Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  79115  

Anne Arntzen

  

SCHENKER

   1:24:51   1030
2  112636  

Randi Lilleengen

  

AHUS BIL

   1:29:51   991
Disk  98767  

Lena Seternes

  

EDB

   1:20:37   100
Disk  98663  

Aadel Heilemann

  

Bahr

   34:37   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:24:22   1030
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:11:17   1030
2  79121  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   1:14:06   1001
3  79232  

Birgit Korvald

  

KOLL

   1:18:17   961
4  104854  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

   1:18:37   949
5  69021  

Ingrid Lome-Hagman

  

KOLBOTN &SKIMT

   1:23:13   917
6  111416  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

   1:35:01   834
Disk  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   1:40:45   100
Disk  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   0:00   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  68256  

Ellen Grande

  

NLH

   59:17   1030
2  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   1:01:25   1003
3  111972  

Anne -Britt Nilsen

  

HIO

   1:01:27   992
4  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   1:04:40   955
5  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:05:18   950
6  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:10:33   905
7  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   2:27:26   500
Disk  78369  

Wenche Bertelsen

  

OSLO LÆRERNE

   1:15:59   100
Disk  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   1:47:07   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   51:24   1030
2  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   1:26:09   682
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:06:49   1030
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  64328  

Truls Kvaase

  

Consorte

   58:40   1030
2  89101  

Pål Ingjerd

  

ACCENTURE

   1:06:08   957
3  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:07:00   939
4  111672  

Ola Nakken

  

Drammen SYKEHUS

   1:10:24   900
5  111927  

Per-Ivar Nikolaisen

  

AFTENPOSTEN

   1:12:44   881
6  108142  

Øyvind Bakke

  

SWECO GRØNER

   1:23:34   788
7  79729  

Geir Johansen

  

ATN

   1:24:01   784
8  104395  

Steinar Danielsen

  

JERNBANEVERKET

   1:35:47   684
Disk  81321  

Petter Halvorsen

  

NRK

   1:09:54   100
Disk  97437  

Sven Ringstad

  

MALTHE

   58:36   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  485398  

Thor Mella

  

FOLKEUNIVERSITETET

   54:49   1030
2  83161  

Bjørn Mo Østgren

  

AKER KVÆRNER

   58:58   983
3  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:00:06   962
4  80714  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   1:06:07   897
5  79901  

Jon Kaarby

  

SNAP DRIVE

   1:14:03   825
6  403924  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   1:17:55   790
7  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSENS CONS

   1:20:25   767
8  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:23:44   737
9  68425  

Karl Veastad

  

ATN

   1:24:24   731
10  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:25:35   720
11  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:29:00   689
12  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:31:54   662
13  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:36:35   620
14  81509  

Per Morten Lefdal

  

PRIVAT

   1:46:03   533
Disk  68265  

Stein Mella

  

PATENTSTYRET

   1:19:27   100
Disk  103128  

Håkon Danevad

  

NORKART

   47:34   100
Disk  402920  

Henrik Larsen

  

OLAV THON BIL

   1:21:05   100
Disk  483036  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

   52:51   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   56:05   1030
2  79098  

Leif Thingsrud

  

Riksarkivbygningens BIL

   56:14   1019
3  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   57:34   997
4  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   57:53   984
5  480196  

Tore Sannes

  

CFLOOR

   58:29   979
6  80593  

Hallvard Fjær

  

IFE

   1:00:36   960
7  80715  

Dag Magnar Evje

  

AMERSHAM

   1:07:09   902
8  485339  

Finn Gange

  

NVE

   1:43:33   577
Disk  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   58:06   100
Disk  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   52:55   100
Disk  402983  

Per Arne Olaussen

  

PRIVAT

   1:41:39   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   1:11:12   1030
2  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   1:15:15   992
3  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   1:15:41   979
4  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   1:15:44   969
5  79905  

Johan T Jensen

  

UD

   1:40:53   792
6  79727  

Kjell Liset

  

ATN

   2:16:42   541
7  106862  

Børge Mathisen

  

AMERSHAM

   2:35:02   500
Disk  66843  

Kjell Hobøl

  

AFK

   1:12:21   100
Disk  36455  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   1:22:44   100
Disk  39551  

Arne Edvinsen

  

DNB

   1:21:16   100
Disk  78210  

Tore Ruud

  

ØSTMARKA OK

   1:00:04   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   47:23   1030
2  82115  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   1:06:50   815
3  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   1:09:06   781
4  77378  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

   1:16:11   697
5  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:27:20   579
6  78790  

Rolf Holmøy

  

NORCONSULT

   1:48:34   500
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   49:57   1030
2  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   50:49   1012
3  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   54:35   964
4  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   1:02:20   877
5  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   1:03:33   864
6  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   1:04:37   854
7  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   1:05:24   846
8  489024  

Bjørn Sandelien

  

VegdirektorATET

   1:07:14   827
9  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   1:10:39   793
10  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:16:38   733
11  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   1:16:49   732
12  76160  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

   1:18:00   720
13  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   1:18:39   713
14  82118  

Svein Vikhamar

  

LINJEGODS

   1:20:57   690
15  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:25:06   649
Disk  104400  

Roar Bjordal

  

STATSBYGG

   1:03:01   100
Disk  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   2:16:12   100
Disk  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:15:47   100
Disk  82120  

Arthur Hertzberg

  

KJELSÅS

   1:33:24   100
Disk  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   0:00   100
Disk  78402  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

   1:21:53   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   37:54   1030
2  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   46:25   908
3  109272  

Thor Benjaminsen

  

Fossum IF

   52:23   819
4  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   54:13   785
5  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   55:36   767
6  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:06:34   622
7  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   1:13:33   530
Disk  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   1:30:42   100
Disk  78618  

Arvid Nordli

  

JIL GRORUD

   1:20:12   100
Disk  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   35:22   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   47:54   1030
2  23263  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   48:13   1017
3  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   49:20   996
4  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   50:04   978
5  36933  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

   54:38   930
6  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   57:31   900
7  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   1:03:24   839
Disk  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   48:49   100
Disk  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   1:00:37   100
Disk  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   1:03:35   100
Disk  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   36:22   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   50:40   1030
2  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   52:34   1002
3  23313  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   1:08:17   837
4  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:32:43   586
Disk  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   1:41:11   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   54:50   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  81581  

Ole Petter Kjerkreit

  

Privat

   59:24   500
2  405901  

Stian Svae

  

Østmarka OK

   1:01:46   500
3  86918  

Dag Aksnes

  

NIFU

   1:32:20   500
Disk  68161  

Kristian Ruud

  

Østmarka OK

   42:31   100
Disk  98794  

Jostein Tellnes

  

ASKER

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  403452  

Per Arne Karlsen

  

Østmarka OK

   1:04:15   500
2  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   1:09:06   500
3  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   1:20:49   500
4  96669  

Einar Opsahl

  

Opsahl Trading AS

   1:31:18   500
5  104798  

Håkon Halvorsen

  

Sector Asset Mg

   1:37:58   500
Disk  111658  

Åsne Hoksrud

  

Nydalen Skikl

   55:42   100
Disk  23632  

Sigve Nakken

  

RIKSHOSPITALET

   1:12:19   100
Disk  81419  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   42:53   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   41:18   500
2  106786  

Torstein Schjelle

  

Columbus ITP

   1:02:40   500
3  68162  

Kjersti Ruud

  

Østmarka OK

   1:18:26   500
4  480234  

Reidun Ødegaard

  

Lillomarka OL

   1:41:44   500
Disk  111673  

Morten Jensen

  

VISMA BIL

   1:14:45   100
Disk  105660  

Heidi Rasmussen

  

RADIL

   2:46:57   100
Disk  62569  

Elin M. Lien

  

ORKH

   1:42:56   100
Disk  106860  

Morten Sørlie

  

AIMIT

   1:36:10   100
Disk  68342  

Ola Hogseth

  

FET

   1:12:02   100
Disk  105650  

Eivind Spiten

  

ORKH

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  70973  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   1:00:48   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  79235  

Nikolai Skaare

  

KOLL

   50:05   500
2  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:05:38   500
3  81512  

Torbjørn Evje

  

MODUM O-LAG

   1:21:06   500
4  23634  

Marte CHristensen

  

Fet O-Lag

   1:48:11   500
 

Klasse: RPO

Disk  111671  

Steinar Moen

  

LA5OM

   1:46:47   100
Disk  81421  

Øyvind Solli

  

LA1KP

   1:49:10   100
Disk  81510  

Christian Dons

  

LAARDF

   1:04:26   100
Disk  81420  

Knut Heimdal

  

LAARDF

   1:30:41   100
Disk  104288  

Arne Christensen

  

LAARDF

   1:47:49   100
Disk  79728  

Svein Olsen

  

LAARDF

   1:35:01   100
Disk  97970  

Gunnar Ringdal

  

LAARDF

   2:31:25   100
Disk  81569  

Sveinong Myhrnes

  

LAARDF

   1:34:52   100
 

Klasse: RPO


Antall deltagere: 165