Klasse: ABkarusell(LANG)

1  81583  

Øyvind Linnebo

  

Asker SK

   1:39:04   1030
 

Klasse: ABkarusell(MELLOM)

1  99192  

Bjørn Thomas Vee

  

Tyrving, IL

   53:23   1030
2  60802  

Kristian Kallager

  

Asker SK

   1:02:39   934
3  487972  

Morten Saue

  

Tyrving, IL

   1:06:05   892
Disk  107300  

Knut Saue

  

BSK

   1:48:32   100
 

Klasse: ABkarusell(KORT)

1  404036  

Jon Fossum

  

Asker SK

   46:06   1030
2  93993  

Mats Vormeland Langgård

  

Fossum IF

   56:40   906
3  105656  

Jo Døhl

  

Fossum IF

   57:13   890
4  104846  

Hanne Rådstoga

  

Asker SK

   1:01:40   832
5  400434  

Tore Vaaje

  

Asker SK

   1:06:10   783
6  101672  

Tom Erik Lundamo

  

Fossum IF

   1:10:44   733
7  28086  

Aud Gran

  

TYRVING

   1:15:45   679
8  87048  

Randi Nilstad

  

Tyrving, IL

   1:47:38   500
Disk  76167  

Arild Andenæs

  

Asker SK

   1:31:22   100
Disk  87045  

Kjersti Skantze

  

Tyrving, IL

   57:29   100
Disk  99193  

Niklas J. Sommerstad

  

Tyrving, IL

   1:43:17   100
Disk  98135  

Snorre Busterud

  

Fossum IF

   1:05:34   100
Disk  23355  

Sigrun Hernes Ytterbø

  

Asker SK

   47:59   100
Disk  402991  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

   0:00   100
 

Klasse: ABkarusell(EKORT)

1  80010  

Marius Mathisen Søvik

  

Tyrving, IL

   39:57   1030
2  402450  

Nora Kjørlaug

  

Asker SK

   45:48   947
3  72239  

Idar Kjørlaug

  

Asker SK

   52:11   857
4  86371  

Marit Økern Jensen

  

Bærum Skiklub

   52:21   845
5  96276  

Hedda P. Blomhoff

  

Fossum IF

   52:23   845
6  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   54:41   816
7  97629  

Norunn Øyen

  

Asker SK

   55:41   804
8  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   1:00:23   745
9  95283  

Taran Paulsen

  

Fossum IF

   1:00:35   742
10  87053  

Anne Sagberg

  

Stabæk IF

   1:00:37   742
11  97623  

Kathrine Kallager

  

Asker SK

   1:04:24   694
Disk  91090  

Gunnar Langgård

  

Fossum IF

   1:07:34   100
Disk  36972  

Jens Grønning

  

Tyrving, IL

   0:00   100
 

Klasse: ABkarusell(2km N)

1  489171  

Eirik Asdøl

  

Tyrving, IL

   14:07   1030
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

 

Klasse: D35-44(KORT)

1  80767  

Ingrid Stumpf

  

OBOS

   1:18:28   1030
Disk  92568  

Kari Ekerholt

  

Asker SK

   1:01:36   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  111416  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

   1:21:06   1030
2  406010  

Kari Holst

  

CSC

   1:23:45   1004
3  80000  

Elle Melbye

  

Elle BIL

   1:24:40   989
4  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   1:25:45   972
5  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:33:14   926
Disk  71900  

Elisabeth Strandhagen

  

Gøteborg Majorna

   56:28   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   48:59   1030
2  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   53:07   978
3  111972  

Anne -Britt Nilsen

  

HIO

   54:07   958
4  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   58:51   900
5  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   1:02:23   864
6  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   2:04:48   500
Disk  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   54:32   100
Disk  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   1:14:00   100
Disk  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   0:00   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   46:39   1030
2  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:03:50   836
 

Klasse: D75-(EKORT)

Disk  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:21:57   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  89101  

Pål Ingjerd

  

ACCENTURE

   1:02:40   1030
2  104702  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

   1:03:04   1017
3  80459  

Truls Kvaase

  

Consorte

   1:03:51   1001
4  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:12:41   921
5  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   1:20:03   862
6  110623  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

   1:45:09   662
7  97437  

Sven Ringstad

  

MALTHE

   1:52:48   600
Disk  86073  

Jon Kristian Kristensen

  

Reinertsen

   1:12:42   100
Disk  76201  

Roland Hurlimann

  

QUALITY BROKER

   1:02:04   100
Disk  81510  

Petter Halvorsen

  

FINANSAVISEN

   48:36   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  103128  

Håkon Danevad

  

NORKART

   54:39   1030
2  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSENS CONS

   57:07   998
3  488255  

Steinar Låg

  

INMARSAT

   59:53   963
4  485700  

Tommy Jauhojärvi

  

Lillomarka OL

   1:01:18   940
5  483036  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

   1:03:23   921
6  403924  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   1:03:57   915
7  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:05:09   904
8  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:06:43   890
9  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   1:07:19   885
10  92567  

Terje Stamer Wahl

  

Asker SK

   1:09:32   864
11  106047  

Niklas Welding

  

PRIVAT

   1:11:42   845
12  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:23:36   736
13  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:24:19   729
14  113196  

Per Morten Lefdal

  

PRIVAT

   1:25:21   720
15  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:26:30   709
16  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   1:28:55   687
Disk  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:25:09   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   48:08   1030
2  79089  

Endre Hallan

  

STATENS VEGVESEN

   51:10   989
3  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   1:01:47   869
4  406011  

Rune Moian

  

ASKER SK

   1:13:46   734
5  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:16:55   702
6  79998  

Per Chr Alsgaard

  

HYDRO OSLO

   1:22:54   639
Disk  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   0:00   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   1:00:53   1030
2  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   1:04:42   989
3  39551  

Arne Edvinsen

  

DNB

   1:04:59   977
4  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   1:10:23   922
5  403443  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:12:12   908
6  111585  

Per Øhlckers

  

FBI

   1:13:09   900
7  28087  

Reidar Vifstad

  

TYRVING

   1:21:21   832
8  92493  

Bjørn Rossow

  

ATN

   1:23:44   813
9  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:27:18   784
Disk  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:44:21   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   53:03   1030
2  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   58:01   974
3  78790  

Rolf Holmøy

  

NORCONSULT

   1:55:12   510
Disk  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   1:13:56   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   1:02:10   1030
2  489024  

Bjørn Sandelien

  

VegdirektorATET

   1:03:46   1008
3  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   1:04:43   990
4  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   1:11:24   926
5  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:11:40   924
6  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:13:53   906
7  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   1:20:40   852
8  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   1:25:32   813
9  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:26:17   807
10  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:29:06   784
11  78402  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

   1:45:34   651
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  103758  

Vegard Olderheim

  

ELKEM

   45:35   1030
2  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   51:55   951
3  97000  

Ole H. Kristiansen

  

HYDRO OSLO

   52:42   932
4  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   53:48   910
5  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   59:40   846
6  23613  

Bjørn Berre

  

UMB

   1:01:33   825
7  23713  

Svein Kvalheim

  

BT

   1:02:22   816
8  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   1:08:41   747
Disk  61031  

Jan Finstad

  

Veritas

   1:03:11   100
Disk  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   1:52:19   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   44:10   1030
2  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   46:09   998
3  401153  

Thor E. Henriksen

  

Privat

   55:15   885
4  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   56:52   857
5  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   1:01:45   801
6  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:02:50   789
7  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   1:05:39   757
8  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:10:50   699
Disk  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   0:00   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:27:49   1030
Disk  23313  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   1:21:43   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  94026  

Knut Kolsrud

  

STOREBRAND

   1:22:44   1030
Disk  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   1:20:56   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  400903  

Egil Iversen

  

GLAAMENE

   1:03:22   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  62656  

Håvard Gundersen

  

Nydalens Skiklub

   1:04:11   500
2  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   1:12:38   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   46:14   500
2  296192  

Terje Næss

  

Terramar

   51:51   500
3  111769  

Atgeir Takle

  

GLT

   57:06   500
4  113125  

Morten Jensen

  

Visma

   1:10:36   500
5  105614  

Hans Chr. Vollan

  

ORKH

   1:22:10   500
6  92064  

Bjørn Erik Kittelsen

  

Obos Bil

   1:46:29   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  95284  

Ingvild Fiskevold

  

PARTNER3000

   49:54   500
2  62569  

Elin M. Lien

  

ORKH

   1:10:45   500
3  104804  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:13:17   500
4  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   1:14:24   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  403025  

Thomas Bleikvin

  

Asker SK

   35:01   500
2  93997  

Henriette Blomhoff

  

Fossum IF

   53:33   500
3  103757  

Meritxell Canut

  

MEDECO

   1:30:08   500
Disk  64735  

Fredrik Norløff-Mathisen

  

TYRVING

   27:32   100

Antall deltagere: 152

Lisensen tilhører OBIK Orientering