Klasse: ABkarusell(LANG)

1  98554  

Jon Arne Skrove

  

LILLOMARKA

   59:45   1030
Disk  79863  

Eirik Dale

  

Tyrving, IL

   1:11:46   100
 

Klasse: ABkarusell(MELLOM)

1  483345  

Per Schanche

  

Asker SK

   54:23   1030
2  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   56:21   1002
3  487972  

Morten Saue

  

Tyrving, IL

   59:29   964
4  99192  

Bjørn Thomas Vee

  

Tyrving, IL

   1:07:08   883
5  105656  

Jo Døhl

  

Fossum IF

   1:10:49   849
6  107300  

Knut Saue

  

BSK

   1:14:29   816
Disk  401172  

Jørn Sønsterudbråten

  

LILLOMARKA

   49:26   100
 

Klasse: ABkarusell(KORT)

1  402991  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

   26:01   1030
2  87045  

Kjersti Skantze

  

Tyrving, IL

   45:22   649
3  99193  

Niklas J. Sommerstad

  

Tyrving, IL

   50:48   534
4  71785  

Halvard Berg

  

Haslum IL

   52:17   500
5  96276  

Hedda P. Blomhoff

  

Fossum IF

   53:23   500
6  101672  

Tom Erik Lundamo

  

Fossum IF

   56:21   500
7  95283  

Taran Paulsen

  

Fossum IF

   1:01:58   500
8  87048  

Randi Nilstad

  

Tyrving, IL

   1:03:32   500
9  98135  

Snorre Busterud

  

Fossum IF

   1:03:52   500
 

Klasse: ABkarusell(EKORT)

1  87053  

Anne Sagberg

  

Stabæk IF

   51:14   1030
2  62745  

Mats Olav Berg

  

Haslum IL

   55:57   974
3  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   57:55   945
4  86371  

Marit Økern Jensen

  

Bærum Skiklub

   1:01:18   902
5  97629  

Norunn Øyen

  

Asker SK

   1:06:13   854
6  104850  

Nan Karlsson

  

Asker SK

   1:06:35   851
7  93997  

Henriette Blomhoff

  

Fossum IF

   1:08:05   836
8  87691  

Kirsti Berg

  

Haslum IL

   1:14:13   776
9  87563  

Brita Clark

  

STABÆK IF

   1:27:09   650
10  36972  

Jens Grønning

  

Tyrving, IL

   2:01:43   500
 

Klasse: ABkarusell(2km N)

1  91553  

Jørgen Stenwig

  

TYRVING

   47:00   1030
2  81320  

Marit Berg

  

Haslum IL

   54:39   939
3  91494  

Anita Berger

  

Tyrving, IL

   59:34   877
Disk  89574  

Elias Ruud

  

LILLOMARKA

   0:00   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  92132  

Katrine Finstad

  

TELENOR

   50:52   1030
2  39005  

Milda Øhlckers

  

FBI

   52:24   1005
3  11601  

Guro Langehaug Grønn

  

NRK

   1:22:41   698
4  17164  

Birgit Frost

  

NRK

   1:23:00   685
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  80767  

Ingrid Stumpf

  

OBOS

   1:17:34   1030
2  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:22:17   990
3  91550  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

   1:24:41   965
4  81583  

Lisbeth Rasch

  

BÆRUM SYKEHUS

   1:29:34   923
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  95775  

Berit Danielsen

  

Tyrving, IL

   48:51   1030
2  406010  

Kari Holst

  

CSC

   1:04:32   860
3  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   1:04:56   846
4  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   1:06:18   822
5  111416  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

   1:06:36   819
6  80000  

Elle Melbye

  

Elle BIL

   1:11:47   766
7  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:26:01   620
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   1:00:12   1030
2  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   1:01:52   1007
3  111972  

Anne -Britt Nilsen

  

HIO

   1:02:19   993
4  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   1:02:54   978
5  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   1:03:09   976
6  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   1:10:31   915
7  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:23:36   806
8  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:44:56   629
Disk  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   1:27:03   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   53:52   1030
2  80782  

Jorunn Solheim

  

TELENOR

   58:03   982
3  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:17:47   789
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:23:38   1030
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  485681  

Kjetil Dahl

  

SKIEN OK

   50:10   1030
2  89101  

Pål Ingjerd

  

ACCENTURE

   51:54   1003
3  89421  

Roland Hurlimann

  

QUALITY BROKER

   58:11   931
4  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   59:47   905
5  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   1:00:25   898
6  103441  

Morten Wettergreen

  

ABB

   1:00:57   893
7  97548  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   1:06:50   834
8  86073  

Jon Kristian Kristensen

  

Reinertsen

   1:10:51   794
9  110623  

Anbjørn Grindheim

  

Carrot Communication

   1:25:04   653
10  97437  

Sven Ringstad

  

MALTHE

   1:28:58   614
11  104395  

Steinar Danielsen

  

JERNBANEVERKET

   1:38:33   518
Disk  105671  

Ola Nakken

  

Drammen SYKEHUS

   0:00   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  103128  

Håkon Danevad

  

NORKART

   51:50   1030
2  83161  

Bjørn Mo Østgren

  

AKER KVÆRNER

   54:29   995
3  403924  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   55:16   977
4  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   1:01:02   912
5  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:01:25   908
6  80778  

Roger Birkeland

  

TELENOR

   1:01:57   903
7  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:02:36   897
8  485700  

Tommy Jauhojärvi

  

Lillomarka OL

   1:03:23   889
9  113196  

Per Morten Lefdal

  

PRIVAT

   1:05:45   866
10  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   1:06:56   855
11  81512  

Geir Stormorken

  

Privat

   1:11:59   806
12  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:12:47   798
13  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:15:50   769
14  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:26:43   664
15  92543  

Geir Hanesand

  

ATN

   1:36:14   572
Disk  97577  

Øyvind Sjøstedt

  

NETSTEP

   1:01:45   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   47:21   1030
2  401066  

Per Chr Ekeberg

  

Tyrving, IL

   50:06   991
3  400903  

Egil Iversen

  

GLAAMENE

   55:32   924
4  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   57:06   898
5  91565  

Severin Lindseth

  

Kværner Oslo

   1:02:32   840
6  81318  

Roger Coombs

  

Chevron

   1:03:48   827
7  485339  

Finn Gange

  

NVE

   1:19:21   663
8  79995  

Don Skantze

  

HYDRO OSLO

   1:21:15   643
9  300090  

Morten Anker Hoffmann

  

PROCAPTURA

   1:22:37   628
10  406011  

Rune Moian

  

ASKER SK

   1:47:37   500
Disk  400956  

Tom Vidar Rygh

  

   1:26:06   100
Disk  79231  

Svein Andersen

  

HAUG OG BLOM-BAKKE

   0:00   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  404036  

Jon Fossum

  

Bærum Kommune

   55:16   1030
2  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   1:02:24   956
3  36455  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   1:04:48   924
4  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:08:49   878
5  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   1:10:51   860
6  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:12:26   845
7  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   1:15:54   814
8  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   1:18:07   794
9  92540  

Helge Stenseth

  

ATN

   1:22:46   752
Disk  39551  

Arne Edvinsen

  

DNB

   1:17:55   100
Disk  111585  

Per Øhlckers

  

FBI

   51:21   100
Disk  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   2:30:05   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   39:26   1030
2  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   42:25   983
3  402993  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   53:24   833
4  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:09:10   623
5  78790  

Rolf Holmøy

  

NORCONSULT

   1:20:47   500
6  81510  

Eilert Lund

  

Aker Kværner

   1:41:00   500
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   44:53   1030
2  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   47:07   996
3  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   47:42   979
4  79724  

Sigfred Fagervik

  

ATN

   51:29   927
5  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   52:12   919
6  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   53:47   901
7  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   55:20   884
8  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   58:18   851
9  104991  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   1:00:24   828
10  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   1:01:20   817
11  489024  

Bjørn Sandelien

  

VegdirektorATET

   1:02:24   805
12  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   1:04:43   780
13  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   1:06:08   764
14  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:07:44   746
15  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:30:18   500
Disk  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   44:16   100
Disk  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   53:23   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   52:05   1030
2  23613  

Bjørn Berre

  

UMB

   56:02   983
3  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   56:48   965
4  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   1:02:45   898
5  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   1:07:17   855
6  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   1:12:04   809
7  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   1:12:55   800
8  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:26:31   670
Disk  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   48:55   100
Disk  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   54:40   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   46:00   1030
2  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   50:54   967
3  80781  

Hans Sætrevik

  

TELENOR

   53:57   924
4  109270  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   54:11   912
5  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   55:51   893
6  63769  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   1:00:11   846
7  36933  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   1:03:03   815
8  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   1:08:03   761
9  401153  

Thor E. Henriksen

  

Privat

   1:18:11   651
10  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:23:24   594
Disk  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:15:14   100
Disk  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   1:06:29   100
Disk  96308  

Erling Bakken

  

Asker SK

   41:00   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   1:02:37   1030
2  23313  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   1:05:29   998
3  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   1:08:34   963
4  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:29:25   786
5  400631  

Arnold Danielsen

  

Bodø

   1:55:28   578
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   1:02:56   1030
2  94026  

Knut Kolsrud

  

STOREBRAND

   1:06:02   996
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  96669  

Einar Opsahl

  

Opsahl Trading AS

   1:10:17   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  23124  

Petter Halvorsen

  

NRK

   47:44   500
2  81581  

Lars Halvorsen

  

Eiendomskonsult

   51:15   500
3  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   1:08:58   500
4  26264  

Kjetil Østvold

  

RIKSREVISJONEN

   1:12:33   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSENS CONS

   30:43   500
2  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   36:47   500
3  111769  

Atgeir Takle

  

GLT

   40:32   500
4  82225  

Harald Iwe

  

NGI

   41:21   500
5  60526  

Odd Ragnar Pettersen

  

TELENOR

   45:30   500
6  82311  

Dag Langseth

  

RINGNES

   53:22   500
7  81421  

Eric Askildsen

  

Privat

   59:44   500
8  92064  

Bjørn Erik Kittelsen

  

Obos Bil

   1:12:11   500
9  89700  

Anneli Nesteng

  

Kvaerner BIL

   2:08:12   500
Disk  97584  

Håvard Alstad

  

TELENOR

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  95284  

Ingvild Fiskevold

  

PARTNER3000

   46:25   500
2  67752  

Siri Spjelkavik

  

TYRVING

   59:22   500
3  91564  

Hanna Kristine Lindseth

  

Tyrving, IL

   1:04:15   500
4  62569  

Elin M. Lien

  

ORKH

   1:04:45   500
5  104804  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:26:52   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  86372  

Odd Jensen

  

Bærum Skiklub

   36:37   500
2  23901  

Kristoffer Gleditsch

  

Linpro

   54:05   500
3  81420  

Magne Sivertsen

  

NSR

   1:02:43   500
4  403025  

Thomas Bleikvin

  

Asker SK

   1:05:48   500
Disk  103757  

Meritxell Canut

  

MEDECO

   58:58   100
Disk  64735  

Fredrik Norløff-Mathisen

  

TYRVING

   47:05   100

Antall deltagere: 191

Lisensen tilhører OBIK Orientering