Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  76201  

Kaisu Jyrakoski

  

PRIVAT

   36:35   1030
 

Klasse: D10-12(2km N)

1  97996  

Tora Vollset

  

HEMING/NJÅRD

   27:09   1030
2  111655  

Mari Clausen Bekkelien

  

NYDALEN

   30:09   965
 

Klasse: D13-16N(2km N)

1  104394  

Mari Bergendahl

  

KOLL

   21:17   1030
 

Klasse: D13-14(EKORT)

1  66669  

Anne-Tine Markset

  

KOLL

   34:46   1030
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  480225  

Siri Vilberg

  

LILLOMARKA

   24:10   1030
2  93940  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   29:12   916
Disk  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   38:26   100
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  89424  

Ingrid Wang

  

Lillomarka OL

   36:12   1030
1  112197  

Hege Wang

  

Lillomarka OL

   36:12   1020
3  30700  

Ingjerd Sollie

  

TIeto Enator

   37:10   997
4  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   38:33   968
5  111927  

Marte Christensen

  

Fet O-Lag

   59:59   672
6  82240  

Christelle Denonville

  

FBI

   1:03:10   628
Disk  89339  

Sissel Mugaas

  

PRIVAT

   45:11   100
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  89426  

Jorunn Skråning

  

Austre moland

   32:53   1030
2  89421  

Astrid Saudland

  

PRIVAT

   33:45   1007
3  82182  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

   34:05   992
4  80668  

Ingrid Lund

  

INdre Østfold

   41:41   867
5  62566  

Line Susanne Skavhellen

  

BOtne sk

   45:17   812
6  89430  

Gunhild Ottersland

  

UNIVERSITETET

   45:44   805
7  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   49:12   752
8  89339  

Fredrikke Clark

  

STABÆK IF

   52:29   702
9  80727  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

   53:42   684
10  87563  

Brita H. Clark

  

Stabæk IF

   56:49   637
11  111477  

Hege S Andersen

  

NYDALEN

   1:19:56   500
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  489366  

Siri Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   44:22   1030
2  489043  

Mariann Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   56:04   889
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  79293  

Siri Løvlund

  

NORDREISA

   1:00:44   1030
2  64307  

Kristin Aabel Guriby

  

OSLO LÆRERNE

   1:05:29   981
3  104744  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:17:15   875
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

   40:54   1030
2  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   49:21   917
3  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   54:03   850
4  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   55:00   828
5  91550  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

   1:00:41   759
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  28086  

Aud Gran

  

TYRVING

   48:52   1030
2  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   49:45   1011
3  79232  

Birgit Korvald

  

KOLL

   52:00   978
4  87048  

Randi Nilstad

  

Tyrving, IL

   1:02:19   863
5  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   1:05:54   826
6  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:16:22   719
7  406010  

Kari Holst

  

CSC

   1:23:20   648
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   36:13   1030
2  105053  

Kristin Vigander

  

Fossum IF

   36:23   1018
3  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   40:19   954
4  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   40:40   939
5  111972  

Anne -Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   43:32   899
6  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   48:36   830
7  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   49:41   815
8  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   57:13   711
9  68256  

Ellen Grande

  

NLH

   1:00:03   671
10  64308  

Siri Aabel

  

Bækkelagets Spkl.

   1:08:37   553
11  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   1:13:55   500
12  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:19:41   500
13  80613  

Brita Bergholt

  

OSLO LÆRERNE

   1:55:59   500
Disk  80459  

Inger Elisabeth Kvaase

  

SOSIAL&HELSEDEP

   1:15:31   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   41:33   1030
2  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   46:51   957
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   56:43   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  296174  

Even Aksnes Tønseth

  

LYN

   33:18   1030
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  103690  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   18:08   1030
2  89417  

Andreas Døssland

  

NYDALEN

   20:55   944
3  403023  

Torstein Wang

  

Lillomarka OL

   21:01   931
4  79235  

Nikolai Skaare

  

KOLL

   25:11   806
5  110671  

Kristian Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   27:11   751
6  83083  

Simen Eid Nielsen

  

Nydalens Skiklub

   43:34   500
7  101560  

Anders Freming

  

Heming/Njård OL

   54:40   500
 

Klasse: H13-16N(2km N)

 

Klasse: H13-14(EKORT)

1  10321  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

   25:54   1030
2  480199  

Vegard Lilloe Svendsen

  

LILLOMARKA

   38:31   777
3  111654  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   1:02:17   500
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   37:36   1030
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  111942  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

   53:37   1030
 

Klasse: H17K(KORT)

1  106024  

Richard Noble

  

SKIFER&NATURSTEIN

   45:41   1030
2  87024  

Hans Henrik Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   49:28   979
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  60525  

Magne Omestad

  

BLOM

   46:46   1030
2  89417  

Anders Hauge

  

NYDALEN

   49:20   993
3  79056  

Geir Moholdt

  

Ås-NLH Orientering

   50:50   967
4  89477  

Inge Lindseth

  

NYDALEN

   51:44   947
5  86968  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

   56:41   894
6  36993  

Finn Joachim Ruge

  

HEMING/NJÅRD

   59:40   863
7  485681  

Kjetil Dahl

  

SKIEN OK

   1:00:32   853
8  66768  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

   1:03:07   826
9  22903  

Håkon Wold

  

NYDALEN

   1:07:42   777
10  401180  

Jens Erik Mortensen

  

NYDALEN

   1:19:00   656
11  111766  

Håkon Gudding

  

Kungliga O-Teknologarna

   1:26:07   580
12  304740  

Anders Kløvstad

  

NYDALEN

   1:27:27   566
Disk  60623  

Geir Ødegård

  

NTNUI

   1:03:09   100
Disk  103136  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

   38:36   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  76201  

Roland Hurlimann

  

Quality Broker

   51:50   1030
2  89413  

Ole Petter Kjerkreit

  

Enskilda

   54:04   999
3  64328  

Truls Kvaase

  

COnsorte

   56:14   968
4  97548  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   58:01   941
5  103694  

Per-Ivar Nikolaisen

  

AFTENPOSTEN

   1:05:10   872
6  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:10:15   823
7  96669  

Einar Opsahl

  

Opsahl Trading AS

   1:14:14   784
8  79120  

Peder Natvig

  

NORGES BANK

   1:18:21   745
9  79729  

Geir Johansen

  

ATN

   1:19:39   732
10  68571  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

   2:03:45   500
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  403924  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   55:16   1030
2  103128  

Håkon Danevad

  

NORKART

   55:18   1020
3  86945  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   56:44   997
4  470700  

Vidar Benjaminsen

  

Lillomarka OL

   56:49   986
5  94900  

Helge Gisholt

  

SENTRUM OK

   57:28   981
6  89338  

Geir Stormorken

  

PRIVAT

   58:30   971
7  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   58:43   969
8  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   59:15   964
9  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   1:00:35   952
10  483036  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

   1:02:33   935
11  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:05:38   907
12  89910  

Øistein Bøe

  

HYDRO BERGEN

   1:05:54   904
13  400212  

Nils Ihlen

  

HOLTE PROSJEKT

   1:06:14   901
14  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:08:17   883
15  78690  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

   1:08:34   880
16  26227  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   1:08:45   879
17  38368  

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:11:15   856
18  113196  

Per Morten Lefdal

  

PRIVAT

   1:11:38   852
19  69031  

Lars Grande

  

FBI

   1:12:49   842
20  103135  

Håvard Christiansen

  

RIKSANTIKVAREN

   1:13:18   837
21  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:14:45   824
22  98768  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:20:16   774
23  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:20:40   771
24  78657  

Oddmund Solheim

  

NVE

   1:33:09   658
Disk  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   44:52   100
Disk  485677  

Espen Wigaard

  

Oppsal IF

   1:24:21   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   39:03   1030
2  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   39:37   1013
3  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   41:41   977
4  489465  

Bjørn Willadsen

  

HEMING/NJÅRD

   51:08   846
5  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   52:21   830
6  78693  

Richard Blom

  

FBI

   53:32   815
7  401138  

Arne Vilberg

  

LILLOMARKA

   54:11   807
8  79098  

Leif Thingsrud

  

Riksarkivbygningens BIL

   55:45   787
9  485339  

Finn Gange

  

NVE

   1:02:42   698
10  78628  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

   1:21:21   500
Disk  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   38:57   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   45:42   1030
2  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   48:42   988
3  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   50:12   961
4  80000  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

   50:14   951
5  36455  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   51:56   932
6  89526  

Jon Fredriksen

  

FOBIL

   52:55   922
7  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   54:01   910
8  111586  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

   54:27   905
9  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   56:21   884
10  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   57:24   872
11  400959  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

   1:10:41   727
12  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:13:15   699
13  92540  

Helge Stenseth

  

ATN

   1:15:11   678
14  39551  

Arne Edvinsen

  

DNB

   1:15:39   673
15  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:21:06   613
16  28087  

Reidar Vifstad

  

TYRVING

   1:22:47   595
17  79727  

Kjell Liset

  

ATN

   1:41:55   500
Disk  79023  

Cato Molthe

  

HIS

   57:55   100
Disk  75052  

Terje Stensholm

  

TV2

   54:48   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   41:19   1030
2  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   48:21   935
3  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   48:43   921
4  84841  

Rolf Barlindhaug

  

FBI

   52:53   861
5  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:01:19   758
6  71829  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

   1:03:24   733
Disk  104831  

Nils Olav Sjøberg

  

HIO

   45:44   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   45:01   1030
2  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   46:31   1004
3  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   48:33   971
4  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   49:15   953
5  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   51:31   928
6  79724  

Sigfred Fagervik

  

ATN

   52:34   917
7  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   57:38   860
8  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   58:06   855
9  90740  

Oddvar Hagen

  

ATN

   58:19   853
10  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   1:00:41   826
11  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   1:05:06   777
12  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:05:28   773
13  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   1:06:32   762
14  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:09:47   725
15  76160  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

   1:12:05   700
16  78402  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

   1:12:27   696
17  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   1:14:38   672
18  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:14:58   668
19  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:39:25   500
Disk  79716  

Arne H Reistad

  

ATN

   1:06:28   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   27:22   1030
2  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   34:01   899
3  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   35:32   861
4  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   36:30   834
5  109272  

Thor Benjaminsen

  

FOSSUM

   36:49   828
6  23613  

Bjørn Berre

  

NLH

   37:40   812
7  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   39:16   783
8  79718  

Erich Sturm

  

ATN

   39:50   773
9  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   40:29   761
10  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   43:03   714
11  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   43:26   707
12  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   47:25   634
13  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   48:53   607
14  76166  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

   51:40   557
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   29:49   1030
2  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   30:16   1013
3  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   31:11   988
4  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   32:17   959
5  401153  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   34:05   929
6  63769  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   35:50   900
7  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   38:37   853
8  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   42:23   790
9  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   43:51   765
10  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   46:13   725
11  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   52:19   623
Disk  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   55:55   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   38:11   1030
2  77364  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   46:31   911
3  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   53:24   811
4  23313  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   55:34   773
Disk  94026  

Knut Kolsrud

  

STOREBRAND

   35:01   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   37:19   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  104721  

Brynjar Hesnes

  

SANDEFJORD OK

   56:45   500
2  401059  

Sveinung Hartvedt

  

DNB

   1:19:29   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  22863  

Even Angell-Petersen

  

NYDALEN

   39:24   500
2  89337  

Lars Halvorsen

  

CAtella

   46:23   500
3  95784  

Magnus Langvik

  

AHUS

   50:42   500
4  79230  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

   52:57   500
5  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   56:59   500
Disk  89336  

Petter Halvorsen

  

NRK

   53:53   100
Disk  92450  

Are Sturød

  

STATENS VEGVESEN

   46:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSENS CONS

   32:32   500
2  82225  

Harald Iwe

  

NGI

   39:58   500
3  113125  

Morten jensen

  

VIsma

   45:25   500
4  82311  

Dag Langseth

  

RINGNES

   45:45   500
5  111769  

Atgeir Takle

  

GLT

   52:40   500
6  97584  

Håvard Alstad

  

TELENOR

   56:25   500
7  89796  

Heidi Gjerde

  

STATKRAFT

   1:12:35   500
Disk  89706  

Stephane Nicolas

  

FFI

   1:15:21   100
Disk  112665  

Henning Olsen

  

STATKRAFT

   1:22:33   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  97990  

Arne Sandvold

  

NYDALEN

   25:47   500
2  95284  

Ingvild Fiskevold

  

PARTNER3000

   33:21   500
3  401140  

Gro Sissel Vilberg

  

Lillomarka OL

   42:03   500
4  67752  

Siri Spjelkavik

  

TYRVING

   50:38   500
5  64326  

Ragnhild Haugerud

  

AGA AS

   56:44   500
6  103441  

Thomas Stenberg

  

ABB

   1:17:59   500
Disk  112196  

Dag Wang

  

Lillomarka OL

   45:12   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   35:24   500
2  285097  

Anne Bakken Hinsch

  

HEMING/NJÅRD

   45:05   500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 241

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen