Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  92132  

Katrine Finstad

  

TELENOR

   15:11   1030
2  106318  

Charlotte Semin

  

FUGRO

   19:49   868
3  89640  

Ingeborg Gihle

  

JERNBANEVERKET

   22:58   754
Disk  79997  

Ellen Pihl

  

HYDRO OSLO

   34:03   100
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  96109  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   20:59   1030
2  90582  

Lise Nystuen

  

IFE

   22:58   973
Disk  91550  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

   18:21   100
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  83233  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

   22:25   1030
2  80002  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

   24:32   973
Disk  104854  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

   21:02   100
Disk  106123  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   26:23   100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  89391  

Nora Ursin

  

FOSSUM

   17:25   1030
2  30550  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

   17:31   1018
3  77360  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

   17:51   998
4  92571  

Turid Bratland

  

FOSSUM

   22:51   845
5  79793  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   23:30   826
6  111972  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

   24:29   798
7  78369  

Wenche Bertelsen

  

OSLO LÆRERNE

   24:54   786
8  82966  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   26:02   753
9  61061  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

   27:11   720
10  106102  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

   31:50   587
11  68333  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   36:19   500
12  101680  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   41:34   500
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  78976  

Lilla Madsen

  

FBI

   20:34   1030
2  78969  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   22:45   967
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  78645  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   26:10   1030
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  64328  

Truls Kvaase

  

CONSORTE

   25:46   1030
2  472050  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

   26:47   1001
3  106315  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

   31:10   906
4  104702  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

   31:19   893
5  104704  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

   32:27   871
6  104395  

Steinar Danielsen

  

JERNBANEVERKET

   36:19   796
7  108142  

Øyvind Bakke

  

SWECO GRØNER

   36:54   784
8  103441  

Morten Wettergreen

  

ABB

   38:49   747
9  103585  

Eivind Haugen

  

MAMUT

   41:23   697
10  110623  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

   44:45   632
11  68571  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

   45:52   610
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  83161  

Bjørn Mo Østgren

  

AKER KVÆRNER

   24:28   1030
2  488255  

Steinar Låg

  

INMARSAT

   25:10   1006
3  103128  

Håkon Danevad

  

NORKART

   26:02   978
4  63793  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSENS CONS

   26:15   964
5  64746  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   27:17   943
6  402738  

Eirik Næss-Ulseth

  

SKILLING

   29:03   907
7  64744  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

   29:07   905
8  80606  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

   29:38   895
9  96543  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   30:31   877
10  91004  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

   31:22   859
11  80661  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   32:16   841
12  79180  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   32:36   834
13  80666  

Johan Haavardtun

  

LINJEGODS

   33:52   808
14  81579  

Per-Oddvar Osland

  

TELENOR

   34:00   806
15  92541  

Knut Erik Østengen

  

ATN

   35:38   772
16  80710  

Jan Erik Torp

  

FFI

   36:26   756
17  86102  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   36:31   754
18  108051  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

   36:34   753
19  98540  

Trond Øie

  

GJENSIDIGENOR

   39:42   689
20  79726  

Geir Hanesand

  

ATN

   40:12   679
21  79111  

Per Stedje

  

BASEFARM

   40:57   664
22  90142  

Terje Martinsen

  

LØRENSKOG KOMM

   56:57   500
Disk  86919  

Erik Bratlie

  

StaBIL

   34:26   100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  402460  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   22:04   1030
2  300090  

Morten Anker Hoffmann

  

PROCAPTURA

   23:44   983
3  34665  

John Hansen

  

AB PIL

   24:07   964
4  485339  

Finn Gange

  

NVE

   25:25   925
5  78693  

Richard Blom

  

FBI

   27:12   884
6  98460  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   27:22   880
7  79098  

Leif Thingsrud

  

Riksarkivbygningens BIL

   27:35   875
8  79231  

Svein Andersen

  

HAUG OG BLOM-BAKKE

   28:43   850
9  80094  

Claus Frimann Clasen

  

IF

   31:30   787
10  81582  

John Søgaard

  

TELENOR

   32:07   773
11  78628  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

   34:03   729
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  488251  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   21:56   1030
2  401099  

Dag Kolberg

  

FOBIL

   25:31   939
3  71581  

Einar Skåre

  

BREVPOST

   26:45   901
4  306159  

Egil Huseth

  

BLOM

   27:41   869
5  36455  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

   28:04   861
6  400195  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   28:24   853
7  89493  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

   29:48   821
8  39551  

Arne Edvinsen

  

DNB

   31:02   793
9  104760  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

   34:11   721
10  84654  

Helge Stephansen

  

T-VIPS

   36:46   662
11  82204  

Per Nermo

  

COWI BIL

   37:47   639
12  89705  

Bjørn Arne Tronier

  

RPI

   41:29   555
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  79791  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   13:11   1030
2  23179  

Bernt Thorstensen

  

HEMING/NJÅRD

   17:35   854
3  78790  

Rolf Holmøy

  

NORCONSULT

   20:00   752
4  80116  

Per Haugen

  

NEDERMAN

   20:12   734
5  82967  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   20:41   716
Disk  81513  

Sigbjørn Grindheim

  

NASJONALBIBL

   25:41   100
Disk  79947  

Kay O Gustavsen

  

YARA

   0:00   100
Disk  80611  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

   0:00   100
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  78975  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

   14:14   1030
2  98443  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

   14:41   1005
3  87052  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

   14:46   992
4  79948  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   15:19   962
5  23628  

Svein Lie

  

UNIVERSITETET

   16:00   938
6  87017  

Leif Bråten

  

CSC

   16:12   931
7  96640  

Jon C Fougner

  

FUGRO

   16:14   930
8  78982  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   17:35   883
9  61062  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

   17:36   882
10  31042  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   17:49   875
11  488252  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

   18:44   842
12  37063  

Annar Brustad

  

FOBIL

   18:57   835
13  80728  

Tom Ibsen

  

UBIL

   20:16   789
14  78402  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

   23:27   677
15  80610  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   28:25   502
Disk  89702  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   14:51   100
Disk  82118  

Svein Vikhamar

  

LINJEGODS

   0:53   100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  87022  

Jappe Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

   15:36   1030
2  86524  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   16:07   1004
3  400564  

Arne Jordal

  

SAS

   17:54   937
4  78973  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

   23:10   758
5  110792  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   24:03   730
6  79720  

Terje Christiansen

  

ATN

   24:25   718
7  81420  

Frederick Gram

  

NILU

   26:16   659
8  76166  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

   30:48   513
9  86902  

Jan Fr Henriksen

  

NILU

   30:50   512
10  86526  

Tor Henriksen

  

HIO

   34:58   500
Disk  23613  

Bjørn Berre

  

NLH

   20:29   100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  82227  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   17:44   1030
2  401123  

Ole Sannes

  

PRIVAT

   19:56   958
3  68197  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   20:48   924
4  86904  

Odd Anda

  

NILU

   21:20   899
5  89510  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   23:53   827
Disk  63769  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   16:55   100
Disk  78968  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   17:26   100
Disk  104740  

Helge Kvaase

  

HIAK

   18:49   100
Disk  401144  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

   19:59   100
Disk  96546  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   23:10   100
Disk  483028  

Svein Forthun

  

HIO

   28:20   100
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  23313  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   23:28   1030
2  77364  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

   26:32   955
3  79110  

Eivind Stedje

  

IFE

   46:14   525
Disk  103704  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   21:56   100
Disk  103530  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

   28:27   100
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  75943  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   22:41   1030
2  23267  

Thor Brun

  

LØRENSKOG KOMM

   40:52   620
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  483002  

Svein Jacobsen

  

SOLSIKKE BIL

   27:34   500
2  28213  

Line Sommerfeldt

  

Asker SK

   33:36   500
3  111852  

Marte Beitnes Johansen

  

Asker SK

   34:01   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  105614  

Hans Chr. Vollan

  

ORKH

   29:24   500
2  77361  

Petter Fure

  

OPPSAL IF

   30:05   500
3  91549  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

   30:29   500
4  106317  

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

   33:07   500
5  95284  

Ingvild Fiskevold

  

PARTNER3000

   44:17   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  67752  

Siri Spjelkavik

  

TYRVING

   19:29   500
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  104247  

Katinka B Gange

  

NVE

   16:06   500
2  64735  

Westside

  

Lilleaker

   21:49   500
3  83061  

Arne Almendingen

  

TELENOR

   22:24   500
4  110791  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   30:05   500
5  64736  

Nattergalene

  

Lilleaker

   35:11   500
6  103757  

Meritxell Canut

  

MEDECO

   38:51   500

Antall deltagere: 152

Lisensen tilhører OBIK Orientering