Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  103587  

Bertina Lundin

  

NYDALEN

   32:19   1030
2  109306  

Hedvig Volset

  

HEMING/NJÅRD

   38:51   919
 

Klasse: D10-12(2km N)

1  104394  

Mari Bergendahl

  

KOLL

   19:47   1030
2  97996  

Tora Vollset

  

HEMING/NJÅRD

   22:29   952
3  81421  

Mairi Clausen-Bekkelien

  

Nydalens Skiklub

   35:18   618
 

Klasse: D13-16N(2km N)

1  109974  

Katinka B Gange

  

NVE

   24:07   1030
 

Klasse: D13-14(EKORT)

1  97770  

Nanna fløgstad sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

   48:17   1030
Disk  98465  

Ingrig Flugrud

  

NYDALEN

   51:48   100
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  89095  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   26:33   1030
2  480225  

Siri Vilberg

  

LILLOMARKA

   28:48   978
3  91119  

Tuva Toftdahl

  

Heming/Njård OL

   31:16   922
4  93940  

Siri Selvig

  

NYDALEN

   35:08   839
5  111670  

Pernille Borgnes

  

HEMING/NJÅRD

   46:19   628
6  111669  

Kaia Kathrine JUST

  

HEMING/NJÅRD

   46:20   628
7  111665  

Anja Graff Nesse

  

HEMING/NJÅRD

   46:22   627
Disk  487970  

Ida Tangen

  

NYDALEN

   38:38   100
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  111673  

Jorunn Skråning

  

Austre moland

   36:05   1030
2  62566  

Line Susanne Skavhellen

  

BOtne sk

   41:24   947
3  95250  

Ann-Karin Lesteberg

  

AMERSHAM

   44:52   889
4  82182  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

   45:18   873
5  111671  

Astrid Saudland

  

PRIVAT

   45:37   868
Disk  109327  

Gry Olausen

  

GE Healthcare

   36:43   100
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  100493  

Elin Bergseng

  

OSI

   1:09:35   1030
2  89422  

Astrid Flusrud

  

HEMING/NJÅRD

   1:12:31   999
3  87029  

Marie Rygh

  

HEMING/NJÅRD

   1:24:59   900
Disk  489395  

Audrun Utskarpen

  

OSI

   34:32   100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  98663  

Aadel Heilemann

  

OSI

   46:55   1030
2  62418  

Stine Skinnes

  

GEODATA

   1:01:47   862
3  81512  

Hanne Høien

  

AKER SYKEHUS

   1:05:12   816
4  83269  

Karen Kristoffersen

  

SØRKEDALEN

   1:06:58   787
5  89640  

Ingeborg Gihle

  

JERNBANEVERKET

   1:11:27   739
6  106318  

Charlotte Semin

  

FUGRO

   1:22:21   623
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  96628  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   52:33   1030
2  95862  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

   54:34   1001
3  66769  

Janet B. Jakobsen

  

NYDALEN

   56:09   976
4  106325  

Anne Danielsen

  

LYN

   57:53   950
5  39114  

Gerd Berit Rekve

  

AKER KVÆRNER

   1:09:03   844
6  91550  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

   1:22:10   719
7  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   1:22:17   718
8  106161  

Jartrud Steinsli

  

FID

   2:04:08   500
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  69134  

Mette Hallén

  

Nydalens Skiklub

   55:19   1030
2  79232  

Birgit Korvald

  

KOLL

   1:00:34   973
3  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   1:06:55   906
4  104854  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

   1:17:03   804
5  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   1:17:28   800
6  105382  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:39:57   597
Disk  89466  

Ellen Turter

  

NYDALEN

   45:41   100
Disk  79121  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

   1:10:03   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   33:21   1030
2  87562  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   36:12   978
3  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   41:16   892
4  108108  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   45:38   816
5  78369  

Wenche Bertelsen

  

OSLO LÆRERNE

   47:11   793
6  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   49:02   765
7  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   49:31   758
8  23886  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   52:20   716
9  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   54:01   691
10  105053  

Kristin Vigander

  

Fossum IF

   55:57   662
11  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   1:00:07   599
12  80543  

Siri Benneche

  

HEMING/NJÅRD

   1:02:06   569
13  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:13:04   500
14  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   1:13:56   500
15  81423  

Brita Bergholt

  

OSLO LÆRERNE

   1:31:47   500
Disk  62099  

Elna Hodnefjell

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   52:29   100
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   36:11   1030
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   54:21   1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  101560  

Anders Freming

  

Heming/Njård OL

   18:17   1030
2  104405  

Hartvig Johannson

  

HEMING/NJÅRD

   25:04   835
3  109305  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   37:29   500
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  79235  

Nikolai Skaare

  

KOLL

   16:57   1030
2  103690  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   17:43   998
3  103692  

Eivind Vold

  

HEMING/NJÅRD

   18:17   971
4  403023  

Torstein Wang

  

Lillomarka OL

   25:02   762
5  103689  

Henrik Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   42:36   500
 

Klasse: H13-16N(2km N)

1  81510  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

   26:06   1030
2  94481  

Fredrik Hinsch

  

HEMING/NJÅRD

   26:39   1010
3  106319  

Lars Haug

  

LYN

   28:36   963
4  93936  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

   30:28   917
5  97948  

Bastian Poppe

  

HEMING/NJÅRD

   30:33   915
 

Klasse: H13-14(EKORT)

1  10321  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

   23:25   1030
2  89099  

Martin Hallén

  

Nydalens Skiklub

   31:09   855
3  89460  

Sverre Tulter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   31:53   830
4  93941  

Sindre Selvig

  

NYDALEN

   34:24   766
5  480199  

Vegard Lilloe Svendsen

  

LILLOMARKA

   47:47   500
6  106324  

Tobias D Øgrim

  

LYN SKI

   49:46   500
7  83152  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

   57:27   500
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  69207  

Stian Hallén

  

Nydalens Skiklub

   40:00   1030
2  81579  

Didrik Vaksdahl

  

NYDALEN

   55:05   832
3  69026  

Rasmus K Skaare

  

NYDALEN

   1:00:12   758
Disk  111667  

Mikkel Hals

  

HEMING/NJÅRD

   40:26   100
Disk  111664  

Pernille Hals

  

HEMING/NJÅRD

   51:30   100
 

Klasse: H17K(KORT)

1  71499  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

   42:00   1030
2  80668  

Fredrik Larsen

  

INdre Østfold

   53:13   887
3  106024  

Richard Noble

  

SKIFER&NATURSTEIN

   1:30:00   500
Disk  87024  

Hans Henrik Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   31:52   100
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  68274  

Pål Skogedal

  

NYDALEN

   55:32   1030
2  402743  

Erlend Slokvik

  

Nydalens Skiklub

   59:34   984
3  86196  

Lars Aurebekk

  

OSI

   1:00:54   962
4  89477  

Inge Lindseth

  

NYDALEN

   1:01:44   945
5  81040  

Bjørn Hauge

  

OSI

   1:08:32   883
6  80967  

Stig Dalsøren

  

OSI

   1:09:19   876
7  67587  

Eldar Frøland

  

OSI

   1:10:16   868
8  472050  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

   1:11:29   857
9  109266  

Erik Paulsrud

  

Bækkelagets Spkl.

   1:12:58   844
10  95784  

Magnus Langvik

  

AHUS

   1:27:51   710
11  302173  

Kyrre Gran

  

Fet O-Lag

   1:29:37   694
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  64328  

Truls Kvaase

  

PARTNER3000

   1:08:10   1030
2  103694  

Per-Ivar Nikolaisen

  

AFTENPOSTEN

   1:08:49   1016
3  109271  

Jarle Ruud

  

DYNEA BIL

   1:13:15   973
4  79574  

Finn Erik Aas

  

BIOTEK

   1:15:13   949
5  63621  

Andreas Sælsbråten

  

N3SPORT

   1:16:49   937
6  38323  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   1:17:40   931
7  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   1:23:46   886
8  103441  

Morten Wettergreen

  

ABB

   1:24:38   880
9  71244  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:27:08   861
10  106315  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

   1:36:19   794
11  112202  

Stoyan L Tsarski

  

INy

   1:42:29   749
12  110623  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

   1:59:33   624
13  93946  

Martin Kjäll-Ohlsson

  

ABB

   2:01:15   611
14  68571  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

   2:25:13   500
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  82224  

Christian Vogelsang

  

NIVA

   56:27   1030
2  402738  

Eirik Næss-Ulseth

  

SKILLING

   59:24   994
3  94900  

Helge Gisholt

  

SENTRUM OK

   1:01:05   969
4  103128  

Håkon Danevad

  

NORKART

   1:06:19   913
5  80606  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   1:10:54   873
6  80770  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

   1:12:19   860
7  103470  

Odd Arne Lian

  

VEIDEKKE

   1:15:56   828
8  38368  

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:18:36   804
9  81268  

Guttorm Egge

  

OSI

   1:19:42   795
10  80778  

Roger Birkeland

  

TELENOR

   1:21:20   780
11  403383  

Anders Grendahl

  

AAS-JAKOBSEN

   1:22:48   767
12  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:26:13   737
13  79869  

Øystein Tandberg

  

KJELSÅS

   1:29:04   712
14  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:29:35   707
15  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   1:30:20   700
16  80784  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

   1:33:18   674
17  78690  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

   1:33:53   669
18  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   1:37:10   640
19  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   1:37:53   634
20  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:38:02   632
21  93937  

Eivind Selvig

  

SØRBRÅTEN

   1:39:36   618
22  91035  

Øyvind Grandum

  

FFI

   1:40:24   611
23  400270  

Tore Løberg

  

LMI

   1:41:45   599
24  68271  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

   1:41:57   597
25  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   1:47:06   552
26  79111  

Per Stedje

  

BASEFARM

   1:52:44   502
27  79726  

Geir Hanesand

  

ATN

   2:06:49   500
Disk  79843  

Ketil Berstad

  

RIKSHOSPITALET

   1:23:48   100
Disk  95807  

Helge Lilloe Svendsen

  

NETCOM

   41:52   100
Disk  106786  

Torstein Schjelle

  

Columbus ITP

   0:00   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  80665  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

   53:28   1030
2  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   54:29   1011
3  300090  

Morten Anker Hoffmann

  

PROCAPTURA

   54:47   998
4  401511  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   56:55   968
5  480196  

Tore Sannes

  

CFLOOR

   58:47   951
6  97860  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   1:01:25   926
7  91475  

Knut Onsager

  

GEOFORM

   1:06:34   878
8  78693  

Richard Blom

  

FBI

   1:07:28   870
9  106023  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   1:11:49   829
10  485339  

Finn Gange

  

NVE

   1:16:56   781
11  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:18:47   764
12  95246  

Ola Lesteberg

  

OSI

   1:20:57   743
13  91110  

Leif nesse

  

HEMING/NJÅRD

   1:30:57   650
14  79231  

Svein Andersen

  

HAUG OG BLOM-BAKKE

   1:53:09   500
Disk  401138  

Arne Vilberg

  

LILLOMARKA

   28:21   100
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   50:30   1030
2  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   59:14   934
3  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   1:05:17   864
4  79905  

Johan T Jensen

  

UD

   1:08:02   827
5  400959  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

   1:10:06   806
6  39168  

Knut Krosby

  

NEPTUN

   1:12:09   786
7  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   1:15:27   753
8  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   1:16:02   748
9  87044  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   1:20:17   706
10  98376  

Lars Flugsrud

  

HEMING/NJÅRD

   1:22:19   685
11  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   1:26:58   639
12  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   1:29:52   611
13  82214  

Reidar Kierulf

  

RKP

   1:31:43   592
14  92493  

Bjørn Rossow

  

ATN

   1:32:20   586
15  92540  

Helge Stenseth

  

ATN

   1:38:21   527
16  79727  

Kjell Liset

  

ATN

   1:40:05   510
17  110025  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   1:42:23   500
Disk  81321  

Ragnar Madsen

  

HEMING/NJÅRD

   53:48   100
Disk  104393  

Bjørn Bergendahl

  

Component service

   1:58:56   100
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  82115  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   43:47   1030
2  80440  

Karl O Orud

  

MORECOM

   44:57   1007
3  86376  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   46:34   979
4  104831  

Nils Olav Sjøberg

  

HIO

   55:49   863
5  39181  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   55:56   862
6  79109  

Petter Odlang

  

Østmarka OK

   59:28   821
7  87676  

Johan Storsveen

  

OPIL

   1:07:12   733
8  79947  

Kay O Gustavsen

  

YARA

   1:08:36   717
9  23179  

Bernt Thorstensen

  

HEMING/NJÅRD

   1:10:51   691
10  110613  

Svein Eriksen

  

KS

   1:11:47   681
11  81320  

Dag H Jensen

  

Gjensidig

   1:11:55   679
12  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   1:19:38   591
13  111705  

Tore Benneche

  

UNIVERSITETET

   1:36:17   500
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   53:20   1030
2  79724  

Sigfred Fagervik

  

ATN

   56:47   988
3  82118  

Svein Vikhamar

  

LINJEGODS

   56:49   978
4  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   57:02   966
5  29079  

Roar Gudding

  

VETBIL

   57:26   962
6  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   1:01:14   926
7  104991  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

   1:02:58   910
8  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   1:03:15   908
9  104248  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB

   1:05:48   884
10  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   1:06:29   877
11  71504  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

   1:06:50   874
12  79719  

Bjørn Grenager

  

ATN

   1:10:15   842
13  72556  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   1:10:30   840
14  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   1:10:33   839
15  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   1:11:54   826
16  89773  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

   1:14:11   805
17  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   1:14:13   805
18  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   1:15:14   795
19  90740  

Oddvar Hagen

  

ATN

   1:17:42   772
20  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:21:41   735
21  76160  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

   1:26:04   694
22  78621  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

   1:26:46   687
23  80824  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   1:28:07   674
24  82169  

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:49:29   500
Disk  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:10:34   100
Disk  28054  

Terje Throndsen

  

SELMER/SKANSKA

   52:56   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   34:42   1030
2  76211  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

   35:40   1007
3  80754  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   35:53   993
4  109358  

Ola Kjeldsen

  

NVE

   40:26   918
5  23613  

Bjørn Berre

  

NLH

   40:30   917
6  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   41:27   903
7  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   50:38   771
8  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   54:42   712
9  62095  

Trond Varang

  

BM NORGROS

   55:22   703
10  76166  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

   56:04   693
11  23885  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   57:41   669
Disk  87022  

Jappe Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

   29:37   100
Disk  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   1:00:04   100
Disk  78215  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   1:36:04   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   31:17   1030
2  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   32:11   1006
3  84989  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   38:45   891
4  401144  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   40:18   856
5  109270  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

   41:33   836
6  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   44:48   784
7  80785  

Svein Kildal

  

TELENOR

   52:48   657
8  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   53:26   646
9  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   56:55   591
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   44:51   1030
2  77364  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   47:30   991
3  79725  

Ørnulf Finstad

  

ATN

   53:20   916
4  23313  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   53:43   902
5  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   1:34:16   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  483002  

Svein Jacobsen

  

SOLSIKKE BIL

   1:11:27   500
2  82225  

Harald Iwe

  

NGI

   1:38:31   500
Disk  111770  

Eline Martinsen

  

PRIVAT

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  30855  

Karl ArneLein

  

NYbygda

   59:13   500
2  89747  

Geir Tomas Knutheim

  

Horten, OK

   1:00:47   500
3  81420  

Ander Søndersrød

  

VOKSEN

   1:02:26   500
4  30854  

Andreas Medalen

  

NORDIC TELECOM

   1:06:52   500
5  81509  

Harald Strøm

  

Opsal

   1:10:52   500
6  110733  

Stian Raunehaug

  

PRIVAT

   1:47:02   500
7  81569  

Arve Ausdal

  

Chipcon

   1:51:02   500
Disk  26227  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

   49:13   100
Disk  402408  

Svein Klausen

  

REAL AKUSTIKK

   1:21:30   100
Disk  89706  

Stephane Nicolas

  

FFI

   1:22:02   100
Disk  106317  

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

   1:00:59   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   50:20   500
2  81581  

Kjetil Sukkestad

  

Grefsen

   52:31   500
3  92275  

Paul Hinsch

  

PRIVAT

   54:32   500
4  79721  

Trond Hetland

  

METEOROLOGEN

   1:01:10   500
5  92542  

Jon Kåre Kjærnes

  

ATN

   1:09:29   500
6  79230  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

   1:16:49   500
Disk  104400  

Roar Bjordal

  

STATSBYGG

   1:01:31   100
Disk  84990  

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

   1:15:37   100
Disk  105650  

Eivind Spiten

  

ORKH

   2:37:30   100
Disk  81583  

Rune Andresen

  

KJELSÅS

   0:00   100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  97990  

Arne Sandvold

  

NYDALEN

   26:47   500
2  112196  

Dag Wang

  

Lillomarka OL

   30:24   500
3  103588  

Ellen Paulsen

  

NYDALEN

   40:41   500
4  111672  

Ola Hogseth

  

FET

   41:56   500
5  89784  

Jostein Hallén

  

Nydalens Skiklub

   42:31   500
6  97456  

Hanne Opsahl

  

TANDBERG DATA

   43:35   500
7  62569  

Elin M. Lien

  

ORKH

   48:24   500
8  95284  

Ingvild Fiskevold

  

PARTNER3000

   49:08   500
8  70973  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

   49:08   500
10  106088  

Sven Bruun

  

ORKH

   55:48   500
11  108117  

Gunnar Søndersrød

  

SENIORPOLITIKK

   1:06:43   500
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  110024  

Toril Nes

  

NYDALEN

   25:11   500
2  104406  

Nils Petter Pedersen

  

NYDALEN

   26:38   500
3  103691  

Marianne Madsen

  

HEMING/NJÅRD

   41:30   500
4  81422  

Arne Almendingen

  

TELENOR

   51:20   500
Disk  285097  

Anne Bakke Hinsch

  

NJÅRD

   32:18   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   44:46   1030

Antall deltagere: 292

Lisensen tilhører OBIK Orientering