Klasse: ABkarusell(LANG)

1  68272  

Harald Berge

  

Tyrving, IL

   34:13   1030
2  30790  

Rune Berge

  

Tyrving, IL

   38:07   964
3  79863  

Eirik Dale

  

Tyrving, IL

   42:53   884
4  87049  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

   43:39   863
5  111895  

Jan Erlend Innselset

  

PEAB BIL

   45:01   843
6  83171  

Geir K. Engdahl

  

Tyrving, IL

   45:52   830
7  86375  

Julie Berteig

  

FOSSUM

   49:15   781
8  111770  

Eline Martinsen

  

PRIVAT

   1:17:31   500
 

Klasse: ABkarusell(MELLOM)

1  61036  

Rune Zachariassen

  

Lommedalen IL

   29:57   1030
2  98543  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

   36:31   911
3  485401  

Torkil Eide Solstad

  

Tyrving, IL

   38:22   870
4  80010  

Marius Mathisen Søvik

  

Tyrving, IL

   40:17   828
5  83150  

Hans-Ingar Sætra

  

Asker SK

   42:56   784
6  87043  

Helge Lye

  

Tyrving, IL

   43:07   781
7  67835  

Øyvind Steindal

  

FOSSUM

   49:48   669
8  402920  

Henrik Larsen

  

OLAV THON BIL

   53:20   610
9  95777  

Atle Søvik

  

Tyrving, IL

   53:23   609
 

Klasse: ABkarusell(KORT)

1  99192  

Bjørn Thomas Vee

  

Tyrving, IL

   29:37   1030
2  89462  

Torunn Økern Jensen

  

Nydalens Skiklub

   29:38   1020
3  87056  

Ida Tiltnes

  

Tyrving, IL

   29:48   1007
4  487972  

Morten Saue

  

Tyrving, IL

   31:23   971
5  82315  

Morten Skirstad Mo

  

RINGNES

   32:09   958
6  87045  

Kjersti Skantze

  

Tyrving, IL

   33:12   940
7  403500  

Berit Berge

  

Tyrving, IL

   33:26   936
8  107300  

Knut Saue

  

BSK

   33:43   931
9  400434  

Tore Vaaje

  

Asker SK

   33:49   930
10  104846  

Hanne Rådstoga

  

Asker SK

   34:32   917
11  69129  

Einar Hem

  

Asker SK

   34:34   917
12  28086  

Aud Gran

  

TYRVING

   34:46   914
13  111925  

Anders K Engdal

  

Tyrving, IL

   40:55   810
14  98135  

Snorre Busterud

  

Fossum IF

   41:12   805
15  109327  

Gry Olausen

  

GE Healthcare

   41:42   797
16  87058  

Inger Tiltnes

  

Tyrving, IL

   42:16   787
17  112832  

Lisbeth Rasch

  

BÆRUM SYKEHUS

   45:13   737
18  67752  

Siri Spjelkavik

  

TYRVING

   45:20   735
19  112833  

Anne Regine bAKSTAD

  

FRISKIS&SVETTIS

   58:17   517
Disk  76167  

Arild Andenæs

  

Asker SK

   1:01:54   100
 

Klasse: ABkarusell(EKORT)

1  87036  

Zsuzsa Fey

  

Tyrving, IL

   18:48   1030
2  95776  

Eva Mathisen Søvik

  

TYRVING

   25:43   837
3  87053  

Anne Sagberg

  

Stabæk IF

   27:43   773
4  403451  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   30:53   679
4  80545  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

   30:53   679
6  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   31:20   667
7  62745  

Mats Olav Berg

  

Haslum IL

   31:58   650
8  87691  

Kirsti Berg

  

Haslum IL

   32:28   637
9  86371  

Marit Økern Jensen

  

Bærum Skiklub

   33:20   614
10  99193  

Niklas Sommerstad

  

Tyrving, IL

   33:41   605
11  89392  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   33:55   598
12  97629  

Jorunn øYEN

  

Asker SK

   35:14   563
13  80727  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

   40:08   500
14  109429  

Hanna Fjeldheim Dale

  

Tyrving, IL

   41:02   500
15  106035  

Karin Kilset

  

TYRVING

   41:47   500
16  87563  

Brita Clark

  

STABÆK IF

   44:33   500
17  36972  

Jens Grønning

  

Tyrving, IL

   44:37   500
18  112831  

Anne Gro Fjeldheim

  

TYRVING

   48:00   500
19  105053  

Kristin Vigander

  

Fossum IF

   48:29   500
20  112830  

Anita Berger

  

TYRVING

   1:14:59   500
Disk  61034  

Tone Dahle

  

Asker SK

   28:41   100
Disk  84159  

Per Gjermo

  

Asker SK

   43:05   100
 

Klasse: ABkarusell(2km N)

1  489171  

Eirik Asdøl

  

Tyrving, IL

   13:04   1030
2  87046  

Lars Skantze

  

Tyrving, IL

   14:25   969
3  96404  

Jørgen Steinwig

  

TYRVING

   17:26   843
4  63825  

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

   18:11   805
5  23324  

Sunniva Delange

  

Tyrving, IL

   21:38   673
6  11997  

Jonas Isachsen

  

TYRVING

   26:52   500
7  39003  

Karl- Martin bech Jensen

  

TYRVING

   26:53   500
8  11153  

Marit Isachsen

  

BÆRUMS SKIKLUB

   31:05   500
9  23935  

Sebastian Isachsen

  

TYRVING

   31:10   500
10  87696  

Marit Berg

  

Haslum IL

   35:57   500
Disk  23833  

Mari Bech Jensen

  

Tyrving, IL

   19:29   100
Disk  23960  

Rasmus Dale

  

TYRVING

   49:29   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  98663  

Aadel Heilemann

  

Bahr

   32:59   1030
2  106318  

Charlotte Semin

  

FUGRO

   42:55   870
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  91550  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

   35:48   1030
2  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   37:19   999
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  88644  

Randi Hansen

  

ARNADAL

   42:29   1030
2  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   44:03   1002
3  79121  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   46:47   960
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   26:19   1030
2  111972  

Anne -Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   31:20   925
3  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   31:36   910
4  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   35:09   833
5  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   35:10   832
6  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   36:38   804
7  80601  

Anne Marit Færden

  

HYDRO OSLO

   39:05   758
8  80730  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   39:07   757
9  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   42:06   701
10  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   45:39   633
11  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   53:50   500
12  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   55:59   500
13  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:10:58   500
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   36:06   1030
2  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   36:57   1009
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   41:21   1030
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  472050  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

   35:50   1030
2  104702  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

   42:10   932
3  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   42:52   912
4  89701  

Andreas Hallingstad

  

KVÆRNER OSLO

   50:50   791
5  110623  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

   53:11   758
6  97437  

Sven Ringstad

  

MALTHE

   53:50   749
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  489429  

Are Kristiansen

  

PRIVAT

   35:06   1030
2  485398  

Thor Mella

  

FOLKEUNIVERSITETET

   36:06   1006
3  80606  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   39:00   955
4  106047  

Niklas Welding

  

PRIVAT

   39:09   943
5  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   40:03   930
6  64746  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   40:35   922
7  80666  

Johan Haavardtun

  

LINJEGODS

   40:39   921
8  488255  

Steinar Låg

  

INMARSAT

   40:52   918
9  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   42:15   899
10  97577  

Øyvind Sjøstedt

  

NETSTEP

   43:36   879
11  483036  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

   45:00   859
12  78617  

Mats Carlin

  

FBI

   46:05   844
13  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   47:26   825
14  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   47:31   824
15  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   47:33   823
16  79991  

Lars Chr Olsen

  

HYDRO OSLO

   49:43   792
17  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   50:07   787
18  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   54:37   722
19  79111  

Per Stedje

  

BASEFARM

   1:02:19   613
Disk  103128  

Håkon Danevad

  

NORKART

   38:08   100
Disk  79726  

Geir Hanesand

  

ATN

   50:36   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  78722  

Egil Nilsen

  

NAtural asa

   32:31   1030
2  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   33:42   1002
3  84978  

Per Kaarby

  

BELLIT

   34:29   980
4  79089  

Endre Hallan

  

STATENS VEGVESEN

   36:19   942
5  34665  

John Hansen

  

AB PIL

   38:27   909
6  79998  

Per Chr Alsgaard

  

HYDRO OSLO

   39:37   891
7  78693  

Richard Blom

  

FBI

   40:14   882
8  485339  

Finn Gange

  

NVE

   40:45   874
9  79995  

Don Skantze

  

HYDRO OSLO

   46:26   787
10  94486  

Pål Bratlien

  

NORDEA

   49:18   742
Disk  69024  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

   0:00   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   34:58   1030
2  82587  

Olav Nipen

  

HYDRO OSLO

   36:08   1004
3  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   38:13   964
4  39551  

Arne Edvinsen

  

DNB

   39:09   941
5  80724  

Geir Fløymo

  

KVÆRNER OSLO

   39:53   930
6  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   43:36   877
7  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   44:18   867
8  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   44:56   858
9  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   49:05   799
10  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   51:01   771
11  92540  

Helge Stenseth

  

ATN

   54:07   727
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   27:30   1030
2  82115  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   31:07   955
3  80602  

Jon Færden

  

KREDINOR

   32:42   916
4  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   33:49   886
5  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   34:01   882
6  480203  

Harald Wibye

  

DBCN

   38:39   798
7  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   42:38   725
8  111705  

Tore Benneche

  

UNIVERSITETET

   44:39   689
9  23179  

Bernt Thorstensen

  

HEMING/NJÅRD

   44:55   684
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  23628  

Svein Lie

  

UNIVERSITETET

   28:24   1030
2  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   30:03   991
3  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   31:44   952
4  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   32:08   935
5  82118  

Svein Vikhamar

  

LINJEGODS

   33:06   918
6  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   33:34   910
7  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   34:00   902
8  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   34:24   895
9  400902  

Bjørn Sandelien

  

STATENS VEGVESEN

   36:08   864
10  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   36:39   855
11  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   37:04   848
12  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   37:30   840
13  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   37:45   836
14  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   38:34   822
15  104248  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB

   41:31   770
16  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   47:43   660
17  78402  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

   49:43   625
18  79716  

Arne H Reistad

  

ATN

   57:08   500
19  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   58:04   500
20  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   1:01:02   500
21  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:03:45   500
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   28:39   1030
2  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   29:33   1005
3  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   31:16   965
4  88989  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   32:25   935
5  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   32:33   932
6  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   32:46   929
7  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   36:32   863
8  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   37:53   839
9  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   38:41   825
10  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   45:52   700
11  91005  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   48:24   656
Disk  23613  

Bjørn Berre

  

UMB

   27:41   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   30:01   1030
2  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   31:45   992
3  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   31:49   981
4  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   33:03   950
5  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   33:59   934
6  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   35:33   908
7  401144  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   36:35   891
8  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   37:08   882
9  86904  

Odd Anda

  

NILU

   38:53   853
10  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   46:35   725
Disk  63769  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   34:57   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   34:57   1030
2  77364  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   35:25   1014
3  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   35:46   999
4  94026  

Knut Kolsrud

  

STOREBRAND

   38:11   954
Disk  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   51:23   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   40:44   1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  109271  

Jarle Ruud

  

DYNEA BIL

   35:21   500
2  60684  

Torstein Are

  

Hydro oslo

   38:44   500
3  89747  

Geir Tomas Knutheim

  

Horten, OK

   38:46   500
4  30855  

Karl ArneLein

  

NYbygda

   40:18   500
5  97548  

Lars Karelius Noer

  

NRK

   41:02   500
6  30854  

Andreas Medalen

  

NORDIC TELECOM

   42:15   500
7  79757  

Øyvind Steinbekken

  

ODALEN

   48:15   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  60765  

Knut Jostein Sætnan

  

OPIL

   40:12   500
2  106317  

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

   47:12   500
Disk  68198  

Vigdis Hobøl

  

ØSTMARKA

   42:58   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSENS CONS

   23:43   500
2  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   26:19   500
3  82225  

Harald Iwe

  

NGI

   27:26   500
4  401172  

Jørn Sønsterudbråten

  

LILLOMARKA

   30:20   500
5  82311  

Dag Langseth

  

RINGNES

   31:25   500
6  26264  

Kjetil Østvold

  

RIKSREVISJONEN

   32:40   500
7  82375  

Svein Tryti

  

ABB

   38:52   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  70973  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   30:49   500
2  79802  

Bent Vale

  

NORGES BANK

   45:15   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)


Antall deltagere: 221

Lisensen tilhører OBIK Orientering