Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-43 5-51 6-52 7-54 8-58 9-60 M-100
1 56:43 ELISE PRYTZ 8:03-3 16:48-3 23:40-2 29:18-1 35:44-1 41:59-1 47:02-1 51:51-1 56:13-1 56:43-1
1030 89700 KVÆRNER OSLO 8:03-3 8:45-3 6:52-2 5:38-2 6:26-1 6:15-1 5:03-1 4:49-1 4:22-3 0:30-1
2 71:30 ELLEN PIHL 8:31-4 15:33-1 22:55-1 30:47-3 40:43-3 48:09-2 59:53-2 65:32-2 70:54-2 71:30-2
890 79997 HYDRO OSLO 8:31-4 7:02-1 7:22-4 7:52-4 9:56-3 7:26-2 11:44-5 5:39-3 5:22-5 0:36-3
3 86:45 KARI BJAALAND 10:31-5 19:14-4 24:42-3 29:56-2 40:16-2 65:37-4 77:09-4 82:03-3 86:13-3 86:45-3
746 104744 ELLE BIL 10:31-5 8:43-2 5:28-1 5:14-1 10:20-4 25:21-5 11:32-4 4:54-2 4:10-2 0:32-2
4 88:38 SONJA BJAALAND 6:43-1 16:44-2 26:55-4 35:58-4 52:12-4 63:45-3 74:48-3 82:35-4 87:42-4 88:38-4
719 104804 ELLE BIL 6:43-1 10:01-4 10:11-5 9:03-5 16:14-5 11:33-3 11:03-3 7:47-5 5:07-4 0:56-4
5 90:52 INGEBORG GIHLE 6:48-2 32:10-5 39:27-5 46:23-5 56:12-5 69:14-5 79:23-5 85:35-5 89:44-5 90:52-5
699 89640 JERNBANEVERKET 6:48-2 25:22-5 7:17-3 6:56-3 9:49-2 13:02-4 10:09-2 6:12-4 4:09-1 1:08-5
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-43 5-51 6-52 7-54 8-58 9-60 M-100
1 54:09 ANNE TRINE HOEL 3:23-1 7:24-1 10:59-1 15:45-1 29:51-2 35:53-2 45:06-2 49:38-2 53:33-1 54:09-1
1030 91008 HAY BIL 3:23-1 4:01-1 3:35-1 4:46-1 14:06-6 6:02-1 9:13-1 4:32-1 3:55-3 0:36-2
2 54:32 ANNE-KARINE HAFLAN 3:38-3 9:16-3 13:29-2 19:18-2 27:25-1 34:34-1 43:47-1 49:29-1 53:54-2 54:32-2
1017 89467 AXIS-SHIELD 3:38-3 5:38-2 4:13-2 5:49-3 8:07-1 7:09-4 9:13-1 5:42-5 4:25-4 0:38-5
3 56:07 ALEIDIS LØKEN 4:06-5 9:52-4 15:28-4 21:27-3 31:48-3 37:55-3 47:35-3 52:12-3 55:31-3 56:07-3
992 400966 OTS 4:06-5 5:46-4 5:36-5 5:59-4 10:21-4 6:07-2 9:40-4 4:37-2 3:19-1 0:36-2
4 69:40 SIGRUN NYGÅRD 4:46-6 14:25-5 22:15-6 27:25-6 36:20-5 43:01-4 60:46-5 65:23-5 69:08-4 69:40-4
857 96109 JERNBANEVERKET 4:46-6 9:39-5 7:50-6 5:10-2 8:55-3 6:41-3 17:45-6 4:37-2 3:45-2 0:32-1
5 70:21 MARI BIRKELAND 3:28-2 9:10-2 13:47-3 25:47-4 39:23-6 49:21-6 58:43-4 64:30-4 69:36-5 70:21-5
851 104854 PRIVAT 3:28-2 5:42-3 4:37-3 12:00-6 13:36-5 9:58-6 9:22-3 5:47-6 5:06-5 0:45-6
6 74:20 MARIA TORGERSEN 3:41-4 15:39-6 20:20-5 26:54-5 35:48-4 44:47-5 61:56-6 67:15-6 73:44-6 74:20-6
814 91550 SPAREBANK1 3:41-4 11:58-6 4:41-4 6:34-5 8:54-2 8:59-5 17:09-5 5:19-4 6:29-6 0:36-2
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-43 5-51 6-52 7-54 8-58 9-60 M-100
1 49:50 BIRGIT KORVALD 5:20-6 11:06-4 16:09-2 21:31-2 29:26-2 34:44-1 41:07-1 45:39-1 49:17-1 49:50-1
1030 79232 KOLL 5:20-6 5:46-3 5:03-3 5:22-1 7:55-1 5:18-1 6:23-1 4:32-3 3:38-1 0:33-1
2 56:09 ELLE MELBYE 3:46-2 9:01-1 13:51-1 20:23-1 28:21-1 34:58-2 46:25-2 51:29-2 55:28-2 56:09-2
957 80000 ELLE BIL 3:46-2 5:15-1 4:50-1 6:32-3 7:58-2 6:37-2 11:27-4 5:04-4 3:59-2 0:41-4
3 64:09 ANNE-BRITT SVINNSET 4:33-5 10:01-2 17:04-4 24:21-4 33:57-3 42:45-3 51:51-4 57:01-3 63:25-3 64:09-3
867 83233 SSB 4:33-5 5:28-2 7:03-4 7:17-5 9:36-4 8:48-5 9:06-3 5:10-5 6:24-5 0:44-5
4 65:01 ELLEN GRANDE 4:07-4 10:42-3 19:34-5 27:38-5 37:41-5 44:46-5 51:35-3 57:11-4 64:05-4 65:01-4
848 68256 NLH 4:07-4 6:35-4 8:52-5 8:04-6 10:03-5 7:05-3 6:49-2 5:36-6 6:54-6 0:56-6
5 65:12 BODIL KLAKEGG 3:43-1 12:00-5 16:56-3 23:48-3 35:27-4 43:09-4 55:21-5 59:41-5 64:36-5 65:12-5
846 79121 NORGES BANK 3:43-1 8:17-5 4:56-2 6:52-4 11:39-6 7:42-4 12:12-5 4:20-2 4:55-3 0:36-2
6 83:48 MARIT VÅGSNES 4:01-3 15:36-6 34:26-6 40:01-6 48:11-6 59:52-6 74:01-6 78:06-6 83:11-6 83:48-6
660 106123 ULLEVÅL SYKEHUS 4:01-3 11:35-6 18:50-6 5:35-2 8:10-3 11:41-6 14:09-6 4:05-1 5:05-4 0:37-3
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-52 5-54 6-58 7-60 M-100
1 40:37 UNNI DRAGE 4:35-4 9:43-3 14:44-2 22:30-1 30:21-2 35:05-1 39:52-1 40:37-1
1030 78969 KVÆRNER OSLO 4:35-4 5:08-1 5:01-2 7:46-1 7:51-6 4:44-1 4:47-1 0:45-1
2 41:46 ONELMA BLOMHOFF 4:10-2 9:35-1 14:03-1 22:33-2 28:41-1 35:24-2 41:01-2 41:46-2
1006 87021 RIKSHOSPITALET 4:10-2 5:25-2 4:28-1 8:30-2 6:08-1 6:43-7 5:37-4 0:45-1
3 44:22 SIDSEL SANDELIEN 4:29-3 10:25-4 16:37-3 25:54-3 32:46-3 38:06-3 43:32-3 44:22-3
964 400901 STATENS VEGVESEN 4:29-3 5:56-4 6:12-5 9:17-3 6:52-3 5:20-2 5:26-3 0:50-4
4 46:09 ANNE-BRITT NILSEN 4:07-1 9:36-2 16:42-4 27:07-5 33:29-4 39:02-4 45:17-4 46:09-4
932 23226 HIO 4:07-1 5:29-3 7:06-7 10:25-6 6:22-2 5:33-3 6:15-7 0:52-5
5 46:18 AUD I SPJELKAVIK 4:40-6 10:42-5 17:08-5 26:44-4 34:15-5 40:16-5 45:31-5 46:18-5
931 82966 FBI 4:40-6 6:02-5 6:26-6 9:36-4 7:31-4 6:01-5 5:15-2 0:47-3
6 53:48 ASTRI ROGSTAD 5:54-11 13:03-8 20:44-7 31:09-7 39:19-6 47:03-6 52:43-6 53:48-6
838 77360 AMERSHAM 5:54-11 7:09-6 7:41-8 10:25-6 8:10-7 7:44-10 5:40-5 1:05-9
7 55:45 UNNI SANDBEKK 5:48-9 13:02-7 22:05-8 31:56-8 39:46-7 47:42-7 54:49-7 55:45-7
814 79793 NORDEA 5:48-9 7:14-7 9:03-10 9:51-5 7:50-5 7:56-11 7:07-8 0:56-7
8 62:32 EVA NILSEN 5:05-8 14:38-9 23:23-9 36:05-9 46:50-9 53:40-9 61:22-8 62:32-8
731 23299 SKIFORENINGEN 5:05-8 9:33-10 8:45-9 12:42-11 10:45-10 6:50-8 7:42-10 1:10-10
9 62:59 ELISABETH IBSEN 4:46-7 12:29-6 17:48-6 30:12-6 49:07-10 54:50-10 61:59-9 62:59-9
725 80730 UNIVERSITETET 4:46-7 7:43-8 5:19-3 12:24-9 18:55-11 5:43-4 7:09-9 1:00-8
10 65:04 ANITHA OLSEN 5:53-10 14:47-10 24:03-10 36:32-10 46:22-8 53:36-8 63:49-10 65:04-10
700 68333 NORGES BANK 5:53-10 8:54-9 9:16-11 12:29-10 9:50-8 7:14-9 10:13-11 1:15-11
11 68:50 LILLA MADSEN 4:37-5 26:34-11 32:43-11 45:06-11 55:42-11 61:59-11 67:56-11 68:50-11
653 78976 FBI 4:37-5 21:57-11 6:09-4 12:23-8 10:36-9 6:17-6 5:57-6 0:54-6
  DISK HJØRDIS EGNER 31;11:59 35;45:48 36;58:41 52;100:59 54;119:16 60;129:48 100;131:17 250;131:25
100 101680 OSLO ARKITEKTENE  
  DISK TONE BRETTEV.-JENSEN 31;8:05 35;18:18 36;27:04 52;48:26 54;74:41 100;97:48 250;98:00
100 106102 SCANDPOWER  
  DISK TURID BRATLAND 31;5:10 35;10:52 36;16:20 52;27:09 54;36:15 60;51:42 100;52:33 250;52:37
100 92571 FOSSUM  
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-52 5-54 6-58 7-60 M-100
1 59:52 JORUNN SOLHEIM 4:36-1 10:43-1 17:56-1 27:00-1 37:15-1 54:17-1 58:57-1 59:52-1
1030 80782 TELENOR 4:36-1 6:07-1 7:13-1 9:04-1 10:15-1 17:02-1 4:40-1 0:55-1
Resultat klasse D13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-52 5-54 6-58 7-60 M-100
1 62:14 GRETHE BENJAMINSEN 5:03-1 14:38-1 23:35-1 36:13-1 47:00-1 53:40-1 61:19-1 62:14-1
1030 78645 PRIVAT 5:03-1 9:35-1 8:57-1 12:38-1 10:47-1 6:40-1 7:39-1 0:55-1
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-42 4-44 5-48 6-50 7-51 8-53 9-56 10-57 11-60 M-100
1 46:43 CHRISTIAN VOGELSANG 2:46-2 6:20-4 12:01-2 21:19-2 24:46-1 28:38-1 32:35-1 37:13-1 40:26-1 43:13-1 46:15-1 46:43-1
1030 82224 NIVA 2:46-2 3:34-4 5:41-1 9:18-2 3:27-1 3:52-3 3:57-2 4:38-4 3:13-1 2:47-3 3:02-2 0:28-3
2 47:59 EIRIK NÆSS-ULSETH 2:49-4 6:16-3 12:04-3 21:05-1 25:26-2 29:11-2 33:27-2 37:48-2 41:16-2 44:11-2 47:33-2 47:59-2
1007 402738 SKILLING 2:49-4 3:27-3 5:48-2 9:01-1 4:21-4 3:45-1 4:16-6 4:21-1 3:28-3 2:55-4 3:22-4 0:26-2
3 52:03 EGIL IVERSEN 2:48-3 5:55-1 12:15-4 22:23-3 27:02-3 31:15-3 35:15-3 40:12-3 44:18-3 47:13-3 51:27-3 52:03-3
953 400903 GLAAMENE 2:48-3 3:07-1 6:20-5 10:08-3 4:39-5 4:13-4 4:00-4 4:57-5 4:06-6 2:55-4 4:14-5 0:36-7
4 53:06 NILS PETTER FREMMING 2:49-4 6:46-6 12:55-5 25:21-5 30:10-5 35:28-5 39:27-5 43:52-5 47:08-4 49:48-4 52:41-4 53:06-4
932 81423 PETRELL 2:49-4 3:57-7 6:09-4 12:26-5 4:49-6 5:18-7 3:59-3 4:25-2 3:16-2 2:40-2 2:53-1 0:25-1
5 54:57 SVEIN NYGÅRD 3:09-7 6:53-7 13:35-6 25:09-4 29:23-4 34:23-4 38:16-4 43:43-4 47:26-5 50:01-5 54:29-5 54:57-5
912 64746 NORGES BANK 3:09-7 3:44-6 6:42-6 11:34-4 4:14-3 5:00-6 3:53-1 5:27-7 3:43-5 2:35-1 4:28-7 0:28-3
6 56:49 PER KÅRE LIMMESAND 2:43-1 6:04-2 11:54-1 29:25-7 33:14-6 37:05-6 41:17-6 45:53-6 49:29-6 53:14-6 56:19-6 56:49-6
892 22971 TELENOR 2:43-1 3:21-2 5:50-3 17:31-7 3:49-2 3:51-2 4:12-5 4:36-3 3:36-4 3:45-6 3:05-3 0:30-5
7 65:17 EIVIND HOFF 3:03-6 6:39-5 13:46-7 29:24-6 34:58-7 39:23-7 45:35-7 50:38-7 54:54-7 60:28-7 64:42-7 65:17-7
802 401064 NORDEA 3:03-6 3:36-5 7:07-7 15:38-6 5:34-7 4:25-5 6:12-7 5:03-6 4:16-7 5:34-7 4:14-5 0:35-6
  DISK BJØRN H GRANDAL 31;2:20 33;3:20 35;7:27 42;16:10 48;36:49 50;41:20 53;52:37 56;58:05 60;62:22 100;63:00 250;63:05 254;3:15
100 483036 FINANSAVISEN  
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-42 4-44 5-48 6-50 7-51 8-53 9-56 10-57 11-60 M-100
1 61:48 ROB NAKKEN 3:31-4 7:45-6 15:04-2 26:34-1 32:00-2 37:02-2 41:29-2 47:53-2 52:28-2 57:02-1 61:16-1 61:48-1
1030 79224 FBI 3:31-4 4:14-9 7:19-6 11:30-2 5:26-8 5:02-5 4:27-3 6:24-8 4:35-8 4:34-13 4:14-8 0:32-4
2 62:58 ANDERS SØNDERSRØD 3:31-4 7:26-2 15:38-6 28:42-6 33:54-5 39:05-4 43:18-3 49:35-3 54:00-3 57:48-2 62:20-2 62:58-2
1011 104702 VOKSEN 3:31-4 3:55-6 8:12-9 13:04-6 5:12-5 5:11-7 4:13-1 6:17-7 4:25-5 3:48-9 4:32-11 0:38-12
3 63:03 RUNAR LARSEN 3:04-2 12:02-15 18:19-13 28:25-5 33:29-4 38:49-3 46:44-5 51:36-4 56:09-4 59:04-3 62:30-3 63:03-3
1000 400381 KVÆRNER OSLO 3:04-2 8:58-17 6:17-1 10:06-1 5:04-3 5:20-8 7:55-14 4:52-1 4:33-6 2:55-1 3:26-1 0:33-6
4 65:23 LARS GRANDE 5:03-14 8:27-11 15:41-8 27:30-4 36:55-9 41:39-7 47:22-7 53:14-6 57:27-5 60:27-4 64:46-4 65:23-4
972 69031 FBI 5:03-14 3:24-2 7:14-4 11:49-3 9:25-17 4:44-3 5:43-9 5:52-4 4:13-2 3:00-2 4:19-9 0:37-10
5 65:32 TOR RINGSTAD 4:46-13 8:39-12 15:33-5 29:00-7 35:03-6 40:00-6 46:13-4 51:36-4 57:39-6 60:58-6 65:02-5 65:32-5
970 71244 TANDBERG 4:46-13 3:53-5 6:54-2 13:27-7 6:03-10 4:57-4 6:13-11 5:23-3 6:03-17 3:19-5 4:04-7 0:30-3
6 66:20 HÅKON SAGBERG 3:43-8 8:01-10 15:26-4 27:28-3 32:41-3 39:43-5 48:12-8 54:05-8 59:05-7 62:15-7 65:48-6 66:20-6
964 78611 FBI 3:43-8 4:18-12 7:25-8 12:02-5 5:13-6 7:02-16 8:29-15 5:53-5 5:00-13 3:10-4 3:33-2 0:32-4
7 66:39 AUDUN EIKELAND 3:25-3 7:41-3 14:44-1 26:42-2 31:28-1 35:57-1 40:12-1 46:39-1 51:17-1 60:34-5 65:56-7 66:39-7
961 79225 IABIL 3:25-3 4:16-11 7:03-3 11:58-4 4:46-2 4:29-2 4:15-2 6:27-9 4:38-9 9:17-18 5:22-16 0:43-17
8 69:13 STEINAR EASTWOOD 3:35-6 7:44-5 16:19-10 29:54-8 36:21-7 43:12-9 49:04-9 56:10-9 60:43-9 64:48-8 68:33-8 69:13-8
940 79251 GEOFORM 3:35-6 4:09-8 8:35-12 13:35-8 6:27-12 6:51-13 5:52-10 7:06-15 4:33-6 4:05-12 3:45-4 0:40-14
9 71:56 MORTEN WETTERGREEN 3:42-7 7:57-8 16:20-11 36:34-14 43:29-14 47:57-14 52:52-10 58:59-10 63:20-10 67:06-9 71:31-9 71:56-9
919 103441 ABB 3:42-7 4:15-10 8:23-11 20:14-16 6:55-13 4:28-1 4:55-5 6:07-6 4:21-4 3:46-8 4:25-10 0:25-1
10 73:50 PÅL WINSENTS 3:59-9 7:55-7 16:08-9 30:27-9 36:25-8 42:06-8 47:03-6 54:02-7 59:21-8 67:25-10 73:06-10 73:50-10
903 80098 PRIVAT 3:59-9 3:56-7 8:13-10 14:19-11 5:58-9 5:41-9 4:57-6 6:59-13 5:19-16 8:04-17 5:41-17 0:44-18
11 74:52 STEINAR DANIELSEN 7:23-17 11:55-14 20:47-15 34:30-12 40:55-11 47:46-12 53:22-11 60:10-11 65:27-11 70:12-12 74:12-11 74:52-11
895 104395 JERNBANEVERKET 7:23-17 4:32-14 8:52-13 13:43-9 6:25-11 6:51-13 5:36-8 6:48-12 5:17-15 4:45-14 4:00-6 0:40-14
12 75:27 STÅLE HELLENES 5:18-16 9:42-13 17:02-12 31:35-10 41:10-12 46:13-11 55:49-12 62:23-12 67:05-12 70:10-11 74:54-12 75:27-12
890 81509 OSLOLÆRERNE 5:18-16 4:24-13 7:20-7 14:33-12 9:35-18 5:03-6 9:36-16 6:34-10 4:42-10 3:05-3 4:44-12 0:33-6
13 76:49 TORBJØRN OLDERHEIM 2:54-1 6:32-1 15:38-6 41:21-16 46:28-15 54:41-15 59:30-13 64:32-13 68:45-13 72:28-13 76:23-13 76:49-13
879 104840 SAS 2:54-1 3:38-3 9:06-14 25:43-18 5:07-4 8:13-18 4:49-4 5:02-2 4:13-2 3:43-7 3:55-5 0:26-2
14 81:49 VEBJØRN SØNDERSRØD 4:05-11 7:43-4 19:49-14 33:51-11 38:27-10 45:25-10 62:22-15 69:21-14 73:33-14 77:27-14 81:11-14 81:49-14
839 104704 NASJONALBIBL 4:05-11 3:38-3 12:06-18 14:02-10 4:36-1 6:58-15 16:57-17 6:59-13 4:12-1 3:54-10 3:44-3 0:38-12
15 84:57 EIVIND HAUGEN 5:03-14 12:12-16 22:33-16 37:52-15 47:15-16 55:23-16 61:46-14 70:26-15 75:10-15 79:09-15 84:20-15 84:57-15
813 103585 MAMUT 5:03-14 7:09-16 10:21-16 15:19-13 9:23-16 8:08-17 6:23-13 8:40-17 4:44-11 3:59-11 5:11-14 0:37-10
16 86:58 KETIL RISVOLL 12:25-18 18:05-17 29:07-17 44:34-17 51:59-17 58:49-17 64:04-16 73:14-16 78:12-16 81:37-16 86:25-16 86:58-16
797 80784 TELENOR 12:25-18 5:40-15 11:02-17 15:27-14 7:25-14 6:50-12 5:15-7 9:10-18 4:58-12 3:25-6 4:48-13 0:33-6
17 91:25 FINN ERIK AAS 4:39-12 7:59-9 15:14-3 36:08-13 41:30-13 47:54-13 66:05-17 74:07-17 79:19-17 85:30-17 90:45-17 91:25-17
761 79574 BIOTEK 4:39-12 3:20-1 7:15-5 20:54-17 5:22-7 6:24-11 18:11-18 8:02-16 5:12-14 6:11-16 5:15-15 0:40-14
18 96:29 SVEN RINGSTAD 4:01-10 19:48-18 29:32-18 48:34-18 57:08-18 63:04-18 69:18-18 76:04-18 82:09-18 87:51-18 95:54-18 96:29-18
720 97437 MALTHE 4:01-10 15:47-18 9:44-15 19:02-15 8:34-15 5:56-10 6:14-12 6:46-11 6:05-18 5:42-15 8:03-18 0:35-9
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-42 4-44 5-48 6-50 7-51 8-53 9-56 10-57 11-60 M-100
1 52:48 PER KAARBY 2:58-1 6:16-1 13:16-1 24:20-1 28:44-1 33:05-1 37:04-1 42:01-1 45:56-1 48:37-1 52:16-1 52:48-1
1030 84978 DINAMO 2:58-1 3:18-1 7:00-3 11:04-1 4:24-1 4:21-2 3:59-2 4:57-2 3:55-3 2:41-2 3:39-1 0:32-6
2 62:33 VIDAR SVENDSEN 3:25-6 9:36-13 16:49-9 32:16-10 37:02-6 41:41-7 45:43-4 50:53-3 54:37-3 57:30-2 61:59-2 62:33-2
928 80606 NLH-BIL NIJOS 3:25-6 6:11-14 7:13-5 15:27-9 4:46-4 4:39-3 4:02-3 5:10-4 3:44-2 2:53-3 4:29-6 0:34-9
3 62:54 IVAR REFSLAND 3:10-3 7:38-6 16:49-9 32:56-11 37:32-8 42:19-8 46:12-6 51:45-6 55:26-5 58:06-4 62:24-3 62:54-3
915 64744 ORACLE 3:10-3 4:28-8 9:11-13 16:07-10 4:36-2 4:47-4 3:53-1 5:33-7 3:41-1 2:40-1 4:18-3 0:30-2
4 63:09 KARL VEASTAD 3:13-4 7:02-4 14:19-4 26:06-3 34:05-4 40:19-4 44:49-3 49:43-2 53:46-2 57:33-3 62:38-4 63:09-4
902 68425 ATN 3:13-4 3:49-4 7:17-6 11:47-2 7:59-13 6:14-8 4:30-5 4:54-1 4:03-4 3:47-8 5:05-10 0:31-5
5 64:34 OVE MARTINSEN 3:30-8 6:50-2 14:07-3 26:00-2 30:45-2 36:45-2 44:36-2 50:56-4 55:18-4 58:53-5 64:04-5 64:34-5
889 84429 LEITHE&CHRISTIANSEN 3:30-8 3:20-2 7:17-6 11:53-3 4:45-3 6:00-7 7:51-10 6:20-11 4:22-6 3:35-7 5:11-11 0:30-2
6 65:07 BJØRN SOLBERGSETER 3:27-7 7:43-7 14:37-5 31:49-9 37:16-7 41:26-6 45:45-5 51:04-5 57:08-6 60:34-6 64:34-6 65:07-6
884 401511 BILPOST 3:27-7 4:16-7 6:54-2 17:12-11 5:27-6 4:10-1 4:19-4 5:19-5 6:04-12 3:26-5 4:00-2 0:33-7
7 65:46 ARNE M. TORGERSEN 3:30-8 7:21-5 14:01-2 28:41-5 33:52-3 40:31-5 48:04-7 53:08-7 57:31-7 60:58-7 65:16-7 65:46-7
878 38368 NVE 3:30-8 3:51-5 6:40-1 14:40-8 5:11-5 6:39-9 7:33-9 5:04-3 4:23-7 3:27-6 4:18-3 0:30-2
8 68:56 PER J KARLSBAKK 3:08-2 7:54-8 15:04-6 28:20-4 34:37-5 39:50-3 50:49-8 56:11-8 60:27-8 63:29-8 68:21-8 68:56-8
848 61071 SIEMENS 3:08-2 4:46-10 7:10-4 13:16-4 6:17-9 5:13-6 10:59-13 5:22-6 4:16-5 3:02-4 4:52-8 0:35-10
9 73:17 PAAL W HANSSEN 3:51-11 8:28-10 17:09-13 31:13-8 37:36-9 42:45-9 51:27-9 57:14-9 62:36-9 67:51-9 72:38-9 73:17-9
807 86102 NORAUDIT 3:51-11 4:37-9 8:41-11 14:04-7 6:23-10 5:09-5 8:42-11 5:47-9 5:22-11 5:15-13 4:47-7 0:39-12
10 82:28 TORE LØBERG 5:29-14 11:09-14 21:47-14 39:43-13 46:19-13 53:00-13 58:24-11 66:18-10 71:25-10 75:34-10 81:47-10 82:28-10
720 400270 LMI 5:29-14 5:40-13 10:38-14 17:56-12 6:36-11 6:41-10 5:24-6 7:54-13 5:07-10 4:09-10 6:13-14 0:41-13
11 82:48 ROAR SIGURDSEN 4:13-13 9:11-12 17:02-12 30:23-7 38:18-10 52:41-12 62:27-12 68:00-12 73:00-11 77:12-11 82:15-11 82:48-11
716 79180 RINGNES 4:13-13 4:58-12 7:51-8 13:21-6 7:55-12 14:23-14 9:46-12 5:33-7 5:00-9 4:12-11 5:03-9 0:33-7
12 85:56 TORE FAGERVOLD 4:01-12 8:09-9 16:04-7 38:04-12 43:55-12 51:03-10 57:34-10 66:22-11 73:00-11 79:24-12 84:49-12 85:56-12
687 80661 JERNBANEVERKET 4:01-12 4:08-6 7:55-9 22:00-13 5:51-7 7:08-11 6:31-8 8:48-14 6:38-13 6:24-14 5:25-12 1:07-14
13 88:23 STEINAR MYRABØ 3:42-10 8:32-11 16:59-11 30:18-6 42:50-11 51:31-11 67:00-13 73:34-13 78:07-13 82:09-13 87:54-13 88:23-13
664 71668 JERNBANEVERKET 3:42-10 4:50-11 8:27-10 13:19-5 12:32-14 8:41-13 15:29-14 6:34-12 4:33-8 4:02-9 5:45-13 0:29-1
14 93:05 VIGGO MADSEN 3:18-5 6:58-3 16:05-8 50:34-14 56:38-14 64:54-14 70:50-14 76:59-14 83:42-14 88:03-14 92:28-14 93:05-14
619 92513 AMERSHAM 3:18-5 3:40-3 9:07-12 34:29-14 6:04-8 8:16-12 5:56-7 6:09-10 6:43-14 4:21-12 4:25-5 0:37-11
  DISK HENRIK LARSEN 33;4:53 35;12:11 42;21:02 44;36:21 48;43:17 50;50:49 51;66:38 53;76:46 100;85:05 250;85:16 254;3:15
100 402920 HENRIK LARSEN BIL  
  DISK GEIR HANESAND 33;3:32 35;9:48 42;19:21 51;63:54 60;79:46 100;80:25 250;80:28
100 79726 ATN  
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-42 4-43 5-51 6-53 7-56 8-57 9-60 M-100
1 43:18 TERJE MATHISEN 4:01-5 7:24-2 15:20-1 20:46-1 26:04-1 31:30-1 35:17-1 38:44-1 42:47-1 43:18-1
1030 402460 HYDRO OSLO 4:01-5 3:23-1 7:56-1 5:26-1 5:18-1 5:26-1 3:47-1 3:27-1 4:03-3 0:31-3
2 48:58 TORMOD ØVERGAARD 3:47-3 8:49-5 16:46-5 23:20-4 30:04-5 36:06-3 40:12-3 44:30-3 48:24-2 48:58-2
955 98460 INTERO 3:47-3 5:02-5 7:57-2 6:34-2 6:44-5 6:02-2 4:06-2 4:18-4 3:54-1 0:34-6
3 49:31 DAG MAGNAR EVJE 3:19-1 7:05-1 15:24-2 23:03-2 29:24-2 35:45-2 40:01-2 43:59-2 48:54-3 49:31-3
939 80715 AMERSHAM 3:19-1 3:46-2 8:19-4 7:39-5 6:21-2 6:21-4 4:16-3 3:58-2 4:55-7 0:37-8
4 49:55 RICHARD BLOM 4:06-7 8:15-4 16:32-4 23:30-5 30:00-4 36:45-5 41:20-5 45:28-4 49:23-4 49:55-4
924 78693 FBI 4:06-7 4:09-4 8:17-3 6:58-3 6:30-3 6:45-5 4:35-4 4:08-3 3:55-2 0:32-4
5 50:42 HARALD SVERDRUP-THYGESON 3:57-4 7:55-3 16:17-3 23:15-3 29:57-3 36:06-3 40:46-4 45:59-5 50:13-5 50:42-5
915 98668 CSC 3:57-4 3:58-3 8:22-5 6:58-3 6:42-4 6:09-3 4:40-5 5:13-10 4:14-4 0:29-2
6 61:14 CLAUS F. CLASEN 6:07-9 11:48-9 21:45-8 31:22-9 38:29-6 45:29-6 50:44-6 55:19-6 60:40-6 61:14-6
793 80094 IF 6:07-9 5:41-7 9:57-8 9:37-9 7:07-6 7:00-7 5:15-7 4:35-6 5:21-8 0:34-6
7 61:46 SVEIN ANDERSEN 4:01-5 11:12-7 20:49-7 28:37-7 39:29-7 46:27-7 52:09-7 56:36-7 61:13-7 61:46-7
787 79231 NORCONSULT 4:01-5 7:11-9 9:37-7 7:48-7 10:52-9 6:58-6 5:42-8 4:27-5 4:37-5 0:33-5
8 63:20 FINN GANGE 3:40-2 9:33-6 18:20-6 26:01-6 39:51-8 48:04-9 52:50-8 57:30-8 62:52-8 63:20-8
769 485339 NVE 3:40-2 5:53-8 8:47-6 7:41-6 13:50-10 8:13-10 4:46-6 4:40-8 5:22-9 0:28-1
9 64:40 TOM ANDREASSEN 6:29-10 11:45-8 22:05-9 31:11-8 40:11-9 47:32-8 53:45-9 58:21-9 63:55-9 64:40-9
754 89493 GJENSIDIGENOR 6:29-10 5:16-6 10:20-9 9:06-8 9:00-8 7:21-8 6:13-9 4:36-7 5:34-10 0:45-10
10 77:29 JOHN RAVLO 5:30-8 15:18-10 28:33-10 39:33-10 47:44-10 55:48-10 66:51-10 72:00-10 76:52-10 77:29-10
606 78628 ENVIRO ENERGI 5:30-8 9:48-10 13:15-10 11:00-10 8:11-7 8:04-9 11:03-10 5:09-9 4:52-6 0:37-8
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-42 4-43 5-51 6-53 7-56 8-57 9-60 M-100
1 41:36 BJØRN GRINDE 3:08-1 6:34-1 13:21-1 18:58-1 24:39-1 29:13-1 32:57-1 36:16-1 41:05-1 41:36-1
1030 400195 FOLKEHELSA 3:08-1 3:26-2 6:47-1 5:37-1 5:41-1 4:34-1 3:44-1 3:19-2 4:49-5 0:31-2
2 46:00 JON FREDRIKSEN 3:17-2 6:39-2 13:53-2 21:15-2 27:13-2 32:30-2 36:57-2 40:56-3 45:29-2 46:00-2
968 89526 FOBIL 3:17-2 3:22-1 7:14-2 7:22-8 5:58-2 5:17-2 4:27-4 3:59-4 4:33-2 0:31-2
3 46:12 ARE ERIKSEN 3:26-4 7:13-3 14:45-3 21:46-3 27:48-3 33:18-3 37:13-3 40:42-2 45:43-3 46:12-3
955 69028 UNIVERSITETET 3:26-4 3:47-3 7:32-3 7:01-5 6:02-3 5:30-6 3:55-2 3:29-3 5:01-8 0:29-1
4 48:44 EINAR SKÅRE 3:24-3 7:54-6 16:55-8 23:46-7 30:21-5 35:38-5 39:57-4 43:00-4 48:10-4 48:44-4
915 71581 BREVPOST 3:24-3 4:30-8 9:01-9 6:51-3 6:35-6 5:17-2 4:19-3 3:03-1 5:10-9 0:34-6
5 49:12 VIDAR BERTEIG 3:46-9 7:48-5 16:21-6 23:33-5 29:53-4 35:15-4 40:11-5 44:50-5 48:41-5 49:12-5
909 86376 CSC 3:46-9 4:02-4 8:33-7 7:12-7 6:20-5 5:22-4 4:56-6 4:39-7 3:51-1 0:31-2
6 53:57 ROAR BJORDAL 4:55-13 10:37-13 19:14-11 26:16-11 32:35-7 38:02-6 43:20-6 48:24-6 53:23-6 53:57-6
852 104400 STATSBYGG 4:55-13 5:42-15 8:37-8 7:02-6 6:19-4 5:27-5 5:18-8 5:04-13 4:59-7 0:34-6
7 54:10 PÅL BENJAMINSEN 3:29-5 7:41-4 15:39-4 23:39-6 31:21-6 38:19-7 43:50-7 48:36-7 53:28-7 54:10-7
849 36455 FORSVARSBYGG 3:29-5 4:12-5 7:58-4 8:00-9 7:42-9 6:58-9 5:31-11 4:46-11 4:52-6 0:42-12
8 55:25 OLAV NIPEN 3:42-7 8:54-10 18:19-10 25:07-8 33:48-10 41:19-11 45:55-9 50:14-8 54:48-8 55:25-8
834 82587 HYDRO OSLO 3:42-7 5:12-12 9:25-11 6:48-2 8:41-14 7:31-13 4:36-5 4:19-5 4:34-3 0:37-9
9 55:38 HASSE BERGSTRØM 4:10-11 8:39-9 16:39-7 23:31-4 33:05-8 39:45-8 44:45-8 50:14-8 55:02-9 55:38-9
832 87044 SKI VG SKOLE 4:10-11 4:29-7 8:00-5 6:52-4 9:34-15 6:40-7 5:00-7 5:29-14 4:48-4 0:36-8
10 57:36 EGIL HUSETH 3:32-6 8:16-8 16:17-5 25:21-9 33:12-9 40:31-9 46:06-10 51:08-10 56:59-10 57:36-10
808 306159 BLOM 3:32-6 4:44-9 8:01-6 9:04-14 7:51-11 7:19-11 5:35-12 5:02-12 5:51-13 0:37-9
11 58:33 HELGE BJAALAND 4:31-12 9:23-12 19:32-12 28:03-12 34:43-12 42:10-12 47:30-12 52:15-12 57:55-12 58:33-11
797 400900 ELLE BIL 4:31-12 4:52-10 10:09-13 8:31-10 6:40-7 7:27-12 5:20-9 4:45-10 5:40-11 0:38-11
11 58:33 BJØRN SPJELKAVIK 3:42-7 8:02-7 17:25-9 26:07-10 33:49-11 40:50-10 46:54-11 51:26-11 57:51-11 58:33-11
797 82967 FBI 3:42-7 4:20-6 9:23-10 8:42-11 7:42-9 7:01-10 6:04-14 4:32-6 6:25-14 0:42-12
13 63:45 REIDAR KIERULF 4:05-10 9:15-11 20:02-13 31:50-14 40:26-14 47:23-14 52:45-13 57:28-13 63:13-13 63:45-13
734 82214 RKP 4:05-10 5:10-11 10:47-14 11:48-16 8:36-13 6:57-8 5:22-10 4:43-8 5:45-12 0:32-5
14 64:13 BJØRN BLOMSNES 5:33-16 11:04-15 20:57-14 29:53-13 37:23-13 46:28-13 53:29-14 58:13-14 63:31-14 64:13-14
729 104760 SCANDPOWER 5:33-16 5:31-13 9:53-12 8:56-12 7:30-8 9:05-15 7:01-15 4:44-9 5:18-10 0:42-12
15 71:34 HELGE STENSETH 5:25-14 10:58-14 22:56-15 31:53-15 40:27-15 49:32-15 58:04-15 64:04-15 70:34-15 71:34-15
640 92540 ATN 5:25-14 5:33-14 11:58-15 8:57-13 8:34-12 9:05-15 8:32-16 6:00-16 6:30-15 1:00-16
16 75:07 BJØRN ROSSOW 5:26-15 11:13-16 26:00-16 37:37-16 48:00-16 55:42-16 61:28-16 67:10-16 74:18-16 75:07-16
598 92493 ATN 5:26-15 5:47-16 14:47-16 11:37-15 10:23-16 7:42-14 5:46-13 5:42-15 7:08-16 0:49-15
  DISK PER NERMO 33;4:02 35;8:21 42;18:29 43;29:29 51;37:50 52;43:58 56;50:20 57;54:58 60;61:23 100;62:04 250;62:09
100 82204 INTERCONSULT BIL  
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-43 5-51 6-52 7-54 8-58 9-60 M-100
1 39:20 JOHN TH PETERSEN 3:00-3 7:17-1 11:25-2 15:47-2 22:20-2 27:04-2 31:21-1 35:25-1 38:47-1 39:20-1
1030 79791 NORDEA 3:00-3 4:17-1 4:08-3 4:22-3 6:33-3 4:44-1 4:17-1 4:04-6 3:22-1 0:33-5
2 45:45 TOR LEA 2:32-1 7:22-3 10:58-1 14:38-1 20:27-1 26:44-1 38:42-4 41:35-2 45:14-2 45:45-2
939 32370 RIKSHOSPITALET 2:32-1 4:50-3 3:36-2 3:40-1 5:49-1 6:17-5 11:58-10 2:53-1 3:39-3 0:31-1
3 47:00 FRIDULV SAGBERG 3:19-5 8:24-4 13:11-6 18:18-5 27:22-6 32:55-5 38:39-3 42:18-3 46:25-3 47:00-3
913 66671 FBI 3:19-5 5:05-6 4:47-7 5:07-5 9:04-7 5:33-3 5:44-2 3:39-3 4:07-4 0:35-6
4 48:00 BJARNE PAULSRUD 2:54-2 7:21-2 11:36-3 15:56-3 22:23-3 28:46-3 38:38-2 42:34-4 47:29-4 48:00-4
890 64303 AQUATEAM 2:54-2 4:27-2 4:15-5 4:20-2 6:27-2 6:23-7 9:52-7 3:56-4 4:55-7 0:31-1
5 51:08 JON R GUTTORMSEN 3:34-8 8:28-5 12:03-4 16:47-4 26:57-5 32:15-4 41:54-5 46:23-5 50:36-5 51:08-5
850 80097 PRIVAT 3:34-8 4:54-5 3:35-1 4:44-4 10:10-11 5:18-2 9:39-6 4:29-9 4:13-5 0:32-3
6 53:48 KAY O GUSTAVSEN 4:06-10 9:15-8 14:42-8 21:35-10 29:09-8 35:27-7 42:29-6 47:58-6 53:09-6 53:48-6
817 79947 YARA 4:06-10 5:09-8 5:27-8 6:53-11 7:34-4 6:18-6 7:02-3 5:29-12 5:11-9 0:39-9
7 55:55 ERIK VEBNER 3:10-4 9:40-10 14:20-7 20:11-7 29:27-9 35:15-6 46:25-7 50:23-7 55:18-7 55:55-7
790 91014 NORCONSULT 3:10-4 6:30-11 4:40-6 5:51-7 9:16-10 5:48-4 11:10-8 3:58-5 4:55-7 0:37-8
8 59:22 ERIK LINDQUIST 3:50-9 8:41-7 15:13-10 21:13-9 30:27-10 38:09-9 50:02-9 54:17-9 58:46-8 59:22-8
746 80611 OSLO LÆRERNE 3:50-9 4:51-4 6:32-11 6:00-9 9:14-9 7:42-9 11:53-9 4:15-8 4:29-6 0:36-7
9 59:26 ERLING RUGE 3:22-6 9:34-9 15:05-9 20:57-8 28:37-7 35:36-8 48:35-8 52:49-8 58:46-8 59:26-9
745 79948 HYDRO OSLO 3:22-6 6:12-10 5:31-9 5:52-8 7:40-5 6:59-8 12:59-11 4:14-7 5:57-11 0:40-10
10 61:41 ØYVIND BRØYMER 3:27-7 8:35-6 12:43-5 18:20-6 26:15-4 39:27-10 54:18-11 57:40-11 61:09-10 61:41-10
716 402846 INTERTR SHIPPING 3:27-7 5:08-7 4:08-3 5:37-6 7:55-6 13:12-13 14:51-12 3:22-2 3:29-2 0:32-3
11 64:04 PER HAUGEN 5:37-12 11:25-11 17:11-11 23:37-11 32:50-11 44:09-11 52:07-10 56:43-10 63:12-11 64:04-11
686 80116 NEDERMAN 5:37-12 5:48-9 5:46-10 6:26-10 9:13-8 11:19-11 7:58-4 4:36-10 6:29-12 0:52-11
12 68:11 ROLF HOLMØY 5:06-11 13:10-12 20:33-12 30:03-12 40:29-12 48:25-12 56:32-12 61:55-12 67:11-12 68:11-12
634 78790 NORCONSULT 5:06-11 8:04-12 7:23-13 9:30-13 10:26-12 7:56-10 8:07-5 5:23-11 5:16-10 1:00-12
13 91:13 ARVID RINGERIKE 5:39-13 15:23-13 22:34-13 32:02-13 46:24-13 58:57-13 75:16-13 82:01-13 90:01-13 91:13-13
500 78974 VIKEN ENERGINETT 5:39-13 9:44-13 7:11-12 9:28-12 14:22-13 12:33-12 16:19-13 6:45-13 8:00-13 1:12-13
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-43 5-51 6-52 7-54 8-58 9-60 M-100
1 40:26 KJELL RØKKE 3:00-2 7:16-3 12:04-4 16:25-3 22:58-3 28:38-3 33:23-2 36:44-2 39:54-2 40:26-1
1030 71504 REINERTSEN 3:00-2 4:16-4 4:48-14 4:21-2 6:33-2 5:40-7 4:45-1 3:21-3 3:10-1 0:32-4
2 40:27 HENRIK HVOSLEF 2:59-1 6:51-2 11:26-2 16:10-1 22:19-1 27:13-1 32:37-1 36:20-1 39:45-1 40:27-2
1020 23140 VEGDIREKTORATET 2:59-1 3:52-2 4:35-12 4:44-5 6:09-1 4:54-3 5:24-6 3:43-4 3:25-2 0:42-14
3 42:37 BJØRN EGNER 3:24-6 7:37-4 11:37-3 16:13-2 22:46-2 28:06-2 33:26-3 37:09-3 42:01-3 42:37-3
984 98443 OSLO ARKITEKTENE 3:24-6 4:13-3 4:00-5 4:36-3 6:33-2 5:20-5 5:20-5 3:43-4 4:52-15 0:36-7
4 45:01 BJØRN SANDELIEN 3:40-11 9:02-10 13:08-9 18:24-7 25:03-4 30:48-4 36:39-6 40:31-5 44:17-4 45:01-4
944 400902 STATENS VEGVESEN 3:40-11 5:22-9 4:06-8 5:16-10 6:39-4 5:45-8 5:51-7 3:52-7 3:46-3 0:44-16
5 45:49 JON C FOUGNER 3:41-12 8:19-6 12:59-8 18:40-8 26:08-7 31:17-6 36:34-5 40:56-6 45:15-5 45:49-5
934 96640 FUGRO 3:41-12 4:38-6 4:40-13 5:41-12 7:28-8 5:09-4 5:17-4 4:22-12 4:19-8 0:34-5
6 46:25 STURLE HÅNES 3:14-4 8:50-9 12:05-5 16:41-4 25:13-5 31:04-5 36:13-4 40:28-4 45:47-6 46:25-6
927 72556 METEOROLOGEN 3:14-4 5:36-12 3:15-1 4:36-3 8:32-17 5:51-10 5:09-3 4:15-10 5:19-19 0:38-8
7 47:10 KNUT MØGEDAL 3:50-13 9:33-13 13:49-10 18:44-10 26:16-8 31:52-7 38:21-7 42:49-7 46:42-7 47:10-7
917 89702 KVÆRNER OSLO 3:50-13 5:43-14 4:16-9 4:55-7 7:32-9 5:36-6 6:29-12 4:28-14 3:53-4 0:28-1
8 49:26 SVEIN LIE 3:00-2 6:49-1 10:16-1 23:15-16 29:54-14 34:46-11 40:56-10 44:12-8 48:55-8 49:26-8
889 23628 UNIVERSITETET 3:00-2 3:49-1 3:27-3 12:59-27 6:39-4 4:52-2 6:10-9 3:16-1 4:43-11 0:31-3
9 49:51 SIGFRED FAGERVIK 3:29-8 8:14-5 12:17-6 18:07-6 26:36-9 33:35-9 39:58-8 44:31-9 49:11-9 49:51-9
884 79724 ATN 3:29-8 4:45-7 4:03-6 5:50-13 8:29-15 6:59-19 6:23-11 4:33-15 4:40-10 0:40-12
10 50:04 SVEN ERIK ROGNES 3:23-5 8:34-7 14:46-15 19:35-11 26:40-10 35:00-13 40:58-11 44:42-10 49:29-10 50:04-10
881 82410 UNIVERSITETET 3:23-5 5:11-8 6:12-22 4:49-6 7:05-6 8:20-22 5:58-8 3:44-6 4:47-14 0:35-6
11 50:45 HELGE KVAASE 3:32-9 9:14-11 14:38-14 19:55-12 29:49-13 36:42-14 41:40-12 45:49-12 49:56-11 50:45-11
873 104740 HIAK 3:32-9 5:42-13 5:24-18 5:17-11 9:54-20 6:53-18 4:58-2 4:09-8 4:07-6 0:49-20
12 51:33 ANNAR BRUSTAD 4:12-16 8:46-8 12:40-7 17:54-5 25:43-6 32:52-8 40:43-9 45:31-11 50:54-12 51:33-12
863 37063 FOBIL 4:12-16 4:34-5 3:54-4 5:14-9 7:49-11 7:09-20 7:51-16 4:48-16 5:23-20 0:39-10
13 55:51 SVERRE FARSTADVOLL 3:27-7 9:31-12 14:27-11 20:43-14 28:35-12 34:48-12 46:39-15 50:50-13 55:13-13 55:51-13
810 89773 PETEC 3:27-7 6:04-15 4:56-15 6:16-15 7:52-12 6:13-11 11:51-22 4:11-9 4:23-9 0:38-8
14 57:04 TORSTEIN ØSTEN 4:42-20 12:24-21 17:54-19 24:16-18 32:47-17 39:27-17 45:42-13 51:07-15 56:19-14 57:04-14
795 82169 MAESTRO 4:42-20 7:42-22 5:30-20 6:22-16 8:31-16 6:40-15 6:15-10 5:25-19 5:12-16 0:45-17
15 57:15 BJØRN ELVEVOLD 4:35-18 10:01-15 15:07-16 22:13-15 30:19-15 38:27-16 46:08-14 50:59-14 56:35-15 57:15-15
793 104991 OSLO LÆRERNE 4:35-18 5:26-11 5:06-16 7:06-20 8:06-13 8:08-21 7:41-15 4:51-17 5:36-22 0:40-12
16 58:48 ØYSTEIN MADSEN 4:07-15 11:04-19 14:27-11 18:43-9 38:25-21 42:50-19 50:19-18 53:36-16 58:20-16 58:48-16
773 78975 AMERSHAM 4:07-15 6:57-20 3:23-2 4:16-1 19:42-27 4:25-1 7:29-14 3:17-2 4:44-12 0:28-1
17 59:33 ARNE JORDAL 3:36-10 10:31-16 18:17-20 23:24-17 31:45-16 38:03-15 50:35-19 54:52-18 58:54-17 59:33-17
764 400564 SAS 3:36-10 6:55-19 7:46-24 5:07-8 8:21-14 6:18-12 12:32-24 4:17-11 4:02-5 0:39-10
18 60:32 TOM IBSEN 4:34-17 10:48-17 17:24-18 24:16-18 33:45-18 40:36-18 49:09-17 54:16-17 59:47-18 60:32-18
752 80728 UBIL 4:34-17 6:14-17 6:36-23 6:52-18 9:29-19 6:51-16 8:33-19 5:07-18 5:31-21 0:45-17
19 64:09 TOR SANDBY 5:27-22 10:52-18 20:14-22 27:24-22 38:55-22 45:33-21 52:31-20 58:02-19 63:19-19 64:09-19
707 78621 SKATTEDIR 5:27-22 5:25-10 9:22-26 7:10-22 11:31-24 6:38-14 6:58-13 5:31-20 5:17-18 0:50-22
20 67:00 PER ERIK SØRENSEN 6:32-25 24:23-26 28:27-25 35:26-25 42:43-24 49:19-24 57:40-21 62:05-20 66:17-20 67:00-20
672 78982 NORDEA 6:32-25 17:51-26 4:04-7 6:59-19 7:17-7 6:36-13 8:21-17 4:25-13 4:12-7 0:43-15
21 67:44 LEIF BRÅTEN 3:50-13 9:57-14 14:31-13 20:30-13 28:14-11 34:01-10 47:18-16 62:12-21 66:58-21 67:44-21
663 87017 CSC 3:50-13 6:07-16 4:34-10 5:59-14 7:44-10 5:47-9 13:17-26 14:54-27 4:46-13 0:46-19
22 71:06 ERICH STURM 5:00-21 14:26-22 19:00-21 26:08-21 37:18-20 45:45-22 57:51-22 63:25-22 70:10-22 71:06-22
621 79718 ATN 5:00-21 9:26-24 4:34-10 7:08-21 11:10-23 8:27-23 12:06-23 5:34-21 6:45-25 0:56-24
23 73:26 ARTHUR HERTZBERG 4:35-18 11:18-20 17:13-17 25:53-20 36:04-19 44:53-20 61:43-24 67:22-23 72:37-23 73:26-23
592 82120 KJELSÅS 4:35-18 6:43-18 5:55-21 8:40-25 10:11-21 8:49-25 16:50-27 5:39-22 5:15-17 0:49-20
24 74:21 ARNE H REISTAD 6:18-24 18:47-24 23:55-23 33:04-23 41:56-23 48:47-23 61:20-23 67:49-24 73:29-24 74:21-24
581 79716 ATN 6:18-24 12:29-25 5:08-17 9:09-26 8:52-18 6:51-16 12:33-25 6:29-25 5:40-23 0:52-23
25 77:07 BJØRN LARSSEN 6:06-23 23:58-25 29:26-26 36:10-26 46:24-25 55:17-25 64:00-25 69:56-25 76:11-25 77:07-25
547 80610 OSLO LÆRERNE 6:06-23 17:52-27 5:28-19 6:44-17 10:14-22 8:53-26 8:43-20 5:56-23 6:15-24 0:56-24
26 83:26 PER E STÅHLBRAND 9:11-26 17:05-23 26:53-24 35:10-24 51:19-26 59:50-26 68:17-26 74:28-26 82:22-26 83:26-26
500 23225 RIKSHOSPITALET 9:11-26 7:54-23 9:48-27 8:17-24 16:09-26 8:31-24 8:27-18 6:11-24 7:54-26 1:04-26
27 102:54 HELGE G SIMONSEN 19:05-27 26:46-27 34:33-27 42:45-27 57:53-27 74:06-27 83:54-27 93:16-27 101:40-27 102:54-27
500 25508 VERDANDE 19:05-27 7:41-21 7:47-25 8:12-23 15:08-25 16:13-27 9:48-21 9:22-26 8:24-27 1:14-27
  DISK SVEIN VIKHAMAR 31;3:23 35;10:02 36;17:13 43;23:13 51;29:41 52;34:42 54;45:10 58;49:10 76;51:17 100;52:27 250;52:32
100 82118 LINJEGODS  
Resultat klasse H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-52 5-54 6-58 7-60 M-100
1 34:08 JAPPE BLOMHOFF 4:02-8 8:37-3 13:46-4 20:17-2 24:57-1 29:35-1 33:28-1 34:08-1
1030 87022 RIKSHOSPITALET 4:02-8 4:35-3 5:09-5 6:31-2 4:40-1 4:38-4 3:53-2 0:40-3
2 37:08 OLE H. KRISTIANSEN 3:25-1 7:59-1 13:22-1 21:54-4 27:54-3 32:09-3 36:36-2 37:08-2
977 97000 HYDRO OSLO 3:25-1 4:34-2 5:23-6 8:32-9 6:00-2 4:15-2 4:27-4 0:32-1
3 37:42 TOR DRAGE 3:27-2 8:24-2 13:26-2 20:10-1 27:10-2 31:16-2 36:56-3 37:42-3
958 78968 KVÆRNER OSLO 3:27-2 4:57-4 5:02-4 6:44-4 7:00-5 4:06-1 5:40-8 0:46-7
4 39:11 AAGE ØYVANN 5:24-9 9:46-7 16:04-7 22:52-6 29:14-6 34:06-5 38:30-4 39:11-4
927 63769 HYDRO OSLO 5:24-9 4:22-1 6:18-8 6:48-5 6:22-4 4:52-6 4:24-3 0:41-5
5 39:29 BJØRN BERRE 3:44-4 9:28-5 14:14-5 21:18-3 28:32-5 33:27-4 38:43-5 39:29-5
922 23613 NLH 3:44-4 5:44-7 4:46-2 7:04-6 7:14-6 4:55-7 5:16-6 0:46-7
6 41:14 HARALD BIRKELAND 3:33-3 9:06-4 13:31-3 22:09-5 28:24-4 34:46-6 40:29-6 41:14-6
896 86524 RIKSHOSPITALET 3:33-3 5:33-5 4:25-1 8:38-10 6:15-3 6:22-10 5:43-9 0:45-6
7 45:44 SVEIN KVALHEIM 3:50-5 10:51-8 20:12-8 26:48-8 34:54-7 39:34-7 45:04-7 45:44-7
831 23713 BT 3:50-5 7:01-8 9:21-10 6:36-3 8:06-7 4:40-5 5:30-7 0:40-3
8 47:29 ARNE CHR SCHEIE 3:58-6 9:35-6 15:43-6 24:01-7 35:12-8 41:22-8 46:37-8 47:29-8
805 68197 PRIVAT 3:58-6 5:37-6 6:08-7 8:18-8 11:11-8 6:10-9 5:15-5 0:52-10
9 48:48 OLAF OPLAND 4:00-7 15:44-10 20:39-9 27:06-9 40:03-9 44:30-9 48:10-9 48:48-9
786 80754 OLAV THON BIL 4:00-7 11:44-11 4:55-3 6:27-1 12:57-10 4:27-3 3:40-1 0:38-2
10 58:56 TERJE CHRISTIANSEN 5:27-10 12:59-9 22:27-10 30:38-10 45:30-10 51:09-10 58:07-10 58:56-10
637 79720 ATN 5:27-10 7:32-9 9:28-11 8:11-7 14:52-11 5:39-8 6:58-11 0:49-9
11 67:39 EGIL SVENSSON 5:38-11 17:36-11 26:33-11 39:58-11 51:44-11 60:21-11 66:36-11 67:39-11
510 76166 JIL GRORUD 5:38-11 11:58-12 8:57-9 13:25-11 11:46-9 8:37-11 6:15-10 1:03-12
12 85:58 TOR HENRIKSEN 9:17-12 19:05-12 29:18-12 49:14-12 68:02-12 76:42-12 84:59-12 85:58-12
500 86526 HIO 9:17-12 9:48-10 10:13-12 19:56-12 18:48-12 8:40-12 8:17-12 0:59-11
  DISK VEGARD OLDERHEIM 31;4:48 35;10:01 36;14:12 52;20:44 60;40:27 100;41:06 250;41:14
100 103758 ELKEM  
  DISK RONALD INGLINGSTAD 31;3:28 35;10:23 36;18:18 52;26:32 54;33:39 58;39:31 76;44:14 100;45:18 250;45:27
100 88989 NORDEA  
Resultat klasse H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-52 5-54 6-58 7-60 M-100
1 38:10 KJELL HAUEN ERIKSEN 3:18-1 8:47-1 12:47-1 21:51-2 29:25-3 33:04-2 37:30-1 38:10-1
1030 82227 NORGES BANK 3:18-1 5:29-2 4:00-1 9:04-7 7:34-5 3:39-1 4:26-1 0:40-2
2 39:26 EINAR HOFF 3:42-2 9:14-2 13:21-2 20:44-1 28:02-1 32:33-1 38:42-2 39:26-2
1004 38299 NORCONSULT 3:42-2 5:32-3 4:07-2 7:23-1 7:18-4 4:31-2 6:09-7 0:44-4
3 41:46 TORSTEIN BJERKE 4:11-5 9:30-3 14:05-3 22:52-3 28:36-2 35:28-3 41:07-3 41:46-3
963 401177 JIL GRORUD 4:11-5 5:19-1 4:35-3 8:47-5 5:44-1 6:52-9 5:39-3 0:39-1
4 44:15 HANS SÆTREVIK 4:10-4 10:33-4 17:16-4 25:51-4 32:12-4 37:43-4 43:23-4 44:15-4
921 80781 TELENOR 4:10-4 6:23-4 6:43-6 8:35-4 6:21-3 5:31-5 5:40-4 0:52-8
5 45:19 MAGNE GRANDE 4:07-3 10:33-4 18:08-7 26:00-6 34:11-5 38:56-5 44:33-5 45:19-5
907 82190 FBI 4:07-3 6:26-5 7:35-7 7:52-2 8:11-7 4:45-3 5:37-2 0:46-6
6 48:11 KJELL TEIGLAND 4:20-6 11:53-7 20:54-9 30:14-8 36:02-6 41:23-6 47:26-6 48:11-6
869 68266 PRIVAT 4:20-6 7:33-9 9:01-9 9:20-8 5:48-2 5:21-4 6:03-6 0:45-5
7 49:32 SVEIN KILDAL 4:43-8 11:59-8 17:46-5 28:15-7 36:09-8 42:16-8 48:43-7 49:32-7
852 80785 TELENOR 4:43-8 7:16-8 5:47-4 10:29-9 7:54-6 6:07-8 6:27-8 0:49-7
8 50:05 SVEIN FORTHUN 5:06-9 11:50-6 17:59-6 25:52-5 36:08-7 41:56-7 49:10-8 50:05-8
844 483028 HIO 5:06-9 6:44-6 6:09-5 7:53-3 10:16-8 5:48-6 7:14-10 0:55-9
9 61:27 TOR E HENRIKSEN 4:32-7 15:15-10 26:27-10 35:18-10 47:07-9 54:06-9 60:47-9 61:27-9
695 401144 PRIVAT 4:32-7 10:43-10 11:12-10 8:51-6 11:49-9 6:59-10 6:41-9 0:40-2
10 62:38 GEORG LUND 5:39-10 12:50-9 20:38-8 31:41-9 49:38-10 55:44-10 61:36-10 62:38-10
680 77364 LAGMANNSRETTEN 5:39-10 7:11-7 7:48-8 11:03-10 17:57-10 6:06-7 5:52-5 1:02-10
  DISK JOHAN THEISEN 31;4:00 35;8:44 36;14:20 52;20:27 54;49:21 58;53:53 76;57:45 100;58:54 250;59:00
100 96765 KLP FORSIKRING  
Resultat klasse H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-52 5-54 6-58 7-60 M-100
1 46:29 KÅRE HOLT HANSEN 5:37-5 11:36-2 16:23-1 24:41-1 35:22-1 40:56-1 45:41-1 46:29-1
1030 70708 DNB FINANS 5:37-5 5:59-2 4:47-1 8:18-1 10:41-3 5:34-1 4:45-1 0:48-1
2 55:44 THORSTEN SMALBERGET 5:35-4 12:28-4 18:57-4 30:03-2 39:45-2 47:19-2 54:51-2 55:44-2
921 30982 PAKKEPOST 5:35-4 6:53-3 6:29-3 11:06-2 9:42-2 7:34-6 7:32-4 0:53-3
3 57:58 ØRNULF FINSTAD 4:09-1 11:43-3 17:14-2 34:05-4 42:44-3 48:49-3 57:07-3 57:58-3
887 79725 ATN 4:09-1 7:34-5 5:31-2 16:51-5 8:39-1 6:05-3 8:18-6 0:51-2
4 61:06 BJØRN LARSSON 4:53-2 10:47-1 18:23-3 31:28-3 47:27-4 53:40-4 60:13-4 61:06-4
843 75943 PRIVAT 4:53-2 5:54-1 7:36-4 13:05-3 15:59-6 6:13-4 6:33-2 0:53-3
5 66:11 ODDVAR ANDREASSEN 5:13-3 12:46-5 21:48-5 37:20-5 51:28-5 57:22-5 65:11-5 66:11-5
789 103530 ROMERIKSLAGET 5:13-3 7:33-4 9:02-5 15:32-4 14:08-5 5:54-2 7:49-5 1:00-5
6 81:27 ARNE KJELL SVENDSEN 7:51-6 17:25-6 30:58-6 55:05-6 65:46-6 72:45-6 80:15-6 81:27-6
624 23313 NORWELD 7:51-6 9:34-6 13:33-6 24:07-6 10:41-3 6:59-5 7:30-3 1:12-6
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-69 2-70 3-71 4-73 5-75 6-76 M-100
1 27:29 MARIT JOHANSSON 2:49-4 6:26-1 11:44-1 16:30-1 23:16-1 26:31-1 27:29-1
500 81419 PRIVAT 2:49-4 3:37-1 5:18-1 4:46-1 6:46-5 3:15-1 0:58-1
2 30:09 ANDERS HERMSTAD 2:25-1 6:45-2 14:04-2 21:33-2 24:59-2 28:58-2 30:09-2
500 81321 OSLOLÆRERNE 2:25-1 4:20-2 7:19-5 7:29-3 3:26-1 3:59-2 1:11-3
3 44:51 MARIANNE NESKVERN 2:53-5 22:58-5 29:29-5 34:38-5 39:25-3 43:33-3 44:51-3
500 97529 LO BIL 2:53-5 20:05-5 6:31-4 5:09-2 4:47-2 4:08-4 1:18-5
4 45:14 NINA DIDRIKSEN 2:31-3 20:40-4 26:29-4 34:04-3 40:00-5 44:09-5 45:14-4
500 104993 NRK 2:31-3 18:09-4 5:49-2 7:35-4 5:56-4 4:09-5 1:05-2
5 45:16 KRISTIN ALNES 2:26-2 20:33-3 26:28-3 34:13-4 39:58-4 44:04-4 45:16-5
500 104992 NHO 2:26-2 18:07-3 5:55-3 7:45-5 5:45-3 4:06-3 1:12-4
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-52 5-54 6-58 7-60 M-100
1 36:20 KATRINE FINSTAD 3:42-1 8:58-1 14:55-1 21:41-1 27:00-1 31:23-1 35:39-1 36:20-1
500 92132 TELENOR 3:42-1 5:16-1 5:57-3 6:46-1 5:19-1 4:23-2 4:16-2 0:41-1
2 52:20 EIRIK HAAVERSEN 6:10-4 13:26-2 18:22-2 38:54-5 44:47-3 48:21-2 51:34-2 52:20-2
500 100499 KDC 6:10-4 7:16-3 4:56-1 20:32-5 5:53-2 3:34-1 3:13-1 0:46-2
3 61:38 INGER FINSTAD 5:43-3 18:27-5 23:59-5 34:52-3 48:05-4 55:04-4 60:49-4 61:38-3
500 23989 ISS NORGE 5:43-3 12:44-5 5:32-2 10:53-3 13:13-4 6:59-3 5:45-3 0:49-3
4 61:43 MARIANNE REUSCH 4:36-2 14:06-3 21:12-3 30:20-2 41:06-2 51:23-3 59:59-3 61:43-4
500 400969   4:36-2 9:30-4 7:06-5 9:08-2 10:46-3 10:17-5 8:36-5 1:44-5
5 67:05 SIRI SPJELKAVIK 9:42-5 16:47-4 23:27-4 35:41-4 50:55-5 58:18-5 66:05-5 67:05-5
500 67752 METEOROLOGEN 9:42-5 7:05-2 6:40-4 12:14-4 15:14-5 7:23-4 7:47-4 1:00-4
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-43 5-51 6-52 7-54 8-58 9-60 M-100
1 33:47 JAN TORE HENRIKSEN 2:11-1 5:34-1 9:18-1 13:37-1 18:48-1 22:42-1 27:21-1 30:12-1 33:20-1 33:47-1
500 81581 HENRIKSENS CONS 2:11-1 3:23-1 3:44-1 4:19-1 5:11-1 3:54-1 4:39-1 2:51-1 3:08-1 0:27-1
2 48:47 SIGVE NAKKEN 3:04-2 8:21-2 16:35-3 21:19-3 29:42-3 34:44-2 39:29-2 43:47-2 48:14-2 48:47-2
500 23632 RIKSHOSPITALET 3:04-2 5:17-3 8:14-6 4:44-2 8:23-3 5:02-2 4:45-2 4:18-4 4:27-6 0:33-3
3 57:49 KJETIL NESKVERN 3:41-5 10:07-4 14:39-2 20:01-2 29:36-2 37:00-3 46:41-4 52:47-3 57:15-3 57:49-3
500 60552 LO BIL 3:41-5 6:26-5 4:32-3 5:22-4 9:35-6 7:24-9 9:41-8 6:06-9 4:28-7 0:34-5
4 57:55 KRISTIAN VÅGSNES 4:53-9 10:11-5 16:35-3 21:26-4 34:35-6 42:38-6 49:48-5 54:08-4 57:22-4 57:55-4
500 106315 TALK2ME 4:53-9 5:18-4 6:24-4 4:51-3 13:09-10 8:03-10 7:10-6 4:20-6 3:14-2 0:33-3
5 60:44 JULIE BERTEIG 4:18-8 9:11-3 17:51-6 24:09-6 33:45-5 39:20-5 52:53-7 56:56-5 60:16-5 60:44-5
500 86375 FOSSUM 4:18-8 4:53-2 8:40-7 6:18-7 9:36-7 5:35-4 13:33-10 4:03-2 3:20-3 0:28-2
6 62:32 MARTIN LESTER NILSEN 3:46-6 15:37-7 22:13-7 28:08-7 37:19-7 43:30-7 52:28-6 57:23-6 61:47-6 62:32-6
500 89797 STATKRAFT 3:46-6 11:51-7 6:36-5 5:55-5 9:11-4 6:11-6 8:58-7 4:55-8 4:24-5 0:45-9
7 65:47 TORSTEIN SCHELLE 3:30-3 13:06-6 17:33-5 23:44-5 31:01-4 37:14-4 43:13-3 60:00-7 64:59-7 65:47-7
500 81582 AIMIT 3:30-3 9:36-6 4:27-2 6:11-6 7:17-2 6:13-7 5:59-3 16:47-10 4:59-9 0:48-10
8 73:21 HEIDI GJERDE 5:45-10 18:30-8 29:27-8 36:00-8 45:33-8 51:17-8 64:05-8 68:24-8 72:45-8 73:21-8
500 89796 STATKRAFT 5:45-10 12:45-8 10:57-8 6:33-8 9:33-5 5:44-5 12:48-9 4:19-5 4:21-4 0:36-6
9 77:15 TRYGGVE STORÅS 3:55-7 21:09-10 37:23-9 45:35-9 55:55-9 60:59-9 67:18-9 72:02-9 76:32-9 77:15-9
500 98616 DVASK 3:55-7 17:14-10 16:14-9 8:12-9 10:20-8 5:04-3 6:19-5 4:44-7 4:30-8 0:43-8
10 95:06 MORTEN SØRLIE 3:37-4 18:53-9 49:07-10 59:17-10 71:41-10 78:14-10 84:27-10 88:41-10 94:29-10 95:06-10
500 81318 AIMIT 3:37-4 15:16-9 30:14-10 10:10-10 12:24-9 6:33-8 6:13-4 4:14-3 5:48-10 0:37-7
  DISK HARALD IWE 31;2:45 35;6:59 36;10:13 43;13:50 51;26:49 52;30:55 54;35:45 58;38:30 76;41:13 100;42:00 250;42:03
100 82225 NGI  
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-42 4-43 5-51 6-53 7-56 8-57 9-60 M-100
1 45:07 EINAR MARKHUS 3:30-1 7:24-1 14:36-1 20:49-1 26:37-1 32:33-1 36:58-1 40:17-1 44:29-1 45:07-1
500 91004 NVE 3:30-1 3:54-1 7:12-1 6:13-1 5:48-1 5:56-1 4:25-1 3:19-1 4:12-1 0:38-2
2 64:54 LINE JENSSEN 4:36-3 9:15-2 20:20-2 28:40-2 36:01-2 43:51-2 50:43-2 59:00-2 64:17-2 64:54-2
500 22951 PRIVAT 4:36-3 4:39-2 11:05-4 8:20-2 7:21-2 7:50-3 6:52-4 8:17-4 5:17-3 0:37-1
3 66:46 SVEIN KLAUSEN 6:07-4 11:17-3 20:48-3 29:54-3 39:52-3 48:17-3 54:03-3 59:26-3 66:03-3 66:46-3
500 402408 REAL AKUSTIKK 6:07-4 5:10-3 9:31-2 9:06-3 9:58-4 8:25-4 5:46-3 5:23-3 6:37-4 0:43-3
4 67:22 PETTER TAUGBØL 4:01-2 18:38-4 28:09-4 37:28-4 45:13-4 52:50-4 57:54-4 61:27-4 66:37-4 67:22-4
500 91549 PRIVAT 4:01-2 14:37-4 9:31-2 9:19-4 7:45-3 7:37-2 5:04-2 3:33-2 5:10-2 0:45-4
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-42 4-44 5-48 6-50 7-51 8-53 9-56 10-57 11-60 M-100
1 50:06 MORTEN CHRISTOPHERSEN 3:04-2 6:17-2 12:52-2 22:57-2 27:06-2 31:30-2 35:15-2 40:12-2 43:38-2 46:36-1 49:38-1 50:06-1
500 67754 TYRVING 3:04-2 3:13-1 6:35-2 10:05-2 4:09-2 4:24-2 3:45-2 4:57-1 3:26-2 2:58-1 3:02-1 0:28-1
2 50:53 GEIR HOFF 2:50-1 6:09-1 12:18-1 22:11-1 26:09-1 30:13-1 33:46-1 40:00-1 43:19-1 46:45-2 50:23-2 50:53-2
500 401113 TYRVING 2:50-1 3:19-2 6:09-1 9:53-1 3:58-1 4:04-1 3:33-1 6:14-2 3:19-1 3:26-2 3:38-2 0:30-2
3 76:17 LINE PEDERSEN 3:30-3 7:44-3 16:02-3 33:38-3 41:11-3 48:14-3 54:07-3 61:01-3 66:08-3 70:37-3 75:36-3 76:17-3
500 76201 NYDALEN 3:30-3 4:14-3 8:18-3 17:36-3 7:33-4 7:03-3 5:53-3 6:54-4 5:07-3 4:29-3 4:59-3 0:41-4
4 99:23 SVEINUNG HARTVEDT 3:48-4 8:55-4 17:48-4 51:00-5 58:03-4 67:07-4 74:29-4 82:44-4 88:34-4 93:34-4 98:41-4 99:23-4
500 401059 DNB 3:48-4 5:07-4 8:53-4 33:12-5 7:03-3 9:04-4 7:22-4 8:15-5 5:50-4 5:00-4 5:07-4 0:42-5
5 108:16 SVERRE JONASSEN 5:29-5 12:07-5 21:18-5 46:54-4 58:08-5 75:28-5 83:34-5 90:03-5 96:45-5 102:35-5 107:44-5 108:16-5
500 98617 DVASK 5:29-5 6:38-5 9:11-5 25:36-4 11:14-5 17:20-5 8:06-5 6:29-3 6:42-5 5:50-5 5:09-5 0:32-3
Resultat for andre i løype EKORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-52 5-54 6-58 7-60 M-100
1 95:06   3:37-1 18:53-1 49:07-1 78:14-1 84:27-1 88:41-1 94:29-1 95:06-1
1030 77222   3:37-1 15:16-1 30:14-1 29:07-1 6:13-1 4:14-1 5:48-1 0:37-1
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK   31;19:13 35;35:41 100;62:33 250;62:41
100 104290