Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  81509  

Mari Clausen Bekkelien

  

NYDALEN

   28:54   1030
2  109306  

Hedvig Volset

  

HEMING/NJÅRD

   33:56   933
3  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   45:32   723
 

Klasse: D10-12(2km N)

1  97996  

Tora Vollset

  

HEMING/NJÅRD

   19:50   1030
2  105673  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   31:35   724
Disk  66669  

Anne-Tine Markset

  

KOLL

   33:35   100
 

Klasse: D13-16N(2km N)

1  104394  

Mari Bergendahl

  

KOLL

   14:57   1030
 

Klasse: D13-14(EKORT)

1  97770  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

   38:15   1030
2  98465  

Ingrig Flugsrud

  

NYDALEN

   47:57   894
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  93940  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   32:23   1030
2  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   37:47   937
3  111669  

Kaia Kathrine JUST

  

HEMING/NJÅRD

   51:37   714
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  93939  

Vilde Selvig

  

FOSS VGS

   36:25   1030
2  81569  

Marte Christensen

  

Fet O-Lag

   52:22   802
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  103912  

Sofie Oraug

  

HEMING/NJÅRD

   36:15   1030
2  82182  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

   36:24   1018
3  81513  

Astrid Saudland

  

AMil

   39:29   966
4  81582  

Jorunn Skråning

  

Austre moland

   39:31   955
5  80727  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

   39:44   952
6  109267  

Malene Øen

  

NYDALEN

   46:15   863
7  80668  

Ingrid Lund

  

INdre Østfold

   47:28   846
8  89427  

Ingunn Risa

  

PT

   57:38   706
9  81320  

Cathrine Hagen

  

Dvask

   58:51   689
Disk  109275  

Ann Ahlqvist

  

FOSSUM

   49:21   100
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  111852  

Marte Beitnes Johansen

  

Asker SK

   50:04   1030
2  28213  

Line Sommerfeldt

  

Asker SK

   51:38   1005
3  100493  

Elin Bergseng

  

OSI

   53:10   980
4  480135  

Ida Solberg Svenne

  

Eiker OL

   53:51   963
5  403543  

Silje Sørebø

  

OSI

   57:22   928
6  488407  

Pia Wikborg

  

OSI

   1:08:36   815
Disk  64307  

Kristin Aabel Guriby

  

OSLO LÆRERNE

   1:00:52   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  83269  

Karen Kristoffersen

  

SØRKEDALEN

   42:16   1030
2  92132  

Katrine Finstad

  

TELENOR

   45:18   985
3  64304  

Anny Øen

  

REITANGRUPPEN

   53:33   877
4  104744  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   57:37   819
5  104804  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

   1:12:32   642
Disk  17164  

Birgit Frost

  

NRK

   58:24   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

   38:08   1030
2  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   42:22   965
3  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   43:43   937
4  97997  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   46:18   893
5  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:04:47   651
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   45:27   1030
2  83996  

Anne Berit Eid

  

Nydalens Skiklub

   46:56   1004
3  79232  

Birgit Korvald

  

KOLL

   49:11   969
4  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   56:40   877
5  80000  

Elle Melbye

  

ELLE BIL

   1:00:31   835
6  104854  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

   1:04:17   793
Disk  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:07:10   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   41:27   1030
2  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   44:07   988
3  111972  

Anne -Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   45:40   960
4  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   46:19   942
5  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   46:35   939
6  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   48:36   914
7  71591  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   50:04   897
8  23886  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   51:05   884
9  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   53:36   854
10  80601  

Anne Marit Færden

  

HYDRO OSLO

   54:01   849
11  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   54:26   844
12  78369  

Wenche Bertelsen

  

OSLO LÆRERNE

   55:22   833
13  64308  

Siri Aabel

  

Bækkelagets Spkl.

   56:15   822
14  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:03:03   740
15  80543  

Siri Benneche

  

HEMING/NJÅRD

   1:03:31   734
16  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   1:08:51   670
17  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:11:10   642
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  87030  

Marit Tunaal

  

HEMING/NJÅRD

   37:59   1030
2  82385  

Jorunn Jebsen

  

TYRVING

   43:36   947
3  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   52:21   821
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   1:03:07   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   17:29   1030
2  104405  

Hartvig Johannson

  

HEMING/NJÅRD

   21:08   916
3  81318  

Gjermund Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   56:29   500
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  103690  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   16:10   1030
2  101560  

Anders Freming

  

Heming/Njård OL

   16:52   999
3  103692  

Eivind Vold

  

HEMING/NJÅRD

   17:37   966
4  89459  

Markus Gran Stiansen

  

NYDALEN

   18:28   929
5  104989  

Håkon Gimse

  

MEMING/NJÅRD

   19:23   901
6  103689  

Henrik Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   31:00   542
 

Klasse: H13-16N(2km N)

1  92593  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

   14:29   1030
2  82168  

Espen Solhjem

  

Heming Njård

   32:12   500
3  93936  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   32:16   500
3  97948  

Bastian Poppe

  

HEMING/NJÅRD

   32:16   500
 

Klasse: H13-14(EKORT)

1  10321  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

   25:44   1030
2  89460  

Sverre Tulter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   28:01   976
3  83152  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   47:42   584
4  480199  

Vegard Lilloe Svendsen

  

LILLOMARKA

   51:54   500
Disk  89419  

Lars Haug

  

LYN

   20:30   100
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  69023  

Trygve Markset

  

KOLL

   34:50   1030
2  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   39:01   960
3  89420  

Didrik Vaksdal

  

NYDALEN

   40:13   933
4  91036  

Philip Hasselstrøm

  

NYDALEN

   58:54   655
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  111942  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

   56:46   1030
 

Klasse: H17K(KORT)

1  71499  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

   38:27   1030
2  31593  

Kjetil Jacobsen

  

HAmar o-klubb

   48:58   884
3  104339  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

   1:02:27   698
4  111555  

Ganesh Søegaard

  

OSI

   1:19:33   500
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  77444  

Esten Koren

  

Nydalens Skiklub

   48:41   1030
2  472050  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

   53:27   972
3  79056  

Geir Moholdt

  

Ås-NLH Orientering

   53:36   960
4  81040  

Bjørn Hauge

  

OSI

   53:41   949
5  67587  

Eldar Frøland

  

OSI

   55:42   928
6  86968  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

   1:00:12   882
7  111700  

Simonas Gentvilas

  

OSI

   1:02:00   864
8  89747  

Geir Tomas Knutheim

  

Horten, OK

   1:03:41   846
9  66663  

Kjell-Christian Markset

  

KOLL

   1:10:09   780
10  98618  

Eskil Hagen

  

DVASK

   1:20:03   678
Disk  109266  

Erik Paulsrud

  

Bækkelagets Spkl.

   57:46   100
Disk  30855  

Karl Arne Lein

  

Lierbygda O-lag

   57:25   100
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  103694  

Per-Ivar Nikolaisen

  

AFTENPOSTEN

   57:00   1030
2  28203  

Øystein Eggen

  

POSTEN

   1:04:17   957
3  104702  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

   1:04:29   945
4  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   1:09:49   888
5  104840  

Torbjørn Olderheim

  

SAS

   1:14:23   848
6  112202  

Stoyan L Tsarski

  

INy

   1:16:20   831
7  104395  

Steinar Danielsen

  

JERNBANEVERKET

   1:31:01   702
8  68571  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

   1:37:17   647
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   47:49   1030
2  94900  

Helge Gisholt

  

SENTRUM OK

   53:01   966
3  78529  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

   54:49   937
4  80606  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   59:27   879
5  86945  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   1:00:03   873
6  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:00:10   871
7  64746  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   1:02:37   846
8  86933  

Per Arne Engstad

  

BUL Tromsø

   1:03:20   838
9  36432  

Kjetil Ovesen

  

Lierbygda O-lag

   1:04:33   826
10  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:04:55   822
11  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   1:05:03   820
12  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   1:08:50   781
13  79843  

Ketil Berstad

  

RIKSHOSPITALET

   1:09:24   775
14  26227  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   1:14:02   726
15  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:16:37   699
16  400270  

Tore Løberg

  

LMI

   1:17:44   688
17  68271  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

   1:18:54   675
18  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:22:00   643
19  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:22:40   636
20  91035  

Øyvind Grandum

  

FFI

   1:24:04   621
21  79726  

Geir Hanesand

  

ATN

   1:30:58   549
Disk  285090  

Terje Næss

  

STATSBYGG

   1:12:20   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   41:11   1030
2  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   42:11   1008
3  300090  

Morten Anker Hoffmann

  

PROCAPTURA

   42:33   994
4  79089  

Endre Hallan

  

STATENS VEGVESEN

   45:20   950
5  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   46:26   937
6  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   46:31   936
7  98543  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

   48:47   908
8  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   49:39   898
9  79098  

Leif Thingsrud

  

Riksarkivbygningens BIL

   49:46   896
10  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   50:03   893
11  89333  

Peer Stiansen

  

NYDALEN

   51:53   871
12  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   52:10   867
13  80715  

Dag Magnar Evje

  

AMERSHAM

   52:20   865
14  81569  

Jan Nytveit

  

KJELSÅS

   52:42   861
15  78693  

Richard Blom

  

FBI

   55:53   822
16  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   57:57   797
17  79231  

Svein Andersen

  

HAUG OG BLOM-BAKKE

   58:48   787
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   45:22   1030
2  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   47:04   1002
3  400900  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

   52:38   930
4  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   53:08   915
5  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   53:47   908
6  79905  

Johan T. Jensen

  

UD

   54:35   899
7  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   54:47   897
8  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   54:53   896
9  23435  

Tore Ringerike

  

DNB

   55:41   887
10  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   56:35   877
11  98376  

Lars Flugsrud

  

HEMING/NJÅRD

   59:13   848
12  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   1:02:17   814
13  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   1:02:51   808
14  69028  

Are Eriksen

  

UNIVERSITETET

   1:03:45   798
15  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:03:47   798
16  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:04:50   786
17  98782  

Ola Nordviste

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:10:01   729
18  92493  

Bjørn Rossow

  

ATN

   1:13:31   690
19  92540  

Helge Stenseth

  

ATN

   1:16:28   658
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  79941  

Steinar Skoglund

  

Fossum IF

   39:50   1030
2  403490  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   40:52   1008
3  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   40:57   996
4  79212  

Knut Johansen

  

STOREBRAND

   44:48   938
5  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   48:24   893
6  104340  

Hallvard Bjørgum

  

DNV

   49:00   885
7  94457  

Stein Gjessing

  

HEMING/NJÅRD

   49:14   883
8  111705  

Tore Benneche

  

UNIVERSITETET

   56:09   796
9  82115  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   57:34   778
10  23179  

Bernt Thorstensen

  

HEMING/NJÅRD

   1:01:02   734
11  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:06:04   671
12  78790  

Rolf Holmøy

  

NORCONSULT

   1:24:35   500
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   40:40   1030
2  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   45:32   961
3  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   46:30   939
4  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   47:14   920
5  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   48:55   899
6  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   50:02   885
7  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   50:05   885
8  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   50:38   878
9  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   51:51   863
10  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   53:25   844
11  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   53:40   841
12  104991  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   53:56   837
13  79724  

Sigfred Fagervik

  

ATN

   53:59   837
14  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   55:01   824
15  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   56:35   805
16  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   57:32   793
17  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   57:51   789
18  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   57:58   788
19  71772  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   1:01:35   743
20  76160  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

   1:05:03   701
21  29079  

Roar Gudding

  

VETBIL

   1:06:44   680
22  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:12:19   611
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   34:00   1030
2  103758  

Vegard Olderheim

  

ELKEM

   37:11   974
3  23713  

Svein Kvalheim

  

BT

   39:04   936
4  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   41:18   893
5  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   42:02   882
6  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   42:19   878
7  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   46:30   817
8  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   48:51   782
9  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   49:45   769
10  23885  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   53:12   718
11  79718  

Erich Sturm

  

ATN

   54:16   702
12  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   59:17   629
13  91005  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   1:04:24   553
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   33:49   1030
2  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   35:31   995
3  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   37:01   963
4  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   37:09   951
5  109270  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   38:06   937
6  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   38:54   925
7  62370  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

   42:24   874
8  489021  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   44:51   837
9  401144  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   49:00   776
10  86904  

Odd Anda

  

NILU

   1:13:50   500
Disk  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   33:14   100
Disk  25002  

Jan Larsen

  

SAMF.DEP

   1:15:37   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  77419  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   42:45   1030
2  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   42:49   1020
3  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   46:12   970
4  23313  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   58:55   811
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  105005  

Hans Grytnes

  

STOREBRAND

   1:15:00   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  110733  

Stian Raunehaug

  

PRIVAT

   1:38:19   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  22863  

Even Angell-Petersen

  

NYDALEN

   42:38   500
2  107292  

Esten Nakken

  

FOSSUM

   48:59   500
3  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   56:57   500
4  106098  

Trond Aurud

  

GEODATA

   1:09:29   500
5  109974  

Arne Flothyl

  

STAVANGER KOMMUNE

   1:23:34   500
Disk  91047  

Sigurd Berstad

  

HEMING/NJÅRD

   39:13   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  23632  

Sigve Nakken

  

RIKSHOSPITALET

   38:04   500
2  111769  

Atgeir Takle

  

GLT

   40:35   500
3  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   41:49   500
4  400972  

Christian Reusch

  

REGJERINGSADVOKAT

   47:55   500
5  104329  

Torbjørn Kulstad

  

SKIFORENINGEN

   48:32   500
6  97584  

Håvard Alstad

  

TELENOR

   50:02   500
7  81422  

Paul Wilson

  

HEMING/NJÅRD

   50:44   500
8  76172  

Trude Bruun Thorstensen

  

HEMING/NJÅRD

   58:55   500
9  82315  

Morten Skirstad Mo

  

RINGNES

   59:00   500
10  84990  

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

   59:27   500
11  91096  

Johan Mohn

  

HEMING/NJÅRD

   1:13:54   500
12  81510  

Johanne Haugen

  

PRIVAT

   1:20:09   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  97990  

Arne Sandvold

  

NYDALEN

   30:30   500
2  400966  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

   33:57   500
3  95284  

Ingvild Fiskevold

  

PARTNER3000

   39:36   500
4  80459  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   39:37   500
5  87565  

Tor Svendsen

  

PARTNER3000

   39:43   500
6  68342  

Ola Hogseth

  

FET

   43:44   500
7  67752  

Siri Spjelkavik

  

TYRVING

   44:55   500
8  400969  

Marianne Reusch

  

HEMING/NJÅRD

   45:49   500
9  89706  

Stephane Nicolas

  

FFI

   58:31   500
10  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   1:25:49   500
Disk  104406  

Nils Petter Pedersen

  

SKIFORENINGEN

   46:01   100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  285097  

Anne Bakken Hinsch

  

HEMING/NJÅRD

   35:27   500
2  94459  

Sissel Gjessing

  

DNB NOR

   50:20   500
3  81581  

Lisbeth Johnsen

  

AHUS

   51:07   500
4  95784  

Randi Otterstad

  

AHUS

   1:04:51   500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 273

Lisensen tilhører OBIK Orientering