Klasse: ABkarusell(LANG)

1  92594  

Florian Bochud

  

Hydro OSLO

   50:11   1030
2  401069  

Morten Nilstad Pettersen

  

NTNUI

   56:35   957
3  405915  

Rune Berge

  

Tyrving, IL

   58:13   930
4  67942  

Anders Opsahl Bredesen

  

Fossum IF

   1:00:43   896
5  97545  

Ole Anders Fiskum

  

Lommedalen IL

   1:03:30   868
6  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   1:04:34   857
7  483345  

Per Schanche

  

Asker SK

   1:08:16   820
8  67730  

Kjersti Hagen

  

Asker SK

   1:09:53   804
9  83171  

Geir K. Engdahl

  

Tyrving, IL

   1:13:49   765
10  401176  

Ole Kristian Kristensen

  

Bø O-lag

   1:13:53   764
 

Klasse: ABkarusell(MELLOM)

1  401172  

Jørn Sønsterudbråten

  

LILLOMARKA

   46:05   1030
2  111920  

Tone Lye

  

NTNUI

   47:56   1000
3  83170  

Ola Nyhus

  

Tyrving, IL

   50:50   959
4  487972  

Morten Saue

  

Tyrving, IL

   52:33   930
5  99192  

Bjørn Thomas Vee

  

Tyrving, IL

   53:15   923
6  485401  

Torkil Eide Solstad

  

Tyrving, IL

   56:53   883
7  403370  

Ingrid Berge

  

Tyrving, IL

   1:00:54   840
8  96535  

Gunnar Fiskum

  

Tyrving, IL

   1:01:03   838
9  107300  

Knut Saue

  

BSK

   1:10:07   740
 

Klasse: ABkarusell(KORT)

1  62770  

Frode Rystad

  

Oppsal IF

   35:56   1030
2  104741  

Wenche Hultgreen

  

Tyrving, IL

   37:46   995
3  104846  

Hanne Rådstoga

  

Asker SK

   38:27   975
4  63798  

Asbjørn Bjørgum

  

NTNUI

   38:30   965
5  28086  

Aud Gran

  

TYRVING

   55:12   732
6  76167  

Arild Andenæs

  

Asker SK

   57:55   695
7  87058  

Inger Tiltnes

  

Tyrving, IL

   59:16   676
8  99193  

Niklas J. Sommerstad

  

Tyrving, IL

   1:18:43   500
Disk  84852  

Siw Solstad

  

Tyrving, IL

   54:39   100
Disk  106033  

Unn Ellefsen

  

Tyrving, IL

   1:19:35   100
 

Klasse: ABkarusell(EKORT)

1  71785  

Halvard Berg

  

Haslum IL

   18:55   1030
2  62745  

Mats Olav Berg

  

Haslum IL

   24:04   884
3  87053  

Anne Sagberg

  

Stabæk IF

   26:34   808
4  87691  

Kirsti Berg

  

Haslum IL

   31:28   669
5  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   31:46   661
6  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   36:43   530
7  111925  

Hilde Kokkvoll

  

Tyrving, IL

   56:48   500
8  36972  

Jens Grønning

  

Tyrving, IL

   1:15:30   500
 

Klasse: ABkarusell(2km N)

1  489171  

Eirik Asdøl

  

Tyrving, IL

   16:20   1030
2  96411  

Jørgen Stenwig

  

TYRVING

   23:33   800
3  111628  

Nanna Norderud

  

Tyrving, IL

   32:15   523
4  105690  

Marit Berg

  

Haslum IL

   40:16   500
5  68500  

Tor Ernst Hofman

  

Haslum IL

   53:58   500
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  26262  

Signe Flood Kjeldsen

  

NVE

   52:25   1030
2  104804  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:10:47   845
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:08:33   1030
Disk  91550  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

   1:06:03   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   1:01:19   1030
2  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   1:02:24   1012
3  80000  

Elle Melbye

  

ELLE BIL

   1:05:47   974
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   28:06   1030
2  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   28:28   1014
3  111972  

Anne -Britt Nilsen

  

HIO

   29:17   989
4  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   32:27   923
5  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   32:45   918
6  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   33:16   909
7  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   36:41   848
8  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   37:46   828
9  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   48:30   638
Disk  105053  

Kristin Vigander

  

Fossum IF

   0:00   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   27:19   1030
2  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   29:08   987
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  103694  

Per-Ivar Nikolaisen

  

AFTENPOSTEN

   52:16   1030
2  104702  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

   58:09   964
3  109271  

Jarle Ruud

  

DYNEA BIL

   58:33   950
4  79225  

Audun Eikeland

  

IABIL

   58:43   939
5  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   59:53   928
6  79224  

Rob Nakken

  

NGI

   1:01:19   914
7  103441  

Morten Wettergreen

  

ABB

   1:07:07   858
8  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:07:14   857
9  97548  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   1:12:50   804
10  108142  

Øyvind Bakke

  

SWECO GRØNER

   1:20:56   726
11  97437  

Sven Ringstad

  

MALTHE

   1:28:22   655
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSENS CONS

   50:38   1030
2  403383  

Anders Grendahl

  

AAS-JAKOBSEN

   56:53   959
3  80778  

Roger Birkeland

  

TELENOR

   59:49   920
4  38368  

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:04:14   866
5  79863  

Eirik Dale

  

Tyrving, IL

   1:04:54   860
6  80666  

Johan Haavardtun

  

LINJEGODS

   1:06:07   848
7  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:07:16   836
8  64746  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   1:09:17   816
9  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:09:27   815
10  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:10:14   807
11  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   1:11:11   798
12  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:17:43   733
13  97577  

Øyvind Sjøstedt

  

NETSTEP

   1:21:29   696
14  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:33:00   582
Disk  402920  

Henrik Larsen

  

OLAV THON BIL

   1:27:42   100
Disk  91554  

Jan Erik Thoresen

  

Alba

   0:00   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  300090  

Morten Anker Hoffmann

  

PROCAPTURA

   46:16   1030
2  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   49:16   988
3  79098  

Leif Thingsrud

  

Riksarkivbygningens BIL

   54:25   922
4  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   54:37   910
5  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   55:47   898
6  78693  

Richard Blom

  

FBI

   56:46   887
7  485339  

Finn Gange

  

NVE

   1:05:52   789
8  78628  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

   1:32:07   505
Disk  96291  

Rolf Gunnar Bredesen

  

Fossum IF

   1:11:48   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   40:46   1030
2  400900  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

   47:36   937
3  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   48:55   911
4  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   49:52   889
5  483002  

Svein Jacobsen

  

SOLSIKKE BIL

   51:16   872
6  401061  

Per Øhlckers

  

FBI

   53:11   848
7  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   54:30   832
8  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   56:29   808
9  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   58:59   777
10  39551  

Arne Edvinsen

  

DNB

   59:04   776
11  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:01:13   750
12  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   1:03:00   728
13  28087  

Reidar Vifstad

  

TYRVING

   1:08:45   657
14  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:13:10   603
15  92493  

Bjørn Rossow

  

ATN

   1:21:00   507
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   35:00   1030
2  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   35:59   1006
3  68301  

Erik Grorud

  

Haslum IL

   41:15   921
4  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   45:46   847
5  82115  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   51:24   766
6  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   53:21   738
7  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:00:31   636
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   41:12   1030
2  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   41:28   1017
3  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   41:29   1007
4  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   43:29   973
5  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   44:24   962
6  400902  

Bjørn Sandelien

  

VegdIREKTORATET

   45:18   951
7  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   46:41   934
8  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   49:17   902
9  82118  

Svein Vikhamar

  

LINJEGODS

   49:36   899
10  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:02:58   736
11  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   1:16:03   578
12  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   1:25:56   500
Disk  69129  

Einar Hem

  

Asker SK

   0:00   100
Disk  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   55:02   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   23:35   1030
2  23613  

Bjørn Berre

  

UMB

   24:50   994
3  91555  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   30:32   863
4  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   31:19   837
5  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   38:53   676
6  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   39:03   673
7  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   40:44   637
8  91005  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   46:49   508
Disk  80545  

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   59:28   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   24:11   1030
2  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   25:01   1003
3  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   25:32   983
4  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   27:14   937
5  82190  

Magne Grande

  

FBI

   28:06   920
6  96308  

Erling Bakken

  

Asker SK

   28:50   904
7  86372  

Odd Jensen

  

Bærum Skiklub

   29:05   899
8  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   29:52   883
9  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   31:31   849
10  109270  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   32:58   819
11  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   44:33   579
Disk  401144  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   0:00   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  77364  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   32:51   1030
2  23313  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   37:01   957
Disk  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   45:41   100
Disk  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:37:31   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  94026  

Knut Kolsrud

  

STOREBRAND

   34:14   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   42:31   500
2  23632  

Sigve Nakken

  

RIKSHOSPITALET

   54:20   500
3  26264  

Kjetil Østvold

  

RIKSREVISJONEN

   54:44   500
4  98663  

Aadel Heilemann

  

Bahr

   1:00:25   500
5  95784  

Magnus Langvik

  

AHUS

   1:02:17   500
6  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   1:07:15   500
7  89700  

Anneli Nesteng

  

Kvaerner BIL

   1:43:08   500
8  109327  

Gry Olausen

  

GE Healthcare

   1:43:12   500
9  80723  

Ronny Harsvik

  

KVÆRNER OSLO

   1:52:18   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  68342  

Ola Hogseth

  

FET

   57:25   500
2  100499  

Eirik Haaversen

  

KDC

   1:06:35   500
3  78614  

Benoit Morel

  

FBI

   1:42:59   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  95284  

Ingvild Fiskevold

  

PARTNER3000

   24:06   500
2  70973  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   27:46   500
3  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   41:50   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  105677  

Anna Göhlman

  

Tyrving, IL

   37:05   500
Disk  103757  

Meritxell Canut

  

MEDECO

   59:26   100

Antall deltagere: 176

Lisensen tilhører OBIK Orientering