonja Bjaaland ELLE BIL 10
106786 Torstein Schjelle Columbus ITP 10
110623 Anbjørn Grindheim Carrot Communications 10
306159 Egil Huseth BLOM 10
103441 Morten Wettergreen ABB 10
69028 Are Eriksen UNIVERSITETET 9
80545 Bjørn Gunnerød SK BIL 9
76201 Roland Hurlimann QUALITY BROKER 9
104247 Katinka B Gange NVE 9
79121 Bodil Klakegg NORGES BANK 9
71591 Anne Sjønnesen NITTEDAL 9
79231 Svein Andersen HAUG OG BLOM-BAKKE 9
400903 Egil Iversen GLAAMENE 9
89392 Brynhild Fanuelsen FOSSUM 9
89706 Stephane Nicolas FFI 9
80000 Elle Melbye Elle BIL 9
403383 Anders Grendahl AAS-JAKOBSEN 8
31042 Tor A Ommundsen VERITAS 8
80778 Roger Birkeland TELENOR 8
91005 Per Woxen SWEDA KJEMI 8
26264 Kjetil Østvold RIKSREVISJONEN 8
401123 Ole Sannes PRIVAT 8
402920 Henrik Larsen OLAV THON BIL 8
36933 Arnfinn Sjønnesen NITTEDAL 8
86904 Odd Anda NILU 8
76160 Sigurd Haugerud METEOROLOGEN 8
97437 Sven Ringstad MALTHE 8
78402 Øystein Frøiland LØRENSKOG KOMM 8
69021 Ingrid Lome-Hagman KOLBOTN &SKIMT 8
68271 Kjetil Sverdrup-Thygeson GEODATA 8
62418 Stine Skinnes GEODATA 8
483036 Bjørn H Grandal FINANSAVISEN 8
23885 Georg Gullaksen ESSO SPORT 8
23886 Gerd Gullaksen ESSO SPORT 8
403443 Helge Bjaaland ELLE BIL 8
109271 Jarle Ruud DYNEA BIL 8
79716 Arne H Reistad ATN 8
79727 Kjell Liset ATN 8
108142 Øyvind Bakke SWECO GRØNER 7
79089 Endre Hallan STATENS VEGVESEN 7
26227 Jan Roar Stange SANDEFJORD OK 7
79175 Dag Langseth RINGNES 7
87022 Jappe Blomhoff Rikshospitalet 7
80611 Erik Lindquist OSLO LÆRERNE 7
62370 Dagfinn Føllesdal OSI 7
110025 Torbjørn Breistrand NYDALEN 7
23124 Petter Halvorsen NRK 7
402993 John Thomas Petersen NORDEA 7
80824 Erik Haugros Lørenskog Kommune 7
80602 Jon Færden KREDINOR 7
98460 Tormod Øvergaard INTERO 7
80601 Anne Marit Færden HYDRO OSLO 7
86945 Christian Korvald HEMING/NJÅRD 7
71772 Eyvind Aas GEOFORM 7
78215 Knut Hangeraas GEOFORM 7
106862 Børge Mathisen GE Healthcare 7
472050 Marius Fiskevold FOSSUM 7
406010 Kari Holst CSC 7
86597 Nina Kolberg BÆRUM KOMMUNE 7
79729 Geir Johansen ATN 7
80715 Dag Magnar Evje AMERSHAM 7
95784 Magnus Langvik AHUS 7
89101 Pål Ingjerd ACCENTURE 7
113125 Morten Jensen Visma 6
80730 Elisabeth Ibsen UNIVERSITETET 6
111705 Tore Benneche UNIVERSITETET 6
80781 Hans Sætrevik TELENOR 6
80782 Jorunn Solheim TELENOR 6
106315 Kristian Vågsnes TALK2ME 6
79212 Knut Johansen STOREBRAND 6
61071 Per J Karlsbakk SIEMENS 6
94900 Helge Gisholt SENTRUM OK 6
68571 Espen Egner SCANDPOWER 6
23632 Sigve Nakken RIKSHOSPITALET 6
111649 Ingunn Risa PtBil 6
77378 Ivar Strømstad OU-KAMERATENE 6
78369 Wenche Bertelsen OSLO LÆRERNE 6
81268 Guttorm Egge OSI 6
96669 Einar Opsahl Opsahl Trading AS 6
96628 Anne Marit Bjergaard NYDALEN 6
89466 Ellen Turter NYDALEN 6
68333 Anitha Olsen NORGES BANK 6
68256 Ellen Grande NLH 6
82225 Harald Iwe NGI 6
111416 Eli Moen Miljøverndepartementet 6
103757 Meritxell Canut MEDECO 6
80666 Johan Haavardtun LINJEGODS 6
76166 Egil Svensson JIL GRORUD 6
87052 Kjell Stenstadvold HYDRO OSLO 6
285097 Anne Bakken Hinsch HEMING/NJÅRD 6
23179 Bernt Thorstensen HEMING/NJÅRD 6
109327 Gry Olausen GE Healthcare 6
105671 Ola Nakken Drammen SYKEHUS 6
104340 Hallvard Bjørgum DNV 6
104248 Geir Hasse Hofsæth DNB Nor 6
401013 Sveinung Hartvedt DNB 6
480196 Tore Sannes CFLOOR 6
90740 Oddvar Hagen ATN 6
96308 Erling Bakken Asker SK 6
106317 Arnaud Sanchis UNIVERSITETET OSLO 5
64735 Fredrik Norløff-Mathisen TYRVING 5
92132 Katrine Finstad TELENOR 5
97456 Hanne Opsahl TANDBERG DATA 5
104400 Roar Bjordal STATSBYGG 5
79230 Jon-Kristian Eikseth STATKRAFT 5
80665 Einar Jensen STATENS KARTVERK 5
485681 Kjetil Dahl SKIEN OK 5
22863 Even Angell-Petersen RadIumhospitalet 5
81581 Geir Stormorken Privat 5
77419 Helge Monsrud PRIVAT 5
106047 Niklas Welding PRIVAT 5
92275 Paul Hinsch PRIVAT 5
78529 Nils Petter Fremming PETREL 5
80613 Brita Bergholt OSLO LÆRERNE 5
62569 Elin M. Lien ORKH 5
77361 Petter Fure OPPSAL IF 5
87011 Signe Astrup Arnesen OPIL 5
92064 Bjørn Erik Kittelsen Obos Bil 5
95862 Kristin Dale Selvig NYDALEN 5
106023 Knud Bjørne-Larsen NORSK FILM 5
105053 Kristin Vigander NKI 5
84429 Ove Martinsen LEITHE&CHRISTIANSEN 5
89700 Anneli Nesteng KVÆRNER OSLO 5
83139 Thomas Røgeberg KOLL 5
488255 Steinar Låg INMARSAT 5
79995 Don Skantze HYDRO OSLO 5
79991 Lars Chr Olsen HYDRO OSLO 5
400915 Runa Skyttersæter Glaamene Industri 5
91475 Knut Onsager GEOFORM 5
106318 Charlotte Semin FUGRO 5
485398 Thor Mella FOLKEUNIVERSITETET 5
89526 Jon Fredriksen FOBIL 5
91035 Øyvind Grandum FFI 5
69031 Lars Grande FBI 5
104744 Kari Bjaaland ELLE BIL 5
111586 Geir Arnesen BÆRUM KOMMUNE 5
79733 Martin Veastad ATN 5
94074 Torgrim Engell AMERSHAM 5
78210 Tore Ruud ØSTMARKA OK 4
68198 Vigdis Hobøl ØSTMARKA 4
79947 Kay O Gustavsen YARA 4
82376 Alexander Smidt-Olsen VETCO 4
29079 Roar Gudding VETBIL 4
23628 Svein Lie UNIVERSITETET 4
79905 Johan T. Jensen UD 4
87049 Alf Pettersen Tyrving, IL 4
79863 Eirik Dale Tyrving, IL 4
97584 Håvard Alstad TELENOR 4
488405 Odd Ragnar Pettersen TELENOR 4
480247 Stein H. Hagen STEIN HAGEN CONS. 4
79901 Jon Kaarby SNAP DRIVE 4
402738 Eirik Næss-Ulseth SKILLING 4
79843 Ketil Berstad RIKSHOSPITALET 4
86073 Jon Kristian Kristensen Reinertsen 4
108120 Ståle Hellenes OSLO LÆRERNE 4
96361 Jon R Solsrud OPTIMO 4
79757 Øyvind Steinbekken ODALEN 4
80767 Ingrid Stumpf OBOS 4
97990 Arne Sandvold NYDALEN 4
97577 Øyvind Sjøstedt NETSTEP 4
95807 Helge Lilloe Svendsen NETCOM 4
80440 Karl O Orud MORECOM 4
400270 Tore Løberg LMI 4
400943 Elin Sjønnesen LILLOMARKA 4
89701 Andreas Hallingstad KVÆRNER OSLO 4
80724 Geir Fløymo KVÆRNER OSLO 4
80723 Ronny Harsvik KVÆRNER OSLO 4
285128 Lars Onstad Kraft Foods 4
81513 Jan Nytveit KJELSÅS 4
80593 Hallvard Fjær IFE 4
90582 Lise Nystuen IFE 4
402458 Ola Lindqvist HYDRO OSLO 4
97997 Dagrun Melkild HEMING/NJÅRD 4
80543 Siri Benneche HEMING/NJÅRD 4
99191 Kjell Saastad GJENSIDIGENOR 4
105006 Heine Erdal GE Healthcare 4
78690 Christian Jomaas FOSSUM 4
109272 Thor Benjaminsen FOSSUM 4
92571 Turid Bratland FOSSUM 4
68342 Ola Hogseth FET 4
78606 Christian Simon FBI 4
111585 Per Øhlckers FBI 4
98618 Eskil Hagen DVASK 4
23435 Tore Ringerike DNB 4
79574 Finn Erik Aas BIOTEK 4
79111 Per Stedje BASEFARM 4
104239 Jon Wøllo ALFA LAVAL 4
83161 Bjørn Mo Østgren AKER KVÆRNER 4
105636 Karsten Borge AIMIT AS 4
106860 Morten Sørlie AIMIT 4
402635 Øystein Kildahl AHS 4
68162 Kjersti Ruud Østmarka OK 3
61031 Jan Finstad Veritas 3
103470 Odd Arne Lian VEIDEKKE 3
28087 Reidar Vifstad TYRVING 3
75052 Terje Stensholm TV2 3
488408 Per Kåre Limmesand TELENOR 3
92594 Florian Bochud TANDBERG TELECOM 3
83269 Karen Kristoffersen SØRKEDALEN 3
285090 Terje Næss STATSBYGG 3
89796 Heidi Gjerde STATKRAFT 3
86919 Erik Bratlie StaBIL 3
483002 Svein Jacobsen SOLSIKKE BIL 3
69024 Andreas Erichsen SIEMENS 3
104840 Torbjørn Olderheim SAS 3
82315 Morten Skirstad Mo RINGNES 3
103135 Håvard Christiansen RIKSANTIKVAREN 3
400972 Christian Reusch REGJERINGSADVOKAT 3
105660 Heidi Rasmussen RADIL 3
402983 Per Arne Olaussen PRIVAT 3
106788 Rolf Larsåsen OSLO SPORVEIER 3
105650 Eivind Spiten ORKH 3
105614 Hans Chr. Vollan ORKH 3
60765 Knut Jostein Sætnan OPIL 3
31738 Tore Mundal Nydalens Skiklub 3
87680 Brit Nilsen NYDALEN 3
110024 Toril Nes NYDALEN 3
404760 Lasse Nederhoed NRK 3
79802 Bent Vale NORGES BANK 3
79120 Peder Natvig NORGES BANK 3
30854 Andreas Medalen NORDIC TELECOM 3
401064 Eivind Hoff NORDEA 3
86907 Wenche Aas NILU 3
111373 Sigbjørn Grindheim NASJONALBIBL 3
63621 Andreas Sælsbråten N3SPORT 3
81582 Torbjørn Evje MODUM O-LAG 3
112196 Dag Wang Lillomarka OL 3
401138 Arne Vilberg LILLOMARKA 3
30855 Karl ArneLein Lierbygda O-lag 3
66662 Kjell Markset KOLL 3
79235 Nikolai Skaare KOLL 3
82120 Arthur Hertzberg KJELSÅS 3
78618 Arvid Nordli JIL GRORUD 3
112202 Stoyan L Tsarski INy 3
79998 Per Chr Alsgaard HYDRO OSLO 3
400212 Nils Ihlen HOLTE PROSJEKT 3
104831 Nils Olav Sjøberg HIO 3
91110 Leif Nesse HEMING/NJÅRD 3
98543 Jeppe Hansson FOSSUM 3
80710 Jan Erik Torp FFI 3
111927 Marte Christensen Fet O-Lag 3
22452 Kari Shjølberg FBI 3
103758 Vegard Olderheim ELKEM 3
104393 Bjørn Bergendahl Component service 3
81583 Lars Halvorsen Catela 3
109974 Lisbeth Rasch BÆRUM SYKEHUS 3
86372 Odd Jensen Bærum Skiklub 3
62095 Trond Varang BM NORGROS 3
78332 Johs Hjelmestad BJK 3
79728 Jon Sletvold ATN 3
68425 Karl Veastad ATN 3
81420 Eilert Lund Aker Kværner 3
39114 Gerd Berit Rekve AKER KVÆRNER 3
112636 Randi Lilleengen AHUS BIL 3
68161 Kristian Ruud Østmarka OK 2
67804 Karl Aasmund Erøy Vingcard 2
62099 Elna Hodnefjell ULLEVÅL SYKEHUS 2
98782 Ola Nordviste ULLEVÅL SYKEHUS 2
105677 Anna Göhlman Tyrving, IL 2
87048 Randi Nilstad Tyrving, IL 2
84654 Helge Stephansen T-VIPS 2
79875 Runar Narvland TRYGDERETTEN 2
89478 Gunnar Halden TELEPLAN 2
81422 Arne Almendingen TELENOR 2
79164 Geir Trøan TELENOR 2
83061 Ragnhild Bente Andersen TELENOR 2
90732 Kimme Arnesen SWECO GRØNER 2
67729 Knut Aalde SWECO GRØNER 2
111934 Kyrre Gran SWECO GRØNER 2
80013 Kristin Melander Vie STATNETT 2
98768 Eivind Gjemdal SPAREBANK1 2
106024 Richard Noble SKIFER&NATURSTEIN 2
68064 Astrid Eriksen Skedsmo Kommune 2
68255 Thor Eriksen Skedsmo Kommune 2
98982 Aage Mella SKATTEDIREKTORATET 2
81423 Svein Eriksen SKANSKA 2
23636 Trond Simensen SENTRUM OK 2
108117 Gunnar Søndersrød SENIORPOLITIKK 2
28054 Terje Throndsen SELMER/SKANSKA 2
104721 Brynjar Hesnes SANDEFJORD OK 2
25002 Jan Larsen SAMF.DEP 2
89705 Bjørn Arne Tronier RPI 2
489018 Inger Lise Bjordal RIKSHOSPITALET 2
87021 Onelma Blomhoff RIKSHOSPITALET 2
111770 Eline Martinsen PRIVAT 2
81419 Eric Askildsen Privat 2
109228 Marit Johansson PRIVAT 2
110733 Stian Raunehaug PRIVAT 2
400956 Tom Vidar Rygh PRIVAT 2
87565 Tor Svendsen PARTNER3000 2
81320 Nina Bureid Onstad OSLO KOMMUNE 2
111553 Arve Ausdad ORKH 2
87676 Johan Storsveen OPIL 2
62105 Arnfinn Haugland OPEL CLUB 2
83996 Anne Berit Eid Nydalens Skiklub 2
62656 Håvard Gundersen Nydalens Skiklub 2
69134 Mette Hallén Nydalens Skiklub 2
69026 Rasmus Korvald Skaare Nydalens Skiklub 2
111658 Åsne Hoksrud Nydalen Skikl 2
104406 Nils Petter Pedersen NYDALEN 2
26262 Signe Flood Kjeldsen NVE 2
63798 Asbjørn Bjørgum NTNUI 2
17164 Birgit Frost NRK 2
104993 Nina Didriksen NRK 2
63786 Tor Simonsen NIPRO 2
86902 Jan Fr Henriksen NILU 2
79721 Trond Hetland METEOROLOGEN 2
81321 Trond Hetland METEOROLOGEN 2
89715 Håkon Pedersen Lørenskog KOMM 2
90139 Kirsti Blomdal LØRENSKOG KOMM 2
90142 Terje Martinsen LØRENSKOG KOMM 2
23267 Thor Brun LØRENSKOG KOMM 2
106325 Anne Danielsen LYN 2
96412 Kristoffer Gleditsch Linpro AS 2
485700 Tommy Jauhojärvi Lillomarka OL 2
79233 Annemarie Erichsen Koll 2
84990 Arnfinn Løvli KJELSÅS 2
100499 Eirik Haaversen KDC 2
89640 Ingeborg Gihle JERNBANEVERKET 2
68163 Gunvor Ruud ISD 2
111399 Anita Elisabeth Pedersen IFE BIL 2
79225 Audun Eikeland IABIL 2
79997 Ellen Pihl HYDRO OSLO 2
82587 Olav Nipen HYDRO OSLO 2
89747 Geir Tomas Knutheim Horten, OK 2
400959 Mathias Martinsen Heming/Njård OL 2
91141 Aleksander Holten HEMING/NJÅRD 2
60737 Arild Gimse HEMING/NJÅRD 2
489465 Bjørn Willadsen HEMING/NJÅRD 2
105382 Hanne Tofdal HEMING/NJÅRD 2
98376 Lars Flugsrud HEMING/NJÅRD 2
87012 Lasse Arnesen HEMING/NJÅRD 2
400969 Marianne Reusch HEMING/NJÅRD 2
31093 Per Aagaard HeminG/NJÅRD 2
63667 Pia Skyttersæter Iversen HEMING/NJÅRD 2
111672 Trude Bruun Thorstensen HEMING/NJÅRD 2
71829 Jon Tolgensbakk GEOFORM 2
106098 Trond Aurud GEODATA 2
400013 Ole Trudvang FOX ELECTRONICS 2
96291 Rolf Gunnar Bredesen Fossum IF 2
79941 Steinar Skoglund Fossum IF 2
107292 Esten Nakken FOSSUM 2
82240 Christelle Denonville FBI 2
78606 Olivier Marchand FBI 2
89413 Ole Petter Kjerkreit Enskilda 2
81630 Cathrine Hagen Dvask 2
295058 Ole Kjell Langmyren DnB NOR 2
480203 Harald Wibye DBCN 2
64308 Siri Aabel Bækkelagets Spkl. 2
96362 Jan Øyvind Schneider Bundebygg 2
60525 Magne Omestad Blom 2
79723 Eva Reistad ATN 2
69129 Einar Hem Asker SK 2
406011 Rune Moian ASKER SK 2
403025 Thomas Bleikvin Asker SK 2
88644 Randi Hansen ARNADAL 2
80603 Finn Dag Hjelseth AMERSHAM 2
93946 Martin Kjäll-Ohlsson ABB 2
400788 Dag Th Hansson ÅRVOLL 1
66844 Bjørn Wangensteen Østmarka OK 1
480178 Halvor Hobøl Østmarka OK 1
81422 Hans Kristian Aamodt Østmarka OK 1
68257 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1
68195 Håkon Håversen Østmarka OK 1
89463 Kenneth Buch Østmarka OK 1
79101 Paul Torvund Østmarka OK 1
403452 Per Arne Karlsen Østmarka OK 1
79109 Petter Odlang Østmarka OK 1
79112 Reidun Aamodt Østmarka OK 1
66835 Rein Ole Jørgensen Østmarka OK 1
405901 Stian Svae Østmarka OK 1
113157 Sverre Aamodt Østmarka OK 1
79354 Tore Mo Østmarka OK 1
82329 Lars S Tveito ØKOKRIM 1
81420 Knut Anders Løken WESTERDALS 1
61064 Tormod Bøe VERITAS 1
109168 Henrik Hvoslef VEGDIREKTORATET 1
79900 Torgeir Strand VEGDIREKTORATET 1
91075 Kirsten Sørensen ULLEVÅL SYKEHUS 1
17000 Anita Berger Tyrving, IL 1
16000 Anita Sjåvik Tyrving, IL 1
95775 Berit Danielsen Tyrving, IL 1
96494 Gustav Fiskum Tyrving, IL 1
91564 Hanna Kristine Lindseth Tyrving, IL 1
483781 Nicholas Morgan Tyrving, IL 1
401134 Nils Hæstad Tyrving, IL 1
401066 Per Chr Ekeberg Tyrving, IL 1
28086 Aud Gran TYRVING 1
82385 Jorunn Jebsen TYRVING 1
79754 Ole K Steinbekken TINE 1
296192 Terje Næss Terramar 1
81582 John Søgaard TELENOR 1
483032 Mathias Engevik Telenor 1
81579 Per-Oddvar Osland TELENOR 1
400333 Trond Engevik Telenor 1
108037 Øystein Rian TELENOR 1
89777 Jon Fixdal Teknologirådet 1
62770 Mette Meinert Tekna 1
81321 Irene Larsen TANDBERG DATA 1
39008 Dag Bjørnerød TAC 1
93937 Eivind Selvig SØRBRÅTEN 1
90737 Kristoffer Krosby SWECO GRØNER 1
90731 Mette Grimnes SWECO GRØNER 1
11245 Rune Blågestad SWECO GRØNER 1
105005 Hans Grytnes STOREBRAND 1
109974 Arne Flothyl STAVANGER KOMMUNE 1
81510 Hanne Apalnes Statsbygg 1
112665 Henning Olsen STATKRAFT 1
112666 Martin Lester Nilsen STATKRAFT 1
80132 Trond Romsås STATKRAFT 1
92450 Are Sturød STATENS VEGVESEN 1
68521 Guro Harstad Stabekk-klinikken 1
79889 Olav Sandstad Sporveien 1
80459 Inger Elisabeth Kvaase SOSIAL&HELSEDEP 1
104329 Torbjørn Kulstad SKIFORENINGEN 1
74966 Randi Høilund Sentrum OK 1
62451 Ruth Marie Høilund Sentrum OK 1
104798 Håkon Halvorsen Sector Asset Mg 1
86520 Tore Sundtjønn SCHIBSTED 1
79115 Anne Arntzen SCHENKER 1
28061 Erik Kinsten SCHENKER 1
67727 Jon Rasmussen Scandpower BIL 1
103441 Terje Gorgas SAS 1
67697 Jørgen Frøyd Rådhusets BIL 1
67661 Inger Døhlen ROMERIKE POLITI 1
79179 Nils Jørgen Brodin RINGNES 1
480250 Audun Berstad RIKSHOSPITALET 1
67581 Sten Harris RIKSHOSPITALET 1
81420 Thor Lea RIKSHOSPITALET 1
110598 Tor Lea RIKSHOSPITALET 1
64304 Anny Øen REITANGRUPPEN 1
402408 Svein Klausen REAL AKUSTIKK 1
89710 Erik Holm RBI 1
79135 Ida Engen Raumar OL 1
79134 Knut Engen Raumar OL 1
83234 Olav Engen Raumar OL 1
83235 Ole Engen Raumar OL 1
480177 Jørn Ødegård PWC 1
401676 Amund Herrebrøden Privat 1
489429 Are Kristiansen PRIVAT 1
81583 Bertil Bengtson Privat 1
18000 Elisabeth Giske PRIVAT 1
108046 Glenn Hetlelid PRIVAT 1
81510 Johanne Haugen PRIVAT 1
63770 Liv Simonsen Privat 1
66829 Magne Hagen PRIVAT 1
60815 Unni Herrebrøden Privat 1
81571 Åshild Nes Privat 1
28203 Øystein Eggen POSTEN 1
401100 Kristine Opsahl PLANBYGG 1
111895 Jan Erlend Innselset PEAB BIL 1
68265 Stein Mella PATENTSTYRET 1
64307 Kristin Aabel Guriby OSLO LÆRERNE 1
100480 Ane Funderud OSI 1
80964 Kristin Goa OSI 1
95246 Ola Lesteberg OSI 1
80967 Stig Dalsøren OSI 1
81422 Lars-Otto Laukvik ORKH 1
106088 Sven Bruun ORKH 1
81509 Harald Strøm Opsal 1
485677 Espen Wigaard Oppsal IF 1
400831 Mats Ringerike OPPSAL IF 1
92059 Lars Lindmo OBOS Bil 1
92061 Pål Fjelldal OBOS 1
89784 Jostein Hallén Nydalens Skiklub 1
79903 Maren Kaarby Nydalens Skiklub 1
103588 Ellen Paulsen NYDALEN 1
22895 Espen Lunøe NYDALEN 1
89477 Inge Lindseth NYDALEN 1
66769 Janet B. Jakobsen NYDALEN 1
72329 Jorunn Sanderud NYDALEN 1
64318 Juie Bøbel Nydalen 1
89333 Peer Stiansen NYDALEN 1
82319 Sigve Vågsnes NYDALEN 1
79810 Søren Jonsson NYDALEN 1
96532 Henriette Haavik NVE 1
78657 Oddmund Solheim NVE 1
111710 Jørgen Sverdrup-Thygeson NTNUI 1
69019 Siri Hagman NTNUI 1
81420 Magne Sivertsen NSR 1
11601 Guro Langehaug Grønn NRK 1
79850 Trond Ramberg NRK 1
79852 Øystein Fuskeland NRK 1
79293 Siri Løvlund NORDREISA 1
94486 Pål Bratlien NORDEA 1
23647 Thore Pedersen NORDEA 1
97771 Tom Erik Vågen NORDEA 1
83058 Bodil Nordenström NORD POOL 1
38299 Einar Hoff NORCONSULT 1
82179 Henning Rødberg NITTEDAL 1
111889 Inga Fløisand Nilu Bil 1
81420 Frederick Gram NILU 1
86903 Nils Einar Ladegård NILU 1
80462 Asbjørn Gjerset NIH-BIL 1
86918 Dag Aksnes NIFU 1
79224 Rob Nakken NGI 1
78722 Egil Nilsen NAtural asa 1
23625 Erlend Fauvelsen N3SPORT 1
487817 Per Nikolaisen Møller BIL 1
97964 Berit Grønhovd Lund Modum O-lag 1
87015 Ragnhild Bråten MMI 1
103585 Eivind Haugen MAMUT 1
89892 Lyder Alnes LØRENSKOG KOMM 1
90138 Ole Hagen LØRENSKOG KOMM 1
60552 Kjetil Neskvern LO BIL 1
97529 Marianne Neskvern LO BIL 1
401140 Gro Sissel Vilberg Lillomarka OL 1
112197 Hege Wang Lillomarka OL 1
480234 Reidun Ødegaard Lillomarka OL 1
470700 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 1
401172 Jørn Sønsterudbråten LILLOMARKA 1
64736 Nattergalene Lilleaker 1
64735 Westside Lilleaker 1
36432 Kjetil Ovesen Lierbygda O-lag 1
80725 Jan Arne Algrøy KvÆRNER OSLO 1
400381 Runar Larsen KVÆRNER OSLO 1
91565 Severin Lindseth Kværner Oslo 1
81421 Øystein Møgedal KvÆRNER OSLO 1
81582 Øystein Møgedal KVÆRNER OSLO 1
88988 Steinar Ruud KONnerud 1
89708 Harald Rygg KONGSBERG 1
83140 Anne Jahren KOLL 1
403472 Kjetil Berge KOLL 1
80025 Bjarne Smaadahl Kolbotn & Skimt OL 1
69018 Line Hagman Kolbotn & Skimt OL 1
96491 Ragnhild Krogvig KOLBOTN & SKIMT 1
96765 Ole Hanseth KLP FORSIKRING 1
23224 Janine Biermann KJELSÅS 1
81579 Nikolai Brodin KJELSÅS 1
81583 Rune Andresen KJELSÅS 1
79869 Øystein Tandberg KJELSÅS 1
89470 Heidi Bjordal JBV BIL 1
23989 Inger Finstad ISS NORGE 1
104301 Jan Egil Pedersen INNO BIL 1
23608 Dag Thomassen IFE 1
79110 Eivind Stedje IFE 1
106847 Ann-Kr Gjertsen IF 1
97000 Ole H. Kristiansen HYDRO OSLO 1
60684 Torstein Are Hydro oslo 1
89910 Øistein Bøe HYDRO BERGEN 1
79023 Cato Molthe HIS 1
91119 Tuva Toftdahl Heming/Njård OL 1
400966 Aleidis Løken HEMING/NJÅRD 1
80543 Andreas Benneche HEMING/NJÅRD 1
105673 Christa Barlinn Korvald HEMING/NJÅRD 1
81420 Daniel Holm HEMING/NJÅRD 1
87024 Hans Henrik Fremming HEMING/NJÅRD 1
91096 Johan Mohn HEMING/NJÅRD 1
87028 Kjell Løvold HEMING/NJÅRD 1
103691 Marianne Madsen HEMING/NJÅRD 1
87030 Marit Tunaal HEMING/NJÅRD 1
81422 Paul Wilson HEMING/NJÅRD 1
81321 Ragnar Madsen HEMING/NJÅRD 1
91047 Sigurd Berstad HEMING/NJÅRD 1
94457 Stein Gjessing HEMING/NJÅRD 1
31092 Tone Nerdrum Heming/NJÅRD 1
81569 Trygve Kolderup HEMING/NJÅRD 1
91008 Anne Trine Hoel HAV BIL 1
96363 Liv Janne Øvrebust HAUKETO IF 1
68301 Erik Grorud Haslum IL 1
81318 Johan Amilon Hagaby 1
71900 Elisabeth Strandhagen Gøteborg Majorna 1
81581 Kjetil Sukkestad Grefsen 1
98540 Trond Øie GJENSIDIGENOR 1
81320 Dag H Jensen Gjensidig 1
103645 Iver Seierstad Geoform 1
71641 Kåre Knutsen GEOFORM 1
93963 Steinar Eastwood GEOFORM 1
15000 Torgeir Stenstad GE Healthcare 1
78970 Svein Holmby GE Eenergy 1
67491 Thor Olsen GABR.&OLSEN 1
80713 Knut Tore Solheim FUGRO 1
68544 Camilla Stang FRISKIS&SVETTIS 1
93997 Henriette Blomhoff Fossum IF 1
111411 Jørn Bue Olsen Fossum IF 1
400655 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1
106787 Tore Brokeland FLO BIL 1
106161 Jartrud Steinsli FID 1
64738 Øystein Midttun FFI BIL 1
80703 Arne Petter Bartholsen FFI 1
80708 Gunnar Rustad FFI 1
80706 Jan Erik Haug FFI 1
80709 Oddvar Selnes FFI 1
39685 Vidar Killingmo FFI 1
78614 Benoit Morel FBI 1
109974 Christian Simon FBI 1
78617 Mats Carlin FBI 1
39005 Milda Øhlckers FBI 1
79331 Oddvar Kloster FBI 1
84841 Rolf Barlindhaug FBI 1
81420 Romain Dijols FBI 1
38323 Kristoffer Jacobsen ERNST&YOUNG 1
79822 Magne Fjeld ELKEM 1
23988 Frank Finstad ELEKTROSKANDIA 1
98767 Lena Seternes EDB 1
111893 Arnor Jonasson Dvask 1
96763 Håkon Amundsen DVASK 1
111892 Marianne Herness Dvask 1
94459 Sissel Gjessing DNB NOR 1
81420 Ulf Brenna DnB NOR 1
68082 Anne Ahlquist DALE GARN 1
81421 Jostein Løvås Dagens Næringsliv 1
89471 Snorre Veggan COWI 1
80000 Lise Hugdahl COOP 1
81318 Roger Coombs Chevron 1
404036 Jon Fossum Bærum Kommune 1
63825 Sebastian Torgersen Bækkelagets Spkl. 1
78303 Øystein Sundelin Bækkelagets Spkl. 1
86933 Per Arne Engstad BUL Tromsø 1
62775 Morten Heir BP 1
400631 Arnold Danielsen Bodø 1
81583 Magnus O. Rønningen Bark 1
89467 Anne Karine Haflan AXIS-SHIELD 1
92542 Jon Kåre Kjærnes ATN 1
66588 Christine Danielsen Asker SK 1
79753 Fredrik Danielsen Asker SK 1
92568 Kari Ekerholt Asker SK 1
28213 Line Sommerfeldt Asker SK 1
111852 Marte Beitnes Johansen Asker SK 1
92567 Terje Stamer Wahl Asker SK 1
98794 Jostein Tellnes ASKER 1
64303 Bjarne Paulsrud AQUATEAM 1
89714 Per Martinsen AMV 1
79752 Carl Petter Tønseth AMERSHAM 1
92513 Viggo Madsen AMERSHAM 1
91554 Jan Erik Thoresen Alba 1
81512 Hanne Høien AKER SYKEHUS 1
109229 Hans Arne Evje Aker Kværner 1
483535 Jarle Gullaksen Aker Kværner 1
92523 Nils Olav Solheim AKER KVÆRNER 1
81581 Lisbeth Johnsen AHUS 1
95784 Randi Otterstad AHUS 1
64326 Ragnhild Haugerud AGA AS 1
66843 Kjell Hobøl AFK 1
96547 Kjersti Elisabeth Milvardsen AETAT 1
82375 Svein Tryti ABB 1
103441 Thomas Stenberg ABB 1