Klasse: D-12N-Følge(2km N)

 

Klasse: D10-12(2km N)

1  105673  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   1:01:55   1030
Disk  63667  

Pia Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   28:42   100
Disk  81320  

Mari clausen bekkelien

  

NYDALEN

   49:42   100
 

Klasse: D13-16N(2km N)

1  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   27:53   1030
2  104394  

Mari Bergendahl

  

KOLL

   29:05   999
 

Klasse: D13-14(EKORT)

1  66669  

Anne-Tine Markset

  

KOLL

   26:53   1030
2  97770  

Nanna fløgstad sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

   31:40   932
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  93940  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   27:17   1030
2  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   29:13   985
3  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   31:44   929
4  111670  

Pernille Borgnes

  

HEMING/NJÅRD

   38:47   790
5  111665  

Anja Graff Nesse

  

HEMING/NJÅRD

   38:48   789
6  111669  

Kaia Kathrine JUST

  

HEMING/NJÅRD

   38:54   788
Disk  10358  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   35:16   100
 

Klasse: D17N(2.5km C)

 

Klasse: D17K(EKORT)

1  81581  

Jorunn Skråning

  

Austre moland

   34:20   1030
2  62566  

Line Susanne Skavhellen

  

BOtne sk

   37:01   981
3  81513  

Astrid Saudland

  

AMil

   37:27   965
4  81569  

Gunhild Ottersland

  

UNIVERSITETET

   41:54   890
5  109275  

Ann ahlqvist

  

FOSSUM

   48:29   794
6  89427  

Ingunn Risa

  

PT

   55:24   694
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  87029  

Marie Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   51:18   1030
2  100493  

Elin Bergseng

  

OSI

   59:10   944
3  488407  

Pia Wikborg

  

OSI

   59:40   929
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  97997  

Dagrunn Mekild

  

HEMING/NJÅRD

   44:53   1030
2  62418  

Stine Skinnes

  

GEODATA

   46:16   1005
3  98663  

Aadel Heilemann

  

OSI

   51:03   942
4  79903  

Maren Kaarby

  

Nydalens Skiklub

   56:02   876
5  83269  

Karen Kristoffersen

  

SØRKEDALEN

   1:02:37   803
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   45:29   1030
2  87011  

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

   47:47   995
3  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   51:35   943
4  106325  

Anne Danielsen

  

LYN

   57:21   870
5  91550  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

   1:03:59   797
6  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:05:28   781
7  400969  

Marianne Reusch

  

HEMING/NJÅRD

   1:21:45   602
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   43:56   1030
2  69134  

Mette Hallén

  

Nydalens Skiklub

   49:46   954
3  79232  

Birgit Korvald

  

KOLL

   50:01   941
4  83996  

Anne Berit Eid

  

Nydalens Skiklub

   57:42   844
5  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   1:03:53   773
6  400915  

Runa Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:11:22   688
7  105382  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:11:28   687
7  86597  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

   1:11:28   687
Disk  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   9:37   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   31:10   1030
2  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   33:43   980
3  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   36:48   920
4  87021  

Onelma Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

   38:32   882
5  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   44:16   790
6  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   44:25   788
7  23886  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   52:31   658
8  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   53:17   646
9  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   53:24   644
10  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:09:49   500
Disk  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   0:00   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   35:43   1030
2  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   37:11   1000
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  104989  

Håkon Gimse

  

MEMING/NJÅRD

   21:16   1030
2  79905  

Torstein Høglund

  

Oppsal IF

   38:40   611
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  103690  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   17:11   1030
2  101560  

Anders Freming

  

Heming/Njård OL

   24:30   808
3  81582  

Gjermund Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   50:08   500
 

Klasse: H13-16N(2km N)

1  92593  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

   25:00   1030
2  106319  

Lars Haug

  

LYN

   27:41   967
Disk  93936  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   48:47   100
Disk  97948  

Bastian Poppe

  

HEMING/NJÅRD

   48:51   100
 

Klasse: H13-14(EKORT)

1  10321  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

   24:01   1030
2  89099  

Martin Hallén

  

Nydalens Skiklub

   25:10   997
3  89460  

Sverre Tulter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   27:38   935
4  93941  

Sindre Selvig

  

NYDALEN

   32:33   823
5  400851  

Gudmund Høglund

  

OPPSAL

   33:46   798
6  106324  

Tobias D Øgrim

  

LYN SKI

   34:10   789
7  83152  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   49:26   500
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  69023  

Trygve Markset

  

KOLL

   34:34   1030
2  69026  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

   36:30   993
3  91036  

Philip Hasselstrøm

  

NYDALEN

   51:29   766
4  81583  

Didrik Vaksdahl

  

NYDALEN

   52:53   736
Disk  111667  

Mikkel Hals

  

HEMING/NJÅRD

   34:07   100
Disk  111664  

Pernille Hals

  

HEMING/NJÅRD

   40:48   100
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  87024  

Hans Henrik Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   41:06   1030
2  71499  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

   47:15   946
3  80668  

Fredrik Larsen

  

INdre Østfold

   49:45   905
4  31593  

Kjetil Jacobsen

  

HAmar o-klubb

   56:44   810
Disk  111555  

Ganesh Søegaard

  

OSI

   49:42   100
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  68274  

Pål Skogedal

  

NYDALEN

   45:45   1030
2  81510  

Eldar Frøland

  

OSI

   50:00   974
3  89477  

Inge Lindseth

  

NYDALEN

   50:17   961
4  81040  

Bjørn Hauge

  

OSI

   52:39   925
5  89685  

Kjetil Kjernsmo

  

OSI

   1:07:16   765
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  400381  

Runar Larsen

  

KVÆRNER OSLO

   53:52   1030
1  64328  

Truls Kvaase

  

COnsorte

   53:52   1020
3  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   56:14   989
4  104702  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

   58:51   954
5  110623  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

   1:14:55   805
6  104395  

Steinar Danielsen

  

JERNBANEVERKET

   1:19:23   764
Disk  112202  

Stoyan L Tsarski

  

INy

   55:03   100
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   47:48   1030
2  78529  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

   47:59   1019
3  402738  

Eirik Næss-Ulseth

  

SKILLING

   48:01   1008
4  81509  

Thor Mella

  

FOLKEUNIVERSITETET

   51:16   964
5  86945  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   53:10   944
6  80606  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   53:35   940
7  79843  

Ketil Berstad

  

RIKSHOSPITALET

   56:34   909
8  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSENS CONS

   56:44   907
9  64746  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   57:22   900
10  38368  

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:00:22   869
11  79810  

Søren Jonsson

  

NYDALEN

   1:00:50   864
12  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   1:01:09   861
13  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:01:35   856
14  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:02:05   851
15  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:03:12   839
16  68271  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

   1:07:20   796
17  78690  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

   1:07:42   792
18  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:08:01   789
19  103135  

Håvard Christiansen

  

RIKSANTIKVAREN

   1:13:06   736
20  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:13:59   727
21  81420  

Knut Anders Løken

  

WESTERDALS

   1:14:42   719
22  81318  

Per Morten Lefdal

  

PRIVAT

   1:23:23   628
23  79111  

Per Stedje

  

BASEFARM

   1:29:39   563
Disk  400270  

Tore Løberg

  

LMI

   1:23:23   100
Disk  400903  

Egil Iversen

  

GLAAMENE

   52:04   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  34665  

John Hansen

  

AB PIL

   44:34   1030
2  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   45:39   1008
3  300090  

Morten Anker Hoffmann

  

PROCAPTURA

   46:21   990
4  98543  

Jeppe Hansson

  

IDRETTENS HUS

   46:43   976
5  81421  

Jan O. Nytveit

  

KJELSÅS

   48:01   962
6  66662  

Kjell Markset

  

KOLL

   48:08   960
7  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   50:11   937
8  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   50:56   929
9  402635  

Øystein Kildahl

  

AHS

   53:55   896
10  485339  

Finn Gange

  

NVE

   58:08   848
11  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:02:51   795
12  91110  

Leif nesse

  

HEMING/NJÅRD

   1:03:28   788
13  79231  

Svein Andersen

  

HAUG OG BLOM-BAKKE

   1:16:01   648
Disk  106023  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   46:50   100
Disk  78693  

Richard Blom

  

FBI

   1:38:41   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   42:41   1030
2  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   46:08   980
3  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   49:07   935
4  90373  

Johan T. Jensen

  

UD

   53:02   879
5  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   54:32   862
6  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   58:14   818
7  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:04:06   750
8  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   1:05:20   735
9  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   1:08:19   700
10  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:08:42   696
11  92493  

Bjørn Rossow

  

ATN

   1:08:48   695
12  98782  

Ola Nordviste

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:11:27   664
13  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:14:44   625
14  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:16:56   599
15  92540  

Helge Stenseth

  

ATN

   1:21:27   546
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  79941  

Steinar Skoglund

  

Fossum IF

   46:47   1030
2  79212  

Knut Johansen

  

STOREBRAND

   51:11   973
3  104831  

Nils Olav Sjøberg

  

HIO

   51:58   955
4  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   53:49   925
5  80611  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   56:33   896
6  71829  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

   56:37   895
7  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:07:43   777
8  81512  

Sigbjørn Grindheim

  

NASJONALBIBL

   1:09:23   759
Disk  82115  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   28:53   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   47:58   1030
2  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   48:01   1020
3  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   52:41   961
4  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   52:44   951
5  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   53:57   938
6  79724  

Sigfred Fagervik

  

ATN

   54:58   928
7  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   58:07   895
7  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   58:07   895
9  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:00:16   872
10  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   1:02:23   850
11  104991  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   1:04:38   827
12  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   1:04:52   824
13  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   1:06:36   806
14  90740  

Oddvar Hagen

  

ATN

   1:06:57   803
15  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:08:42   784
16  76160  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

   1:10:34   765
17  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   1:21:15   654
18  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:24:23   621
19  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:27:52   585
Disk  99191  

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGENOR

   56:58   100
Disk  82120  

Arthur Hertzberg

  

KJELSÅS

   0:20   100
Disk  82118  

Svein Vikhamar

  

LINJEGODS

   0:00   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  87022  

Jappe Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

   28:45   1030
2  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   30:30   990
3  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   33:57   920
4  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   34:26   902
5  23613  

Bjørn Berre

  

NLH

   37:13   853
6  23885  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   40:57   788
7  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   42:13   766
8  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   42:17   765
9  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   43:14   749
10  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   44:23   729
11  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   45:20   712
Disk  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   43:11   100
Disk  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   49:08   100
Disk  91005  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   59:11   100
Disk  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   1:01:49   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   27:49   1030
2  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   34:58   892
3  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   35:40   869
4  401144  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   36:21   847
5  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   36:29   845
6  63769  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   36:31   844
7  82190  

Magne Grande

  

FBI

   37:43   823
8  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   38:29   809
9  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   38:34   807
10  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   42:53   730
11  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   44:06   708
12  86904  

Odd Anda

  

NILU

   47:06   654
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   39:28   1030
2  77364  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   43:08   974
3  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   46:00   928
4  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   55:24   799
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  91141  

Aleksander Holten

  

HEMING/NJÅRD

   52:43   500
2  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   1:06:32   500
3  105636  

Karsten Borge

  

AIMIT AS

   1:10:18   500
4  106786  

Torstein Schjelle

  

Columbus ITP

   1:21:39   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  79230  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

   46:39   500
2  81321  

Trond Hetland

  

METEOROLOGEN

   47:43   500
3  91119  

Tuva Toftdahl

  

Heming/Njård OL

   47:58   500
4  100480  

Ane Funderud

  

OSI

   59:59   500
5  60737  

Arild Gimse

  

HEMING/NJÅRD

   1:07:22   500
6  80132  

Trond Romsås

  

STATKRAFT

   1:07:43   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  112196  

Dag Wang

  

Lillomarka OL

   31:28   500
2  112197  

Hege Wang

  

Lillomarka OL

   34:25   500
3  89706  

Stephane Nicolas

  

FFI

   36:01   500
4  22452  

Kari Shjølberg

  

FBI

   36:02   500
5  97456  

Hanne Opsahl

  

TANDBERG DATA

   40:57   500
6  82240  

Christelle Denonville

  

FBI

   41:57   500
7  62569  

Elin M. Lien

  

ORKH

   42:13   500
8  105660  

Heidi Rasmussen

  

RADIL

   48:00   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  104393  

Bjørn Bergendahl

  

Component service

   27:57   500
2  79850  

Trond Ramberg

  

NRK

   31:00   500
3  285097  

Anne Bakken Hinsch

  

HEMING/NJÅRD

   36:56   500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   40:45   1030

Antall deltagere: 235

Lisensen tilhører OBIK Orientering