RESULTAT P7 LINDERUDKOLLEN 5.6.2003 (løp 3 i NK)
Arrangør: Kjelsås
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 46:54:00 103
2 89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL 51:27:00 98
3 79997 ELLEN PIHL HYDRO OSLO 68:35:00 80
4 97471 BIRGITTE BLINDHEIM VÅRT LAND 76:00:00 71
5 91075 KIRSTEN SØRENSEN ULLEVÅL SYKEHUS 84:00:00 63
6 81581 LENA SETERNES EDB BIL 88:02:00 59
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 89467 ANNE-KARINE HAFLAN AXIS-SHIELD 56:40:00 103
2 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 78:12:00 81
3 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 99:36:00 59
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 79232 BIRGIT KORVALD KOLL 56:33:00 103
2 28178 MARIT KJÆRNSLI UNIVERSITETET 58:48:00 100
3 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 69:50:00 88
4 71582 KARI SEEM BREVPOST 72:29:00 85
5 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 73:18:00 84
6 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 77:49:00 79
7 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 85:41:00 71
8 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 94:57:00 62
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 51:26:00 103
2 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 55:47:00 98
3 78976 LILLA MADSEN FBI 56:27:00 96
4 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 58:24:00 94
5 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR 65:28:00 86
6 82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 87:50:00 64
7 80543 SIRI BENNECHE HEMING/NJÅRD 94:32:00 57
8 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 99:36:00 52
62099 ELNA HODNEFJELL ULLEVÅL SYKEHUS DISK 10
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 57:47:00 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 402738 EIRIK NÆSS-ULSETH SKILLING 49:30:00 103
2 66834 ARE KRISTIANSEN 56:41:00 95
3 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 61:33:00 89
4 300090 MORTEN HOFFMANN PROCAPTURA 61:43:00 88
5 89478 GUNNAR HALDEN TELEPLAN 65:14:00 85
6 26227 JAN ROAR STANGE SANDEFJORD OK 68:55:00 81
7 82203 FRODE STRISLAND FBI 75:02:00 75
8 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 81:05:00 69
400903 EGIL IVERSEN GLAAMENE DISK 10
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 57:35:00 103
2 82377 CHARLES HALAAS ABB 58:26:00 102
3 19442 KJETIL MOLUND NORDREISA 66:07:00 93
4 79120 PEDER NATVIG NORGES BANK 67:57:00 90
5 77422 L.A. JOHNSEN TREND TRIM 71:34:00 87
6 80966 LARS ONSTAD KRAFT FOOD 71:53:00 86
7 93963 STEINAR EASTWOOD GEOFORM 74:24:00 84
8 80784 KETIL RISVOLL TELENOR 80:13:00 78
9 96763 HÅKON AMUNDSEN DVASK 81:28:00 77
10 69031 LARS GRANDE FBI 83:15:00 75
11 78611 HÅKON SAGBERG FBI 85:35:00 72
12 79721 TROND HETLAND METEOROLOGEN 86:51:00 71
13 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 117:51:00 40
14 97437 SVEN RINGSTAD MALTHE 140:16:00 18
12212 STÅLE SØBYE DISK 10
79224 ROB NAKKEN NGI DISK 10
89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 81268 GUTTORM EGGE NORDEA 59:55:00 103
2 400013 OLE TRUDVANG AFU 60:07:00 102
3 62775 MORTEN HEIR BP 64:07:00 97
4 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. 64:51:00 96
5 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 66:54:00 94
6 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 68:05:00 92
7 82121 ERIK SERCK-HANSSEN NETCOM 68:20:00 92
8 97861 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN BIL 68:51:00 92
9 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 71:56:00 88
10 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 73:38:00 87
11 81510 ODDVAR SELNES FFI 73:51:00 87
12 81513 HARALD IWE NGI 74:19:00 86
13 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 78:36:00 82
14 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 78:47:00 82
15 84978 PER KAARBY DINAMO 78:57:00 81
16 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 84:38:00 76
17 92275 PAUL HINSCH PRIVAT 85:15:00 75
18 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 86:51:00 74
19 78657 ODDMUND SOLHEIM NVE 105:40:00 55
20 79111 PER STEDJE BASEFARM 106:09:00 54
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 36340 JOHN HANSEN AB PIL 46:09:00 103
2 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 47:51:00 101
3 79733 MARTIN VEASTAD ATN 53:40:00 94
4 80724 GEIR FLØYMO KVÆRNER OSLO 58:37:00 88
5 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 58:52:00 88
6 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 60:27:00 86
7 87016 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 63:46:00 83
8 91331 JOHN STANES HIL-NSB 64:44:00 82
23896 MOGENS MONSEN MYSOFT DISK 10
30284 KETIL BERGE STERIA DISK 10
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 55:54:00 103
2 23439 ROAR BJORDAL STATSBYGG 56:13:00 102
3 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 59:57:00 97
4 81423 JON MOSBERG AURILCO 60:58:00 95
5 79905 JOHAN T JENSEN UD 61:23:00 95
6 76042 EGIL HUSETH BLOM 61:48:00 95
7 75052 TERJE STENSHOLM TV2 65:09:00 91
8 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 66:23:00 90
9 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 71:17:00 85
10 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 72:11:00 84
11 80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE 72:43:00 84
12 79715 HELGE STENSETH ATN 74:19:00 82
13 91014 ERIK VEBNER NORCONSULT 75:23:00 81
14 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 75:48:00 81
15 92255 TOM LARSEN DNR 80:07:00 76
16 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 86:59:00 69
17 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 96:45:00 60
Resultat klasse H9 (KORT)
1 39184 TORE AABERG TELENOR 42:37:00 103
2 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 43:14:00 102
3 66671 FRIDULV SAGBERG FBI 43:56:00 100
4 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 47:13:00 96
5 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 52:04:00 91
6 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 52:26:00 91
7 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 53:24:00 90
8 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 56:07:00 87
9 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 56:18:00 87
10 95783 ARILD BLYVERKET F HOLM 59:10:00 84
11 79875 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN 60:02:00 83
12 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 60:24:00 83
13 301226 ODDVAR HAGEN ATN 62:40:00 80
14 71829 JON TOLGENSBAKK GEOFORM 63:25:00 80
15 79719 BJØRN GRENAGER ATN 65:19:00 78
16 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 66:54:00 76
17 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 70:34:00 73
18 80728 TOM IBSEN UBIL 70:41:00 72
19 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 75:40:00 67
81569 NILS OLAV SJØBERG HIO DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 42:04:00 103
2 23140 HENRIK HVOSLEF VEGDIREKTORATET 43:26:00 101
3 23628 SVEIN LIE UNIVERSITETET 43:59:00 100
4 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 45:50:00 97
5 63817 HELGE KVAASE HIAK 49:39:00 93
6 82410 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET 51:13:00 91
7 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 52:19:00 90
8 400564 ARNE JORDAL SAS 53:46:00 89
9 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 54:24:00 88
10 77393 KLAUS ENGEN SND 55:37:00 87
11 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 56:16:00 86
12 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 56:48:00 86
13 80754 OLAF OPLAND OLAV THON BIL 58:23:00 84
14 26260 OLA KJELDSEN NVE 59:00:00 84
15 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 60:49:00 82
16 96640 JON C FOUGNER FUGRO 61:57:00 81
17 80003 HANS RANDEN KRAFT FOOD 62:41:00 80
18 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 65:11:00 77
19 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 71:57:00 71
20 31042 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 72:07:00 70
21 87017 LEIF BRÅTEN CSC 74:02:00 69
22 79822 MAGNE FJELD ELKEM 80:36:00 62
23 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 95:19:00 47
24 76160 SIGURD HAUGERUD METEOROLOGEN 104:08:00 38
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 40:00:00 103
2 79821 TORE HOLM ELKEM 45:39:00 97
3 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 46:53:00 95
4 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 47:37:00 93
5 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 47:42:00 93
6 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 54:30:00 86
7 80781 HANS SÆTREVIK TELENOR 58:06:00 82
8 86902 JAN FR HENRIKSEN NILU 59:35:00 81
9 39225 SVEIN FORTHUN HIO 61:06:00 79
10 86904 ODD ANDA NILU 61:36:00 79
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 96765 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 41:03:00 103
2 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 45:27:00 98
3 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 52:31:00 90
4 401177 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD 53:21:00 88
5 82190 MAGNE GRANDE FBI 54:20:00 87
6 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 56:23:00 85
7 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 57:17:00 84
8 77364 GEORG LUND LAGMANNSRETTEN 59:01:00 83
9 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 60:50:00 81
10 68160 AAGE MELLA SKATTEDIR 67:41:00 74
11 66677 ERIK KIELLAND NVE 79:16:00 62
12 79886 HAROLD OLSEN POSTEN 94:53:00 47
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 49:04:00 103
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 55:09:00 96
3 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 63:03:00 88
4 31418 JAN H TVETEN PLATOU IL 68:06:00 81
Resultat klasse N (N)
1 94481 ANNE BAKKE HINSCH 35:18:00 50
26262 SIGNE FLOOD KJELDSEN NVE DISK 10
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 87680 BRIT NILSEN VAULEN O-KLUBB 45:21:00 50
2 96686 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 45:35:00 50
3 72357 ØYSTEIN RØNNING UIO 46:42:00 50
4 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 49:44:00 50
5 78668 SIREN GREVE STATOIL 51:14:00 50
6 80136 GØRIL OLSEN RIKSHOSPITALET 54:38:00 50
7 92058 BJØRN GUNNERUD OBOS 60:43:00 50
8 91011 IVAR SØVOLD RASTER 62:52:00 50
9 97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 73:30:00 50
10 79802 BENT VALE NORGES BANK 76:20:00 50
11 79174 HANNE-SOFIE PEDERSEN ALPHARMA 89:14:00 50
12 79178 OLAUG FLAKNE RINGNES 89:15:00 50
83064 TRINE SEEBERG ROMMETVEIT TANDBERG DATA DISK 10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 79230 JON-KRISTIAN EIKSETH STA BIL 48:57:00 50
2 91035 ØYVIND GRANDUM FFI 52:08:00 50
3 81509 HELGE VALVIK NETTAVISEN 60:04:00 50
4 68271 KJETIL SVERDRUP-THYGESON GEODATA 64:01:00 50
5 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 64:26:00 50
6 82239 FABRICE LAPIQUE FBI 64:42:00 50
7 80131 KNUT J. MOEN STATKRAFT 67:00:00 50
8 82240 CHRISTELLE DENONVILLE FBI 105:27:00 50
80132 TROND ROMSÅS STATKRAFT DISK 10
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 81583 STIG Ø KVARSNES LEGATSIDEN 65:42:00 50
2 80000 ELLE MELBYE ELLE AS 76:48:00 50
3 80544 TORE BENNECHE UNIVERSITETET 84:16:00 50
Totalt antall løpere deltatt bedrift: 196 Disk: 10
Arrangører: HILDE STÅHLBRAND D5-6 50
ANNE-BRITT NILSEN D9-10 50
NORDMARKSKARUSELLEN og ukjente løpere
60634 EKORT 31:12:00 103
69023 EKORT 34:36:00 99
60543 EKORT 34:58:00 98
60633 EKORT 39:07:00 93
60616 EKORT 43:57:00 88
89472 EKORT 44:42:00 87
400966 EKORT 44:52:00 87
402437 EKORT 44:59:00 87
71669 EKORT 46:14:00 85
96308 EKORT 46:36:00 85
89391 EKORT 47:33:00 84
87562 EKORT 48:49:00 83
69026 EKORT 50:23:00 81
82379 EKORT 54:33:00 77
95284 EKORT 55:38:00 76
82182 EKORT 56:24:00 75
82180 EKORT 56:25:00 75
400641 EKORT 58:11:00 74
81582 EKORT 58:17:00 73
86375 EKORT 62:17:00 69
89392 EKORT 62:34:00 69
97950 EKORT 66:10:00 66
91131 EKORT 66:17:00 65
81579 EKORT 68:08:00 64
31076 EKORT 70:33:00 61
89095 EKORT 77:54:00 54
79944 EKORT 115:12:00 16
91129 EKORT 115:37:00 16
62336 KORT 41:13:00 103
89466 KORT 45:44:00 98
85000 KORT 50:00:00 93
96628 KORT 50:50:00 91
72329 KORT 50:52:00 91
480175 KORT 53:50:00 88
91096 KORT 55:00:00 87
66769 KORT 56:37:00 85
91127 KORT 58:48:00 83
87032 KORT 62:31:00 79
80437 KORT 64:47:00 77
91095 KORT 66:43:00 75
93952 KORT 66:58:00 75
400796 KORT 72:13:00 69
89458 KORT 77:12:00 65
25550 LANG 52:44:00 103
402743 LANG 52:52:00 102
81040 LANG 59:25:00 95
91083 LANG 61:21:00 92
97861 LANG 68:51:00 84
400476 LANG 71:20:00 82
80133 LANG 72:57:00 80
36997 LANG 73:21:00 80
78690 LANG 74:37:00 79
28909 MELLOM 50:07:00 103
66662 MELLOM 50:55:00 102
60615 MELLOM 54:10:00 97
28113 MELLOM 57:50:00 93
31295 MELLOM 60:27:00 90
28111 MELLOM 60:40:00 90
400959 MELLOM 60:53:00 90
62283 MELLOM 66:10:00 84
86376 MELLOM 67:00:00 84
81512 MELLOM 71:16:00 79
87034 MELLOM 105:44:00 45
10321 N 18:54 103
91110 N 22:54 98
87033 N 26:14:00 94
87024 N 26:19:00 93
84843 N 27:22:00 92
84842 N 29:48:00 90
91111 N 31:59:00 87
91112 N 31:59:00 87
91114 N 33:19:00 86
91113 N 33:27:00 86
93936 N 36:17:00 83
91130 N 41:09:00 78
91128 N 44:57:00 74
91133 N 54:19:00 65
91132 N 54:33:00 65
91134 N 54:33:00 65
295056 DISK 10
3749171 DISK 10
80438 DISK 10
83067 DISK 10
91119 DISK 10
96425 DISK 10
97949 DISK 10
Antall løpere deltatt totalt: 239 Disk: 17