Klasse: D-12N-Følge(2km N)

 

Klasse: D10-12(2km N)

1  111655  

Mari Clausen Bekkelien

  

NYDALEN

   37:29   1030
2  105673  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   39:01   1000
 

Klasse: D13-16N(2km N)

 

Klasse: D13-14(EKORT)

1  66669  

Anne-Tine Markset

  

KOLL

   37:31   1030
2  104394  

Mari Bergendahl

  

KOLL

   52:18   823
3  97770  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

   1:06:14   628
4  401100  

Kristine Opsahl

  

TYRVING

   1:15:42   500
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  480225  

Siri Vilberg

  

LILLOMARKA

   29:46   1030
2  93940  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   31:42   988
3  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   33:50   942
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  101597  

Charlotte Clasen

  

NJÅRD

   1:00:36   1030
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  83141  

Jorunn Skråning

  

Austre moland

   36:40   1030
2  66665  

Astrid Saudland

  

AMil

   40:06   974
3  82182  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

   40:23   960
4  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   42:41   918
5  82180  

Tonje Rødberg

  

NITTEDAL

   47:18   855
6  62566  

Line Susanne Skavhellen

  

BOtne sk

   52:00   791
7  83137  

Elisabeth Berger

  

KANAL 24

   1:17:24   500
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  87054  

Berit Sofie Wiklund

  

NYDALEN

   50:30   1030
2  489008  

Marte Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   56:12   964
3  100493  

Elin Bergseng

  

OSI

   1:11:53   799
Disk  489366  

Siri Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   50:48   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

Disk  89700  

Anneli Nesteng

  

KVÆRNER OSLO

   1:23:20   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

   56:46   1030
1  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   56:46   1020
3  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   1:17:18   830
4  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   2:01:40   500
Disk  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   49:05   100
Disk  83140  

Anne Jahren

  

KOLL

   1:00:57   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   1:07:55   1030
2  79232  

Birgit Korvald

  

KOLL

   1:14:07   975
3  406010  

Kari Holst

  

CSC

   1:33:58   819
4  111649  

Ingunn Risa

  

PT BIL

   1:45:37   723
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   42:12   1030
2  91491  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   42:53   1012
3  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   49:54   919
4  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   51:13   894
5  80613  

Brita Bergholt

  

OSLO LÆRERNE

   1:30:16   500
6  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:44:27   500
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   53:44   1030
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  296174  

Even Aksnes Tønseth

  

LYN

   48:11   1030
2  487807  

Elias Wiklund

  

NYDALEN

   1:01:21   884
3  89574  

Elias Ruud

  

LILLOMARKA

   1:02:29   862
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  103690  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   21:17   1030
2  101560  

Anders Freming

  

Heming/Njård OL

   23:24   971
3  112628  

Tord Haflan

  

NYDALEN

   34:06   709
4  103692  

Eivind Vold

  

HEMING/NJÅRD

   43:29   500
 

Klasse: H13-16N(2km N)

1  111661  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

   20:07   1030
 

Klasse: H13-14(EKORT)

1  89460  

Sverre Tulter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   33:51   1030
2  10321  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

   37:12   971
3  480199  

Vegard Lilloe Svendsen

  

LILLOMARKA

   56:11   681
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   44:17   1030
2  91036  

Philip Hasselstrøm

  

NYDALEN

   1:09:37   734
Disk  111662  

Didrik Vaksdal

  

NYDALEN

   1:30:38   100
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  71499  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

   46:13   1030
2  106024  

Richard Noble

  

SKIFER&NATURSTEIN

   58:08   892
3  87024  

Hans Henrik Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   1:02:26   835
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  60525  

Magne Omestad

  

BLOM

   43:59   1030
2  81040  

Bjørn Hauge

  

OSI

   49:32   957
3  401180  

Jens Erik Mortensen

  

NYDALEN

   1:09:06   725
4  98618  

Eskil Hagen

  

DVASK

   1:16:23   632
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:08:48   1030
2  23124  

Petter Halvorsen

  

NRK

   1:17:02   961
3  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   1:29:13   862
4  103441  

Morten Wettergreen

  

ABB

   1:37:25   793
Disk  89101  

Pål Ingjerd

  

ACCENTURE

   59:25   100
Disk  79331  

Oddvar Kloster

  

FBI

   59:48   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   50:39   1030
2  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

   51:44   1010
3  94900  

Helge Gisholt

  

SENTRUM OK

   52:28   993
4  403924  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   53:43   970
5  79120  

Peder Natvig

  

NORGES BANK

   57:02   937
6  86945  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   58:53   919
7  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   59:05   917
8  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:01:06   897
9  38368  

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:05:02   859
10  26227  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   1:08:34   824
11  87012  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

   1:09:37   813
12  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:11:37   794
13  400212  

Nils Ihlen

  

HOLTE PROSJEKT

   1:12:05   789
14  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:12:59   780
15  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   1:21:56   692
16  79728  

Jon Sletvold

  

ATN

   1:22:36   685
17  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:23:33   676
18  103135  

Håvard Christiansen

  

RIKSANTIKVAREN

   1:27:13   640
19  113196  

Per Morten Lefdal

  

PRIVAT

   1:31:37   596
20  92543  

Geir Hanesand

  

ATN

   2:00:40   500
Disk  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:15:04   100
Disk  110671  

Geir Stormorken

  

PRIVAT

   53:12   100
Disk  480247  

Stein H. Hagen

  

STEIN HAGEN CONS.

   50:29   100
Disk  60737  

Arild Gimse

  

HEMING/NJÅRD

   0:00   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   40:22   1030
2  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   41:27   1007
3  400903  

Egil Iversen

  

GLAAMENE

   44:19   962
4  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   44:42   947
5  489465  

Bjørn Willadsen

  

HEMING/NJÅRD

   48:41   897
6  89478  

Gunnar Halden

  

TELEPLAN

   48:42   897
7  79098  

Leif Thingsrud

  

Riksarkivbygningens BIL

   49:25   888
8  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   50:34   874
9  401138  

Arne Vilberg

  

LILLOMARKA

   53:03   843
10  485339  

Finn Gange

  

NVE

   56:21   803
11  78693  

Richard Blom

  

FBI

   57:11   792
12  66667  

Jan Nytveit

  

KJELSÅS

   1:00:17   754
13  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:01:51   734
14  79733  

Martin Veastad

  

ATN

   1:02:17   729
15  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   1:09:51   635
Disk  300090  

Morten Anker Hoffmann

  

PROCAPTURA

   58:22   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  69028  

Are Eriksen

  

UNIVERSITETET

   52:27   1030
2  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   52:39   1019
3  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:07:14   870
4  403472  

Kjetil Berge

  

KOLL

   1:08:35   847
5  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:09:43   836
6  92493  

Bjørn Rossow

  

ATN

   1:13:30   800
7  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   1:15:15   783
8  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:15:40   779
9  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:41:57   529
Disk  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   54:40   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   47:36   1030
2  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   54:20   950
3  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   55:00   933
4  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   1:13:06   733
Disk  78790  

Rolf Holmøy

  

NORCONSULT

   0:00   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   47:18   1030
2  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   1:02:40   858
3  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   1:06:44   805
4  104991  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   1:08:08   780
5  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   1:10:44   753
6  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   1:12:31   734
7  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   1:13:17   726
8  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:13:44   721
9  88988  

Steinar Ruud

  

KONnerud

   1:18:42   669
10  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:25:56   592
11  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:26:02   591
12  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   1:26:37   585
13  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:30:57   539
14  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   1:32:42   521
15  76160  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

   1:41:30   500
Disk  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   53:30   100
Disk  67581  

Sten Harris

  

RIKSHOSPITALET

   1:11:08   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   36:00   1030
2  23613  

Bjørn Berre

  

NLH

   36:45   1010
3  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   38:01   982
4  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   39:31   952
5  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   40:31   938
6  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   41:00   931
7  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   43:20   899
8  23713  

Svein Kvalheim

  

BT

   43:33   896
9  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   45:31   868
10  79718  

Erich Sturm

  

ATN

   54:10   748
11  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:07:45   560
Disk  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   47:36   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   32:42   1030
2  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   39:47   912
3  82190  

Magne Grande

  

FBI

   41:58   869
4  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   42:12   855
5  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   42:40   848
6  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   45:24   806
7  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   46:59   782
8  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   1:01:19   563
9  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:04:48   510
Disk  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   34:59   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  77364  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   49:48   1030
2  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   50:28   1014
3  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:13:57   768
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   47:43   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

Disk  401059  

Sveinung Hartvedt

  

DNB

   1:10:19   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  106786  

Torstein Schjelle

  

Columbus ITP

   1:16:46   500
2  106860  

Morten Sørlie

  

AIMIT

   1:31:36   500
3  108037  

Øystein Rian

  

TELENOR

   2:00:27   500
Disk  96361  

Jon R Solsrud

  

OPTIMO

   1:04:00   100
Disk  105636  

Karsten Borge

  

AIMIT AS

   1:39:13   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  98768  

Eivind Gjemdal

  

SPAREBANK1

   53:27   500
2  92275  

Paul Hinsch

  

PRIVAT

   1:04:51   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  67752  

Siri Spjelkavik

  

TYRVING

   38:18   500
2  89706  

Stephane Nicolas

  

FFI

   55:43   500
3  97964  

Berit Grønhovd Lund

  

Modum O-lag

   1:02:28   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  285097  

Anne Bakken Hinsch

  

HEMING/NJÅRD

   22:44   500
2  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   27:05   500
3  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   28:42   500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 178

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen