Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

Disk  96547  

Kjersti Elisabeth Milvardsen

  

AETAT

   1:55:19   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  80767  

Ingrid Stumpf

  

OBOS

   1:30:53   1030
Disk  68082  

Anne Ahlquist

  

DALE GARN

   0:00   100
Disk  91550  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

   41:03   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  400915  

Runa Skyttersæter

  

Glaamene Industri

   56:39   1030
2  68163  

Gunvor Ruud

  

ISD

   1:05:24   943
3  69021  

Ingrid Lome-Hagman

  

KOLBOTN &SKIMT

   1:06:02   928
4  406010  

Kari Holst

  

CSC

   1:11:21   871
5  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   1:17:58   812
6  79121  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   1:20:48   787
7  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:22:58   768
Disk  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   2:36:48   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  105053  

Kristin Vigander

  

NKI

   45:40   1030
2  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   52:05   950
3  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   54:30   914
4  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   59:15   852
5  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   1:05:54   779
6  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:08:34   750
7  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   1:09:16   742
7  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   1:09:16   742
9  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   1:10:26   729
10  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:14:33   684
11  111972  

Anne -Britt Nilsen

  

HIO

   1:16:16   665
12  68256  

Ellen Grande

  

NLH

   1:28:37   530
Disk  31092  

Tone Nerdrum

  

Heming/NJÅRD

   1:03:52   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   50:12   1030
2  80782  

Jorunn Solheim

  

TELENOR

   53:22   989
Disk  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:26:23   100
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:08:32   1030
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  60525  

Magne Omestad

  

Blom

   49:21   1030
2  103694  

Per-Ivar Nikolaisen

  

AFTENPOSTEN

   54:22   970
3  485681  

Kjetil Dahl

  

SKIEN OK

   54:38   957
4  97548  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   56:28   928
5  105671  

Ola Nakken

  

Drammen SYKEHUS

   56:54   924
6  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:00:16   890
7  81583  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

   1:00:24   889
8  68343  

Truls Kvaase

  

Consorte

   1:02:35   866
9  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   1:04:13   850
10  106315  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

   1:04:53   843
11  86073  

Jon Kristian Kristensen

  

Reinertsen

   1:14:47   743
12  97437  

Sven Ringstad

  

MALTHE

   1:16:22   727
13  103645  

Iver Seierstad

  

Geoform

   1:20:59   680
14  104239  

Jon Wøllo

  

ALFA LAVAL

   1:22:50   661
15  104395  

Steinar Danielsen

  

JERNBANEVERKET

   1:23:55   650
16  103441  

Morten Wettergreen

  

ABB

   1:24:16   647
17  62656  

Håvard Gundersen

  

Nydalens Skiklub

   1:31:11   577
Disk  81420  

Ulf Brenna

  

DnB NOR

   48:16   100
Disk  109271  

Jarle Ruud

  

DYNEA BIL

   59:09   100
Disk  78332  

Johs Hjelmestad

  

BJK

   1:01:40   100
Disk  93963  

Steinar Eastwood

  

GEOFORM

   1:11:09   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSENS CONS

   51:35   1030
2  403924  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   53:49   999
3  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   55:46   970
4  488255  

Steinar Låg

  

INMARSAT

   57:19   945
5  62775  

Morten Heir

  

BP

   1:00:46   911
6  94074  

Torgrim Engell

  

AMERSHAM

   1:01:25   905
7  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:02:56   890
8  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   1:04:02   880
9  403383  

Anders Grendahl

  

AAS-JAKOBSEN

   1:04:31   875
10  38368  

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:05:43   864
11  79728  

Jon Sletvold

  

ATN

   1:06:32   856
12  81579  

Geir Stormorken

  

Privat

   1:07:29   846
13  106047  

Niklas Welding

  

PRIVAT

   1:17:54   745
14  400270  

Tore Løberg

  

LMI

   1:23:18   693
15  68271  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

   1:23:37   690
16  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:24:47   679
17  79991  

Lars Chr Olsen

  

HYDRO OSLO

   1:30:10   627
18  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:32:21   605
Disk  86919  

Erik Bratlie

  

StaBIL

   1:06:04   100
Disk  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   1:18:18   100
Disk  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:19:38   100
Disk  68425  

Karl Veastad

  

ATN

   0:00   100
Disk  402920  

Henrik Larsen

  

OLAV THON BIL

   1:05:05   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   45:14   1030
2  405907  

John Hansen

  

AB PIL

   47:04   1000
3  400903  

Egil Iversen

  

GLAAMENE

   48:53   970
4  80593  

Hallvard Fjær

  

IFE

   49:35   952
5  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   52:03   925
6  67804  

Karl Aasmund Erøy

  

Vingcard

   52:37   919
7  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   54:13   901
8  84429  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

   56:16   879
9  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   59:26   844
10  80715  

Dag Magnar Evje

  

AMERSHAM

   59:43   840
11  79098  

Leif Thingsrud

  

Riksarkivbygningens BIL

   59:49   839
12  78693  

Richard Blom

  

FBI

   1:05:07   781
13  485339  

Finn Gange

  

NVE

   1:07:42   752
14  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:16:16   657
15  77361  

Petter Fure

  

OPPSAL IF

   1:26:07   549
16  78628  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

   1:37:43   500
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  79901  

Jon Kaarby

  

SNAP DRIVE

   46:49   1030
2  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   49:01   997
3  78210  

Tore Ruud

  

ØSTMARKA OK

   51:54   956
4  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   59:37   864
5  111586  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

   1:03:12   826
6  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   1:03:59   817
7  80000  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:06:14   793
8  36455  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   1:09:03   763
9  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   1:09:30   758
10  106862  

Børge Mathisen

  

AMERSHAM

   1:09:35   757
11  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   1:13:22   717
12  92493  

Bjørn Rossow

  

ATN

   1:22:27   620
13  92540  

Helge Stenseth

  

ATN

   1:29:14   547
Disk  480203  

Harald Wibye

  

DBCN

   1:28:40   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   46:42   1030
2  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   48:29   1001
3  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   55:56   912
4  82115  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   58:11   878
5  79164  

Geir Trøan

  

TELENOR

   1:00:01   858
6  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   1:06:18   791
7  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:20:43   636
8  80611  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   1:22:14   620
9  80713  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   1:32:48   507
10  78790  

Rolf Holmøy

  

NORCONSULT

   1:44:07   500
Disk  79852  

Øystein Fuskeland

  

NRK

   1:15:04   100
Disk  78970  

Svein Holmby

  

GE Eenergy

   1:01:44   100
Disk  81422  

Lars-Otto Laukvik

  

ORKH

   2:20:17   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  109168  

Henrik Hvoslef

  

VEGDIREKTORATET

   43:17   1030
2  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   53:41   900
3  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   54:02   886
4  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   56:41   846
5  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   57:20   838
6  79724  

Sigfred Fagervik

  

ATN

   57:40   834
7  489024  

Bjørn Sandelien

  

VegdirektorATET

   57:55   831
8  31093  

Per Aagaard

  

HeminG/NJÅRD

   58:25   826
9  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   59:11   817
10  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   1:01:23   791
11  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   1:11:38   673
12  79716  

Arne H Reistad

  

ATN

   1:13:19   654
13  104991  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   1:13:24   653
14  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:19:04   587
15  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   1:19:11   586
16  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:24:17   527
17  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   1:25:34   512
18  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:26:39   500
Disk  28054  

Terje Throndsen

  

SELMER/SKANSKA

   51:43   100
Disk  78402  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

   1:59:58   100
Disk  104248  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB Nor

   1:05:06   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   34:26   1030
2  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   40:37   931
3  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   41:27   909
4  23713  

Svein Kvalheim

  

BT

   42:17   887
5  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   42:33   883
6  61031  

Jan Finstad

  

Veritas

   43:49   864
7  23613  

Bjørn Berre

  

UMB

   43:51   864
8  79718  

Erich Sturm

  

ATN

   45:42   837
9  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   50:24   769
10  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   54:09   714
11  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   58:32   651
12  96491  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   59:38   635
13  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   1:06:44   531
14  76166  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

   1:18:41   500
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   39:59   1030
2  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   42:23   990
3  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   44:21   956
4  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   47:09   911
5  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   47:30   907
6  80781  

Hans Sætrevik

  

TELENOR

   47:40   904
7  96308  

Erling Bakken

  

Asker SK

   51:24   858
8  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   51:57   851
9  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   52:29   844
10  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   1:00:15   747
11  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:02:20   721
12  23263  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   1:03:53   702
Disk  67491  

Thor Olsen

  

GABR.&OLSEN

   56:28   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   49:49   1030
2  77364  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   53:09   987
3  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   55:44   951
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   55:12   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

Disk  400943  

Elin Sjønnesen

  

LILLOMARKA

   1:20:33   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  95784  

Magnus Langvik

  

AHUS BIL

   59:17   500
2  68198  

Vigdis Hobøl

  

ØSTMARKA

   59:30   500
3  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   1:04:03   500
4  106024  

Richard Noble

  

SKIFER&NATURSTEIN

   1:08:10   500
5  87015  

Ragnhild Bråten

  

MMI

   1:08:49   500
6  87680  

Brit Nilsen

  

NYDALEN

   1:17:18   500
7  400972  

Christian Reusch

  

REGJERINGSADVOKAT

   1:18:51   500
8  401059  

Sveinung Hartvedt

  

DNB

   1:18:54   500
Disk  26264  

Kjetil Østvold

  

RIKSREVISJONEN

   55:29   100
Disk  96669  

Einar Opsahl

  

Opsahl Trading AS

   1:55:13   100
Disk  96361  

Jon R Solsrud

  

OPTIMO

   1:03:00   100
Disk  23632  

Sigve Nakken

  

RIKSHOSPITALET

   1:10:52   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   41:01   500
2  111769  

Atgeir Takle

  

GLT

   43:01   500
3  113125  

Morten Jensen

  

Visma

   52:40   500
4  68162  

Kjersti Ruud

  

Østmarka OK

   1:15:28   500
5  105650  

Eivind Spiten

  

ORKH

   1:29:03   500
6  97584  

Håvard Alstad

  

TELENOR

   1:29:14   500
7  92064  

Bjørn Erik Kittelsen

  

Obos Bil

   1:30:50   500
Disk  105660  

Heidi Rasmussen

  

RADIL

   2:27:21   100
Disk  400788  

Dag Th Hansson

  

ÅRVOLL

   55:24   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  95284  

Ingvild Fiskevold

  

PARTNER3000

   45:14   500
2  109327  

Gry Olausen

  

GE Healthcare

   54:57   500
3  79723  

Eva Reistad

  

ATN

   1:03:56   500
4  87024  

Hans Henrik Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   1:05:39   500
5  109228  

Marit Johansson

  

PRIVAT

   1:11:08   500
6  60552  

Kjetil Neskvern

  

LO BIL

   1:21:19   500
7  97529  

Marianne Neskvern

  

LO BIL

   1:21:28   500
Disk  67752  

Siri Spjelkavik

  

TYRVING

   1:11:09   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  63667  

Pia Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   17:57   500
2  92059  

Lars Lindmo

  

OBOS Bil

   29:49   500
3  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   33:28   500
4  111927  

Marte CHristensen

  

Fet O-Lag

   37:05   500
5  81582  

Torbjørn Evje

  

MODUM O-LAG

   1:04:13   500
6  103757  

Meritxell Canut

  

MEDECO

   1:04:38   500

Antall deltagere: 204

Lisensen tilhører OBIK Orientering