Klasse: D-12N-Følge(2km N)

 

Klasse: D10-12(2km N)

1  97996  

Tora Vollset

  

HEMING/NJÅRD

   19:27   1030
2  105673  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   20:48   986
3  111655  

Mari Clausen Bekkelien

  

NYDALEN

   25:54   845
 

Klasse: D13-16N(2km N)

1  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   18:59   1030
 

Klasse: D13-14(EKORT)

1  104394  

Mari Bergendahl

  

KOLL

   42:42   1030
2  109429  

Hanna Fjeldheim Dale

  

Tyrving, IL

   48:04   958
3  97770  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

   52:29   896
4  105654  

Claire Kieffer

  

Fossum IF

   1:01:03   786
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   32:01   1030
2  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   33:37   996
3  93940  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   34:25   973
4  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   35:44   942
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  105653  

Christina Kvalheim

  

FOSSUM

   29:35   1030
Disk  101597  

Charlotte Clasen

  

NJÅRD

   44:43   100
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  79247  

Siv Johanne Moen

  

FORRA

   32:16   1030
2  82182  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

   34:52   980
3  26263  

Øyunn Sparre

  

Fossum IF

   43:18   840
4  62566  

Line Susanne Skavhellen

  

BOtne sk

   53:49   667
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  87054  

Berit Sofie Wiklund

  

NYDALEN

   1:00:21   1030
2  106041  

Fanny Welle-Strand Horn

  

Heming/Njård OL

   1:03:39   993
3  87029  

Marie Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   1:06:17   961
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  98663  

Aadel Heilemann

  

OSI

   52:36   1030
2  62418  

Stine Skinnes

  

GEODATA

   53:23   1013
3  104804  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:41:01   550
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

   47:12   1030
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  400915  

Runa Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   53:06   1030
2  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   54:29   1007
3  72329  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

   56:25   979
4  80000  

Lise Hugdahl

  

COOP

   1:03:23   904
5  87048  

Randi Nilstad

  

Tyrving, IL

   1:08:02   860
6  79232  

Birgit Korvald

  

KOLL

   1:09:24   847
7  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:09:43   844
8  104854  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

   1:31:17   641
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   38:59   1030
2  105053  

Kristin Vigander

  

NKI

   40:18   1004
3  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   40:54   986
4  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   44:27   930
5  68256  

Ellen Grande

  

NLH

   44:49   926
6  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   45:35   916
7  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   46:11   908
8  111972  

Anne -Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   47:57   885
9  23886  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   54:33   801
10  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   1:01:28   712
11  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:06:20   650
 

Klasse: D65-74(EKORT)

 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  487807  

Elias Wiklund

  

NYDALEN

   28:29   1030
2  296174  

Even Aksnes Tønseth

  

LYN

   28:35   1019
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  101560  

Anders Freming

  

Heming/Njård OL

   14:04   1030
2  103690  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   15:06   984
3  79235  

Nikolai Skaare

  

KOLL

   16:08   937
4  103692  

Eivind Vold

  

HEMING/NJÅRD

   23:46   656
5  103689  

Henrik Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   30:42   500
6  285097  

Espen Hinsch

  

HEMING/NJÅRD

   51:40   500
Disk  98768  

Håvard Løvås

  

HEMING/NJÅRD

   18:28   100
 

Klasse: H13-16N(2km N)

1  93936  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   19:04   1030
2  81509  

Mikael Bakketun

  

HEMING/NJÅRD

   19:28   1010
 

Klasse: H13-14(EKORT)

1  487972  

Morten Saue

  

Tyrving, IL

   30:07   1030
2  99193  

Niklas Sommerstad

  

Tyrving, IL

   30:50   1009
3  89460  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   33:11   960
4  111654  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   50:13   667
5  103761  

Eirik Holmbekk

  

Haslum IL

   1:09:58   500
6  94481  

Fredrik Hinsch

  

HEMING/NJÅRD

   1:13:34   500
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   41:31   1030
2  99192  

Bjørn Thomas Vee

  

Tyrving, IL

   50:11   916
3  72353  

Torfinn Sanderud

  

NYDALEN

   50:48   899
4  111662  

Didrik Vaksdal

  

NYDALEN

   57:10   812
5  79877  

Johannes Hov Høydal

  

Fossum IF

   59:26   785
6  91036  

Philip Hasselstrøm

  

NYDALEN

   1:03:56   731
Disk  67942  

Anders Opsahl Bredesen

  

Fossum IF

   47:02   100
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  103136  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

   45:54   1030
2  87024  

Hans Henrik Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   51:25   960
3  106024  

Richard Noble

  

SKIFER&NATURSTEIN

   52:48   935
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  100924  

Per Øyvind Stene

  

NYDALEN

   55:22   1030
2  485681  

Kjetil Dahl

  

SKIEN OK

   56:49   1007
3  472050  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

   58:37   981
4  67587  

Eldar Frøland

  

OSI

   59:01   968
5  68384  

Eivind Landmark Tandrevold

  

Fossum IF

   1:10:37   863
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  488408  

Per Kåre Limmesand

  

TELENOR

   54:13   1030
2  64328  

Truls Kvaase

  

COnsorte

   57:10   993
3  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   1:01:12   946
4  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:02:06   928
5  104702  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

   1:02:50   921
6  97548  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   1:04:39   904
7  63621  

Andreas Sælsbråten

  

N3SPORT

   1:13:51   819
8  104239  

Jon Wøllo

  

ALFA LAVAL

   1:37:19   603
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  78529  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

   49:38   1030
2  86945  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   58:32   931
3  79863  

Eirik Dale

  

Tyrving, IL

   59:02   916
4  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   59:09   905
5  403924  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   1:01:46   878
6  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:01:50   878
7  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   1:03:13   864
8  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   1:04:22   852
9  78690  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

   1:07:39   819
10  26227  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   1:08:14   813
10  61071  

Per J Karlsbakk

  

SIEMENS

   1:08:14   813
12  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:15:20   742
13  113196  

Per Morten Lefdal

  

PRIVAT

   1:16:56   725
14  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:19:18   702
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   46:17   1030
2  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   52:14   956
3  98543  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

   53:08   936
4  81569  

Trygve Kolderup

  

HEMING/NJÅRD

   54:42   910
5  81420  

Daniel Holm

  

HEMING/NJÅRD

   55:14   904
6  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   56:20   892
7  89478  

Gunnar Halden

  

TELEPLAN

   56:39   889
8  81513  

Jan Nytveit

  

KJELSÅS

   58:24   870
9  485339  

Finn Gange

  

NVE

   1:02:27   826
10  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:07:22   773
11  91110  

Leif nesse

  

HEMING/NJÅRD

   1:10:01   744
12  78628  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

   1:22:17   612
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   45:05   1030
2  69028  

Are Eriksen

  

UNIVERSITETET

   54:56   911
3  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   55:10   899
4  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   56:12   877
5  39551  

Arne Edvinsen

  

DNB

   1:00:12   833
6  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   1:06:02   768
7  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:07:34   751
8  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:08:32   740
9  36455  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   1:10:20   720
10  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:10:57   714
11  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:12:06   701
Disk  111585  

Per Øhlckers

  

FBI

   53:08   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   44:26   1030
2  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   48:05   979
3  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   48:38   963
4  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   56:38   863
5  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   1:01:55   804
6  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:07:11   744
7  78790  

Rolf Holmøy

  

NORCONSULT

   1:14:04   667
8  23179  

Bernt Thorstensen

  

HEMING/NJÅRD

   1:15:50   647
Disk  81423  

Svein Eriksen

  

SKANSKA

   1:27:35   100
Disk  81583  

Eilert Lund

  

AKER KVÆRNER

   1:35:39   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   49:44   1030
2  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   49:57   1018
3  82118  

Svein Vikhamar

  

LINJEGODS

   51:17   995
4  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   52:44   970
5  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   53:05   967
6  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   53:35   962
7  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   57:24   923
8  79724  

Sigfred Fagervik

  

ATN

   1:01:21   884
9  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:13:01   766
10  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   1:13:27   762
11  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   1:14:47   749
12  87028  

Kjell Løvold

  

HEMING/NJÅRD

   1:18:17   713
13  76160  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

   1:19:58   697
14  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   1:22:08   675
15  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:30:22   592
16  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:41:56   500
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   29:23   1030
2  23613  

Bjørn Berre

  

NLH

   35:52   910
3  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   37:47   868
4  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   38:31   845
5  36933  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   39:42   825
6  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   42:03   785
7  109272  

Thor Benjaminsen

  

FOSSUM

   42:21   780
8  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   45:19   729
9  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   52:54   600
10  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   53:58   582
11  23885  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   59:25   500
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   29:42   1030
2  63769  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   32:22   976
3  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   32:32   963
4  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   35:28   903
5  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   35:36   901
6  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   37:26   870
7  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   37:58   861
8  96308  

Erling Bakken

  

Asker SK

   39:25   837
9  82190  

Magne Grande

  

FBI

   39:38   833
10  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   40:56   811
11  83139  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   45:34   733
12  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   58:11   521
Disk  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   37:07   100
Disk  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   48:10   100
Disk  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   50:45   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   43:12   1030
2  77364  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   45:21   996
3  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   58:58   828
4  94026  

Knut Kolsrud

  

STOREBRAND

   1:01:23   790
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   44:42   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  78332  

Johs Hjelmestad

  

BJK

   59:22   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  107292  

Esten Nakken

  

FOSSUM

   58:08   500
2  92275  

Paul Hinsch

  

PRIVAT

   59:36   500
3  79752  

Carl Petter Tønseth

  

AMERSHAM

   1:00:17   500
4  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   1:04:17   500
5  81422  

Aleksander Talgøy Holten

  

HEMING/NJÅRD

   1:06:24   500
6  105636  

Karsten Borge

  

AIMIT AS

   1:11:53   500
7  79230  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

   1:29:15   500
Disk  106786  

Torstein Schjelle

  

Columbus ITP

   1:16:12   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  111769  

Atgeir Takle

  

GLT

   43:29   500
2  400903  

Egil Iversen

  

GLAAMENE

   53:07   500
3  111672  

Trude Bruun Thorstensen

  

HEMING/NJÅRD

   59:37   500
4  82329  

Lars S Tveito

  

ØKOKRIM

   1:02:55   500
5  81582  

Øystein Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:08:37   500
6  400655  

Sigbjørn Modalsli

  

Fossum IF

   1:10:15   500
7  89796  

Heidi Gjerde

  

STATKRAFT

   1:21:10   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  97990  

Arne Sandvold

  

NYDALEN

   28:26   500
2  404760  

Lasse Nederhoed

  

NRK

   35:29   500
3  95284  

Ingvild Fiskevold

  

PARTNER3000

   39:06   500
3  70973  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   39:06   500
5  81321  

Irene Larsen

  

TANDBERG DATA

   40:42   500
6  67752  

Siri Spjelkavik

  

METEREOLOGEN

   41:51   500
7  400956  

Tom Vidar Rygh

  

PRIVAT

   42:40   500
8  89706  

Stephane Nicolas

  

FFI

   49:45   500
9  97456  

Hanne Opsahl

  

TANDBERG DATA

   52:16   500
10  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   53:10   500
11  111927  

Marte Christensen

  

Fet O-Lag

   1:19:03   500
Disk  96291  

Rolf Gunnar Bredesen

  

Fossum IF

   1:01:12   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  96412  

Kristoffer Gleditsch

  

Linpro AS

   29:35   500
2  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   32:44   500
3  104393  

Bjørn Bergendahl

  

Component service

   42:52   500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 210

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen