RESULTAT P9 SANDERMOSEN STASJON 12.06.2003
Arrangør: Telenor
Nr Brikke Navn Lag  Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL 46:05 103
2 81419 HEIDI SVALUND DYNEA BIL 62:15 86
3 91075 KIRSTEN SØRENSEN ULLEVÅL SYKEHUS 69:54 78
4 12214 NINA BUREID OSLO KOMM 72:45 74
5 86907 WENCHE AAS NILU 84:45 62
6 92065 LISA MOEN DYNEA BIL DISK  10
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 79786 RAGNHILD STEENSGAARD NORDEA 44:58 103
2 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 69:04 78
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 46:19 103
2 79232 BIRGIT KORVALD KOLL 57:57 91
3 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 64:47 83
4 68256 ELLEN GRANDE NLH 71:15 76
5 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 78:30 68
6 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 102:36 50
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 38:06 103
2 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 42:30 98
3 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 45:54 94
4 80543 SIRI BENNECHE HEMING/NJÅRD 46:42 92
5 87562 KJERSTI THO STABÆK 48:40 90
6 87021 ONELMA BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 49:26 89
7 78976 LILLA MADSEN FBI 52:17 86
8 90139 KIRSTI BLOMDAL LØRENSKOG KOMM 61:39 77
9 82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 68:42 70
  78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO DISK  10
  89391 NORA URSIN FOSSUM DISK  10
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
1 68064 ASTRID ERIKSEN SKEDSMO KOMM  41:15 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 401013 BJØRN H GRANDAL FINANSAVISEN 48:15 103
2 81317 EGIL IVERSEN GLÅMENE 48:43 102
3 38323 SVEIN JACOBSEN SOLSIKKE BIL 48:44 101
4 79901 JON KAARBY SNAP DRIVE 50:00 99
5 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS  53:02 96
6 36612 DYRE MARTIN GULBRANDSEN BRØBIL 55:19 93
7 89478 GUNNAR HALDEN TELEPLAN 58:08 91
8 26227 JAN ROAR STANGE SANDEFJORD OK 59:24 89
9 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 59:28 89
10 79170 BJØRN CHRISTENSEN SFT 66:58 82
11 30284 KETIL BERGE STERIA 67:12 82
12 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 68:51 80
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 51:37 103
2 79120 PEDER NATVIG NORGES BANK 55:37 98
3 96669 EINAR OPSAHL BROMOLEX 58:08 95
4 80966 LARS ONSTAD KRAFT FOOD 60:24 92
5 12212 STÅLE SØBYE 60:25 92
6 81513 KJETIL SVIHUS AON GRIEG 67:09 85
7 78611 HÅKON SAGBERG FBI 82:44 69
8 78624 KÅRE WESTGÅRD SKATTEDIR 84:41 67
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 50:46 103
2 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 52:58 100
3 80593 HALLVARD FJÆR IFE 53:19 99
4 89777 JON FIXDAL MILJØVERNDEP 55:16 96
5 30305 HELGE HAGEN HYDRO OSLO 55:28 96
6 62775 MORTEN HEIR BP 56:03 95
7 84978 PER KAARBY DINAMO 56:24 95
8 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 59:30 92
9 83232 STEINAR LÅG INMARSAT 59:40 92
10 94074 TORGRIM ENGELL AMERSHAM 60:35 91
11 80715 DAG MAGNAR EVJE AMERSHAM 60:45 91
12 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 61:22 90
13 80708 GUNNAR RUSTAD FFI 63:56 87
14 82225 HARALD IWE NGI 65:33 86
15 78691 ESPEN MARKUSSEN HANDELSB 66:46 84
16 97860 RUNE TEIGLAND AAS-JACOBSEN 68:29 83
17 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 71:40 80
18 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 72:05 79
19 79943 HELGE VATN HYDRO OSLO 72:54 78
20 93955 HÅKON HALVORSEN GJENSIDIGE 73:57 77
21 80709 ODDVAR SELNES FFI 74:04 77
22 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 74:48 76
23 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 75:54 75
24 97689 LARS EIK FRED OLSEN 76:33 75
25 90142 TERJE MARTINSEN LØRENSKOG KOMM 78:42 73
26 80094 CLAUS F. CLASEN IF 79:47 71
27 91035 ØYVIND GRANDUM FFI 85:26 66
28 79111 PER STEDJE BASEFARM 88:10 63
29 78657 ODDMUND SOLHEIM NVE 92:05 59
30 79726 GEIR HANESAND ATN 100:39 51
31 91010 DAG HOFSØDEGÅRD LFK   111:20 50
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 79733 MARTIN VEASTAD ATN 50:57 103
2 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 56:36 97
3 91331 JOHN STANES HIL-NSB 57:15 95
4 39685 VIDAR KILLINGMO FFI 129:11 50
  62283 RUNE MOIAN ASKER SK DISK  10
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 50:03 103
2 80440 KARL ORUD MORECOM 51:39 101
3 69028 ARE ERIKSEN UNIBIL 53:20 98
4 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 53:28 97
5 76042 EGIL HUSETH BLOM 54:23 96
6 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 54:33 96
7 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 58:18 92
8 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 58:25 92
9 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 58:34 92
10 402635 ØYSTEIN KILDAHL AHS 59:46 91
11 66843 KJELL HOBØL AFK 60:55 90
12 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 61:14 89
13 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 66:44 84
14 84654 H HANSSEN TANDBERG 73:02 78
15 80544 TORE BENNECHE UNIVERSITETET 79:04 71
16 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 103:33 50
17 86905 TRON DANIELSEN NILU 106:26 50
80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE DISK  10
92255 TOM LARSEN DNR DISK  10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 38:32 103
2 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 40:09 101
3 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 41:16 99
4 79212 KNUT JOHANSEN STOREBRAND 42:29 97
5 79875 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN 43:02 96
6 3553585 BJØRN MYHR VEGDIR 43:05 96
7 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 47:18 92
8 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 49:33 89
9 80706 JAN ERIK HAUG FFI 51:40 87
10 79719 BJØRN GRENAGER ATN 51:50 87
11 81422 KÅRE DALEN FOBIL 52:40 86
12 79852 ØYSTEIN FUSKELAND NRK 54:25 85
13 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 54:31 85
14 89714 PER MARTINSEN AMV 56:06 83
15 301226 ODDVAR HAGEN ATN 56:37 82
16 77363 KJETIL SAASTAD GJENSIDIGE 59:00 80
17 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 59:44 79
18 29079 ROAR GUDDING VETBIL 60:13 79
19 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 61:26 78
20 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 61:54 77
21 80728 TOM IBSEN UBIL 82:18 57
79754 OLE K STEINBEKKEN TINE DISK  10
80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO DISK  10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 23628 SVEIN LIE UNIVERSITETET 38:36 103
2 400564 ARNE JORDAL SAS 41:06 100
3 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 45:35 95
4 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 48:33 91
5 63817 HELGE KVAASE HIAK 48:48 90
6 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 49:31 90
7 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM 50:04 89
8 87017 LEIF BRÅTEN CSC 53:44 85
9 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 53:46 85
10 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 54:57 84
11 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 58:04 81
12 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 59:43 79
13 70200 HARALD RISNES STATNETT 60:01 79
14 96640 JON C FOUGNER FUGRO 62:58 76
15 90138 OLE HAGEN LØRENSKOG KOMM 77:23 62
  401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA DISK  10
  79822 MAGNE FJELD ELKEM DISK  10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 38299 EINAR HOFF NORCONSULT 27:40 103
2 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 32:03 98
3 23713 SVEIN KVALHEIM BT 32:37 97
4 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 35:11 93
5 86902 JAN FR HENRIKSEN NILU 36:53 91
6 79821 TORE HOLM ELKEM 37:11 91
7 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 39:06 89
8 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 40:08 88
9 68255 THOR ERIKSEN SKEDSMO KOMM 41:15 87
10 78973 ROLF EDVARDSEN NIFU 41:52 86
11 79720 TERJE CHRISTIANSEN ATN 45:01 83
12 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 46:08 82
13 39225 SVEIN FORTHUN HIO 48:01 80
14 76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD 48:46 79
  86904 ODD ANDA NILU DISK  10
  87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET DISK  10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 28:24 103
2 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 30:58 100
3 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 37:27 92
4 62105 ARNFINN HAUGLAND OPEL CLUB 40:45 88
5 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 42:00 87
6 79886 HAROLD OLSEN POSTEN 62:15 67
7 66677 ERIK KIELLAND NVE 66:21 63
  401177 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD DISK  10
  82190 MAGNE GRANDE FBI DISK  10
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 35:53 103
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 40:57 97
3 30982 THORSTEN SMALBERGET PAKKEPOST 54:25 83
  79725 ØRNULF FINSTAD ATN DISK  10
Resultat klasse N (N)
1 79234 MATHILDE SKAARE KOLL 24:37 50
2 81320 LARS EGIL FALLANG RIKSHOSPITALET 31:36 50
3 81581 MARI BIRKELAND LEHOLT 34:06 50
4 81421 HÅKON PEDERSEN LØRENSKOG KOMM 52:57 50
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 81420 TRULS FLATBERG UIO 32:42 50
2 80136 GØRIL OLSEN RIKSHOSPITALET 40:24 50
3 78549 HANS BUGGE AMERSHAM LAG2 40:55 50
4 64317 ANNE-LISE KVAASE PARTNER3000 42:47 50
5 95284 INGVILD FISKEVOLD PARTNER3000 42:47 50
6 92058 BJØRN GUNNERUD OBOS 43:45 50
7 78668 SIREN GREVE STATOIL 43:58 50
8 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 44:05 50
9 81509 STINE BØRKE MUNDI PHARMA 49:52 50
10 82240 CHRISTELLE DENONVILLE FBI 51:39 50
11 96997 METTE FALK PEDERSEN  AMERSHAM LAG3 81:41 50
78550 RANDI SKOGSTAD  AMERSHAM LAG1 DISK  10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 79230 JON-KRISTIAN EIKSETH STA BIL 41:31 50
2 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 43:00 50
3 79179 NILS JØRGEN BRODIN RINGNES 44:34 50
4 80128 KÅRE ILSTAD STA BIL 53:50 50
5 80132 TROND ROMSÅS STATKRAFT 56:15 50
6 82239 FABRICE LAPIQUE FBI 57:23 50
7 89706 STEPHANE NICOLAS FFI 60:06 50
8 91011 IVAR SØVOLD RASTER IMAGING 74:45 50
86899 UKJENT DISK  10
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 80000 ELLE MELBYE ELLE BIL 65:33 50
2 81423 JON MOSBERG PRIVAT 74:10 50
3 81512 STIG Ø KVARSNES BDH 83:13 50
4 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 106:29 50
Totalt antall løpere: 199   Disk: 17  
Arrangører:  ROGER BIRKELAND TELENOR 50
KETIL RISVOLL TELENOR 50
TORSTEIN HOLE TELENOR 50
ODD RAGNAR PETTERSEN TELENOR 50
HANS SÆTREVIK TELENOR 50
PER KÅRE LIMMESAND TELENOR 50
JORUNN SOLHEIM TELENOR 50