RESULTAT P8 TANUM SKOLE 10.6.2003
Arrangør: Nordea
Nr Brikke Navn   Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 56:21:00 103
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 16666 SOLVEIG SIKKELAND SOLSIKKE BIL 48:38:00 103
2 79786 RAGNHILD STEENSGAARD NORDEA 50:52:00 100
3 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 64:39:00 85
4 82374 ELLEN CHRISTINE KARLSEN ABB 69:56:00 79
5 80767 INGRID STUMPF OBOS 78:16:00 71
6 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 80:15:00 69
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 49:01:00 103
2 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 52:10:00 99
3 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 52:29:00 98
4 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 57:39:00 92
5 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 68:00:00 82
6 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 88:49:00 61
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 64:37:00 103
2 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 65:59:00 101
3 78976 LILLA MADSEN FBI 66:29:00 100
4 67015 ANN-MARIE KJOS HYDRO OSLO 68:33:00 97
23615 RAGNHILD BERRE FOSSUM DISK 10
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 74:28:00 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 83161 BJØRN MO ØSTGREN AKER KVÆRNER 38:40:00 103
2 400903 EGIL IVERSEN GLAAMENE 39:34:00 102
3 66834 ARE KRISTIANSEN 39:36:00 101
4 38323 SVEIN JACOBSEN SOLSIKKE BIL 41:01:00 98
5 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 45:05:00 94
6 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 46:19:00 93
7 82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 46:19:00 93
8 39008 DAG BJØRNERØD TAC 47:39:00 92
9 300090 MORTEN HOFFMANN PROCAPTURA 50:31:00 89
10 26227 JAN ROAR STANGE SANDEFJORD OK 52:48:00 86
11 89706 STEPHANE NICOLAS FFI 85:40:00 53
401013 BJØRN H GRANDAL FINANSAVISEN DISK 10
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 38:19:00 103
2 96669 EINAR OPSAHL BROMOLEX 44:05:00 97
3 86596 BJØRN SKJÆVESTAD DENOFA 45:13:00 95
4 76171 ASLE ÅSMUL LUXO 54:12:00 85
5 28244 RUNE HØRNES ACCENTURE 54:30:00 84
6 92274 OLAV HASAAS HYDRO OSLO 59:40:00 79
7 82523 ESPEN JENSEHAUGEN OPIL 68:38:00 70
8 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 68:51:00 70
9 81513 STIG KVORSNES BDH 73:06:00 66
10 80784 KETIL RISVOLL TELENOR 87:07:00 52
11 97437 SVEN RINGSTAD MALTHE 89:28:00 49
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 41:54:00 103
2 62775 MORTEN HEIR BP 45:53:00 99
3 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 46:05:00 97
4 84978 PER KAARBY DINAMO 47:00:00 95
5 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 48:05:00 94
6 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 48:25:00 94
7 92275 PAUL HINSCH PRIVAT 53:18:00 89
8 30305 HELGE HAGEN HYDRO OSLO 54:01:00 88
9 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 57:07:00 85
10 79943 HELGE VATN HYDRO OSLO 57:56:00 84
11 97689 LARS EIK FRED OLSEN 58:25:00 84
12 93955 HÅKON HALVORSEN GJENSIDIGE 63:15:00 79
13 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 65:52:00 77
14 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 65:56:00 76
15 78659 STEINAR PETTERSEN NVE 70:48:00 72
16 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 71:01:00 71
17 79726 GEIR HANESAND ATN 80:19:00 62
18 81581 ESPEN DELP FIN BIL 82:48:00 60
19 401059 SVEINUNG HARTVEDT DNB 98:54:00 43
480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. DISK 10
97577 ØYVIND SJØSTEDT NETSTEP DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 36340 JOHN HANSEN AB PIL 36:09:00 103
2 80724 GEIR FLØYMO KVÆRNER OSLO 38:00:00 101
3 76039 FINN GANGE NVE 57:22:00 80
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 38:40:00 103
2 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 39:16:00 102
3 31734 GEIR ARNESEN BÆRUM KOMMUNE 42:21:00 98
4 80440 KARL ORUD MORECOM 44:26:00 95
5 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 44:42:00 94
6 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 47:25:00 92
7 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 48:01:00 91
8 86376 VIDAR BERTEIG SAS 48:28:00 91
9 76042 EGIL HUSETH BLOM 51:39:00 88
10 82214 REIDAR KIERULF RKP 55:59:00 83
11 92255 TOM LARSEN DNR 57:42:00 81
12 91014 ERIK VEBNER NORCONSULT 59:37:00 80
13 79715 HELGE STENSETH ATN 68:05:00 71
14 81509 MORTEN TVEDT KLP FORSIKRING 76:40:00 62
39168 KNUT KROSBY NEPTUN DISK 10
75052 TERJE STENSHOLM TV2 DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 39:01:00 103
2 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 41:07:00 100
3 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 41:40:00 99
4 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 43:44:00 96
5 79212 KNUT JOHANSEN STOREBRAND 50:48:00 89
6 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 54:49:00 85
7 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 56:16:00 83
64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM DISK 10
77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 43:00:00 103
2 31042 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 44:18:00 101
3 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 44:55:00 100
4 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 47:49:00 96
5 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 49:06:00 94
6 79987 OLE H KRISTIANSEN HYDRO OSLO 50:14:00 93
7 26260 OLA KJELDSEN NVE 50:49:00 93
8 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 54:20:00 89
9 96640 JON C FOUGNER FUGRO 54:23:00 89
10 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 56:55:00 87
11 67722 ODD GUNBJØRNSEN STATENS VEGVESEN 57:05:00 86
12 63817 HELGE KVAASE HIAK 57:39:00 86
13 87017 LEIF BRÅTEN CSC 58:13:00 85
14 80754 OLAF OPLAND OLAV THON BIL 59:06:00 84
15 79822 MAGNE FJELD ELKEM 64:34:00 79
16 81582 JAN HELLSTENIUS STOREBRAND 70:54:00 73
17 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 95:03:00 48
23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK DISK 10
37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL DISK 10
78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 23713 SVEIN KVALHEIM BT 43:04:00 103
2 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 52:12:00 93
3 71563 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 52:25:00 92
4 78973 ROLF EDVARDSEN NIFU 59:55:00 84
5 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 61:22:00 82
6 39225 SVEIN FORTHUN HIO 89:12:00 54
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 46:05:00 103
2 82190 MAGNE GRANDE FBI 52:36:00 96
3 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 54:39:00 93
4 77364 GEORG LUND LAGMANNSRETTEN 60:42:00 86
5 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 61:55:00 85
6 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 67:30:00 79
7 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 74:09:00 72
8 66677 ERIK KIELLAND NVE 98:30:00 48
9 79886 HAROLD OLSEN POSTEN 101:54:00 45
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 59:53:00 103
2 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 61:23:00 101
3 94026 KNUT KOLSRUD STOREBRAND 69:32:00 92
4 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 72:58:00 88
5 81510 HANS GRYTNES STOREBRAND 129:04:00 31
Resultat klasse N (N)
1 26262 SIGNE FLOOD KJELDSEN NVE 28:21:00 50
2 81583 ROAR HERNÆS NIDAR 37:55:00 50
3 94481 ANNE BAKKE HINSCH 44:07:00 50
4 92063 LINDA M PETTERSEN OBOS 44:56:00 50
5 92064 HÅVARD S BJØRNSEN OBOS 44:58:00 50
6 3749171 ANNICA GUNNARSON 52:37:00 50
7 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 60:21:00 50
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 64317 ANNE-LISE KVAASE PARTNER3000 55:05:00 50
2 95284 INGVILD FISKEVOLD PARTNER3000 55:05:00 50
3 89391 NORA URSIN FOSSUM 56:14:00 50
4 81579 KJERSTI HALLINGSTAD IFS 57:10:00 50
5 87562 KJERSTI THO STABEKK IF 59:44:00 50
6 480177 JØRN ØDEGÅRD PWC 64:04:00 50
7 97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 64:51:00 50
8 295056 HENRIK KVISGAARD HYTTEPLAN 70:22:00 50
9 82240 CHRISTELLE DENONVILLE FBI 79:43:00 50
80137 BRITT TORUNN HOVE TFL DISK 10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 49:43:00 50
2 80545 BJØRN GUNNERØD ASKER 66:01:00 50
3 82378 MARIT BERG ABB 97:33:00 50
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 83061 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR 47:09:00 50
2 81423 JAN ERLEND INNSELSET PEAB BIL 50:14:00 50
3 79757 ØYVIND STEINBEKKEN ODALEN 61:33:00 50
89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL DISK 10
Totalt antall løpere deltatt: 155 Disk: 13
Arrangører: Einar Hoff Norconsult H11 50
Eivind Hoff Nordea HA 50
John Thomas Pettersen Nordea H8 50
Sigmund Nylund Nordea H9 50
Ronald Inglingstad Nordea H11 50