Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-100 2-40 3-41 4-172 5-128 6-144 7-147 8-148 9-151 10-171 11-43 M-249
1 220:01 WENCHE AAS 10:02-1 51:10-1 61:13-1 73:25-1 86:25-1 113:07-1 166:54-1 185:24-1 202:43-2 211:32-2 217:41-2 220:01-2
1030 86907 NILU 10:02-1 41:08-1 10:03-1 12:12-1 13:00-1 26:42-1 53:47-1 18:30-1 17:19-1 8:49-1 6:09-1 2:20-1
  DISK FRANCISKA PERGER 100;6:43 249;58:33 250;58:44
100 79784 NORDEA  
  DISK CHRISTINE KARLSEN 100;8:44 41;64:45 172;73:51 128;86:41 144;113:17 147;166:53 148;185:12 151;202:25 171;211:34 43;217:32 249;219:58 250;220:11
100 81578 PRIVAT  
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-100 2-40 3-41 4-172 5-128 6-144 7-147 8-148 9-151 10-171 11-43 M-249
1 88:38 MARIA TORGERSEN 6:14-1 15:54-1 22:16-1 30:15-1 37:17-1 46:52-1 62:24-1 71:44-1 79:31-1 83:58-1 87:18-1 88:38-1
1030 91550 SPAREBANK 1 6:14-1 9:40-1 6:22-1 7:59-1 7:02-1 9:35-1 15:32-1 9:20-1 7:47-1 4:27-1 3:20-1 1:20-1
2 178:39 LISE NYSTUEN 9:18-2 26:15-2 41:17-2 51:20-2 62:55-2 112:14-2 132:24-2 146:44-2 157:00-2 163:43-2 177:16-2 178:39-2
513 90582 IFE 9:18-2 16:57-2 15:02-2 10:03-2 11:35-2 49:19-2 20:10-2 14:20-2 10:16-2 6:43-2 13:33-2 1:23-2
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-100 2-40 3-41 4-172 5-128 6-144 7-147 8-148 9-151 10-171 11-43 M-249
1 88:35 MARIT VÅGSNES 6:20-1 15:59-1 29:45-1 37:13-1 44:05-1 53:27-1 65:44-1 73:38-1 79:38-1 84:05-1 87:27-1 88:35-1
1030 106123 ULLEVÅL SYKEHUS 6:20-1 9:39-1 13:46-2 7:28-1 6:52-1 9:22-1 12:17-1 7:54-1 6:00-1 4:27-1 3:22-1 1:08-1
2 128:06 ELLEN M. GRANDE 7:57-2 22:55-2 32:19-2 45:57-2 57:39-2 76:04-2 90:56-2 100:07-2 108:26-2 115:53-2 126:24-2 128:06-2
797 68256 NLH 7:57-2 14:58-2 9:24-1 13:38-2 11:42-2 18:25-2 14:52-2 9:11-2 8:19-2 7:27-2 10:31-2 1:42-2
Resultat klasse D9-10 (EKSTRA KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-40 2-41 3-43 4-128 5-144 6-147 7-148 8-170 9-172 M-249
1 80:31 ONELMA BLOMHOFF 8:38-1 18:25-1 26:33-1 34:36-1 44:06-1 55:33-1 63:48-1 73:25-1 79:14-1 80:31-1
1030 87021 RIKSHOSPITALET 8:38-1 9:47-1 8:08-1 8:03-1 9:30-1 11:27-1 8:15-1 9:37-1 5:49-1 1:17-1
2 154:46 KIRSTI BLOMDAL 12:27-2 23:20-2 39:51-2 54:32-2 83:35-2 105:57-2 129:54-2 146:11-2 152:38-2 154:46-2
559 90139 LØRENSKOG KOMMUNE 12:27-2 10:53-2 16:31-2 14:41-2 29:03-2 22:22-2 23:57-2 16:17-2 6:27-2 2:08-2
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-37 3-39 4-41 5-43 6-129 7-170 8-172 9-130 10-145 11-148 12-151 13-171 M-249
1 82:44 JAN TORE HENRIKSEN 2:45-1 9:31-1 18:03-1 23:59-1 29:23-1 35:23-1 41:02-1 43:34-1 54:20-1 65:11-1 74:34-1 78:29-1 81:26-1 82:44-1
1030 63793 HENRIKSEN CONSULTING 2:45-1 6:46-1 8:32-1 5:56-2 5:24-1 6:00-1 5:39-1 2:32-1 10:46-1 10:51-1 9:23-2 3:55-1 2:57-2 1:18-1
2 86:05 SVEIN NYGÅRD 3:00-2 9:55-2 18:41-2 24:30-2 29:56-2 36:07-2 41:52-2 45:01-2 55:57-2 68:34-2 77:24-2 81:55-2 84:34-2 86:05-2
1000 64746 NORGES BANK 3:00-2 6:55-2 8:46-2 5:49-1 5:26-2 6:11-2 5:45-2 3:09-2 10:56-2 12:37-2 8:50-1 4:31-2 2:39-1 1:31-2
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-37 3-39 4-41 5-43 6-129 7-170 8-172 9-130 10-145 11-148 12-151 13-171 M-249
1 88:10 ANDREAS HALLINGSTAD 2:46-1 9:40-1 18:11-1 24:09-1 29:31-1 35:41-1 41:15-1 43:44-1 54:37-1 66:07-1 77:03-1 82:20-1 86:55-1 88:10-1
1030 89701 KVÆRNER 2:46-1 6:54-1 8:31-1 5:58-1 5:22-1 6:10-1 5:34-1 2:29-1 10:53-1 11:30-1 10:56-3 5:17-3 4:35-5 1:15-2
2 95:30 FINN ERIK AASS 3:07-3 11:06-3 20:35-2 27:43-2 34:13-2 40:45-2 47:45-2 50:36-2 62:29-2 75:25-2 86:55-2 91:13-2 94:08-2 95:30-2
979 79574 BIOTEX 3:07-3 7:59-4 9:29-2 7:08-2 6:30-2 6:32-3 7:00-3 2:51-2 11:53-2 12:56-2 11:30-5 4:18-1 2:55-1 1:22-3
3 108:59 GEIR JOHANSEN 3:25-5 11:15-5 22:01-5 30:32-4 37:04-3 44:23-4 51:42-4 55:13-4 72:23-4 86:06-3 97:23-3 103:00-3 106:58-3 108:59-3
892 79729 ATN BIL 3:25-5 7:50-3 10:46-3 8:31-4 6:32-3 7:19-4 7:19-4 3:31-3 17:10-5 13:43-3 11:17-4 5:37-4 3:58-4 2:01-5
4 124:55 LARS ONSTAD 3:14-4 10:46-2 21:53-3 38:23-5 47:59-5 56:24-5 63:49-5 69:46-5 86:04-5 104:46-4 114:59-5 119:53-4 123:11-4 124:55-4
792 12214 KRAFT FOODS 3:14-4 7:32-2 11:07-5 16:30-5 9:36-5 8:25-5 7:25-5 5:57-5 16:18-4 18:42-4 10:13-2 4:54-2 3:18-2 1:44-4
5 126:20 MORTEN WETTERGREEN 3:05-2 11:09-4 21:58-4 30:08-3 37:29-4 43:41-3 49:19-3 54:15-3 66:33-3 105:07-5 114:54-4 121:42-5 125:06-5 126:20-5
784 103441 ABB 3:05-2 8:04-5 10:49-4 8:10-3 7:21-4 6:12-2 5:38-2 4:56-4 12:18-3 38:34-5 9:47-1 6:48-5 3:24-3 1:14-1
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-37 3-39 4-41 5-43 6-129 7-170 8-172 9-130 10-145 11-148 12-151 13-171 M-249
1 83:03 ARNE TORGERSEN 2:48-1 9:40-1 18:15-2 24:05-2 29:45-1 35:33-1 41:10-1 43:39-1 54:29-1 65:18-1 74:42-1 78:38-1 81:31-1 83:03-1
1030 23104 NVE 2:48-1 6:52-1 8:35-2 5:50-2 5:40-1 5:48-1 5:37-1 2:29-1 10:50-1 10:49-1 9:24-3 3:56-1 2:53-1 1:32-5
2 88:43 KNUT ERLING ØEN 2:57-2 9:53-2 18:14-1 23:38-1 31:50-2 37:45-2 43:59-2 46:56-2 58:03-2 71:18-2 80:12-2 84:26-2 87:20-2 88:43-2
986 80770 NORDEA 2:57-2 6:56-3 8:21-1 5:24-1 8:12-5 5:55-2 6:14-2 2:57-3 11:07-2 13:15-2 8:54-1 4:14-2 2:54-2 1:23-2
3 95:56 ASBJØRN AARVIK 3:23-5 10:43-5 20:42-4 27:58-3 34:37-3 41:57-3 48:18-3 50:59-3 63:27-3 77:30-3 86:43-3 91:21-3 94:35-3 95:56-3
933 96543 NORSK HYDRO 3:23-5 7:20-4 9:59-4 7:16-4 6:39-3 7:20-5 6:21-3 2:41-2 12:28-3 14:03-3 9:13-2 4:38-3 3:14-3 1:21-1
4 102:18 VIGGO MADSEN 3:06-3 10:00-3 18:51-3 29:13-5 35:00-5 42:07-5 49:07-4 53:48-4 67:23-4 82:06-4 92:28-4 97:12-4 100:49-4 102:18-4
885 92513 AMERSHAM 3:06-3 6:54-2 8:51-3 10:22-6 5:47-2 7:07-3 7:00-4 4:41-4 13:35-4 14:43-4 10:22-4 4:44-4 3:37-5 1:29-4
5 122:46 STEINAR MYRABØ 3:19-4 10:39-4 20:54-5 27:58-3 34:40-4 41:57-3 53:29-5 58:53-5 81:15-5 99:52-5 112:43-5 118:00-5 121:22-5 122:46-5
761 108051 JERNBANEVERKET 3:19-4 7:20-4 10:15-5 7:04-3 6:42-4 7:17-4 11:32-6 5:24-6 22:22-7 18:37-5 12:51-5 5:17-5 3:22-4 1:24-3
6 143:43 JAN ERIK TORP 3:30-6 16:41-6 30:25-6 39:38-6 49:12-6 57:00-6 64:05-6 70:17-6 86:32-6 106:43-6 130:14-6 136:21-6 141:41-6 143:43-6
635 80710 FFI 3:30-6 13:11-7 13:44-6 9:13-5 9:34-6 7:48-6 7:05-5 6:12-7 16:15-5 20:11-6 23:31-7 6:07-6 5:20-6 2:02-6
7 165:00 TORE BROKELAND 4:19-7 16:48-7 32:49-7 45:55-7 57:09-7 68:55-7 80:40-7 85:35-7 107:53-7 130:07-7 147:34-7 155:12-7 162:51-7 165:00-7
507 106787 FLO BIL 4:19-7 12:29-6 16:01-7 13:06-7 11:14-7 11:46-7 11:45-7 4:55-5 22:18-6 22:14-7 17:27-6 7:38-7 7:39-7 2:09-7
  DISK BJØRN SOLBERGSETER 37;9:49 39;17:59 41;23:02 43;31:21 129;37:22 170;42:35 172;45:47 130;55:25 145;66:00 148;72:55 151;76:17 171;78:49 249;80:18 250;80:31
100 401511 BILPOST  
  DISK PER STEDJE 31;3:57 37;17:13 39;32:05 41;42:09 43;52:29 250;87:47
100 79111 BASEFARM  
  DISK VIDAR SVENDSEN 31;3:11 37;15:07 39;25:08 41;32:20 43;45:05 129;52:23 170;60:39 172;65:34 249;66:44 250;66:58
100 80606 NLH-BIL NIJOS  
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-32 2-38 3-39 4-40 5-43 6-129 7-151 8-171 9-128 10-144 11-148 12-170 13-172 M-249
1 84:32 TORE SANNES 4:55-3 13:17-3 18:42-1 23:42-1 30:14-1 36:30-1 42:54-1 46:01-1 52:31-1 60:58-1 75:10-1 80:39-1 83:31-1 84:32-1
1030 480196 CFLOOR 4:55-3 8:22-3 5:25-1 5:00-1 6:32-1 6:16-1 6:24-1 3:07-2 6:30-1 8:27-1 14:12-2 5:29-1 2:52-2 1:01-4
2 93:23 MARTIN VEASTAD 5:01-4 16:59-4 23:34-4 28:43-4 35:55-4 43:10-4 50:25-4 53:10-4 59:52-2 71:09-2 84:08-2 89:48-2 92:28-2 93:23-2
968 79733 ATN 5:01-4 11:58-4 6:35-2 5:09-2 7:12-2 7:15-4 7:15-2 2:45-1 6:42-2 11:17-2 12:59-1 5:40-2 2:40-1 0:55-2
3 108:08 HARALD SVERDRUP-THYGESON 4:49-1 11:56-1 19:38-2 25:15-2 35:15-3 41:48-2 49:32-2 52:45-2 62:07-4 78:29-4 94:33-3 100:50-3 107:19-3 108:08-3
871 98668 CSC 4:49-1 7:07-1 7:42-4 5:37-3 10:00-4 6:33-2 7:44-4 3:13-3 9:22-4 16:22-3 16:04-3 6:17-4 6:29-4 0:49-1
4 108:20 FINN GANGE 4:54-2 12:06-2 19:41-3 25:21-3 35:12-2 41:55-3 49:36-3 52:54-3 61:35-3 78:23-3 94:38-4 100:53-4 107:24-4 108:20-4
860 485339 NVE 4:54-2 7:12-2 7:35-3 5:40-4 9:51-3 6:43-3 7:41-3 3:18-4 8:41-3 16:48-4 16:15-4 6:15-3 6:31-5 0:56-3
5 250:20 DAG HOFSØDEGÅRD 7:51-5 39:22-5 61:33-5 77:09-5 89:57-5 120:34-5 146:55-5 157:11-5 166:42-5 200:05-5 227:22-5 243:25-6 248:31-6 250:20-6
500 91010 LFK 7:51-5 31:31-5 22:11-5 15:36-5 12:48-5 30:37-5 26:21-5 10:16-5 9:31-5 33:23-5 27:17-5 16:03-5 5:06-3 1:49-5
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-32 2-38 3-39 4-40 5-43 6-129 7-151 8-171 9-128 10-144 11-148 12-170 13-172 M-249
1 126:50 KNUT ERIK ØSTENGEN 5:29-1 17:57-1 24:32-1 30:33-1 42:23-1 52:34-1 61:17-1 65:44-1 73:16-1 86:36-1 105:06-1 119:13-1 125:37-1 126:50-1
1030 79717 ATN 5:29-1 12:28-1 6:35-1 6:01-1 11:50-1 10:11-1 8:43-1 4:27-1 7:32-1 13:20-1 18:30-1 14:07-1 6:24-1 1:13-1
2 223:28 TRON DANIELSEN 12:47-2 39:12-2 53:19-2 64:09-2 85:37-2 100:04-2 119:34-2 126:58-2 138:58-2 157:32-2 194:42-2 215:36-2 222:00-2 223:28-2
640 86905 NILU 12:47-2 26:25-2 14:07-2 10:50-2 21:28-2 14:27-2 19:30-2 7:24-2 12:00-2 18:34-2 37:10-2 20:54-2 6:24-1 1:28-2
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-100 2-40 3-41 4-172 5-128 6-144 7-147 8-148 9-151 10-171 11-43 M-249
1 66:21 JOHN THOMAS PETERSEN 5:40-3 14:35-2 19:59-1 26:20-1 32:16-1 39:46-1 48:11-1 54:42-1 58:40-1 62:07-1 65:16-1 66:21-1
1030 79791 NORDEA 5:40-3 8:55-1 5:24-1 6:21-2 5:56-1 7:30-1 8:25-1 6:31-1 3:58-1 3:27-1 3:09-2 1:05-3
2 78:27 BJARNE PAULSRUD 5:12-1 14:11-1 22:08-2 30:20-4 37:30-4 45:45-2 57:16-2 63:48-2 69:29-2 74:50-3 77:27-2 78:27-2
929 64303 AQUATEAM 5:12-1 8:59-2 7:57-4 8:12-4 7:10-3 8:15-2 11:31-3 6:32-2 5:41-2 5:21-4 2:37-1 1:00-2
3 79:24 JAN-ERIK HAUG 5:35-2 14:49-3 22:19-3 28:38-2 37:25-3 46:03-3 57:26-3 64:04-3 70:13-3 74:45-2 78:26-3 79:24-3
912 80706 FFI 5:35-2 9:14-3 7:30-3 6:19-1 8:47-4 8:38-3 11:23-2 6:38-3 6:09-3 4:32-2 3:41-3 0:58-1
4 98:04 PER NIKOLAISEN 6:05-4 15:51-4 22:22-4 29:13-3 36:05-2 51:38-4 66:14-4 77:38-4 86:16-4 91:17-4 96:45-4 98:04-4
761 487817 MØLLER BIL 6:05-4 9:46-4 6:31-2 6:51-3 6:52-2 15:33-4 14:36-4 11:24-4 8:38-4 5:01-3 5:28-4 1:19-4
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-100 2-40 3-41 4-172 5-128 6-144 7-147 8-148 9-151 10-171 11-43 M-249
1 78:36 SVEIN VIKHAMAR 5:08-2 14:20-2 22:16-3 30:20-2 36:21-1 44:24-1 55:00-1 63:58-1 69:44-2 74:57-2 77:37-1 78:36-1
1030 82118 LINJEGODS 5:08-2 9:12-2 7:56-6 8:04-6 6:01-2 8:03-1 10:36-2 8:58-7 5:46-6 5:13-4 2:40-1 0:59-1
2 78:50 JAPPE BLOMHOFF 5:25-3 14:25-3 22:11-2 30:25-3 37:24-3 45:56-2 57:22-2 64:10-2 69:33-1 74:53-1 77:42-2 78:50-2
1019 87022 RIKSHOSPITALET 5:25-3 9:00-1 7:46-3 8:14-7 6:59-4 8:32-2 11:26-3 6:48-1 5:23-1 5:20-6 2:49-2 1:08-2
3 82:55 ARNE JORDAL 6:38-7 16:00-4 25:33-5 32:34-4 40:28-4 51:14-3 61:43-3 69:35-3 75:15-3 78:37-3 81:43-3 82:55-3
983 400564 SAS 6:38-7 9:22-4 9:33-8 7:01-2 7:54-6 10:46-5 10:29-1 7:52-4 5:40-4 3:22-1 3:06-3 1:12-4
4 86:55 BJØRN SANDELIEN 5:55-5 21:10-7 29:01-7 37:03-6 43:42-6 53:00-5 64:27-4 71:41-4 77:06-4 82:21-4 85:42-4 86:55-4
948 400902 VEGDIREKTORATET 5:55-5 15:15-8 7:51-4 8:02-5 6:39-3 9:18-4 11:27-4 7:14-3 5:25-2 5:15-5 3:21-5 1:13-5
5 87:15 ØYSTEIN MADSEN 5:07-1 14:19-1 22:10-1 38:27-8 44:00-7 52:51-4 64:43-5 71:48-5 77:17-5 82:38-5 85:46-5 87:15-5
945 78975 AMERSHAM 5:07-1 9:12-2 7:51-4 16:17-9 5:33-1 8:51-3 11:52-5 7:05-2 5:29-3 5:21-7 3:08-4 1:29-8
6 97:58 ERIK HAUGROS 6:58-8 18:46-6 25:51-6 33:10-5 42:35-5 55:02-6 68:39-6 77:31-6 86:50-6 91:50-6 96:36-6 97:58-6
877 80824 LØRENSKOG KOMMUNE 6:58-8 11:48-6 7:05-2 7:19-3 9:25-8 12:27-7 13:37-7 8:52-6 9:19-8 5:00-3 4:46-7 1:22-6
7 99:16 EYVIND AAS 6:22-6 21:35-8 29:43-8 37:32-7 46:37-8 58:55-7 72:04-7 82:43-7 88:25-7 93:17-7 97:54-7 99:16-7
869 71772 GEOFORM 6:22-6 15:13-7 8:08-7 7:49-4 9:05-7 12:18-6 13:09-6 10:39-8 5:42-5 4:52-2 4:37-6 1:22-6
8 106:23 SVERRE FARSTADVOLL 5:45-4 16:23-5 22:26-4 28:39-1 36:27-2 59:34-8 78:47-8 86:41-8 93:21-8 100:02-8 105:15-8 106:23-8
824 89773 PETEC 5:45-4 10:38-5 6:03-1 6:13-1 7:48-5 23:07-8 19:13-9 7:54-5 6:40-7 6:41-8 5:13-8 1:08-2
9 151:28 PER ERIC STÅHLBRAND 8:34-9 26:22-9 36:31-9 47:13-9 61:08-9 89:20-9 106:58-9 118:42-9 131:04-9 138:05-9 149:34-9 151:28-9
537 23225 RIKSHOSPITALET 8:34-9 17:48-9 10:09-9 10:42-8 13:55-9 28:12-9 17:38-8 11:44-9 12:22-9 7:01-9 11:29-9 1:54-9
  DISK OLA KJELDSEN 100;35:11 40;47:05 41;60:26 172;68:04 249;70:06 250;70:17
100 26260 NVE  
Resultat klasse H11 (EKSTRA KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-40 2-41 3-43 4-128 5-144 6-147 7-148 8-170 9-172 M-249
1 79:20 OLAF OPLAND 8:21-2 14:30-1 22:57-1 30:40-1 41:51-1 52:52-1 62:31-1 74:52-1 78:10-1 79:20-1
1030 80754 OLAV THON 8:21-2 6:09-1 8:27-2 7:43-1 11:11-3 11:01-1 9:39-3 12:21-4 3:18-1 1:10-2
2 79:55 HARALD BIRKELAND 8:41-3 18:16-3 26:14-2 34:35-2 43:59-2 57:54-2 66:46-2 74:54-2 78:53-2 79:55-2
1017 86524 RIKSHOSPITALET 8:41-3 9:35-3 7:58-1 8:21-2 9:24-1 13:55-2 8:52-2 8:08-2 3:59-3 1:02-1
3 80:17 ARNE CHR. SCHEIE 8:14-1 15:42-2 26:35-3 34:57-3 45:00-3 59:02-3 67:49-3 75:39-3 79:02-3 80:17-3
1005 68197 PRIVAT 8:14-1 7:28-2 10:53-3 8:22-3 10:03-2 14:02-3 8:47-1 7:50-1 3:23-2 1:15-4
4 104:35 ODD ANDA 8:53-4 18:35-4 29:42-4 41:31-4 56:47-4 73:39-4 84:48-4 95:19-4 103:25-4 104:35-4
841 86904 NILU 8:53-4 9:42-4 11:07-4 11:49-4 15:16-4 16:52-4 11:09-4 10:31-3 8:06-4 1:10-2
Resultat klasse H12 (EKSTRA KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-40 2-41 3-43 4-128 5-144 6-147 7-148 8-170 9-172 M-249
1 80:18 OLE SANNES 8:55-4 18:28-4 26:36-2 34:22-1 43:53-1 55:26-1 63:26-1 73:19-1 79:02-1 80:18-1
1030 401123 PRIVAT 8:55-4 9:33-5 8:08-1 7:46-2 9:31-2 11:33-1 8:00-1 9:53-4 5:43-6 1:16-3
2 80:22 TOR E HENRIKSEN 8:35-2 15:34-1 27:03-3 34:33-2 44:03-2 58:03-2 67:00-2 75:17-2 79:15-2 80:22-2
1020 401144 PRIVAT 8:35-2 6:59-1 11:29-4 7:30-1 9:30-1 14:00-4 8:57-4 8:17-2 3:58-3 1:07-2
3 80:38 MAGNE GRANDE 9:07-5 16:07-3 25:20-1 34:49-3 44:38-3 58:35-3 67:32-3 75:41-3 79:32-3 80:38-3
1008 82190 FBI 9:07-5 7:00-2 9:13-2 9:29-4 9:49-3 13:57-3 8:57-4 8:09-1 3:51-2 1:06-1
4 90:56 SVEIN M. FORTHUN 8:33-1 15:59-2 27:05-4 37:03-4 51:11-5 66:48-5 75:37-5 84:41-4 89:38-4 90:56-4
934 483028 HØGSKOLEN I OSLO 8:33-1 7:26-3 11:06-3 9:58-5 14:08-5 15:37-5 8:49-3 9:04-3 4:57-5 1:18-4
5 100:23 ARNFINN HAUGLAND 8:39-3 18:41-5 32:48-6 40:41-5 51:00-4 63:19-4 71:43-4 95:17-5 98:51-5 100:23-5
875 62105 HØYBRÅTEN OG STOVNER IL 8:39-3 10:02-6 14:07-6 7:53-3 10:19-4 12:19-2 8:24-2 23:34-6 3:34-1 1:32-5
6 113:01 AAGE MELLA 9:49-6 18:45-6 30:15-5 40:43-6 63:10-6 79:29-6 96:30-6 106:28-6 111:13-6 113:01-6
797 98982 SKATTEDIREKTORATET 9:49-6 8:56-4 11:30-5 10:28-6 22:27-6 16:19-6 17:01-6 9:58-5 4:45-4 1:48-6
Resultat klasse H13 (EKSTRA KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-40 2-41 3-43 4-128 5-144 6-147 7-148 8-170 9-172 M-249
1 113:18 ARNE KJELL SVENDSEN 10:10-1 19:15-1 30:15-1 42:06-1 57:50-1 76:45-1 91:52-1 106:28-1 111:39-1 113:18-1
1030 23313 NORWELD 10:10-1 9:05-1 11:00-1 11:51-1 15:44-1 18:55-1 15:07-1 14:36-2 5:11-1 1:39-1
2 158:44 THOR BRUN 11:51-2 28:57-3 47:23-3 60:29-2 76:15-2 106:07-2 134:36-3 149:05-2 156:26-2 158:44-2
820 23267 LØRENSKOG KOMMUNE 11:51-2 17:06-3 18:26-2 13:06-2 15:46-2 29:52-3 28:29-3 14:29-1 7:21-2 2:18-2
3 181:38 EIVIND STEDJE 16:46-3 28:10-2 46:52-2 61:43-3 83:48-3 106:26-3 131:00-2 154:23-3 179:18-4 181:38-4
709 79110 IFE 16:46-3 11:24-2 18:42-3 14:51-3 22:05-3 22:38-2 24:34-2 23:23-3 24:55-3 2:20-3
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-100 2-40 3-41 4-172 5-128 6-144 7-147 8-148 9-151 10-171 11-43 M-249
1 60:12 EINAR MARKHUS 4:54-1 11:51-1 15:51-1 20:20-1 26:00-1 33:34-1 42:03-1 47:48-1 52:37-1 55:56-1 59:09-1 60:12-1
500 91004 NORCONSULT 4:54-1 6:57-1 4:00-1 4:29-1 5:40-1 7:34-1 8:29-1 5:45-1 4:49-1 3:19-1 3:13-1 1:03-1
2 97:35 CHARLOTTE SEMIN 6:21-2 20:47-2 29:35-2 36:33-2 43:57-2 54:48-2 68:19-2 77:14-2 86:26-2 91:07-2 96:20-2 97:35-2
500 106318 FUGRO 6:21-2 14:26-2 8:48-2 6:58-2 7:24-2 10:51-2 13:31-2 8:55-2 9:12-2 4:41-2 5:13-2 1:15-2
3 151:46 ARNAUD SANCHIS 12:03-3 40:14-3 59:50-3 67:39-3 76:32-3 91:26-3 109:31-3 120:20-3 130:57-3 136:17-3 149:05-3 151:46-3
500 106317 UNIVERSITETET OSLO 12:03-3 28:11-3 19:36-3 7:49-3 8:53-3 14:54-3 18:05-3 10:49-3 10:37-3 5:20-3 12:48-3 2:41-3
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK   31;98:33 32;110:25 100;124:58 37;142:30 38;167:45 39;197:55 40;224:01 41;238:17 172;269:49 43;278:52 129;324:57 128;356:44 130;384:27 144;409:27 145;432:27 147;454:16 148;478:46 151;507:33 170;519:17 171;531:24 249;602:51 250;0:00
100 86901